Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 14:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 01:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Geg 2006, 23:15
Pranešimai: 7
Sveiki visi:)



Zodziu situacija tokia, kad man kuo toliau, tuo labiau darosi neaisku, koks mano tipas.

Daugiau nei pries metus cia forume, meginau aiskintis ar as Gorkis, ar Balzakas, nes lyg ir testas taip rode. Po kurio laiko, dar karteli atlikau ir pasirode, kad Robespjeras ir daug kas is esmes tiko. Po to kazkaip ir uzsibaige mano ieskojimai ir domejimasis (kas man budinga, nes as laikinai kazkuo susizaviu, o to po praeina ir persoku prie kazko kito). Ir mazdaug pries menesi vel uzklydau cia ir atlikau testa vel. Tada velgi parode Robespjera, bet man netinka del punktualumo, nes as veluoju VISUR. Galima to priezastis, kad as tiesiog nenoriu iseiti is vietos kurioje esu, man gerai kur esu ir jauciasi, kad nesu pasiruoses eiti, kad kazko dar nepadariau. Tada dar paskaiciau Gabena ir man jis dar labiau atitiko ypac del tvarkos:

"Nors sensorikai m?gsta tvark?(m?gstu):smile:, bet iš vis? šio tipo žmoni? Gabenas pats netvarkingiausias. Nuolat tvarkytis nem?gsta:happy:. Daiktus išm?to kaip papuola (b?tent, paprastai uzimu visa plota kuris yra, mano daiktai ismetyti per 2 kambarius ir betkur, kur tik vietele yra):happy::happy:. Aplink? tvarko tik tada, kai kas nors ima trukdyti."



Manau, kad esu loginis intravertas - nuolat analizuoju, ypac save ivairiose situacijose. Nesu labai snekus, labiau patinka klausytis kitu, nebent snekeciau apie save ar koki sudetinga galyka kur reikia isaiskinti, kaip jis "veikia". Nepatinka tusciazodziauti, taip vadinamas "small talk".

Neiniciatyvus. Imuosi veikti tik tada kai matau, kad nera kito vedlio ir niekas nesiima iniciatyvos, galima sakyti, kad as esu "antras po pirmo", jei pirmas susirgtu uzimciau jo vieta, kol pasveiks:)



Del sensorikos/intuicijos neaisku.



Ir gal labiau iracionalus negu racionalus.

Nuolat atidelioju, ir tik simuliuoju veiksmu galvoje (kad parasysiu sita zinute, planavau gal 2 savaites)



Bet va si vakara panorau dar karta nuosirdziai padaryti testa ir isejo..... Hamletas? Ar as cia jau pats su savimi zaidziu??:confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Mano išvada b?t? Balzakas. Daug :wintuition: tekste. Gali ? anketus klausimukus atsakyt.

Bet kokia j?ga. Balzak? (ir dar vyr?) antpl?dis.

O kaip tavo tema vadinasi, kur prieš metus rašei? Gal tu jau ten atsakin?jai?

O ? testus nekreipk d?mesio. ? aprašymus irgi neperdaugiausiai. Reikia suprasti aspektus, funkcijas ir j? ?tak? charakteriui, priklausomai nuo funkcijos pozicijos A modelyje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 20:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Rolandas: sveikas sugrizes! :smile: Man, kaip ir Nadiai, tavo zinute nesikerta su balzakiskumu, bet gali buti ir gabenas, turbut viena tai jau tikrai aisku- kad iracionalus loginis intarvertas. O kokiu testu tu naudojeisi? Tau, kaip logikui, geriau butu tiesiog pasianalizuoti funkcijas, o ne tuos svelniai tariant netobulus aprasymus. Apskritai, jei snekant apie tvarkinguma, kaip tipo pozymi, tai netvarkingi(kaip ir tvarkingi) gali buti visi, ir sensorikai irgi, bet tai kitaip reiskiasi: pvz Robikas turi labai savotiska savo asmeniska suvokima apie tvarka ir visada viska randa, puikiai orientuojasi tarp savo daiktu, balzakui, kaip iracionalui, tvarkos palaikymui reikia daugiau pastangu, bet ir jis gali to ismokti, ir butent ismokti tvarkytis taip kaip kiti. Bet kas didziausias skirtumas tarp sensorisko ir intuityvaus netvarkingumo, man atrodo butu jo tvarkomos ar netvarkomos teritorijos apimtis. Sensorikai lengva ranka gali savo daiktus netvarkingai laikyti ir "svetimoje" teritorijoje, kai intuityvai labiau laikosi savo netvarkingumo iprociu "savo" teritorijoj. Todel idomus tavo sakinys apie daiktus, ismetytus per 2 kambarius, kur tik yra vietos. Papasakok detaliau, gal cia kaip tik tas kabliukas, kuris pades isryskinti intuicija arba sensorika. :wink:



