Socionikos forumas

Dabar yra 06 Bir 2024, 19:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2005, 17:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:


svyt tai vadinama - ginyba, tu gini jos pozicija  :wink: ...

O apie tvarka? Jei taip yra?  :happy: tan tokia nustatyta "išorin?" vietos tvarka? kaip ten, svyt?




Kaip dažniausiai buna, ikirsti ka socion pasakai, man truksta logikos  :happy: :happy: :happy:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2005, 20:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene, ten kur kalbama apie tvark? - ir aš nesupratau, ? koki? žinut? replikavo Socion....  Neradau ?ia kalbos apie tvark?.



O pirmoje eilut?je Socion replikuoja ? t? žinut?, kur Svyt sako, kad jai norisi kalb?ti taip pat kaip ir Tau, Pelene, t.y. beveik gaunasi citavimas. Socion teigia, kad j?s abi vienose pozicijose - tod?l Svyt gina ir Tavo  pozicij?.



Šiuo (kalb?jimo tais pa?iais žodžiais) klausimu - ir aš esu pasteb?jusi ?domi? fakt? virtualiame rašin?jime.  Man taip irgi pasitaiko su kai kuriais žmon?mis. Bandžiau rasti d?sningumus, ir man atrodo, kad taip yra tarp t? žmoni?, kuri? stipriosios funkcijos yra panašios. Galb?t d?l to mes ir "produkuojame" panašius išsireiškimus (kiti tipai, nors ir galvoja taip pat - bet išsireiškia kitais žodžiais). Man  :bintuition: :wlogic: pvz. taip pasitaiko plepant su Jeseninais  :wintuition: :bethics: ir Džekais  :blogic: :wintuition: (manau per intuicij?).

Taip gal?t? b?ti ir su kitais tipais, su kuriais sutampa stiprios funkcijos - programin? (pirmoji) ir k?rybin? (antroji).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2005, 22:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa,

Tai, kad Svyt - Stirlis, mano papildinys. Manau cia kazkas kito, kad norima mintis isreiksti tais paciais zodziais.

Ir kodel Socion pasirode, kad mane gina ar, kad reikia mane ginti?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pelene, ir aš ne?kirtau apie koki? tvark? ir gynyb? ten buvo rašoma.



Liepa raš?:
Taip gal?t? b?ti ir su kitais tipais, su kuriais sutampa stiprios funkcijos - programin? (pirmoji) ir k?rybin? (antroji).


Ir man atrodo, kad ?ia stipri?j? funkcij? panašumas nulemia beveik citavim?, kai jei neb?t? ?vardintas žinut?s autorius, ?tartum, kad tu pati j? ir rašei...  :wink:



O kada dualai cituoja vienas kit?? Manau tik tada ir tose srityse, kur j? funkcijos silpnos, bet dualizuotieji jau turi idealiai paruoštas formeles mintims. Juk tod?l sunkiausia nutipuoti dualizuotus žmones, tos funkcijos juose persilieja. Hm... taip išeit?, kad Švyt net ne?taria, kad turi šalia  papildinuk?.  ? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Matai, kaip gyvenime buna, visokio podudzio logika neikerta minciu...



Del dualu minciu reiskimo, manau Skarlet tu pastebejai teisingai, bet... nebutinai turi buti zmogus papildytas, gal jis tiesiog pats labai, kaip sakoma, siekia savidualizacijos.

Taigi, du varijantai, arba Svyt salia jau turi Dostojevski, arba pats siekia buti tobulas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
<...> bet... nebutinai turi buti zmogus papildytas, gal jis tiesiog pats labai, kaip sakoma, siekia savidualizacijos.


O k? tai reiškia - "siekti savidualizacijos"? Nesuprantu pa?ios esm?s.

Ar tai turiu siekti vystyti, padaryti stiprias tas savo funkcijas, kurios pas mane yra silpnosios? Turiu siekti kažkokio visapusiškumo?



