Socionikos forumas

Dabar yra 06 Bir 2024, 16:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, o gal tik tau atrodo, kad tai - žalia spalva, kiti galb?t sakys, kad tu matai raudon? (juolab kad šit? spalv? bang? ilgiai yra labai panaš?s).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
:smile: Na tai d?l to aš iš pradži? ir si?lau panagrin?ti aspektus ir funkcijas, kad matytume vienodas spalvas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 15:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, man buvo praktiškas ?RODYMAS ir ?SITIKINIMAS Pelen?s etiškumu. Buvo kažkada (tikriausiai teb?ra) tema "etiniai pasikalb?jimai be login?s cenz?ros". Gal mes nieko neeksperimentuojam, o tiesiog pabandom susirasti t? tem?? :wink: Ten etikos skirtumai nuo logikos akivaizd?s.

Beje, tada atrodo ten dalyvavo ir Barbik?, kuri band? save laikyti baltalogike... ?domi b?t? Tavo nešališka nuomon?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 10:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Bet tegul Pelene pati apsisprendžia, nori jinai to ar ne .


As nejautri tokiems procesams :happy:, jeigu zmogui kas idomu - tegu klausineja o jei jausiu, kad perzengiamos kazkokios man nepriimtinos ribos, tikrai mokesiu islaviruoti, visgi Dostike esu :tongue:.



O tada galima štai k? padaryt:

1) panagrin?t :wethics:/:wlogic: aspektus, pateikti pavyzdži?.


Galim, bet reiktu tu aspektu ir tu pavyzdziu, kuriuos butu galima nagrineti.



2) palyginti tavo postus su kit? asmen? postais, kurie yra ?tariami Dostojevskiškumu; bet jie rus? kalba, tod?l ir domiuosi, ar skaitai rusiškai.


Galim, bet jei jie tik itariami Dostojevskiskumu, bet gal tokie nera, tai ir kaip betisklis lyginimas. O dar, kaip atrinkti koki posta su kokiu lyginti? Jei lygintume bendrai, absoliuciai visus zmogaus postus, o kad dar teisingiau viskas butu, reiktu keliu asmenu lyginimo. Manyciau ziauriai didelis darbas butu ir perdaug energijos atiduota. Ir dar, jei ir butu lyginami du Dostikai, ar Robikai, pas kiekviena, kaip asmeni ir ir zinios, ir patirtis, ir savo ugdymas, ir lavinimai skirtingi. Gali buti panasus braizas, minciu destymo specifika, bet tai tik gali buti ir t.t.



3) palyginti su mano paž?stama, bet ?ia kiek sud?tingiau (aš planuoju užduoti jei klausim? ir pateikti ?ia), kolkas galiu apie j? papasakoti; iš tikr?j? b?t? geriausia susitikti jums realiai, bet ?ia netik?tinas variantas.


Cia velgi tas pats, o jeigi visgi ta drauge kokia uzmaskuota :smile: Dostike, o ne Robike?:smile:



O dar turiu toki? mint?: jei paž?sti rus? ?žymybes, galim pasidom?t, Štirliai ar Hugai iš nutipuot? tau patiks? Pasirašai?:smile:

Aišku paskutinis variantas nerimtas toks, bet ?domus.


Man patinka labai daugelis zmoniu, kai su jais bendrauju, bunu, bet kaip ziuriu i paveiksliuka, jie gali buti grazus, arba ne, kazkuom patrauklus, arba ne...

Pvz.: Grazus Hugas kurkas labiau gali aki patraukti, nei koks labai jau siaipsau Stirlis. Bet naturoje, dirbant kartu, jau gali buti visikai kitokia situacija.

Tarpkitko, dualai priesingai, gali is prmo zvilgsnio buti ir neuzfiksuoti. Jei zinoma, jei as nezinau, ko ieskau :wink::tongue:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 11:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:
Nadia, man buvo praktiškas ?RODYMAS ir ?SITIKINIMAS Pelen?s etiškumu. Buvo kažkada (tikriausiai teb?ra) tema "etiniai pasikalb?jimai be login?s cenz?ros".




