Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 19 Bal 2009, 19:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Liepa, gal gali įmesti nuorodą, iš kur ėmei ? Ačiū :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 19 Bal 2009, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ėmiau iš http://www.socionics.org/type/default.aspx
Ten (lentelėje) reikia spausti ant norimo TIPO - o tada kairėje yra nuorodos "paprasti aprašymai", "aprašymai pagal funkcijas", "priedai" - tuose prieduose einu į "Vadovo elgesys".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 19 Bal 2009, 22:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
. maksimas tik pakalbėtų, kaip neblogai būtų pasiguldyti, bet konkrečių veiksmų nesiimtų. Be to, maksimai prastokai flirtuoja. jei paliko tik jaunas merginas, reiškia, neturi atsakomybės. ne maksimo bruožas.
Pagal tavo aprašymą jis panašesnis į diumą, nei į maksimą.


man atrodo, kad galėtų būti ir gabenas, ko gero. Jiems būdingas toks neobjektyvumas, o ir tempimasis į lovą nesvetimas.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 07:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
1 butent su diuma pas mane nera problemu.
2 gamybos virsininkas-galvociau,kad maksimas,bet toks neobjektyvus zmonems,jeigu megsta,gali daryti ,ka nori,bet jei nemegsta,tai labai reikalus.
3 nevertina savo darbuotoju,tik tuos ,kurie lenda i uzpakali.
4 bet jei zmogui reikalinga pagalba-pades visada.
5 labai uzsidares.
6 darbuotojai jo bija,o is kitos puses-nera tvarkos.o ir ant jo stalo nelabai tvarkinga.
7 megsta pats rankomis darbuotis pas save sode ir ka nors meistrauti.
8 visada teisus,jei netgi neteisus-neprisipazysta.
9 megsta jaunas merginas ir stengiasi paguldyti i lova.megsta visocki.paliuosavo visus gerus darbuotojus,o paliko jaunas merginas,kurios labai blogai dirba.
1. Diuma kaip viršininkai iš esmės prasti, nesugeba išaiškinti, nekonkretūs, neobjektyvūs. Su jais visiems yra problemų.
2. Maksimai būna gana objektyvūs.
3. Maksimas vertina. Tavo paminėtas yra labiau etinio bruožas.
4. Nieko nesako.
5. Introvertas, matyt.
6. Ant maksimo stalo - visada tvarka.
7. Sensorinis, greičiau introvertas.
8. Nieko nesako.
9. Ne maksimo bruožas. maksimas tik pakalbėtų, kaip neblogai būtų pasiguldyti, bet konkrečių veiksmų nesiimtų. Be to, maksimai prastokai flirtuoja. jei paliko tik jaunas merginas, reiškia, neturi atsakomybės. ne maksimo bruožas.
Pagal tavo aprašymą jis panašesnis į diumą, nei į maksimą.

visai nepanasus i diuma-saltas ir visiskai nemalonus.sensorinis introvertas 100%,bet klausimas maksimas ar gabenas.kitu tipu negali buti-jauciu.gal but turi reiksmes,kad jis is maroko.pietietis.gudrus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 07:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
viktorija rašė:
nevertina savo darbuotoju,tik tuos ,kurie lenda i uzpakali. <...> megsta jaunas merginas ir stengiasi paguldyti i lova. <...> paliuosavo visus gerus darbuotojus,o paliko jaunas merginas,kurios labai blogai dirba.
O kokio maždaug amžiaus tas vyriškis? :wink: Ar čia tiktai nebus "vidutinio amžiaus krizė" :strange: su nepasitenkinimo asmeniniu ir šeimyniniu gyvenimu komplesiukais (kaip polinkis į patologijas) :tongue:

O Gorkis panašesnis būtų į šį aprašymą:
MAKSIMAS
vadovas - instruktorius

1. Geriausiai sekasi taktinių uždavinių sprendimas.
2. Adekvačiai gali save išreikšti tiktai hierarchinio lyderio vaidmenyje.
3. Užmegzdamas dalykinius kontaktus orientuojasi į objektyvius kriterijus, atsiriboja nuo emocinio vertinimo įtakos.
4. Dalykinio aktyvumo forma pasižymi atkaklumu, tikslingumu, atsižvelgia į mažiausias su dalyku susijusias detales.
5. Sąveikos su pavaldiniais sistemą kuria pagal schemą "instruktorius instruktuojamieji". Savarankiškumo ir kitų iniciatyvos neskatina.
6. Pasižymi konkuruojančiu elgesio stiliumi.
7. Didelių rezultatų pasiekia kurdamas tobulas organizacines struktūras, paremtas kontrole. Į žmogiškąjį faktorių nekreipiama dėmesio.
8. Biznyje demonstruoja ištikimybę etikos principams. Dažnai tokia demonstracija yra formalaus pobūdžio.
9. Motyvai ir tikslas: egoizmas, pelnas ir organizacijos sėkmė bet kuria kaina.
10. Požiūris į įstatymus: paklūsta įstatymams. Apsiginkluoja juridinėmis žiniomis, kad nepakliūtų į bėdą.
11. Strategija: maksimalus dėmesys gamybai, minimalus – žmogiškajam faktoriui.

jam virs 60.turi dar savo bizni ir daug pinigu.labai nelankstus,darysi taip,kaip as pasakiau.labai svarbu savi principai,bet dideliu virsininku klauso,bet daro savo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 07:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
Globas A rašė:
. maksimas tik pakalbėtų, kaip neblogai būtų pasiguldyti, bet konkrečių veiksmų nesiimtų. Be to, maksimai prastokai flirtuoja. jei paliko tik jaunas merginas, reiškia, neturi atsakomybės. ne maksimo bruožas.
Pagal tavo aprašymą jis panašesnis į diumą, nei į maksimą.


man atrodo, kad galėtų būti ir gabenas, ko gero. Jiems būdingas toks neobjektyvumas, o ir tempimasis į lovą nesvetimas.

gal but tikrai gabenas,nes pas mus blogi santykiai,jis manes,kaip darbuotojo visai nevertina.jis nebuvo mano virsininku 8 metus,bet pasikeite situacija ir as priversta jo klausyti.mano virsininkas buvo napoleonas ir as buvau gana savarankiska,bet dabar mus nupirko.visada su juo bardavausi,o mano virsininkas buves siusdavo mane,nes jo bijojo ir nenorejo gadinti santykiu.as galiu jam pasakyti,ka as galvoju apie ji,nei vienas darbuotojas negali sau leisti.vadovaujasi savo simpatijom ir antipatijom.as dirbu kokybes kontroliere o jis cecho virsininkas.as prijaukinau visus virsininkus-su visais as ant vienos kojos,o jis man niekaip nesiduoda.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 10:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Tema prasidejo: gelbekit visi virsininkai mane "kankina" ir t.t.

Veliau paaiskeja, kad konfliktas, viso labo, tik su 1 asmeniu; maza to, tas asmuo net nekontroliuoja, o tik neivertina tavo pastangu:

Cituoti:
as prijaukinau visus virsininkus-su visais as ant vienos kojos,o jis man niekaip nesiduoda.


Vadinasi, ne jie tave "kankina", o tu nori visus versti sokinet :happy: Tuomet tema gal ir reikejo rasyt taip: kokie socionikos tipu atstovai yra maziausiai paklusnus Dzekams?

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 10:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
viktorija rašė:
Solanža rašė:
Globas A rašė:
. maksimas tik pakalbėtų, kaip neblogai būtų pasiguldyti, bet konkrečių veiksmų nesiimtų. Be to, maksimai prastokai flirtuoja. jei paliko tik jaunas merginas, reiškia, neturi atsakomybės. ne maksimo bruožas.
Pagal tavo aprašymą jis panašesnis į diumą, nei į maksimą.


man atrodo, kad galėtų būti ir gabenas, ko gero. Jiems būdingas toks neobjektyvumas, o ir tempimasis į lovą nesvetimas.

gal but tikrai gabenas,nes pas mus blogi santykiai,jis manes,kaip darbuotojo visai nevertina.jis nebuvo mano virsininku 8 metus,bet pasikeite situacija ir as priversta jo klausyti.mano virsininkas buvo napoleonas ir as buvau gana savarankiska,bet dabar mus nupirko.visada su juo bardavausi,o mano virsininkas buves siusdavo mane,nes jo bijojo ir nenorejo gadinti santykiu.as galiu jam pasakyti,ka as galvoju apie ji,nei vienas darbuotojas negali sau leisti.vadovaujasi savo simpatijom ir antipatijom.as dirbu kokybes kontroliere o jis cecho virsininkas.as prijaukinau visus virsininkus-su visais as ant vienos kojos,o jis man niekaip nesiduoda.


