Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ši? žinut? skaityti iš apa?ios ? virš?!





[02:15] Vartotojas 2 

Ne. Šiuo atveju, lyginant šiuos tipus, kvadros ?ia ne prie ko. Nebent kalb?tume apie vertybi? sistemas. Bet ir tai - yra tipo vertybi? sistema ir yra jo kvadros vertybi? sistema - jos žinoma susijusios, bet nagrin?tinos ir visai atskirai.



O kalbant apie funkcijas - j? produkcija ta pati. Suvokimas skiriasi. Na, bet ?ia jau rytoj.



Einu ils?tis.. savaitgal? planuoju ramiai padirb?t. Hmz, tiesa kažkuri? nakt?, kuomet visi miegos, reik?s perkelt ir atnaujint duomen? baz?, bei sistemas. Ech...



[02:10] Liepa 

OK. Einam.  Tu pails?j?s perskaityk štai k?:

I ir IV kvadros laikomos pa?iomis "švelniausiomis", nenaudojan?iomis "prievartos ir spaudimo".

II ir III kvadrai spaudimas, veiksmas, valios pareiškimas yra b?dingas.

Tad lyginant Don? su Žukovu pirmiausia negalima pamiršti iš kuri? jie kvadr?. Nesvarbu, kad skaudžioji ta pati.  Ta pati, beje, ir logika - bet vienas kažkod?l svajotojas ir teoretikas, o kitas "griebia jaut? už rag?" :)))))



[01:44] Vartotojas 2

Gerai, einam ils?tis, Liepa. Ar dar ne?



[01:25] Vartotojas 2

Beabejo, kad turi. Ta?iau aš t? specifik? matau visai kitoki? negu tu bandai apib?dinti. O tai k? tu bandai apib?dinti ir ?vardinti savyje kaip skaudži?j? funkcij? - mano manymu, yra ugdomoji funkcija.

Žukovas taip pat turi t? pa?i? skaudži?j?  - ta?iau koks Žukovas stovi ir tryp?ioja vietoje, bijodamas išdr?sti žengti žingsnel? ar dar kažk? padaryt, kas susij? su dviej? žmoni? santykiais. Taip, Don Kichotai intuityvai ir jie elgiasi kiek kitaip - ta?iau metodika panaši.

Gal? gale, dviej? žmoni? santyki? smulkm?s yra gan?tinai individual?s dalykai, kuri? labai didel?, jei ne didži?j? dal? sudaro ne psichologinio tipo motyvai, o asmenin? patirtis, individual?s žmogaus bruožai - charakteris, socialinis suformavimas (aplinkos, t?v?, socialinio sluoksnio ir t.t. ?taka). ?ia aš kalbu apie smulkias detales, o ne dviej? tip? tarpusavio supratim? ar pan.



[01:20] Liepa 

Ir nedualizuotas Donas, dažnai "brozdinamas" per skaudži?j? - iš tikr?j? netgi meta išš?k? kaip Robinzonas: "niekas man nereikalingas, eikit visi velniop!"



[01:17] Liepa 

Vartotojas 2, manau, kad kiekviena skaudžioji funkcija turi savo SPECIFIK?.  Santyki? etik? beveik visi apib?dina kaip "min? lauk?" arba "atsistojim? ant to paties gr?blio".  Tur?ti artimus santykius, b?ti mylimi - nat?raliai nori visi žmon?s.  Ir gyvenime tai pasireiškia ir suvokiama turb?t kitaip nei turint skaudži?j?, pvz. logik?...  Be logikos gal galima ir apseiti, ta?iau pats sau vienas "Robinzonu" niekaip neb?si. Mano manymu skaudžiosios funkcijos "skurdumas" suvokiamas tikrai nevienodu intensyvumu.  (tai irgi bendra DonKichot? nuomon?)



[01:13] Liepa

Mes kalbame apie t? pat? - dalyvaudama savo diados temoje aš geriau suvokiu, kas "tipiška" Donui, kas ne. Mes ten dalinam?s savo asmenine PATIRTIMI, bandome ieškoti priežas?i? ir d?sningum?. Ir turb?t niekas taip gerai nemoka išaiškinti pa?iam nesuprantam? elgesio motyv? ar kompleks? - kaip dualai, kurie visa tai mato per stipri?sias funkcijas.

 

[01:10] Vartotojas 2 

Tiksliau, n?ra jokio min? lauko.



[01:10] Vartotojas 2

Atvirkš?iai, Liepa.



[01:09] Vartotojas 2 

Aš ir nesakau, kad tu nebendrauk. Gerai, kad bendrauji. Tautyb? ir kalba ?ia nieko d?ta.