Nadia, tikrai jega, o dar visai neseniai tiek svaigom apie balzakelius, ju trukuma forume, labai smagu! :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Rolandas raš?:
b?tent, paprastai uzimu visa plota kuris yra, mano daiktai ismetyti per 2 kambarius ir bet kur, kur tik vietele yra)




šiaip tas gal išties gabeniška. b?damas ?ikagoj apsistojau pas vien? labai graži? gaben?. Tai ten toks bardakas per tris kambarius buvo, kad net žavu :smile:



bet gal ir balzako tipas. sunku pasakyti - reikia pamatyti :smile: bus mytas kada nors, tai b?tinai ateik, visk? išsiaiškinsim :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sveikas Rolandai.



visiems: jeigu norit, galim myta daryt birzelio 1. :smile: Tai bus vienintelis man patogus laikas birzeli, tai jeigu ir kiti noretu, galiu paorganizuot.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 00:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Geg 2006, 23:15
Pranešimai: 7
Aciu visiems uz atsakymus:)



Nadia raš?:
Daug :wintuition: tekste.


O gal galima konkreciau kur tas daug, kur matosi? Kad geriau suprasciau.



Nadia raš?:
O kaip tavo tema vadinasi, kur prieš metus rašei? Gal tu jau ten atsakin?jai?


Ten tiesiog kur apie Balzaka paklausiau. O i klausimus ataskysiu tik kiek veliau.:smile:



Skarlet raš?:
O kokiu testu tu naudojeisi?


Tai pagal D.Kersey ir Reinino skai?iukl?s aprasymus.



Skarlet raš?:
Bet kas didziausias skirtumas tarp sensorisko ir intuityvaus netvarkingumo, man atrodo butu jo tvarkomos ar netvarkomos teritorijos apimtis. Sensorikai lengva ranka gali savo daiktus netvarkingai laikyti ir "svetimoje" teritorijoje, kai intuityvai labiau laikosi savo netvarkingumo iprociu "savo" teritorijoj. Todel idomus tavo sakinys apie daiktus, ismetytus per 2 kambarius, kur tik yra vietos. Papasakok detaliau, gal cia kaip tik tas kabliukas, kuris pades isryskinti intuicija arba sensorika. :wink:


As isipleciu iki tos kuri yra "bendra" arba neutrali.



Solanža raš?:
visiems: jeigu norit, galim myta daryt birzelio 1. :smile: Tai bus vienintelis man patogus laikas birzeli, tai jeigu ir kiti noretu, galiu paorganizuot.


Butu saunu susitikti!:) O kur jus paprastai susitinkat ir kokiu metu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 09:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Rolandas raš?:


O gal galima konkreciau kur tas daug, kur matosi? Kad geriau suprasciau.





Kaip man klausimo forma patiko: "O gal galima...?" Visai kaip mano:). Irgi Baslzakiška. Atsargiai taip, kult?ringai.

:wintuition: - tai yra nuoseklumas laike, procesas.

"Zodziu situacija tokia, kad man kuo toliau, tuo labiau darosi neaisku, koks mano tipas.