Na, taip, kazin ar Robikui butu lengva.



Buvau Vilniuje pora siu dieneliu. Ir teko susitikti su Svyt, Aristokrate ir Socionu (toks netiketas, bet labai malonus susitikimas). Niekam nekilo mintis, kad as Robike, pirma ispudi jiems sudariau, kaip Heksles, bet visgi vietiek Dostike likau :wink::happy:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 17:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene:happy: Dostik?, Dostik?, :happy: tik tavo aplinkiniai suformavo .... anspaud? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 10:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man patinka labai daugelis zmoniu, kai su jais bendrauju, bunu, bet kaip ziuriu i paveiksliuka, jie gali buti grazus, arba ne, kazkuom patrauklus, arba ne...
Aš turiu omeny ne paveiksliukus, o charakter?. Tarkime, kas labiau patinka: Kirkorovas ar Tichonovas ("Štirlicas") ir taip toliau.

Kas d?l lyginimo, tarkime to žmogaus tipas svyruoja tarp Dostiko ir Hekslio. Bet kokiu atveju tipiškas :wethics:. Tod?l many?iau lyginimui tinka. Veidrodiniai tipai internete nestipriai skiriasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 10:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pelene, žinai k? r?pi paklaust:

kas skatina moteris ?gdyti etik? - visiškai aišku. O kas skatina moter? ?gdyti strukt?rin? logik? - toki? svetim? moteriai savyb?, k??

Ir kas skatino konkre?iai tave?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 10:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
O kas skatina moter? ?gdyti strukt?rin? logik? - toki? svetim? moteriai savyb?, k??


O kodel ji moteriai svetima? Man kazkodel taip neatrodo. Na, jei isivaizduoti moteri tik verkslenancia del nuluzusio nagelio, arba moteriskumas tik tada spinduliuoja, kai ji visa energinja skiriama tik tarpusavio santykiu pasiaiskinimasm: "tu mane myli", "tu manes memyli" ...:confused::strange:

Manau tada reiktu uzvesti nauja tema "moteriskumas ir etika, kur padeda, o kur trukdo" :happy:



Ir kas skatino konkre?iai tave?


Gyvenimas:happy: Rustus ir ziaurus.:happy:

Jei rimtai, sakykime viskas prasidejo nuo sesers Jesenines, kuri jaunesne ir jei nsiseke matematika, o man sekesi ir reikejo ja jos mokinti.:smile:

Turiu draugu logiku, su kuriais nesusisnekesi budamas tik "etiku", turiu draugu etiku, kuriems nieko nepaaiskinsi, velgi budamas tik "etiku".

Tureciau labai daug gyvenimo atsisakyti, jei nebuciau ugdzius logikos, net tokio, kaip su kompu naudotis :happy:, su fotkem pazaisti (turiu toki megstama uzsiemima), o ir cia visi reikalai su "technimka", netgi ir socionikos savo pacios suvokimo nemokeciau perteikti be loginio, bent minimalaus "isprusimo".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O kodel ji moteriai svetima? Man kazkodel taip neatrodo.
Analitinis m?stymas, saky?iau, n?ra ta vertyb?, kuri labai vertinama moteryse. Išimtis - darbas, reikalaujantis :wlogic:.



Jei rimtai, sakykime viskas prasidejo nuo sesers Jesenines, kuri jaunesne ir jei nsiseke matematika, o man sekesi ir reikejo ja jos mokinti.
Niekada netur?jau problemos su matematika, o štai su :wlogic:, sako, kad turiu.



Tureciau labai daug gyvenimo atsisakyti, jei nebuciau ugdzius logikos, net tokio, kaip su kompu naudotis , su fotkem pazaisti (turiu toki megstama uzsiemima), o ir cia visi reikalai su "technimka", netgi ir socionikos savo pacios suvokimo nemokeciau perteikti be loginio, bent minimalaus "isprusimo".
Reikalai su technika, saky?iau, daugiau :blogic:. ?ia aš irgi niekad problem? netur?jau.



