Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2006, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Gali, ypa? jei yra fiziškai ar morališkai pavargusi ar kitaip iš rib? iš?jusi, ir sunkiai save valdanti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2006, 18:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Cassandra: dar toks klausimukas: dienorashcio rashymas ir Zhukovas - labai suderinama? Aishku dienorastis dienorashciui nelygu, gali bet kas rashyt, bet mano Zhukove kai parode, tai shokiravo kazhkiek: ten ne shiaip sau dienorastis, ten i stenograma panashu, labai kruopshciai aprashytas bendravimas su manim, sakiniai, frazes, sms'ai (su laiku!), nu net neisivaizdavau kad kas gali taip rupestingai rashyt dienorashti. Visos daugiau ar maziau konfliktines situacijos aprashytos zhodis zhodin. Nu ne tik konfliktines.:) Bet ar tai zhukovishka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2006, 02:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Ir dar: kazhkaip beskaitinejant visokius shaltinius, susidare ispudis, kad Zhukovai ne megejai parodyt meiles, artumo (prie pashaliniu). Taip elgtis labiau esu linkes ash, o drauge elgiasi kaip tik prieshingai, netgi demonstratyviai, taip pat nevengia pasidalint nuoskaudom bei dziaugsmais su draugem, tevais. Tai cia kiek suprantu visai nezhukovishkas elgesys? Ar kaip?

Zhodziu baigiu susipainiot jau.:) Jau pilna ir Dono, ir Stirlico, ir Napoleono pozymiu.... Nors Zhukove vistiek kazhkaip labiausia ima virshu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2006, 11:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
RamiosBites: d?l tos situacijos su apkabinimais, tai reikia ži?r?ti, kokiomis aplinkyb?mis ir kaip dažnai ji taip elgiasi. Jeigu viešumoj, prie paž?stam? žmoni? linkusi demonstruoti savo jausmus, tai gali reikšti, kad ji nori tokiu b?du "paženklinti savo teritorij?" (džeko išsireiškimas, patiko), t.y. pasakyti : "jis mano". Šitaip ji pasijau?ia saugiau. Galb?t pa?iam reik?t? persilaužti ir retsykiais bent už rankos paimt prie vis?? :wink:



Dar vienas pasi?lymas d?l tipavimo. Reik?t? tau pabandyti pajusti, ? kok? dual? gal?t? b?ti orientuota jos elgsena, ko ji iš tav?s tikisi, k? iš t? l?kes?i? tu atitinki, o ko ne. Dar ir pagal tai galima tipinti, nors aišku, tai labai subjektyvu ir neitin paprasta pataikyti. Pvz. aš visada iš vyr? tik?davausi kažkokio tokio vyriškumo, kuris pasireikšt? ryžtu, žinojimu, ko nori, tiksl? siekimu ir praktiškumu. Tai kai paskui pagalvojau, žukovas kaip ir atitinka visa tai...



Teko bendrauti su vyriškiu, kur? laikiau žukovu, tai pamenu, mane ?m? stebinti visokios psichologin?s temos, kurias jis dažnai užvesdavo: apie gyvenimo tiksl?, idealus, apie savirealizacij? na ir dar daug k?. Mane stebindavo tos temos, neatrod? kad jos b?dingos žukovui. V?liau, kai paaišk?jo kad Štirlicas ten buvo, visi galai "su?jo". Pamaniau, na ryškiai ? dostojevsk? orientuotas jis.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2006, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
RamiosBites raš?:
Cassandra: dar toks klausimukas: dienorashcio rashymas ir Zhukovas - labai suderinama? Aishku dienorastis dienorashciui nelygu, gali bet kas rashyt, bet mano Zhukove kai parode, tai shokiravo kazhkiek: ten ne shiaip sau dienorastis, ten i stenograma panashu, labai kruopshciai aprashytas bendravimas su manim, sakiniai, frazes, sms'ai (su laiku!), nu net neisivaizdavau kad kas gali taip rupestingai rashyt dienorashti. Visos daugiau ar maziau konfliktines situacijos aprashytos zhodis zhodin. Nu ne tik konfliktines.:) Bet ar tai zhukovishka?






