Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 07:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 10:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vovere:



Ash irgi gan ilgai buvai paukshchiams abejinga. Kol artimiau bendraut nepradejau :smile: Dabar zhaviuosi varniniu sheimos atstovais (kokie jie gudrus!) ir labai norechiau Zhako papugos. Jos labai protingos, bendraujanchios, muzikalios ir jautrios.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
Vovere,  o zinot kodel suo gina seimininka? tik todel, kad jauciasi jo ginamas.. na gaujos instinktas, kokio, deja, neturi joks kitas naminis gyvunas  !

mintis apie sunis tai idomi.. kartais pagalvoju, kad jei jau Pavlovas suskirste sunis i cholerikus ir melancholikus, tai mano astuoniu metu vilkeska savo elgesiu (ryskus sangvinikas) beveik atspindi atvirkscia mane:) Turbut aukledama ji, nesamoningai skatinau jo vysymasi ta linkme.. t.y. pamyniau jo individualizma?

O vorai vistik man racionalumo isikunijamas - del staigumo ir kaustytu judesiu, todel man tai butu gorkiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
vs:



Nesutinku, kad tik shuo gina sheimininka. Uoshviu kate gina uoshvi, jei anyta ji bara, t.y. kanda pribegus anytai i koja, arba sheria letena  :smile: Pastovus reishkinys. O gal jai tiesiog barniai nepatinka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
m2:

na tokio katino tai dar neteko regeti  :happy: maniskis jei atsiguls ant keliu, tai jautiesi lyg ir namu isrinktuoju, o i tarpusavio santykius tai kaip gyvas - 8 metus dar nesikiso  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: manau barni? nepaken?ia ir daro tvark?, kad juos nugesinti: kam reikia pamurks, kam reik- ik?s, ir kiek pasteb?jau jos žino kaip k? reik nuraminti labai tiksliai.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
vs: gal nebuvo toki? vieš? nesutarim?, kuriuos gesint reikt??  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kat?s, man rodos, apskritai nem?gsta triukšmo ir barni?. Kai laik?m katin?, kartais juokais "pasibardavom", steb?dami jo reakcij?, o reakcija b?davo tokia: prilekia pasišiauš?s ir pradeda šnypšti, jei nereaguojam, tada dr?skia tam, kuris tuo metu kelia didžiausia triukšm?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
Skarlet:

Nera namu be dumu, matyt katinas labai demokratiskos prigimties pasitaike :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 raš?:


Ash irgi gan ilgai buvai paukshchiams abejinga. Kol artimiau bendraut nepradejau :smile: Dabar zhaviuosi varniniu sheimos atstovais (kokie jie gudrus!) ir labai norechiau Zhako papugos. Jos labai protingos, bendraujanchios, muzikalios ir jautrios.




m2, gal pasidalintum patirtim, KAIP Tu su tais varniniais paukš?iais prad?jai artimiau bendrauti???  :happy: Augini gal koki? varn? namie?  :happy:

Tarp kitko, mano džekas irgi labai žavisi paukš?iais, ypa? varnomis. Laiko jas išmintingais paukš?iais. Negerbia ir nevertina gulbi?. Sako, jos valgo bet k? iš bet ko rank?, tod?l- nekilnus, kvailas paukštis. Buvo kiek keista, kad vertinama pagal tokius kriterijus. Bet matau, daug kas taip daro, va Vover? visus, ko gero, gyv?nus panašiai vertina,- pagal j? išmint?, elges?. O man elgesys irgi svarbu, bet ne mažiau svarbu ir kaip atrodo gyv?nas, ar jis man patrauklus, ar maloniai su manim elgiasi.

Tik dabar suvedžiau paraleles tarp gyv?n? ir žmoni? vertinimo....  :confused: Pasijutau šarka, besižavin?ia blizgu?iais. Nu bet taip yra- ir žmogaus man turi reikšm? išvaizda. Jei tai vyras, kuris man asistuoja. Turi b?ti man patrauklus, bei mok?ti su manim elgtis.  :neutral:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 10:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Ash jau dvi zhiemas ish eiles varnas maitinu darbe :smile: Na, tai nera tiesioginies mano pareigos :smile: Jos tik atskrisdavo prie lango, o ash jas maitinau. Taip susidraugavom.O man apsirgus, kolegos pasakojo, kaip nustebusios spoksojo pro langa: "a kur maistas?" Ir kaip gudravo! Atrodo niekur ju nera, bet tik ishkelk lekshtute ant palanges, jau ir chia. Sededavo zhvalgyboj ir laukdavo. Ir drasios tokios, nebegdavo net atidarius langa ilgainiui. O akys ju kokios protingos! Gulbes man tiesiog grazhios. Ir dar ta teorija apie ju ishtikimybe man patinka, nors nezhinau, kiek joje realios tiesos. O del betko ir ish betkieno ranku valgymo, tai Tavo Dzhekas bishki klysta, nera taip.

