Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Visiems loginiams ir intuityviems tenka patirti tam tikrą globą, kurią jie gauną iš etinių ir sensorinių tipų. Įžvelgčiau tokius nuiansus:
:bsensoric: globa: bandymai apsaugoti (daugiausia tiesiog fiziškai), nukreipti teisinga linkme - labai nemėstu tokių nukreipinėjimų
:wethics: globa: bandymai formuoti palankius santykius su aplinka, pvz: viskas bus gerai, nereikia jaudintis ir pan. - man tai praktiškai tušti žodžiai, nes toks nusiteikimas problemų nesprendžia
:wsensoric: globa: bandymai pasirūpinti jaukia fizine savijauta. Pvz neseniai konferencijoje kolegė štirlicė man kasdien iš ryto salėje ant stalo padėdavo saldainių, o aš per kelias dienas taip ir nesupratau, iš kur ji juos ima (o jie, matyt, buvo padėti gana matomoje vietoje)
:bethics: globa: bandymai padėti susitelkti į asmenį/objektą/problemą, formuoti emocinį požiūrį - jis nebūtinai priimtinas, bet yra bent jau konkretus ir aiškus - priešingai nei :wethics: atveju


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ir tam reikėjo užvest atskirą temą? bent jau pasakyk, ko tikiesi, kokios diskusijos. :strange:
ar jokios.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 08:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Čia nauja mada klausinėti, kokios diskusijos tikiuosi?
Kas nori, tas diskutuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 12 Lie 2009, 14:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
man jau pradeda patikti,kaip jus gincijates.atpazistu robespjera,buvo pas mus grupej vienas.lygtai is pradziu i draizeri panasus.as gaunu didziausia malonuma.kada manim rupinasi-pavalgdina,pagaili,pasizavi manim.mano stirlicas vis laukia,kad as rupinciausi.daug kartu mane tai vargina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
man jau pradeda patikti,kaip jus gincijates.atpazistu robespjera,buvo pas mus grupej vienas.lygtai is pradziu i draizeri panasus.as gaunu didziausia malonuma.kada manim rupinasi-pavalgdina,pagaili,pasizavi manim.mano stirlicas vis laukia,kad as rupinciausi.daug kartu mane tai vargina.
1. Mano atveju to panašumo į dreizerį ir nėra. Mane forumo "asai" priskirdavo dreizeriams tik su kažkokiom išlygom - "nedualizuotas" ar kažkaip panašiai. Bet nėra nei laiko, nei noro aptarinėti jų klystkelius.
2. O kokios globos nori tavo štirlicas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
man jau pradeda patikti,kaip jus gincijates.atpazistu robespjera,buvo pas mus grupej vienas.lygtai is pradziu i draizeri panasus.as gaunu didziausia malonuma.kada manim rupinasi-pavalgdina,pagaili,pasizavi manim.mano stirlicas vis laukia,kad as rupinciausi.daug kartu mane tai vargina.
1. Mano atveju to panašumo į dreizerį ir nėra. Mane forumo "asai" priskirdavo dreizeriams tik su kažkokiom išlygom - "nedualizuotas" ar kažkaip panašiai. Bet nėra nei laiko, nei noro aptarinėti jų klystkelius.
2. O kokios globos nori tavo štirlicas?

kad valgyt virciau,tvarka ir svara palaikyciau.as juk intuitivi.man vienodai sviecia pavalges jis ar ne.padarau tvarka, o uz 5 minuciu jau balaganas.zinoma,as ir valgyt verdu ir kitas moters pareigas atlieku,bet malonumo nuo to nejauciu.o jei serga,uzmirstu paklausti,kaip jis jauciai,jeigu as ne namie.ir is vis ,kada as dirbu,as uzmirstu,kad is vis pas mane yra seima.nerupestinga as,ka labai megstu kituose zmonesi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Cituoti:
globa: bandymai padėti susitelkti į asmenį/objektą/problemą, formuoti emocinį požiūrį - jis nebūtinai priimtinas


Manau, :bethics: globa pasireiskia truputi kitaip. Butent, per apsaugojima nuo blogos nuotaikos, per linksmybes, teigiamas emocijas, siekiama suteikt zmogui laime!
Emociju etikos globa - empatijos globa, perimanti emocijas ir taip parodanti suvokima apie kito zmogaus busena.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinė ir sensorinė globa
StandartinėParašytas: 08 Spa 2014, 11:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Martynas0708 rašė:
Manau, :bethics: globa pasireiskia truputi kitaip. Butent, per apsaugojima nuo blogos nuotaikos, per linksmybes, teigiamas emocijas, siekiama suteikt zmogui laime!Emociju etikos globa - empatijos globa, perimanti emocijas ir taip parodanti suvokima apie kito zmogaus busena.
Turbūt taip. :bethics: man yra tolima funkcija ir sunkokai suvokiama.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 92 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007