Suderinama. Buvo ir mano gyvenime period?, kai rašiau dienoraš?ius. Svarbiausia, rašydavau, ir pati sav?s klausdavau: kuriems galams tai darau??? Jokios menin?s išliekamosios vert?s tame nema?iau, jie nebuvo rašomi su mintimi, kažkam parodyti ar pan. Bet pats procesas pad?davo nusiraminti ir susid?lioti visk? "? lentyn?les". Aš taip pat dokumentaliai fiksuodavau visas frazes, aplinkybes ir pan. Manau, kad tie sud?tingi ir pain?s etiniai dalykai santykiuose Žukovui atrodo kaip rebusas, kur? reikia išspr?sti. Dienoraš?io rašymas padeda juos sistematizuoti ir rasti bent kok? login? paaiškinim?. Nes etinio pats vienas Žukovas visvien neatras. O taip bent susikuri vaizdin?, kad kažk? supranti, net jei nieko nesupranti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2006, 11:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
RamiosBites raš?:
Ir dar: kazhkaip beskaitinejant visokius shaltinius, susidare ispudis, kad Zhukovai ne megejai parodyt meiles, artumo (prie pashaliniu). Taip elgtis labiau esu linkes ash, o drauge elgiasi kaip tik prieshingai, netgi demonstratyviai, taip pat nevengia pasidalint nuoskaudom bei dziaugsmais su draugem, tevais. Tai cia kiek suprantu visai nezhukovishkas elgesys? Ar kaip?

Zhodziu baigiu susipainiot jau.:) Jau pilna ir Dono, ir Stirlico, ir Napoleono pozymiu.... Nors Zhukove vistiek kazhkaip labiausia ima virshu...




Žukovas, b?damas ekstravertu, nevengia viešo problem? sprendimo, t.y. kalb?damas su tais žmon?mis, kuriais pasitiki, nes 1) kalbdamas jis geriau supranta problem?; 2) aplinkiniai jam suteikia etinio pob?džio informacijos, kurios jis pats "iškalkuliuoti" ne?stengia. Tokiu b?du jis susirankioja ?vairias nuomones, ta?iau sprendim? priima pats, stiliuje "mes ?ia visi pasitar?me ir aš nusprendžiau".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 02:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Solanža: aciu, jus su Cassandra patvirtinat mano kuklias speliones arba pastatot ish nukrypimu i vezhes.:) Ir kazkaip viena kita papildot.:)) Lyg ir aishkeja vaizdialis, Zhukove pas mane, Zhukove.:) Pats bezhiuredamas pro mikroskopa nugrybauju i smulkmenas, tai ir susijaukia galvele.:) O del paemimo uzh rankos tai ner taip blogai pas mane, paimu paimu..:wink: Nors del pastarojo tai ish tiesu dazniausiai (su kitom ex meilem pvz.) elgdavaus santuriau/shalciau prie zhmoniu, esu ir pats pastebejes.... Zhukove kazkaip moka nesunkiai ishjudint romu Balzaka, lengva su ja, atrodo kad kitaip ir buti negali...:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
RamiosBites, aišku jos viena kit? gražiai papildo. Ir daugiausia išmano apie š? dalyk? - "iš pirm? l?p?", taip sakant. Casandra šneka apie savo tapatuk?, Solanža - apie dual?. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 12:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
RamiosBites raš?:
Solanža: aciu, jus su Cassandra patvirtinat mano kuklias speliones arba pastatot ish nukrypimu i vezhes.:) Ir kazkaip viena kita papildot.:)) Lyg ir aishkeja vaizdialis, Zhukove pas mane, Zhukove.:) Pats bezhiuredamas pro mikroskopa nugrybauju i smulkmenas, tai ir susijaukia galvele.:) O del paemimo uzh rankos tai ner taip blogai pas mane, paimu paimu..:wink: Nors del pastarojo tai ish tiesu dazniausiai (su kitom ex meilem pvz.) elgdavaus santuriau/shalciau prie zhmoniu, esu ir pats pastebejes.... Zhukove kazkaip moka nesunkiai ishjudint romu Balzaka, lengva su ja, atrodo kad kitaip ir buti negali...:smile:




Jep :smile: Aš - Žukov?, Solanža - Jesenin?, o mano vyras, beje, Balzakas :wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2006, 18:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Cassandra:

Hm.:) Idomu.:) Gal galetum parashyt koki viena kita pavyzduka, ka mazhdaug padaro/pasako tavasis Balzakas tokio (balzakishko), nuo ko tau rankos nusvirtu?:) Nes ash jau kartais nebesusigaudau, kur ka pridirbu... ne nepajuntu, pamatau tik ka jau susinervinus del nieku kokiu nors...:(

Jei nesunku, aishku..:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2006, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
OK, tik kadangi tai asmeniška, atsakysiu ? privat?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 114 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007