Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 126 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
O man patiko jo autoironija. Buvo keli momenteliai, kai apie Inga kalbejo: kad anksciau sakydavo, Cia A.V. ir jo zmona Inga, o dabar- cia I.V. ir kazkoks plikis salia jos (jei teisingai prisimenu).
Šitoje vietoje gincyciausi. Valinskas žino, kad jo žmona patinka ne tokiam jau mažam vyru buriui. Be to, visi supranta, kad efektingos moters vyras nebus koks nors asilas. Todel, tarsi kukliai nurodydamas savo vieta šalia jos, jis pabrežia savo verte.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 15:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nemaciau laidos. Bet del pajuokavimo interpretacijos sutinku su Globu.

Taip sakydami žmones duoda suprasti, kad jiems tai budinga (gavosi "netycia"), ir nereikia specialiai deti daug pasangu tam pasiekti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 16:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas raš?:
Šitoje vietoje gincyciausi. Valinskas žino, kad jo žmona patinka ne tokiam jau mažam vyru buriui. Be to, visi supranta, kad efektingos moters vyras nebus koks nors asilas. Todel, tarsi kukliai nurodydamas savo vieta šalia jos, jis pabrežia savo verte.





Gal tu ir teisus. Matyt, jusu mastymas panasus. Man pvz. visai nekiltu tokia minciu logine grandine, kad jeigu moteris efektinga, tai is to isplaukia=> kad jos vyras nebus asilas. As galvoju, kad buna visaip siame gyvenime, nes zmones renkasi antras puses, buna ir is meiles, o meile kaip zinia, akla... galima pasirinkti ir daug prastesni uz save partneri.

(Pvz., as zinau atveji, kur moteris Zukove pasirinkus vyra toki, kad nu...is sono ziurint, grynas pastumdelis: jos vairuotojas ir kitoks pagalbininkas. Visada jos seselyje jis, ir seimoje nuomones savo nelabai turi. O ji- pakankamai zinoma moteris visam Kaunui.)


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
Man pvz. visai nekiltu tokia minciu logine grandine, kad jeigu moteris efektinga, tai is to isplaukia=> kad jos vyras nebus asilas. As galvoju, kad buna visaip siame gyvenime, nes zmones renkasi antras puses, buna ir is meiles, o meile kaip zinia, akla... galima pasirinkti ir daug prastesni uz save partneri.
Efektinga ir valdinga moteris - nebutinai tas pats. Be to, valdingumas irgi buna ivairaus lygio. Valinskiene, manau, nera labai valdinga, bet efektinga. Kita moteris - priešingai, valdinga, bet neefektinga. O gali buti ir tokia, ir tokia, arba nei tokia, nei tokia:smile:

Todel, manau, kad nemažai vyru noretu pabuti Valinsko vietoje. Bet ne Zvonkaus!



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas: o kas yra efektinga moteris? :)



man Valinskiene yra tiesiog pakankamai ryski, pastebima, turinti gera balsa, ir pakankamai negrazi moteris (varles akim). Bet tai cia mano kaip moters nuomone apie moteri.



O kokia yra efektinga moteris tavo kaip vyro akimis? kokie to efektingumo kriterijai?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
Globas: o kas yra efektinga moteris? :)



man Valinskiene yra tiesiog pakankamai ryski, pastebima, turinti gera balsa, ir pakankamai negrazi moteris (varles akim). Bet tai cia mano kaip moters nuomone apie moteri.



O kokia yra efektinga moteris tavo kaip vyro akimis? kokie to efektingumo kriterijai?




Bet ana tikrai efektinga! Nera grazi, bet uzvaldo demesi, ne pritraukia, o uzvaldo. Kartais ziuri ir galvoji: "Apranga - beskonybes virsune, pati - irgi kaip cia pasakius..." Bet ziuri ir lauzai galva, KA TOKIO ji TURI ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man Valinskiene labiau patiko savo dainavimo karjeros pradžioje - romansuose su Gyciu Paškevicium. Apie išvaizda - nekalbesiu. O dabar ivaizdyje šiek tiek per daug "ižulumo" ne visada geraja prasme...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jumoras ir socionika
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 02:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Norėčiau pratęsti seną temą. Diskusijos vyko apie Valinską - pritarčiau daugelio nuomonei dėl Džeko Londono.

