Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 17:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra raš?:
tai Hamletas iš j? - "aštriausias", na ne kaip špaga, o kaip jos blizgesys saul?je. Tuo tarpu Hekslis - tarsi šilko šalik?lis,  besiplaikstantis v?jyje: jud?jimo daug, bet jis "lengvas", o Tutikas yra švelnus pien?s p?kas: auga sau ? akis per daug nel?sdamas, kai pastebi j? - gražu paži?r?ti, taip ir norisi paliesti. Neliesi - tup?s prie savo pien?s, pap?si - nuskris. Ir gaudyk tada j? :wink: Vat galvoju, kaip Dostikus apibr?žti...dinamikos juose nematau, lengvumo, irgi. beje. Jie man turb?t kaip r?kas - pradžioj mielas,  minkštas, sušvelnininantis kont?rus,o v?liau iškraipantis daikt? apybraižas, kartais varantis drebul? savo dr?gme ir trukdantis susiorientuoti. Bet, ?ia, matyt, konfliktinis santykis pasireiškia.




Casandra, skamba kaip muzika.......... :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 18:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Is tikruhu, ir as Cassandros zodzius perskaiciau kaip poezija, grazu :happy: Manau, kad kiekvienas tam tikru budu isivaizduojame tipus, kuriuos jau pazistame. Tai tam tikras zinomu zmoniu ivaizdis kuri susidarome apie juos. Man sunkiau susidaryti vaizda zmogaus pagal aprasyma nepazistant jo realiai.



Man dar idomu kokia tu buvai vaikysteje. Manau kad mano 8 metu dukrele yra Hamletuke, na pats ryskiausias bruozas - "artiste is sudegusio teatro" :happy: vaidyba beveik niekad nesiliauja, na dar jos uzsispyrimas ir jau kai supyksta tai pasisiausia kaip liutas :happy: Tuomet suvaidinu jai kaip ji atrodo tuo metu - ir abi juokiames. Tuomet pyksta kad ja prajuokinau :wink: Siaip ji labai linksma mergaite, visokiu zaidimu ir isdaigu isgalvotoja. Tavo atsakymai i klausimus man nuskambejo kazkaip truputi liudnai. Tarsi tau truktu dziaugsmo... Man labai graudu kuomet liudi mano Hamletuke, nes esu ipratusi matyti ja linksma. Ar buvai linksma mergaite? Zinai, kuomet suzinojau kad musu santykis vadinasi "lygiagretus intelektai"

- taigi tarsi prasilenkiam savo tarpusavio supratimu...(jei as neteisi - galetumet mane pataisyti) ,tuomet dar labiau pradejau stengtis ja suprasti, gal ir tu man kada padesi siek tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 22:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: o gal Tau kyla min?i?, kaip apib?dinti ir visus kitus sociotipus?  :smile: Tau tas taip puikiai gaunasi. Tik aišku, geriau ? atskir? tem? visk?, o tai kada nors nor?t?si rasti, ir atsimink žmogus, kad ?ia lyrik?s temoje...  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 22:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža Ugne: a?i? už gerus žodžius, užvesiu nauj? tem? :wink: ?d?jau http://www.linija.org/?block=forum&t=391


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Vartotojas 2: kad buvo labai bloga kai bandziau save pareiksti, iki siol nepamirsiu kas 11 klasej buvo..:kam tu sypsais kam kalbi, niekam nerupi ka tu sakai.be to nebuvo tu kurie palaikytu, sakytu tu gerai elgiesi, teisingai, mums patinki tokia..as nepasitikiu taip savim, seimoj neismokau, neatspari kritikai esu.prisitaikyti visada yra lengviau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Solanža: stai kaip sakiau, kad Vartotojas 2 pasako ta pati ka as norejau, tik jis dazniausiai pirmas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Skarlet: cia ne toks  buvo kad patikti, tik kad niekam nekliutu ir niekas neuzkabintu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Ugne: as buvau tokia kuri visokiu  originaliu ideju prisigalvodavo, tokia lydere, visada nuspresdavau ka zaisim,  niekad nebudavo nuobodu su manim.Labiausiai megau skaityti ir spresti galvosukius.gal kazkokia nesuprasta buvau nes su vaikais nelabai buvo idomu,atrode kokias kvailystes jie cia sneka.. o as buvau toks nevaikiskas vaikas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
stai ka pamasciau del to Skarlet testo..kad taip megstu daug  ka dramatizuoti kartais..:oi ne nesugebesiu, man neiseis..man per sunku.bet tokie padusavimai nereiskia kad darbo nesiimsiu :happy:

Tai va: ne toks darbas baisus, koki ji Hamletas piesia


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 11:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
lyrike:



Chia mano dukra panashiai elgiasi - kai reikia ka nors padaryti, pradzhiai sukelia mazha audra, su padejavimais "nieko ash chia nesuprantu, nieko man neisheis ir t.t.", o emocijoms nuslugus ima ir be problemu padaro. Mane tos jos "audros" baisiai nervina... :sad: Atrodo - na kam gaishti laika vietoje to, kad imti ir daryti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Tai matyt, gal baterijos taip pasikrauna :wink: kad po to darba padaryti :happy: Kazi kaip cia su maniske bus :confused: Va lyrike galetu patarti, ko jos nuomone is tevu puses jai truko? Visi kas mano dukra pazista, atrkreipia demesi, sako kad galiu tureti su ja problemu ateity, o as ir pati ta zinojau jau nuo ankstyvos vaikystes... Tas jos noras viska ismeginti - taigi septyniu budama gatvej is balos gere :sad: kiti, mazesni vaikai aplink stovejo sake negerk (ozeliu pavirsi), o jai atrode kad turetu buti sokolado skonis ! Gydytojui skambinu, klausiu kokiu vaistu duoti tokiu atveju :confused: po to rado gatvej su mazesne drauge panaudota, numesta svirksta, nu tai kaip neisbandysi to - vel mama lekia tyrimus daro kuo vaikas uzsikrete nuo panaudoto svirksto...Kraipo zmones galvas, sypsosi. Dar butu vilties jei cia sitoks pazinimo troskimas butu, bet kazkaip tas "genialumas"su kvailyste ribojasi. Ar velgi cia tas begalinis noras i save kitu zmoniu, vaiku demesi atkreipti? Jei taip, tai geriau jau mes ja ant scenos pastatysim, kad vaidintu ir to demesio uztektu, o visokiu nieku neprisigalvotu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 18:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Ugne: norejau kad mano originalias idejas palaikytu. po to dar norejau baleta sokti, bet tevai neleido..gal tikrai tavo dukrai reiketu scena isbandyt, aisku jeigu patiks.man truko tevu demesio.uzkalbinu, o jie man-nesuk tu man galvos. dar cia kokiu nesamoniu prisigalvosi.ir kas buvo negerai-entuziazmo slopinimas.kai ka nors sugalvodavau-kaip bus grazu kaip gerai-o jie man akivaizdziai nurodo kad viskas bus blogai.svarbiausia ne daiktai, kaip meiles irodymas, man labiausiai reikejo siltu zodziu ir apkabinimu.beje hamletui taip svarbu viska isbandyti, viska pazinti, visas gyvenimo dziaugsmas



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 19:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
lyrike:

sveikute lyrike:) perskai?iau aš apie tave, ir galiu pasakyt, kad aš, kaip lyrik?, atsakin??iau praktiškai taip pat. Gal tik d?l daikt? saugojimo ir nesidalijimo b?t? kitaip, nes turi? ir broli? ir sesi?, tod?l esu ?pratus viskuo dalintis. Ta?iau vienturt? draug? pasakojo, kad jai daiktais dalintis teko mokytis, nes realiai tai jai buvo labai nepriimtina. Kai buvau daržel?, žinau, kad atilkdavau visus pagrindinius spektakli? vaidmenis, dainavau dain? dainel?se ir šiaip šauniai lyderiavau, ankš?iau už kitus prad?jau skaityt ir rašyt, ir buvau netgi kiek pasip?t?liška (kaip tikra aristokrat? atstov?:) ta?iau mokykloje aprimau, gal taipogi d?l slopinimo iš šeimos.. na buvau mažiausia, t?v? mylimiausia ir turb?t nat?raliai susilaukiau iš vyresni? pavydo ir kiek neapykantos.. Man atrodo, kad (i)racionalumas yra per stipri savyb?, kad gal?t? pasikeisti. o apie Vartotojas 2 galvojau t? pat?, k? ir pas tave skai?iau (jo pasisakymai tiksl?s, "kaip pirštu ? ak?":) Turiu geriausi? draug? Hamlet?, su kuria bendrauju nuo 5met?. Jai ?patingai b?dinga ?vairi apranga ir dr?sa eksperimentuojant šioje srityje. Aš asmeniškai tiesiog priprantu prie t? pa?i? drabuži? ir reng?iaus taip pat, kad ir vis? savait?, jei tik žmon?s nekreipt? ? tai d?mesio. O mano Hamlet? persirengia mažiausiai du kartus per dien?, nes d?l vienodumo jau?ia diskomfort?-jos spinta perkrauta r?bais, jai dažnai prisireikia naujos rankin?s, papuošalo ar šiaip kokio aksesuaro, kuri? gausa mane labai stebina. Aš pati nem?gstu tokios gausos daikt?, o ?sigijus nauj? tinkant? r?b?, seno dažnai jau ir nebed?viu.. Na nelabai suprantu, kur ?ia tavyje kiti ?žvelg? Hamletiškum?? dargi, hamletai tokie hiperaktyv?s, pastoviai d?mesio centre, principingi, kiek kategoriški ir labai jau m?gsta kažkurioj srityje pirmauti bei silpnesnius globoti. Nelabai suprantu, kaip gali b?ti ekstravertiškumas užslopintas.. jis arba yra, arba ne, juolab jei tai t?siasi 10 met? ir daugiau.. man gal irgi b?na period? "paži?r?kit ? mane", bet gavus t? d?mes?, suprantu, kad ne taip smarkiai man jo ir reik.. bendrauju su keliais gerais paž?stamais, o Hamlet? gi visiems gera draug?, tik nieko arti neprisileidžia, apart keli? kuriais labai pasitiki.. na tai tiek š? kart iš mano daržo:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
oi oi kaip ir vel susipainiojau, tik va tave, vs, tai iskart  pripazino lyrike o manes ne, nesuprantu, kur suo pakastas..mes tokios panasios atrodo, bet kas gali padet issipainiot is sito dvilypiskumo.. beje kai man pasake kad esu hamlete, iki siol negaliu suprast kame mano racionalumas ir ekstraversija..Ekstraversija tiek to gal slepias..Bet as tikrai megstu keisti savo planus, viska daryti pagal nuotaika..bet gal cia kad hamleto  stiprioji savybe laikas? Gintaraiiiiiii padek issipainiot jei gali..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 11:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
tai gal j?s abi hamlet?s?  :wink: :happy: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 109 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007