Taip sakau tik tod?l, kad tu vis man primeti "o rus? forume, tai...". Arba pateiki tai kaip argument?. Nu n?ra tai nei argumentas, nei autoritetas, nei gal? gale man ?domu kas ten tam rus? forume.

Pirma: Literat?ra, šaltiniai ir diskusijos yra gerai, ta?iau reikia ir pa?iam m?styti bei ieškoti. Socionika dar galima pl?sti ir pl?sti, o teorij? koreaguoti, pildyti, taisyti iki sot?s. Ir nereikia ieškot autoritet? - nes j? papras?iausiai n?ra. Mes patys jais galime tapti. Na beabejo, gerbtinos Augustinavi?i?t?s kaip autor?s id?jos, vertintini Gulenko ir dar poros tikrai rimt? žmoni? straipsniai. Bet ties tuo ir užsibaigia. Ne daugiau.

Antra: Man ?domios Tavo mintys, o ne kažkieno iš kažokio rus? forumo citatos.



[01:07] Liepa 

Skaudžioji funkcija yra kaip "min? laukas" - baisu žengti žingsn?. Nes iš asmenin?s patirties jau tiek kart? yra "lipta ant to paties gr?blio"....  Kokie norai beb?t?, jauti, kad "bus kaip visada"....

Rolin? žino "asmenin? patirt?" ir "normas", ta?iau nemato "situacijos" - tod?l ir atsitinka b?tent taip, kaip rašai Eee... aa.. oo.. blyn, ežiuk? sutraiškiau.



[01:04] Liepa 

Vartotojas 2, vis? pirma niekur kitur negaliu pabendrauti su savo tapatukais ir dualais; antra, nemanau, kad tautyb? ar kalba turi ?takos socioniniam tipui.



[01:02] Liepa 

Ypa? aštru buvo d?l iniciatyvos su nepaž?stamais žmon?mis.  Nutarta, kad iniciatyva maž?ja tokia seka: sensorikas ? ekstravertas ? etikas ? logikas



[01:01] Vartotojas 2 

Nusispjaut man rus? forumas.



[01:01] Vartotojas 2 

Tuo tre?ioji (ugdomoji) nuo skaudžiosios funkcijos ir skirias.

Kai d?l išorini? veiksni? reikia kažk? daryti - tre?ioji funkcija dejuoja aimanuoja ir verkia, kaip tai baisu ir kaip nesinori. Nors iš tikr?j?, tereikia tik truput? pasistengti ir visk? ji gali.

Tuo tarpu skaudžioji - eina ir nueina, nepajutus nei kur nei kaip, nei per k?. Tik kuomet kažkas meta akmen? iš nugaros ? galv? - tuomet atsisuka: Eee... aa.. oo.. blyn, ežiuk? sutraiškiau. ?ia tipo turb?t blogai? K??! :E



[01:00] Liepa 



Vartotojas 2, rus? forume Alfos pirmosios diados temoje vyko karšta diskusija visais tais klausimais - kas yra "socioniškai tipiška", o kas tiesiog individualios ŽMOGAUS savyb?s



[00:59] Liepa 

Ir beje, aktyvuoja Don? - teigiamos emocijos. O tai ir yra "atgalinis ryšys" su auditorija



[00:58] Liepa 

Beje, kažkur skai?iau, kad pagal Dono elges? tarp nepaž?stam? galima atsp?ti, kurie žmon?s jam ?dom?s, kurie ne. Su ne?domiais jis tyliai s?d?s kamputyje ir tyl?s kaip intravertas. O su idomiais bus "zavodila"



[00:57] Vartotojas 2 

Klysti.



[00:56] Liepa 

Ta?iau SIMPATIJOS pagrindu rodyti iniciatyv? - baisiau nei ? eket? šokti.... :P



[00:55] Liepa

Labai pritariu - kai yra INTERESAS - joki? problem? parodyti iniciatyv?



[00:54] Vartotojas 2 

Paprastai - jis nejau?ia santykio.



Tuo tarpu tu pasakoji kaip tau tai svarbu, baisu, sud?tinga ir t.t. bei pnš.

Ir jis neb?tinai nerodo iniciatyvos. Jeigu tai tampa jo tikslu - jis gan paprastai (be dideli? ceremonij? ir trepenim?) t? iniciatyv? parodo.



[00:51] Liepa  Turiu omenyje susipažinim? su "patinkan?iu simpatišku" žmogumi, o ne dalykin? pažint?



[00:50] Liepa

O kaip tada paaiškinsi, kod?l Donas nerodo iniciatyvos susipažindamas, nors yra ekstravertas?