Pačioje pradžioje buvo užvesta tema apie humoro stilių kvadrose. Liepa siejo su kvadrinėm vertybėm - su tuo, iš ko galima pasijuokti. Būtų įdomu apie tai padiskutuoti, kam koks humoras būdingas.

Alfa kvadra - įsivaizduoju intelektualų humorą, gali būt vaikiški sąmojai, žodžių žaismas. Būdingas draugiškas pasišaipymas, gerybiškai 'pakutenant'.

Beta kvadra - valios sensorika įneša kovinę dvasią. Panašu, kad betoje juokiamasi iš visų, kas 'ne savo vietoj'. Kaip kažkuri autorė rašė, beta kvadroj kiekvienas svirplys turi savo laktą. Tie, kurie neturi vietos, nesiorientuoja, nepritampa, nesilaiko tvarkos, gali būti pašiepti. Manau, kad dėl laiko intuicijos būdingas juodas humoras, kartais skvarbus. Dabar apie save asmeniškai (aš Hamletas) - būdingos neigiamos įvykių prognozės (žinant, kad taip nebus, tačiau juokinga pasijuokt iš GALIMO blogiausio varianto). - Kaip manot, tai tipiška?

Gama kvadra. - individualistai. Jiems juokingi kitų žmonių poelgiai, kai jie siekia savo tikslų (kokiais metodais, priemonėmis). Napoleonai gali labai aršiai kritikuoti kitų išvaizdą, tai, kaip bando "kabinti", negerbia silpnų žmonių - jie skudurai. Juokingos kitų žmonių mimikos.

Delta kvadra turi labai specifinį humorą. nemokėčiau jo apibūdinti. Ką mano kiti? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 12:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Dalyvis.54 rašė:
Solanža raš?:Globas: o kas yra efektinga moteris? :)



man Valinskiene yra tiesiog pakankamai ryski, pastebima, turinti gera balsa, ir pakankamai negrazi moteris (varles akim). Bet tai cia mano kaip moters nuomone apie moteri.



O kokia yra efektinga moteris tavo kaip vyro akimis? kokie to efektingumo kriterijai?



Bet ana tikrai efektinga! Nera grazi, bet uzvaldo demesi, ne pritraukia, o uzvaldo. Kartais ziuri ir galvoji: "Apranga - beskonybes virsune, pati - irgi kaip cia pasakius..." Bet ziuri ir lauzai galva, KA TOKIO ji TURI ?


Manau tai pasitikėjimas savim ir kažkaip demonstruojamas dėmesingumas viskam kas vyksta aplinkui, reta savybė šou pasaulį, mintys visad pasvertos,visad į tema, bendrauja su kitais maloningai, vos pastebimai iš aukšto, per mažai kad būtų galima pasipiktinti, tad tenka visiems užimti tą vietą kurią ji jiem paskyrė :happy: ...Jeigu nebūtų turbut iš prigimties tokia charizmatiška, atrodytu gana arogantiška, bet dabar ji tiesiog priverčia žmones matyti ją iš teigiamos pusės..Kategorija žmonių kurių klaidos menkos ir greit pamirštamos, o neva tai gerosios savybės švytėte švyti...Ir neturiu žalio supratimo koks jos tipas, kažkas panašaus į loginį intuityvų ekstraverta, nors tai tiesiog gali būti atidirbtas intelektualios moters įvaizdis. Jei tai įvaizdis, tada manyčiau kad napaleonė, ar labai apšlifavusi kampus štirlicė .Žodžiu nuomonė išskysta per visas kvadras ir puse tipų ir visad grįžtu prie didelio klaustuko neberasdamas už ko užsikabinti :happy: .O analizuoti specialiai per mažai aš smalsus..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jumoras ir socionika
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Martynas0708 rašė:
Norėčiau pratęsti seną temą. Diskusijos vyko apie Valinską - pritarčiau daugelio nuomonei dėl Džeko Londono.