Daugiau nei pries metus cia forume, meginau aiskintis ar as Gorkis, ar Balzakas, nes lyg ir testas taip rode. Po kurio laiko, dar karteli atlikau ir pasirode, kad Robespjeras ir daug kas is esmes tiko. Po to kazkaip ir uzsibaige mano ieskojimai ir domejimasis (kas man budinga, nes as laikinai kazkuo susizaviu, o to po praeina ir persoku prie kazko kito). Ir mazdaug pries menesi vel uzklydau cia ir atlikau testa vel. Tada velgi parode Robespjera, bet man netinka del punktualumo, nes as veluoju VISUR. Galima to priezastis, kad as tiesiog nenoriu iseiti is vietos kurioje esu, man gerai kur esu ir jauciasi, kad nesu pasiruoses eiti, kad kazko dar nepadariau. Tada dar paskaiciau Gabena ir man jis dar labiau atitiko ypac del tvarkos:

<...>



Manau, kad esu loginis intravertas - nuolat analizuoju, ypac save ivairiose situacijose. Nesu labai snekus, labiau patinka klausytis kitu, nebent snekeciau apie save ar koki sudetinga galyka kur reikia isaiskinti, kaip jis "veikia". Nepatinka tusciazodziauti, taip vadinamas "small talk".

Neiniciatyvus. Imuosi veikti tik tada kai matau, kad nera kito vedlio ir niekas nesiima iniciatyvos, galima sakyti, kad as esu "antras po pirmo", jei pirmas susirgtu uzimciau jo vieta, kol pasveiks:)



Del sensorikos/intuicijos neaisku.



Ir gal labiau iracionalus negu racionalus.

Nuolat atidelioju, ir tik simuliuoju veiksmu galvoje (kad parasysiu sita zinute, planavau gal 2 savaites)



Bet va si vakara panorau dar karta nuosirdziai padaryti testa ir isejo..... Hamletas? Ar as cia jau pats su savimi zaidziu??"



Butu saunu susitikti!:) O kur jus paprastai susitinkat ir kokiu metu?


Paprastai picerijoje HiperRimi Savanori? prospekte prie Vingio kinoteatro. Apie 6 val. Bet š? kart? gal kur kitur išsiruošim. Aš va si?lau prie arkliuk? Belmonte, su jodin?jimu:).



Nesu labai snekus, labiau patinka klausytis kitu, nebent snekeciau apie save ar koki sudetinga galyka kur reikia isaiskinti, kaip jis "veikia". Nepatinka tusciazodziauti, taip vadinamas "small talk".


D?l tus?iažodžiavimo - tai grei?iausiai :blogic:, juodalogikiai m?gsta kad iš bet kokios veiklos b?t? nauda. O jei šneka be naudos, tada jau bent apie kokias nors ?domias id?jas (:wintuition:), o jei kas nors užkalbins, tada ir apie santykius faina pašnek?t (aktyvacin? :wethics:, ?ia aš jau apie Balzakus).







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 21:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Kaip man klausimo forma patiko: "O gal galima...?" Visai kaip mano:). <...> Atsargiai taip, kult?ringai.
Tai jau tikrai... :happy: Šiaip ar taip, kuo toliau, tuo labiau aš ?sitikinu, kad tamsta ne Balzako tipo.



Kalbant apie tavo :wintuition: aiškinim?, tai šie pažym?ti sakiniai n?ra korektiški. Tuo, kad jie n?ra objektyv?s. Laikas, m?s? gyvenime yra sud?tinis ir gan svarbus elementas, tod?l daugiau ar mažiau jo motyvai yra minimi. Kitas dalykas - laiko detali? min?jimas priklauso nuo daugyb?s faktori?, pavyzdžiui situacijos, teksto pob?džio, kuris priklauso nuo pokalbio temos ar užduot? oponento klausim? ir taip toliau.

Aspekt? niekuomet nereikia vertinti tiesiogiai t.y. jei :wintuition: yra laiko intuicija, tai žmogus kalb?s apie laik?, jei :bsensoric: yra valios sensorika, tai žmogus kalb?s apie darb? ir j?g?. Ne! Tai viena iš dažnesni? tipavimo ir vertinimo klaid? ar apskritai problem?.

D?l tus?iažodžiavimo - tai grei?iausiai :blogic:, juodalogikiai m?gsta kad iš bet kokios veiklos b?t? nauda.
Na, jei reik?t? priskirti elementams, tai priskir?iau, kad apskritai logikai tuš?iažodžiavim? laiko beprasmiu (ir d?l to vargu ar m?giamu) dalyku. Bet apskritai, tai toki? savyb? kaip tuš?iažodžiavim? yra tikslinga skirti prie individuali? savybi?, o ne psichologinio tipo. Tai apibr?žia kiti faktoriai, pavyzdžiui socialin? aplinka - kult?rinis individo iš(si)aukl?jimas.

