Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kokias dovanas mėgstam
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 03:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Teorija kalba, kad renkamės dovanas pagal savo "vaikišką" bloką -  5 ir 6 funkcijas- į kurias nukreipta informacija priimama su didžiausiu entuziazmu. Tad tai, kas kiekvienam tipui geriausiai tiktų dovanų gimtadienio ir kitomis progomis, galima būtų iššifruoti, žiūrint, kokios jų 5-6 funkcijos.

O galima prieiti ir paprasčiau - papasakoti, ką kas mėgstam gauti dovanų ir po to, turint noro, pamėginti pasižiūrėti, kurių funkcijų atitinkančias dovanas mums patinka gauti.

Kai kurie pavyzdžiai.
Heksliai mėgsta gražias kulinarijos kngas, virtuvės reikmenis, buitinę techniką, daiktus, susijusius su komfortu interjerui ir kūnui, "naudingas" dovanas, kokias nors technines naujoves. Tokios dovanos atitinka :wsensoric: ir :blogic:, jų 5-6 funkcijas.

...sako, Gabenai ir Dreizeriai nemėgsta siurprizų....čia m2 ga lturėtų ką pasakyti... :wink:

Dar, Gabenai linkę ką nors kolekcionuoti, tad ir dovanos - kas nors  į kolekciją - tiktų.

Robespjerai mėgsta knygas, paveikslus ir kitus daiktus, kurie jiems atrodo reikalingi. Akcentas į praktinį reikalingumą.

Hugo dievina gauti ir dovanoti gėles. O taip pat įvairūs lengvi grakštūs, gražūs akiai daiktai jų interjerui.

Žukovams, sako, patinka stilingi daiktai, kokybiški, ir parodantys statusą.

Napoleonams - brangūs, itin vertingi daiktai. Nors čia, matyt, ir skonį neblogą reiktų turėt, :bsensoric: napai žino, kas jiems tinka ir pritinka.

O džekai mėgsta gauti geras knygas, kurioms patys gaili pinigų:), arba bet kokį gerą, praktišką daiktą. Pvz. džekas labai džiaugėsi gavęs porcelianinį arbatinuką sykiu su pašildymo dėkliuku, po kuriuo statosi žvakutė + geros arbatos rinkinį + egzotiško medaus prie jos. O visi ar dauguma džekų galbūt apsidžiaugtų kokiu stilingu paveikslu, derančiu prie jų interjero, ar tinkančiu drabužiu (nes patiems su sensorika bėdos), ar kvepalais (jeigu kvapas patiktų.

Taigi: kokie būtų asmeniniai pastebėjimai apie jus pačius ir/arba apie tai, ką mėgsta gauti kitų tipų žmonės dovanų?

Ir dėl gėlių - ar mėgstat jas, kokias?...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 10:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: ziauru dzekiukui rubus ar kvepalus dovanoti! :confused: Tai kaip ir uzmynimas ant skaudzios vietos, kad pats nesugeba ju issirinkti, juk cia gryniausias superego(:wsensoric:), o ne superid. Na nebent patys patys artimiausi gali arba dovanojama tai, ko niekur nenusipirksi, pvz mociutes megztas kojines, pirstines ar svelnu salikeli. O va nepaprasto arbatinuko su priedais pavyzdys- puiki dovana, kaip ir stilingas paveikslas ar gera knyga, ar vazonine gele, deranti  prie interjero, zodziu betkas, kas ieina i :wethics: ir :bsensoric: savokas, kas akivaizdziai rodo silta rysi! :strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 10:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Hmmm...:) Siurprizu tikrai nemegstu, nezhinau, kodel, anei teigiamu, anei neigiamu. Ishveda anie mane ish pusiausvyros. Ir mano pazhistamas Gabenas, keik zhinau, irgi :) Megstu gauti dovanu tai, ka megstu :) T.t., dovanotojas turetu mane gerai pazhinoti, bo kitaip nepataikys. Vriedna ash daiktu, maisto, dovanu atzhvilgiu. Nors neishsiduodu :) Man svarbu, kad dovana butu adresuota butent man, o ne tiesiog - reikia dovanos, nupirkau (padariau) beleka. Megstu gauti kvepalus, kuriu noriu, muzikinius CD, kuriu noriu. Sidabrinius papuoshalus, ale turiu tiksliai nupasakoti, kokius. Gera knyga irgi tinka, tik dazhniausiai ash pati nusiperku tas, kuriu noriu, kazhkaip man knygoms pinigu negaila. Dar labai noriu dovanu shuniuko i kompanija savo katinui, ale zhinau, ka nieks nedovanos, bo mane su visa dovana ish namu vyras ishprashytu :) Bet shuniuka ishsirinkti irgi turechiau pati....Vienzho, vargas ir beda su dovanomis man. Vyra teko ilgokai aukleti apie tai, kas man yra dovana, O tai vis bande ivairius buitinius daiktus dovanoti.  Ash juos megstu, bet ne dovanos vaidmenyje :) Dabar pagalvojau, kad tikriausiai labiau megstu pati dovanoti, nei dovanas gauti. Suku galva, kas tam, ar kitam zhmogui tiktu - patiktu, renku informacija po kruopele, isirashineju atmintin uzuominas, tarp kitko ishtartas frazes, kad noretusi to, ar ano.