Valinska netekusi kantrybės mačiau du kartus, labai gera proga analizei kai žmogus netenka kantrybės ir sviedžia šalin kaukes...
1.Pirmasyk berods per patį pirma kelia į žvaigždes pratruko kai po jo pasakojimo apie tai kaip sunkiai senais laikais jam ir chebrai budavo , patys į koncertus techninę įrangą tampydavosi ir ttt..Kažkas numetė ironiška pastabėle ir to užteko kad jis pratruktų sutaršė ta muzikantėli aka kylančia žvaigžde be gailesčio-negerbiama asmeninė patirtis. Ok čia dar gali būti ir džekas su savo :blogic: :wintuition: ..nors toks aršumas įtartina..
2.Antrasyk net nuraust sugebėjo, kai seni pažįstami žurnalistai pabandė praignoruoti jo užimamas pareigas ir šnekėt kaip lygus su lygiu dar pajuokaujant..
Tada jau dėjo iš peties :happy: aš esu 1 iš 3 valstybes ten bla bla bla...žodžiu akivazdžios :bsensoric: vertybės jo užimamos pozicijos/ pareigų praignoruoti negalima...Džekas būtų atsakes žurnalistų stilium su tokia pačia kandžia pastaba jų atžvilgiu, nes kurių galų džekui tokioj situacijoj pykti...
Dar būtų galima ir pagal kitus aspektus panarplioti, bet tingiu, antra kart su tavim dėl to paties argumentus rankiot.. :happy:


Martynas0708 rašė:
.

Pačioje pradžioje buvo užvesta tema apie humoro stilių kvadrose. Liepa siejo su kvadrinėm vertybėm - su tuo, iš ko galima pasijuokti. Būtų įdomu apie tai padiskutuoti, kam koks humoras būdingas.



Apie kitas kvadras nežinau ką dadurt...O deltos humoras man atrodo toks lengvas...Juokauja jie dažnai tiesiog retkarčiais numesdami viena kita linksmesne fraze, ar juokeli, bet tai neakcentuojama, humoro paskirtis išlaikyti pakelta tonusa ir pozytyvu požiuri į darba ar santykius ar ką kita kuo jie tuo metu užsiėme .Dažnai mėgsta pasijuokt iš netinkamu/neteisingų išsireiškimu, iš perdidelio iškilmingumo/patoso juokiasi net pasigardžiuodami :happy: Geresni bairiai kaip ir gamoj išsisaugomi ilgesniam laikui..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 15:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
sigurdas rašė:
Manau tai pasitikėjimas savim ir kažkaip demonstruojamas dėmesingumas viskam kas vyksta aplinkui, reta savybė šou pasaulį, mintys visad pasvertos,visad į tema, bendrauja su kitais maloningai, vos pastebimai iš aukšto, per mažai kad būtų galima pasipiktinti, tad tenka visiems užimti tą vietą kurią ji jiem paskyrė :happy: ...Jeigu nebūtų turbut iš prigimties tokia charizmatiška, atrodytu gana arogantiška, bet dabar ji tiesiog priverčia žmones matyti ją iš teigiamos pusės..Kategorija žmonių kurių klaidos menkos ir greit pamirštamos, o neva tai gerosios savybės švytėte švyti...Ir neturiu žalio supratimo koks jos tipas, kažkas panašaus į loginį intuityvų ekstraverta, nors tai tiesiog gali būti atidirbtas intelektualios moters įvaizdis. Jei tai įvaizdis, tada manyčiau kad napaleonė, ar labai apšlifavusi kampus štirlicė .Žodžiu nuomonė išskysta per visas kvadras ir puse tipų ir visad grįžtu prie didelio klaustuko neberasdamas už ko užsikabinti :happy: .O analizuoti specialiai per mažai aš smalsus..
Dėl Valinskienės asmeninių savybių apibūdinimo - iš esmės sutinku. Bet kai tik prieiname prie tipo nustatymo - stop, mašina! Ir kodėl?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Jumoras ir socionika
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 17:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Iš kur man žinot kodėl tu pasakei stop mašina? Speju tu manai kad grybauju į pievas ir ji yra jeseninė? Ir gal tu netgi teisus, pasikartosiu aš neturiu žalio supratimo, ten tik pasidalinau pasvarstymais..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jumoras ir socionika
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 21:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Apie kvadras kažko apibendrinančio sakyti nesiryžčiau, bet pats daugiausiai vartoju kokius nors žodžių žaismus (nuotaikai pralinksminti) ar kokias nors asociacijas ir iš to išvedu "išmintingas" išvadas, vaidinu kvailį, kartais storžievį arba materialistą (nežinau, kaip tai tinkamai pavadinti - tai tokia "didaktinė vaidyba", kai norisi pajuokti, mano manymu, pernelyg didelį šiais laikais pinigų sureikšminimą žmogaus/draugystės sąskaita ir pan.), "pykstuosi" (su draugais), ironizuoju ir laidau sarkastiškas pastabas (kai susiduriu su kokiu nors pasipūtusiu veikėju - taip atsakau į jo aroganciją).