Na, bet nepaisant ši? teigini? tr?kumo, šis vertinimas žymiai tikslingesnis, nei pagal dantis ar akis, Nadia :wink:



Kad nustatyti tip?, Rolandas pateik? pernelyg mažai informacijos. Bet iš turimos, kogero neneig?iau nuomon?s, kad jis Balzakas. Panašu, kad taip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Geg 2006, 23:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Vartotojas 2:

kas ne korektiška? kod?l ne objektyvu? Nesupratau.

Nesakau, kad žmogus, rašantis taip b?tinai yra bazinis :wintuition:. Bet tai tikrai yra pliusas dinamikai. Ir  visgi pliusas :wintuition:, kaip pirmai ar antrai funkcijai.

Žmogaus gi nieks nepraš? papasakot savo tipo nustatin?jimo istorijos, ar panašiai. Galima palygint su m?s? nauja Žukove arba, dar ?domiau, su Dreiph monologu (kas buvo myte, gal atsimena).

At?j?s jis pasak?: "Aš šiaip Robespjeras, bet buvau..., laik?..., nuspend?, kad aš..." Jokio eikiškumo, tiesiog vardijamas, variantai.

Ir v?liau: " Aš buvau beveik visais tipais: nebuvau tik ... iš ... kvadros, Napoleonu iš tre?ios kvadros,...".

Variantai. :bintuition:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2006, 00:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Bet tai tikrai yra pliusas dinamikai. Ir  visgi pliusas :wintuition:, kaip pirmai ar antrai funkcijai.
Iš labai didel?s b?dos gal ir b?t? galima priskirti kaip šiok? tok? plius?. Ta?iau paimtas vertinimo kampas n?ra geras/korektiškas. Kod?l, regis pasakiau aname poste. Pasi?mus tam tikro pob?džio tekstus, taip bene kiekvien? žmog? b?t? galima priskirti prie :wintuition:. Elementarus pavyzdys, b?t? žmogaus pasakojimas apie praeit?, arba kažkok? praeities laikotarp?. Tai papras?iausiai neatsiejama nuo laiko. Lygiai taip pat guli b?ti ir su tarkime kelion?s pasakojimu - pasakojimas gali susivesti ? dvi dalis, pirma - k? ma?iau, antra - kiek laiko tai truko. Na, ir taip toliau. Taigi tai priklauso nuo teksto pob?džio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2006, 00:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Geg 2006, 23:15
Pranešimai: 7
O dabar atsakymai i klausimus:



1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Dainininkas Peter Gabriel. Idomi jo kuriama muzika, nes ji kitokia, neiprasta, melodinga ir ivairialype. Idomus dainu tekstai, nes su gilia mintimi. Idomus pats kaip neiprastas, unikalus.

Idomus jo pasikeites, mistinis ivaizdis.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Pavirsutiniskas, ziurintis tik savo interesu, nesidomintis kitais dalykais, arogantiskas.

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Taip, nes man pacia idomu ir yra zmoniu, kuriems idomu su manimi.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Priklauso nuo situacijos. Labai priklauso nuo intonacijos, kuria tai pasakoma. Is esmes, jei tai skamba kaip priekaistas, atsakau, ar pagalvoju, kad tai to zmogaus problema, ir kad niekas jo nevercia toliau bendrauti. Pasauli pilna zmoniu ir kiekvienas gali pasirinkti ir neprivalo ka nors itikti.

Bet kartais, jei tai skambai labiau kaip nusivylimas, teiraujuosi, o kas tam zmogui idomu.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Siaip i isvaizda. Po to i kuno kalba. Bet daznai bunu perdaug isitempes, kad kreipciau demesi, ir nelabai kreipiu demesi, net ir vardo neisimenu. Geriau pirma stebeti is salies.



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

Veluoju daznai, matyt labiausiai todel, kad tiesiog nemegstu keisti esamos busenos ar vietos, nes man gerai taip kaip yra. Veluojancius toleruoju, jei taip gaistamas tik mano asmeninis laikas, bet jei esu isipareigojes kazka daryti kitam ir del velavimo negaliu, galiu buti ir labai nuozmus, ypac jei jauciu spaudima is to kam isipareigojau. Visu pirma pradedu skubinti, o jei susiduriu su pasipriesinimu didinu salygu diktavima, rodau susierzinima.