[00:49] Vartotojas 2 

O tu neteisingai traktuoji skaudži?j? funkcij? :)



>> b) ar tarp m?s? yra nustatyti santykiai.

Don Kichotui tai nesvarbu. Tame ir esm?.



[00:46] Liepa  Na, ten apie tuos blokus - daviau citat? ne iš Augustinavi?i?t?s straipsnio. Kadngi skaitant Aušr?, man buvo sunku atsirinkti, kuri? funkcij? ji vadina 3-?ja, o kuri? 4-?ja....  Aiškiau kai yra ?vardinta "rolin?", "skaudžioji"



[00:44] Liepa 

Vartotojas 2, Tu iškraipytai traktuoji model? A. 

Aš pabr?žiau, kad su NEPAŽ?STAMAIS ŽMON?MIS, man labai svarbu yra:

a) ar jiems ?domi mano informacija

b) ar tarp m?s? yra nustatyti santykiai.



Jeigu aš visiškai nežinau, kokie santykiai sieja mane su tais žmon?mis - aš nežinosiu, nei k? jiems s?kyti, nei apskritai rodysiu iniciatyv? tuos santykius užmegzti.  Tai yra esm? -

Kalb?jausi su kitais Donais - jie lygiai taip pat kratosi iniciatyvos susipaž?stant (kol dar nesusiklost?s santykis)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra, ?ia gi "juodraštinis variantas". Gal tik paskui kas nors išsikristalizuos ? žinutes diskusijose....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Taip, Liepa, juodraštinis, bet galb?t bus norinb?i? t? juodrašt? papildyti, pvz. man kilo min?i?, bet jei jas rašysiu "Pokalbiuose" - viskas dings. Pvz. man visada at?jus ryte b?na gaila, kad randu toki? ?domi? pokalbi? tik fragmentus.



Be to, atsiradus "švarraš?iui" tem? visada galima ištrinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
K? nor?jau pasakyti - Don Kichotas labai sunkiai nutraukia santykius su jam svarbiais žmon?mis, t.y. jis gali pykti, pyktis, bet "nepaleisti" žmogaus, gali nebendrauti, bet manyti, kad santykiai visvien yra. T.y. ne jis valdo santyki? dinamik?. Tod?l, many?iau, kad su santyki? užmezgimu pas j? procesas irgi l?tokas kaip ekstravertui. Many?iau,kad savo daro intuicija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Santyki? užmegzime, manau Donas net ir nesuvokia KAIP tie santykiai mezgami, visiškai neturi "?ranki?", metod? arsenalo arba gal, sakykim, tie motodai jam neprieinami (tai yra virš jo sugeb?jim?).  Tod?l jis pasikliauja šiame reikale tiktai "atsakan?iojo", priiman?iojo" vaidmeniu. T.y. LEIDŽIASI arba NESILEIDŽIA b?ti apdorojamas.



O d?l santyki? nutraukimo, mano manymu suveikia :bintuition:.  Jei Donas ?sitikina, kad santyki? galimyb?s išsemtos, kad jie neturi perspektyvos - nutraukia labai staigiai, kaip nukerta. Ir tai yra sprendimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tiesa, dar pagalvojau apie tok? atvej?, kai Donas apsisprend?, bet "kita pus?" t?sia bendravim? gražiuoju...

Donui sunku jo atsikratyti. Jis irgi tam tikra prasme palaikys tok? išorišk? ton?. Ta?iau jam tie išoriniai formalumai nieko nebereikš. (išeina, kad v?l duodasi "apdorojamas")


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:


O d?l santyki? nutraukimo, mano manymu suveikia :bintuition:.  Jei Donas ?sitikina, kad santyki? galimyb?s išsemtos, kad jie neturi perspektyvos - nutraukia labai staigiai, kaip nukerta. Ir tai yra sprendimas.




Nius, nežinau...Lyginant su Žukovo tempais, tai man Dono tempai atrodo l?toki...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra: labai ?domu, kaip Žukovas veikia santyki? užmezgime, nutraukime. Kiek tai panašu ? Dono elges? ir kuo skiriasi? Ar jam reikalingi santyki? ugnel?s pakurstymas, ar lengvai apsiprendžia nutraukti santykius? Kaip j? veikia tai, kad j? myli o jis ne?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 15:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
santa raš?:
Cassandra: labai ?domu, kaip Žukovas veikia santyki? užmezgime, nutraukime. Kiek tai panašu ? Dono elges? ir kuo skiriasi? Ar jam reikalingi santyki? ugnel?s pakurstymas, ar lengvai apsiprendžia nutraukti santykius? Kaip j? veikia tai, kad j? myli o jis ne?