Nežinau, ar tai susiję su tipu ( :bintuition: :wethics: ), ar su dar kuo. O šaipytis negalėčiau iš kito išvaizdos, aprangos, klaidų, jei kažkam nepasiseka, ir pan. Ir labai neigiamai vertinu tokius juokus. Šaipymąsi iš kito galėčiau pateisinti (ir pats taip elgiuosi), jei pajuokiamos kokios nors "tamsios" idėjos, žmogus kitų visiškai nesiklauso, yra pernelyg pasipūtęs. Šia prasme, galiu būti pakankamai aštrus.

Įdomiai, Martynai, parašei dėl Hamleto juokų pranašaujant neigiamus scenarijus. Man tokie juokai kažkaip siejasi su dažnais Žirinovskio ( turbūt :bethics: :wintuition: ) pasisakymais apie tai, kas ko nors baisaus laukia ateityje. Jam tai gaunasi visiškai natūraliai, ir ekspromtu turbūt. Tik ne visada tai atrodo kaip juokai. Bet čia, žinoma, priklauso nuo konkretaus pasisakymų turinio.

p.s. Valinską visgi tipuočiau į Napoleonus.

_________________
be positive


Paskutinį kartą redagavo actekas 26 Sau 2012, 22:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jumoras ir socionika
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 21:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, įdomu, ar tai tipiška Hamletam, mano pažįstami Hamletai turi tą patį bruožą. Pvz. "Įsivaizduok, dabar lipsim ant scenos atsiimt diplomų, ir įsivaizduok, kaip užkliūnam už laido ir ritamės?" - žodžius palydi visas arsenalas garsų ir mimikų.

Dėl Valinsko kaip Napoleono nesutikčiau. Valinskas pvz, iš balso intonacijos tikras deklatimas ir panašus į dinamiką (Napoleonas statikas). Pabandykit pažiūrėti pagal kitus parametrus, ne tik ekstra/intraversijos bei logikos/etikos + racionalumo/iracionalumo parametrus..

O vat antrojoj ir ypač trečiojoj kvadroj galima pasijuokti iš išvaizdos (nors Dreizeriai čia santūrūs), tuo atveju, jei žmogus ne iš prigimties negražus, per didelis, per mažas, o dėl apsileidimo - purvinas, nesuderintais drabužiais.

Pastebėjau, Gabenai gali tyčiotis iš judesių, kaip vaikšto, laksto, gali tyčiotis iš perdėtų emocijų, perdėto lipšnumo. Ką manot? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jumoras ir socionika
StandartinėParašytas: 26 Sau 2012, 22:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Na vis gi tyčiotis arba švelniai "traukti per dantį" žmonės gali iš stipriųjų funkcijų bloko. Toje srityje turi būti "leidžiama" įvairiai interpretuoti faktus, akcentuoti niuansus - juos perdėtai išdidinant, atkreipiant dėmesį, sukarikatūrinant ir pan. Ir be to, tų niuansų "skiriamoji geba" turi būti gana didelė. Jei žmogus nesiorientuos smulkmenose - "nepagaus" jumoro kampo.
Skaudžioji tai iš principo beveik "tabu".
Dėl rolinės - gali būti, kad jos prašovimai pro šalį yra juoko objektas, bet jau atvėsus, po tam tikro laiko. Tačiau jei ant karštųjų kažkas iš to pasišaipytų - galima ir įsižeisti. Vis dėlto šioje srityje tipo orientacija nėra tokia greita (jei būtų greita - neprašautų pro šalį).

Manau, kad jumoras yra MOMENTO vertinimas ir žaibiškas išvados padarymas - su diiiiiidele kūrybos doze. Su savo silpnosiomis funkcijomis šiame "sporte" nepasigalynėsi. :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 126 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 98 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007