Geles megstu. Tiek vazoneliuose gyvenanchias, tiek skintas, nors ju gaila buna. Bet ne visokias. Ilgai ilgai kazhkodel nemegau herberu, baltu rozhiu, kardeliu, astru.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 11:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet raš?:
Solanža: ziauru dzekiukui rubus ar kvepalus dovanoti! :confused: Tai kaip ir uzmynimas ant skaudzios vietos, kad pats nesugeba ju issirinkti, juk cia gryniausias superego(:wsensoric:), o ne superid. Na nebent patys patys artimiausi gali arba dovanojama tai, ko niekur nenusipirksi, pvz mociutes megztas kojines, pirstines ar svelnu salikeli. O va nepaprasto arbatinuko su priedais pavyzdys- puiki dovana, kaip ir stilingas paveikslas ar gera knyga, ar vazonine gele, deranti  prie interjero, zodziu betkas, kas ieina i :wethics: ir :bsensoric: savokas, kas akivaizdziai rodo silta rysi! :strange:





Skarlet, na taip, skubotai pasakiau. Omeny tur?jau b?tent pa?ius artimiausius žmones, kuri? skoniu jis pasitiki.... Gal iš kit? tokios dovanos ir b?t? labai nesuprastos.... :strange: O apskritai, labai daug reiškia tai, kaip pateiksi id?j?. Pvz, kvepalus dovanojant aš rinkau grynai pagal t? žmog?, kok? j? ?sivaizduoju, atsižvelgdama ? kitus jo naudojamus aromatus, ? jo asmenyb?.. visa tai buvo paaiškinta ?teikiant....Ir tai buvo po to, kai pati iš jo gavau kvepal?... Na ir dar tas mano išrinktas kvapas jam patiko. Tai ... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: man toks ?sp?dis susidar?, kad Gabenai- patys išrankiausi dovanoms :smile:

Bet, atrodo, ir dreizeriai gan?tinai išrank?s :smile:

O kaip tu reaguotum, jei tau padovanot? kok? nors sveikuolišk? daikt?? Nu tarkim griki? lukšt? pagalv?, arba pvz. karolius, kuriuose yra magnetukai, ir to d?ka jei turi kažkok? labai sveik? poveik? organizmui (užmiršau, mano mamai t?tis tokius dovanojo, gražus daiktelis)?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 18:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Apie dovanas kalbėti labai sunku. Donėms galbūt tinka tradicinės "moteriškos" dovanos - papuošalai kvepalai. Beje, kvepalus pataikyti gana sunku....

Patinka kokie nors racionalizatoriniai buitiniai "daikčiukai", kad būtų ir gražu ir naudinga. Kambario akcentai, suteikiantys jaukumo. Arba kas nors iš hobi srities.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 18:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
aš pastaruoju metu, kai neišgalvoju k? padovanot kokiai senai draugei, renkuosi dovan? ?ek?. Gal neoriginalu, bet universalu.



O kaip reaguojat, jei dovanoja pinigais? Ar patys taip darot? Aš kažkaip nelinkus. Jau geriau tada ?ekis. Ir pati, kai gaunu, tai amžinai visai kokiam banaliam buitiniam reikalui išleidžiu :neutral:.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 19:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Solanža: jei dovanoja pinigus mano ?geidžiams tenkinti - aš reaguoju labai teigiamai, tiesiog net labai :)

Šiaip m?gstu jog dovanot? tai, ko tikrai noriu, tarkim tik tuos, o ne kitus kvepalus ir t.t.

M?gstu gauti ir mažulytes šiltas dovan?les, žodžiu dovanas labai m?gstu, o ir pati m?gstu dovanoti visokius spalvotus nieku?ius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Spa 2005, 10:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Grikiu lukshtu pagalve gal ir nieko, bet karoliai su magnetukais tai nepraeitu :) Na, netikiu ash tokiais dalykais, kaip ir visokiais teleparduotuvese parduodamais liekninanchiais dirzhais ir t.t.