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Vienumoje gerai, jei nera kazkokiu darbu kuriuos turiu atlikti, nes tada dideja itampa. Tada geriau jau su kazkuo. Bet nedidele grupe, 2-3 zmones. Dedeli susiburimai man nepatinka, nebent juose viskas pakankamai ramu ir tarsi pagal tam tikra tvarka.



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

As galiu apsieiti ir su minimumu: elementari apranga, pagrindiniai reikmenys. Man tik svarbu, kad butu sausa ir silta, nes nepakenciu salcio. Man jauku, kai groja rami muzika, prieblanda.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

I kompimentus apie isvaizda anksciau reaguodavau priesiskai, bet dabar ismokau tiesiog pasakyti aciu, nors kartais truputi nejauku kai giria gera isvaizda:) I kritika reaguoju, taip: jei galiu pasitaisyti, tai tuoj pat ir meginu (susisukuoju, pasitaisau kaklaraisti, nusivalau deme, uzsisegu klyna:D), o jei ne tai atmetu ta kaip ir pastaba, kad "as neidomus".



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Truputi isitempiu, bet pakankamai ramiai aiksinuosi kas galejo nutikti ir stengiuosi pataisyti, jei tai nereikalauja kazkokiu stambiu isikysimu.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiskas tas kas praktiskas, o ne teoriskas:) Save laikau ir tokiu, ir tokiu. Praktiskas kasdieniuose veiksmuose, bet siaip linkes daug teoretizuoti. Nepamenu, kad mane pavadintu nepraktisku, greiciau perdem smulkmenisku, prikaisioja, kad su savimi, kaip sraige, nesiojuos kuprine su galybe dalykeliu, kuriu siaip nenaudoju, ir tik kartais gali prisireikti. Daznai turiu visokiu popierieliu ant kuriu kanors uzsirasau.



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Man gincas, tai smagus protu musis. Gincijuosi tada kai noriu tiesiog padiskutuoti. Galiu netgi laikytis keliu, is pirmo zvilgsnio priesingu nuomoniu, ginco metu, nors man jos abi puikiai dera. Nuomone galiu pakeisti, jei argumentai svarus, tokiu atveju ismokau pripazinti, kad buvau neteisus.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Klausiu, kas nutiko, stengiuosi issiaskinti, gal kuo galiu padeti.



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Stebiu kuno kalba. Patebiu nuotaiku pokycius, tik nevisada galiu tiksliai juos interpretuoti ir kartais nezinau ka su jais daryti, kaip reaguoti. Mano nuotaika kinta letomis bangomis dazniausiai.



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Suprantu is zvilgsniu, is to ka sako ir kaip formuluoja mintis. Reaguoju gan santuriai, bet draugiskai, su sypsniu lupose, nebent mano jausmai butu atitinkami, tada intensyviau. Nemegstu atsiverti, nes nezinau ar busiu suprastas ir priimtas.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Taisykles gerai, ten kur yra pavojus apsirikti ir pridaryti daug zalos. Taisykles turi atitikti realybe. Tokios taisykles, kurios skamba graziai, bet realiai nera priimamos kitu ir yra apeinamos, yra beprasmes ir tik iveda dvigubu standartu galimybe.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal??

Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O

gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?


Beveik neplanuoju. Gal tik ka daryti. Sprendziu vietoje paprastai. Ir ne tik atostogas.



