Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 04:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 22:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
m2 raš?:
Cassandra:



Hmm...man Nadios pasisakymai sukelia jausma, kad stengiamasi nepasakyti perdaug. Pasakoma kazhkas, kas tarsi pridengia dar 3/4 kazhko, kas nepasakoma. Et, nemoku ishsireiksht. Ir kazhkas pazhistamo. Kazhkur jau girdetas-matytas kategorishkumas.






O aš jau?iu j?g? nadios pasisakymuose.Toks jausmas, kad žmogus turi stipri? energetik? ir žino k? sako. ?ia tik nuomon? :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 23:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
svyt: link?s sutikti. beje, t? ir skarlet iš pradži? min?jo, t.y. intuityv? ir kad :blogic: silpnoji funkcija. aspkritai tai daug ?ia t? jesenin? pas mus. Idomu kod?l. Gal visa lietuva - jesenin? :smile: ar ?ia tik socionika taip traukia jesenino tipo žmones ypatingai? Kažkoks vis vien tai turi b?ti paaiškinimas...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 23:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
liutauras: Jei pagal jus aš jesenin?, tai parašysiu: nepažintas pasaulis traukia tarsi magnetas... Gal tai b?dinga visoms jesenin?ms? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 23:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
ligetna raš?:
liutauras: Jei pagal jus aš jesenin?, tai parašysiu: nepažintas pasaulis traukia tarsi magnetas... Gal tai b?dinga visoms jesenin?ms? :smile:




matyt, kad visoms, bet ne tik joms :smile: bijau suklysti, bet man tai labiau jau intuityvo požymis apskritai.



nepažinimas - j? gyvenimo esm? ir prasm?. jeigu tik b?t? viskas pažinta tam tikroje srityje, va tada intuityvas jaust?si blogai, suvaržytas.



nu bet aš ?ia baigiu, bo bijau nupjauti ? pievas. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ligetna raš?:
m2 raš?:
Cassandra:



Hmm...man Nadios pasisakymai sukelia jausma, kad stengiamasi nepasakyti perdaug. Pasakoma kazhkas, kas tarsi pridengia dar 3/4 kazhko, kas nepasakoma. Et, nemoku ishsireiksht. Ir kazhkas pazhistamo. Kazhkur jau girdetas-matytas kategorishkumas.






O aš jau?iu j?g? nadios pasisakymuose.Toks jausmas, kad žmogus turi stipri? energetik? ir žino k? sako. ?ia tik nuomon? :smile:







Gal gal?tum man, durnai, paaiškint, o kas tas yr energetika:shocked:? ?ia kai lemput? ? rankas paima ir ana šviest pradeda?:strange: Bo žodis "energetika " man iš esm?s siejasi su elektrifikacija :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Svyt praš? rašyt, kur ? Jesi? nepanašu.

Nors ir labai mažai ?ia logini? klausim?, bet šitas va ? :blogic:.

7.Kai kas nors sugenda, labai nepergyvenu.Visada(arba beveik visada) galima pataisyti.Jeigu imanoma,taisau pati,o jei ne-kvieciuosi ka nors i pagalba.


Ne?sivaizduoju, kaip žmogus su :blogic: ketvirtoj pozicijoj taip gal?t? daryti.



Megstu analizuoti,budinga savianalize ir t.t.
Irgi nelabai panašu ? etik?.

Taip,nesu labai komunikabili,daugiau mastau.
Visgi etikai turi b?ti komunikabil?s, net ir introvertai.

Bet klausim? reik?t? daugiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Cassandra: Jeigu su manimi šnekasi ,mano manymu, žmogus , turintis stipri? energetik?, pradedu ?sivaizduoti, kad tuoj gausiu nuo jo i snuk?, aišku ne visais atvejais. GAL TAI IR ASOCIJUOJASI su eletra, elektros silpnesniu, ar stipresniu šoku :wink:. Jei tai yra moteris, savyje j? vadinu amazoniško tipo asmenybe :smile:. Jeigu tai vyras, vadinu j? mintyse valdan?iuoju. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ligetna raš?:
Cassandra: Jeigu su manimi šnekasi ,mano manymu, žmogus , turintis stipri? energetik?, pradedu ?sivaizduoti, kad tuoj gausiu nuo jo i snuk?, aišku ne visais atvejais. GAL TAI IR ASOCIJUOJASI su eletra, elektros silpnesniu, ar stipresniu šoku :wink:. Jei tai yra moteris, savyje j? vadinu amazoniško tipo asmenybe :smile:. Jeigu tai vyras, vadinu j? mintyse valdan?iuoju. :smile:




Nu nu...Normaliomis aplinkyb?mis ? snuk? neduodama bo tai gr?sia ?vairiomis administracin?mis nuobaudomis. Tod?l galima daryti išvad?, jog tas, kuris mosuoja kumš?iais, turi arba



1) problem? su hormon? ir smegen? pusiausvyra, nes normal?s žmon?s tokiais atvejais eina ? sporto sal?.



2) turi problem? su nerv? sistema, nes nebe?stengia sav?s kontroliuoti.



3) turi psichologini? problem? - užspausto ego kompleks?, atsinešt? iš vaikyst?s, kai t?vai j? skriaud?, muš?, valgyt nedav? ir užrakint? tamsoj skladuke laik?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Cassandra: ?ia tik mano ?sivaizdavimas. Aišku niekas tu snuki? nedaužo, o ir bedravimo stiliai b?na visokie :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 15:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
ligetna:



...man atrodo, kad Tu kaip energetika ivardini jegos sensorika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007