Na, o mano pazhistamas Gabenas jauchia silpnybe ivairiems kanceliariniems dalykams (rashikliams, uzhrashinems ir t.t.) bei gerai muzikai, tad labai ilgai sukti galvos, ka dovanoti, nereikia.

Aj, dar, man dovana gali buti miele-nemiela del zhmogaus, kuris ja dovanojo. T.y. jei ta pati daikta padovanos mielas man, arba ne, zhmogus, mano "atsineshimas"(blyn, nezhinau kaip lietuvishkai ishsireikshti) i ta daikta bus visishkai skirtingas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Spa 2005, 16:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: toki? silpnyb? kanceliariniams daik?iukams turi ir mano paž?stamas Hekslis :smile:



Aš tik galvoju, kaip ?ia su tais mielais ir nemielais žmon?mis... :strange: Ar tau b?na, kad tav?s ateit? sveikint tau nemieli žmon?s?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Spa 2005, 16:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
o k? tinka dovanoti Gorkiams? any ideas? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Spa 2005, 16:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Buna. Gi ne visi gimines, ar draugu antrapusiai buna mieli.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2005, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Solanža raš?:




Heksliai m?gsta gražias kulinarijos kngas, virtuv?s reikmenis, buitin? technik?, daiktus, susijusius su komfortu interjerui ir k?nui, "naudingas" dovanas, kokias nors technines naujoves. Tokios dovanos atitinka :wsensoric: ir :blogic:, j? 5-6 funkcijas.





Žukovams, sako, patinka stilingi daiktai, kokybiški, ir parodantys status?.

Ir d?l g?li?- ar m?gstat jas, kokias?....





Na negaliu garantuoti už visus Hekslius, bet kulinarijos knygos, tai... saky?iau individualumas, nes mano paž?stama heksl? ? virtuv? nosies nekiša. Naudingos dovanos saky?iau daugumai tinka, bet ne visada sukels ypating? entuziazm?...

Kaip Žukas, tai saky?iau susinervinu, kai dovanas sudubliuoja su turimais daiktais... Dovanos turi b?ti praktiškos ar tai b?t? paveikslas ant sienos ar knyga, ar ind? komplektas... Ir nelaim? tiems, kurie nuperka paveiksl?, kuris nepatinka - kit? kart? jam bus pasakyta, ko aš nor??iau, nes pasitik?jimas - man?s pažinimu yra žlug?s... Iki šiol kai man dovanas renka Heksl? žegnojuosi...

O va Gorkiai, m?gsta irgi praktiškas dovanas, bet ?ia konkretus žmogutis pasak?, kad dievina padarytas pa?io dovanotojo rankomis dovan?les ir ne kainoje esm?...

G?l?s... mano m?gstamiausios orchid?jos, po to karališkos lelijos, tada turb?t rož?s, bet aš nem?gstu, kas reikalauja daug prieži?ros ir greit vysta... Tod?l orchid?ja turi visus privalumus ilgai žydi atrodo ?sp?dingai:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2005, 13:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
"Praktišk?" dovan? nem?gstu, ypa? buitinio-?kinio pob?džio: aš pati geriausiai žinau, ko man konkre?iai reikia, o jei jau dovanoja neišsiaiškin?, tai dažniausiai b?na labai tolima nuo mano pageidaujamo daikto. Tiesiog esu priekabi ir stilistiniu, ir funkciniu poži?riu. Išskyrus tuos atvejus, kai "užsisakau" konkre?i? dovan?.



Paveikslus, kaip taisykl?, dovanoju aš, o ne atvirkš?iai :smile:



M?gstu staigmenas. Man turb?t labiausiai patinka dovanos, kuri? metu yra gerai praleidžiamas laikas, pvz. bilietai ? ger? koncert? ir pan. Vienas fantastiškiausi? variant? buvo, kai nieko ne?tardama savo vardadienio proga buvau nuvežta žvejoti ? toki? vien? vietel? netoli Vievio :happy: Aš ?sivaizdavau, kad mes važiuojam šiaip apsidairyti, o visi konspiracininkai man?s ten lauk? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2005, 08:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Nezinau dar kas as tokia,todel tik pasigirsiu ka megstu gauti dovanu :tongue:.Jei tai paveikslas,jis turi buti butinai Salvadoro  Dali... Jeigu tai knyga,ji turetu buti neiprasta,fantastine,ar sauganti neiprastu zmoniu gyvenimo istorijas.Jeigu tai papuosalas,tai butinai ranku darbo vienetinis ir neiprastas,jeigu bilietai,tai butinai i operos ir baleto teatra,o didziausia dovana butu siurprizas ir nebutinai brangus, bet isimintinas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 93 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007