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Apsipirkineti nemegstu, ypac drabuziu, nebent tiksliai zinociau ko noriu (koks daiktas, kokios spalvos). Ansciau negaledavau pakesti turgaus ir panasiu sambruzdziu, nes tiesiog issiurbia, dabar kiek lengviau. Sarasus kartais sudarau, bet tik tada kai daug dalyku reikia pirkti, siaip nusprendziu vietoje. Marsrutas dazniausiai tas pats, bet po to dar megstu paklaidzioti tarp lentynu.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Perfekcionizmas kankinamai budingas. Va net sita klausimyno negalejau imtis kol nejauciau, kad turiu laiko visa uzbaigti nuo pradzios iki galo. Nors dabar kelis klausimus ir praleidau. Siaip tarp uzduociu sokineju gan daznai, ir jei jos nereikalauja labai didelio susikaupimo, tai man taip negti patinka, bet pastebiu, kad taip ir energijos labai daug issieikvoja. Pasiruosimas veiksmui nera labai malonus, bet kol nepradejau pats veiksmas atrodo dar nemalonesnis, o va kai pradedu daryti, kazkodel zymiai palengveja ir net malonu daryti darosi. Atideliojimas vos ne antras vardas, man labai reikia, kad kas paskatintu veikti. Uzmirstu irgi daznai, jau po 5 minuciu galiu buti visiskai uzmirses. O prisimenu daznai ne laiku.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2006, 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Rolandai, a?i?, aš b?tinai pakomentuosiu, kai tur?siu laiko.

Vartotojas 2, aš suprantu, kad kartais ne?manoma apsieiti be laiko, nuoseklumo pamin?jimo net ir statikui. Bet pas dinamik?, bendrai pa?mus, šiuo aspekto bus daugiau. Galima padaryti eksperiment?: suskai?iuoti, kiek :wintuition: yra Rolando atsakymuose ir kurio nors iš statik? atsakymuose. Tik dar nesugalvojau kokio (Liepa ar liutauras berods neatsakin?jo).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2006, 10:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveikas, Rolandai, mano nuomone, esi Balzakas, nes



Rolandas raš?:
O dabar atsakymai i klausimus:



1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Dainininkas Peter Gabriel. Idomi jo kuriama muzika, nes ji kitokia, neiprasta, melodinga ir ivairialype. Idomus dainu tekstai, nes su gilia mintimi. Idomus pats kaip neiprastas, unikalus.

Idomus jo pasikeites, mistinis ivaizdis.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Pavirsutiniskas, ziurintis tik savo interesu, nesidomintis kitais dalykais, arogantiskas.

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Taip, nes man pacia idomu ir yra zmoniu, kuriems idomu su manimi.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Priklauso nuo situacijos. Labai priklauso nuo intonacijos, kuria tai pasakoma. Is esmes, jei tai skamba kaip priekaistas, atsakau, ar pagalvoju, kad tai to zmogaus problema, ir kad niekas jo nevercia toliau bendrauti. Pasauli pilna zmoniu ir kiekvienas gali pasirinkti ir neprivalo ka nors itikti.

Bet kartais, jei tai skambai labiau kaip nusivylimas, teiraujuosi, o kas tam zmogui idomu.



Aiškiai matyti intuicija (unikalumo vertinimas)



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Siaip i isvaizda. Po to i kuno kalba. Bet daznai bunu perdaug isitempes, kad kreipciau demesi, ir nelabai kreipiu demesi, net ir vardo neisimenu. Geriau pirma stebeti is salies.



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

Veluoju daznai, matyt labiausiai todel, kad tiesiog nemegstu keisti esamos busenos ar vietos, nes man gerai taip kaip yra. Veluojancius toleruoju, jei taip gaistamas tik mano asmeninis laikas, bet jei esu isipareigojes kazka daryti kitam ir del velavimo negaliu, galiu buti ir labai nuozmus, ypac jei jauciu spaudima is to kam isipareigojau. Visu pirma pradedu skubinti, o jei susiduriu su pasipriesinimu didinu salygu diktavima, rodau susierzinima.



Intuicija, intraversija



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Vienumoje gerai, jei nera kazkokiu darbu kuriuos turiu atlikti, nes tada dideja itampa. Tada geriau jau su kazkuo. Bet nedidele grupe, 2-3 zmones. Dedeli susiburimai man nepatinka, nebent juose viskas pakankamai ramu ir tarsi pagal tam tikra tvarka.



Intraversija



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

As galiu apsieiti ir su minimumu: elementari apranga, pagrindiniai reikmenys. Man tik svarbu, kad butu sausa ir silta, nes nepakenciu salcio. Man jauku, kai groja rami muzika, prieblanda.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

I kompimentus apie isvaizda anksciau reaguodavau priesiskai, bet dabar ismokau tiesiog pasakyti aciu, nors kartais truputi nejauku kai giria gera isvaizda:) I kritika reaguoju, taip: jei galiu pasitaisyti, tai tuoj pat ir meginu (susisukuoju, pasitaisau kaklaraisti, nusivalau deme, uzsisegu klyna:D), o jei ne tai atmetu ta kaip ir pastaba, kad "as neidomus".