Ne visai suprantu, ką reiškia "prijaukinti viršininką" :strange: Mano akimis žiūrint, darbuotojas arba dirba, arba š... mala darbe. Ir jei jis užsiima pastarąja veikla, jokie "jaukinimaisi" jo neišgelbės.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
viktorija rašė:
Solanža rašė:
Globas A rašė:
. maksimas tik pakalbėtų, kaip neblogai būtų pasiguldyti, bet konkrečių veiksmų nesiimtų. Be to, maksimai prastokai flirtuoja. jei paliko tik jaunas merginas, reiškia, neturi atsakomybės. ne maksimo bruožas.
Pagal tavo aprašymą jis panašesnis į diumą, nei į maksimą.


man atrodo, kad galėtų būti ir gabenas, ko gero. Jiems būdingas toks neobjektyvumas, o ir tempimasis į lovą nesvetimas.

gal but tikrai gabenas,nes pas mus blogi santykiai,jis manes,kaip darbuotojo visai nevertina.jis nebuvo mano virsininku 8 metus,bet pasikeite situacija ir as priversta jo klausyti.mano virsininkas buvo napoleonas ir as buvau gana savarankiska,bet dabar mus nupirko.visada su juo bardavausi,o mano virsininkas buves siusdavo mane,nes jo bijojo ir nenorejo gadinti santykiu.as galiu jam pasakyti,ka as galvoju apie ji,nei vienas darbuotojas negali sau leisti.vadovaujasi savo simpatijom ir antipatijom.as dirbu kokybes kontroliere o jis cecho virsininkas.as prijaukinau visus virsininkus-su visais as ant vienos kojos,o jis man niekaip nesiduoda.


Ne visai suprantu, ką reiškia "prijaukinti viršininką" :strange: Mano akimis žiūrint, darbuotojas arba dirba, arba š... mala darbe. Ir jei jis užsiima pastarąja veikla, jokie "jaukinimaisi" jo neišgelbės.

oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 13:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.



As kazkodel tavo postuose logikos nematau... Matau TIK emocijas.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 13:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
viktorija rašė:

oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.


Jei tu tas intrigas kursi ir jas skatinsi - jos ir bus. Jei ne - jos tavęs nepalies. Neįdomu užsiimti intrigomis su žmogumi, kuris į jas nereaguoja. Aš irgi tiek su savo viršininku, tiek su savo pavaldiniais bendrauju, kaip su lygiais žmonėmis. Etine prasme. Bet pagrindinis kriterijus yra darbo kokybė ir terminas. Nebus šitų dalykų - priedų prie atlyginimo irgi nebus. Papildomų užsakymų irgi. Pati geriausia motyvacija darbui. Bent kol kas. Be jokių jaukinimųsi ir kitų žaidimų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 13:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
11:11 rašė:
Cituoti:
oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.



As kazkodel tavo postuose logikos nematau... Matau TIK emocijas.


Mhm. Nemažai etinio vertinimo, ne loginio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 20 Bal 2009, 23:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globas A rašė:
Kai grįšiu iš Švedijos, tai papasakosiu apie savo buvusį viršininką diuma-gėjų. Asmuo bus konkretizuotas netgi su nuotrauka ir CV.
Nuramindamas jūsų įsiaudrinusią fantaziją užsiminsiu tik tiek, kad aš jo intrigose ir iškrypimuose nedalyvavau. Atsiribojau. Bet papasakoti vis tiek yra ką. Iki penktadienio.

:happy:
Toks ispudis susidare, kad tema bus apie mano busima virsininka.... nors ten Svedijo ne vienetai tokiu. :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 08:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Užtenka ir Lietuvoj to .....
Kuomet viršininkas premijas (o ir atlyginimus) moka už nedarbines paslaugas ir vertina etinius-asmeninius niuansus.
Ir ne visiškai sutinku su Joldija, kad nesiveliant į intrigas - jos tavęs ir nelies. Tos "nedarbinės aplinkos" statytiniai, juk turi pateisinti kažkaip savo "nedarbingumą" (už ką jiems mokama)... o puolami juk visada "kitokie" (juos erzina būtent tai, kad tiesioginiame darbe pasiekimus pelno ne jie)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 09:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
11:11 rašė:
Cituoti:
oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.



As kazkodel tavo postuose logikos nematau... Matau TIK emocijas.

o tu matei dzeka,kuris blogai dirba?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 133 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007