Del zhmoniu, tai ju ishore svarbiausia tik susipazahinus,m o ilgainiui kazhkaip i kitus dalykus akcentai susidelioja. Labai grazhus vyrai niekada nepatiko (tfu tfu tfu), ishskyrus Timothy Daltono tipo vyrus, nors jis irgi nera nusaldintas grazhuolis. Vyras man visu pirma turi buti stipri, verta pagarbos asmenybe, mokanti mane prajuokinti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Varnos apskritai labai ?dom?s gyviai. Ties mano langu auga didžiulis kaštonas, kuriame, ypa? kai jis numeta lapus, verda intensyvus gyvenimas. ? j? dažnai tupia kuosos. Labai ?domu steb?ti, kaip jos tarpusavyje bendrauja - kuri? prisileidžia, kuri? nuveja nuo savo šakos ir pan.



Kalbant apie vyr? grož?, man visada svarbiau buvo pasitempimas, tvarkingumas nei grožis. Juk kas mielas - tas ir gražus  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 10:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kažkada vienas labai mielas žmogus atsiunt? man tok? dalyk?.  :smile:

---------

Pasakaite apie varnas :)

Tie varniniai paukshciai, kurie mazhiausiai baisus :))) tai kuosos, jos turi pilkshvai  sidabriniu  plunksnu,  jos  ganetinai  reksmingos, bet ne tokios balsingos  kaip  sharkos, pastarosios labai garsios turi baltu

plunksnu  ir  gyvena atokiau. Sharkos beje ypatingai smalsios, o kuosos labai  megsta  buriuotis,  kuosu  eisena  labai  juokinga -vaikshto kazhkaip  ishtiestom  kojom.  Vat  varnos  -  jau  didesni paukshchiai, juodu  plunksnu,  ir  ju  karkimas  toks,  na  kaip  ji apibudinus  - ashtresnis.  Po  to  dar yra kovai - jie dar stambesni, puikuojasi zhvilganchiom plunksnom, megsta gyventi ir maisto ieshkoti kolonijomis, shiaip  pagal ishvaizda - jie tikrai magishki paukschiai palyginus  su ankschiau minetais, shvarus blizgantys, labai stiprus ir ilgaamzhiai.  O varnishkuju  paukschiu virshune - tai krankliai - dar aristokratishkesni uzh kovus ir labai ilgaamzhiai - gyvena ilgiau nei zhmogus, bet jie palyginus su tiktais varniniais - retenybe. :)



:happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 10:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Pagalvojau dabar apie savo pozhiuri i vyrishka tvarkinguma :smile: Kazhkaip turiu nuostata, kad sutvarkysiu, jei kas nors ish pradzhiu nevisai gerai. Nors svarbesne man tikriausiai shvara. Savo laiku kolegas auklejau subtiliais budais :smile: Ir labai stebejausi, kaip zhmonos tokiais dalykais nepasirupina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2 raš?:
Cassandra:



Pagalvojau dabar apie savo pozhiuri i vyrishka tvarkinguma :smile: Kazhkaip turiu nuostata, kad sutvarkysiu, jei kas nors ish pradzhiu nevisai gerai. Nors svarbesne man tikriausiai shvara. Savo laiku kolegas auklejau subtiliais budais :smile: Ir labai stebejausi, kaip zhmonos tokiais dalykais nepasirupina.




Pasitempimas man irgi labiau su švara asocijuojasi, o ne su suderintomis švarko, baltini?, kaklaraiš?io spalvomis. Nepatinka nevalos. Jei b?t? pernelyg išsi?iustij?s ir labai jau su konkre?iu skoniu - b?t? negerai: netur?t? kur mano sensorika pasireikšti :happy: Man patinka, kai tvarkingas, bet nelabai pasitikintis savo skoniu, va  :happy: O toki?, kurie savo skon? bando primesti man (turiu gimin?j toki? egzempliori?), nem?gstu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2005, 21:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
vs:



zinau :) Hierarchija ir banda budinga gan daugeliui gyvunu. O prijaukintu gyvunu tas poziuris pakinta...

Gerbiu visas gyvastis, bet yra artimesnes ir tolimesnes...

Shuniai man buvo ir yra tolimi. Kazkaip jie mane megsta, o ash ju ne(na chia jau gyvunu psichologija: isiteikimas ar dar koks velnias).

Mane perlauze, turejom metus shuni. Mylejau ta rotveilere, ale nuolat stebejausi jos budu..... Mylejau, rupinausi ir stebejausi. Kai pardavem - pagalvojau: na, pagaliau...... Mane uzmushdavo jos atsidaves zvilgsnis ir elgesys. Man artimiau individualistai, o ne shtikimieji - ginantys gaujos vado patele  :happy:

Shiaip esu dar laikinai ziurejus giminu ir pan. shunis, nes anie manes klauso kazkodel. Ir tiek... Nesusizavejau ne truputuko.

Chia jau zmogaus individualus pomegiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007