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Truputi isitempiu, bet pakankamai ramiai aiksinuosi kas galejo nutikti ir stengiuosi pataisyti, jei tai nereikalauja kazkokiu stambiu isikysimu.



Intuicija



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiskas tas kas praktiskas, o ne teoriskas:) Save laikau ir tokiu, ir tokiu. Praktiskas kasdieniuose veiksmuose, bet siaip linkes daug teoretizuoti. Nepamenu, kad mane pavadintu nepraktisku, greiciau perdem smulkmenisku, prikaisioja, kad su savimi, kaip sraige, nesiojuos kuprine su galybe dalykeliu, kuriu siaip nenaudoju, ir tik kartais gali prisireikti. Daznai turiu visokiu popierieliu ant kuriu kanors uzsirasau.



Intuicija, logika



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Man gincas, tai smagus protu musis. Gincijuosi tada kai noriu tiesiog padiskutuoti. Galiu netgi laikytis keliu, is pirmo zvilgsnio priesingu nuomoniu, ginco metu, nors man jos abi puikiai dera. Nuomone galiu pakeisti, jei argumentai svarus, tokiu atveju ismokau pripazinti, kad buvau neteisus.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Klausiu, kas nutiko, stengiuosi issiaskinti, gal kuo galiu padeti.





11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Stebiu kuno kalba. Patebiu nuotaiku pokycius, tik nevisada galiu tiksliai juos interpretuoti ir kartais nezinau ka su jais daryti, kaip reaguoti. Mano nuotaika kinta letomis bangomis dazniausiai.



logika



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Suprantu is zvilgsniu, is to ka sako ir kaip formuluoja mintis. Reaguoju gan santuriai, bet draugiskai, su sypsniu lupose, nebent mano jausmai butu atitinkami, tada intensyviau. Nemegstu atsiverti, nes nezinau ar busiu suprastas ir priimtas.



logika, intraversija



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Taisykles gerai, ten kur yra pavojus apsirikti ir pridaryti daug zalos. Taisykles turi atitikti realybe. Tokios taisykles, kurios skamba graziai, bet realiai nera priimamos kitu ir yra apeinamos, yra beprasmes ir tik iveda dvigubu standartu galimybe.



logika, saky?iau, netgi :blogic:



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal??

Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O

gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?


Beveik neplanuoju. Gal tik ka daryti. Sprendziu vietoje paprastai. Ir ne tik atostogas.



iracionalumas



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Apsipirkineti nemegstu, ypac drabuziu, nebent tiksliai zinociau ko noriu (koks daiktas, kokios spalvos). Ansciau negaledavau pakesti turgaus ir panasiu sambruzdziu, nes tiesiog issiurbia, dabar kiek lengviau. Sarasus kartais sudarau, bet tik tada kai daug dalyku reikia pirkti, siaip nusprendziu vietoje. Marsrutas dazniausiai tas pats, bet po to dar megstu paklaidzioti tarp lentynu.



intuicija, iracionalumas



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Perfekcionizmas kankinamai budingas. Va net sita klausimyno negalejau imtis kol nejauciau, kad turiu laiko visa uzbaigti nuo pradzios iki galo. Nors dabar kelis klausimus ir praleidau. Siaip tarp uzduociu sokineju gan daznai, ir jei jos nereikalauja labai didelio susikaupimo, tai man taip negti patinka, bet pastebiu, kad taip ir energijos labai daug issieikvoja. Pasiruosimas veiksmui nera labai malonus, bet kol nepradejau pats veiksmas atrodo dar nemalonesnis, o va kai pradedu daryti, kazkodel zymiai palengveja ir net malonu daryti darosi. Atideliojimas vos ne antras vardas, man labai reikia, kad kas paskatintu veikti. Uzmirstu irgi daznai, jau po 5 minuciu galiu buti visiskai uzmirses. O prisimenu daznai ne laiku.





intuicija, intraversija, iracionalumas



:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 149 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007