Kolkas man nepanašu, kad b?tum kaip nors konkre?iai ?gdžius :wlogic::wink:. Tiesiog turi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 11:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Analitinis m?stymas, saky?iau, n?ra ta vertyb?, kuri labai vertinama moteryse. Išimtis - darbas, reikalaujantis :wlogic:..


Tai, kad etikos turiu absciai :tongue:, o ja :wlogic: ugdomoji ir man ji reikalinga, tai tenka ir paugdyti kazkiek. O as niekada neziurejau i bendras vertybes, turiu savo :tongue:.



Niekada netur?jau problemos su matematika, o štai su :wlogic:, sako, kad turiu..


As pasakyciau kitaip. Tikrai nesu matematike, bet mokykloje man ji kazkokdel sekesi. Labai greitai pagaudavau naujas temas, bet kuo labiau tema "apaugdavo" taisyklemis, tuo ji vis miglotesne darydavosi. Sakykim matematikoje manipuliavau su etika:

Temos pradzioje man budavo viskas aisku, "prisisaudydavau" geru pazymiu, o kai jau tema pasidaro miglota - niekas manes nejudina, nes ir pazymiu yra ir gana neblogi :happy:.



Reikalai su technika, saky?iau, daugiau :blogic:. ?ia aš irgi niekad problem? netur?jau.


Oi, as turiu rupesciu ir su technikom ir su programom, visa laime, kad turiu nemaza gvardija pagalbininku su :blogic:(Dzekas, Gabenas, Stirliai net keli), dar ir Zukovas  neatsisako pagelbeti kada reikia.



Kolkas man nepanašu, kad b?tum kaip nors konkre?iai ?gdžius :wlogic::wink:. Tiesiog turi.


O kur reikia ziureti? as paziuresiu:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Sakykim matematikoje manipuliavau su etika:

Temos pradzioje man budavo viskas aisku, "prisisaudydavau" geru pazymiu, o kai jau tema pasidaro miglota - niekas manes nejudina, nes ir pazymiu yra ir gana neblogi .
O kur ?ia etika:wink:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 12:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Sakykim matematikoje manipuliavau su etika:

Temos pradzioje man budavo viskas aisku, "prisisaudydavau" geru pazymiu, o kai jau tema pasidaro miglota - niekas manes nejudina, nes ir pazymiu yra ir gana neblogi .
O kur ?ia etika:wink:?


Pajausti momenta, mokytojos nuotaika, kada reiksti savo "prota" parodyti.:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:


O kas skatina moter? ?gdyti strukt?rin? logik? - toki? svetim? moteriai savyb?, k??



O kodel mastai kaip 19 amziuje? O ir is mano patirties, man niekad nepatikdavo merginos etikes, jos man atrodydavo (ir atrodo) nerimtos nenuspejamos skiedales, (matomai labiausiai kliutu dabartiniu supratimu iracionalem) ir niekad nemasciau, kad tokios merginos man gali buti gyvenimo palydoves, daugiau nei drauges ar meiluzes. Visad vertinau logiskuma ir poelgiu argumentuotuma. Kol nesusipazinau su socionika... (Mano ex zmona robike buvo, pragyvenom apie 10 metu, ir dabar man robikes patinka-traukia)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene raš?:
Nadia raš?:
Sakykim matematikoje manipuliavau su etika:

Temos pradzioje man budavo viskas aisku, "prisisaudydavau" geru pazymiu, o kai jau tema pasidaro miglota - niekas manes nejudina, nes ir pazymiu yra ir gana neblogi .
O kur ?ia etika:wink:?


Pajausti momenta, mokytojos nuotaika, kada reiksti savo "prota" parodyti.:wink:





Nadios pavyzdys ne apie etik?, Pelene. Tai vis? funkcij? bendra veikla: žmogus supranta, kad tema iš pradži? yra lengva, tod?l ir skuba (ir nebijo) atsakin?ti. Tai gyvenimiška patirtis, joje sudalyvauja daug funkcij?. Aš irgi taip darydavau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 55 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007