Nejau?iu poreikio b?ti "tobula" - tai utopija. Man priimtiniau stiprinti savo stipri?sias savybes, tas, kuriomis pasitikiu.  Kitk? galiu gauti bendradarbiaudama su dualais, jau?iu poreik?, kad dualai b?t? šalia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 17:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa, taip, visiskai teisingai mane supratai,

Saves kankinimas ir man asmeniskai svetima.

Zinau, kad yra zmoniu, kurie visdelto negali sau leisti buti silpni.

Manau suvokimas, kad visdelto zmogus negali buti tobulas, jau zingsnis link saves suradimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 09:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene: Zianu kad pelene papildinys, daugiau nepazystu, todel ir stebiuosi savo reakcija, kad isties pasakytos mintys man suprantamos, priimtinos, ir kad mane teisingai suprato. O tobulas... niekad apie tai negalvojau, noriu viena ar kita darba padaryti tobulai, bet paciam buti tobulu visu pirma nerealu, visu antra nera reikalo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
turiu id?j?. Nežinau, ar pakankamai korektišk? ir etišk?, bet tikiuosi m?s? etik?s tuos dalykus paaiškins, jei k?.  :wink:

K?, jei panagrin?tume pasirinktinai kok? nors svetim? aktyv? forum? socioniškai? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 16:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: o jeigu ne svetim?, o sav?- linij?? :happy::happy::happy::wink:



Tavo id?ja tai gal ir nieko, bet nelabai suprantu, kaip j? ?gyvendinti. Argi, norint nagrin?ti, nereik?t? pažinoti to forumo dalyvi?, b?ti skai?ius j? temas ir mintis? Ar neatrodo, kad tai didelis, daug laiko užimantis darbas- eit visiems kažkur skaityt, kur patys net nedalyvaujam? O jei prad?si dalyvauti, tai neliks laiko s?d?t ?ia. :confused: JEIGU jau tok? dalyk? daryt, tai tada bent su intelektualine nauda kad b?t? galima suderint. Tada si?ly?iau kokius bernardinus nebent. :confused:



O šiaip... yra begal?s poezijos, prozos k?rini?, kino film? personaž?, kuriuos b?t? galima tipint ir tipint. (?ia aš apeliuoju ? tai, kad ne vien forum? analiz?je nearti dirvonai :wink:)



Na bet palaukim, k? kiti pasakys.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: galim ir linij? paanalizuoti, tsakant savikritika užsiimti... jei tik t? norin?i? kritikuotis b?t?...

Bet mano id?ja apie svetim? forum? analizes kilo iš ?tarimo, kad visi linijos dalyviai tikrai kažkur dar dalyvauja, ir jau?iu aktyviau nei ?ia, todel ne be pagrindo manau, kad yra forum?, kuriuos ?ia dalyvaujantys paž?sta pakankamai puikiai, kad analizuoti... :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 18:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: Tavo ?tarimai, ko gero, tikrai teisingi. Bet, vienas niuansas.... Visi dalyvauja skirtinguose forumuose, o tai ir ne vienam (toki? išvad? darau iš to, kad nesutinku linijie?i?, ten kur lankausi pati). 



Ar Tavo id?jos esm? tame, kad vienas koks veik?jas ateina ir papasakoja apie forum? X bei jo personažus, maždaug juos nutipindamas ir papasakodamas apie tai, kokios ten kvadros vyrauja, etc.? Man vistiek atrodo, kad forumo X analiz? ?domi tuo atveju, jeigu linijoje rast?si nemažas kiekis jo dalyvi?. Man kol kas toks forumas n?ra žinomas. :neutral:






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 19:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: reikia apklausos... maždaug tokios: "Mieli tie keli, o gal "netgi" keliolika tautie?i?, kurie dar kartais ?ia užeinate... Gal gal?tum?te atskleisti savo užklasin?s nuo linijos veiklos vietas? Ateitume ir išanalizuotume..." :happy: :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 53 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007