Mano nuomone, b?tent grei?iu ir skiriasi - Donas daugiau ir ilgiau svarstys, tuo tarpu Žukovui kur kas grei?iau pasidaro "viskas aišku". Santyki? užmezgime Žukovas dar gali delsti, neišsakydamas aiškios savo pozicijos (bet tai nereiškia, kad jis neužima aktyvios pozicijos veiksme) santyki? atžvilgiu, jei mano, kad partneris "neprinoko", t.y. jis gali rodyti visokeriop? d?mes? ir susidom?jim? žmogumi, bet visiškai nerodyti jausm? -"geri draugai", mol. O santyki? nutraukime Žukovas "netemps gumos", jei bus tikras, kad nieko nejau?ia ir santykiai neturi perspektyvos.



Reali situacija: skiriasi Žukov? ir Donas. Žukov? iniciator?. Jo klausimas: "Kur tu taip skubi??? Reikia visk? apsvarstyti..." Ji: "Galim? rank? pjauti pj?klu, galima kirsti kirviu. Rezultate visvien rankos nebus. Tik pjaunant pj?klu ilgiau kamuosies. Tai kam šito reikia?"



D?l ugnel?s kurstymo - tai yra gerai, kol santykiai yra. Kai Žukovas konstatuoja fakt?, kad jie nutr?k?, net jei jie nutr?k? tik jo viduje, jokios ugnel?s nieko nebereikš.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra raš?:
K? nor?jau pasakyti - Don Kichotas labai sunkiai nutraukia santykius su jam svarbiais žmon?mis
Praktika rodo, kad neb?tinai. Yra neret? atvej?, kuomet Don Kichotai be jokio signalo apsisuka ir nueina savo keliais. Jam b?na papras?iausiai dzin. Santyki? nutraukimas, tai neb?tinai Žukoviškas pasakymas "Viskas baigta!". Gali b?ti papras?iausias nu?jimas savais keliais, palienkant oficialuj? santyk?, kurio realiai gali niekuomet ir neb?ti.

Šiuo atveju, veiksminio santyki? nutraukimo proceso n?ra. Bet faktinis j? nutraukimas tai yra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 18:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Taip, panašu, kad Donas labiau link?s "balsuoti" už santyki? nutraukim? "kojomis" :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 18:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
SERIJA 2. Irgi, iš apa?ios ? virš?.



18:09] liutauras  sveikas kishki, taip staigiai kaip meteoras ?siverž?s ? š? ram? socionini? pokalbi? užut?k? :) B?ta ?ia kadaise napaleoni?, bet po to jos kažkur ding?. Na, dabar tur?sime dar vien? :)



šiek tiek noriu ?sitraukti ? j?s? diskusij? d?l stabarumo. Žinoma, ?domu, kai skirtingi tipai t? pat? b?do bruož? priskiria kone kardinaliai skirtingiems tipams. Aš visgi b??iau link?s pritarti kiškei (ar galima tave taip vadinti? :) )



Mano poži?riu, gorkiai kaip kieti logikai ir dar savo teisumu nedvejojantys sensorikai dažnai aplinkoje atrodo kaip nepalaužiami geležinukai. užtai ir stabarai. jiems nauj? id?j? sunku ?kv?pti, visko nori pagal anks?iau duot? instrukcij? ?vertinti. Tuo tarpu dostojevskiai... na taip, jie racional?s intravertai, o tai jau yra tam tikras stabarumo požymis, bet šiaip jau kaip turintis daug bendravimo patyrimo su jais, tur??iau pasakyti, kad jie labai minkštu?iai ir labai jautr?s padarai. J? išgyvenimai ant kaktos matyti. Tokiais žmon?mis galima kartais lengvai sumanipuliuoti, už tai jiems ir reikia tokio tvirto užnugario, kok? gali suteikti patsai štirlis - tankas pa?ia tikriausia prasme.



[18:08] Skarlet  tada taip, su idejinem naujovem maksam sunkiai sekasi draugauti, tik patiems harmoningiausiems tas gaunasi ir tai daug energijos pareikalauja...



[18:07] Vartotojas 2  Na, bent jau aš, apie stabari? pasaul?ži?r?. Nei apie moral?, nei apie naujovi? ?sisavinim?. Bet jei kalbant apie naujovi? ?sisavinim? - vistiek nematau s?ryšio.



[18:03] kishkis  jeigu apie morale - tai aishku draizerio ir dostiko nepalenksi. bet kiek pamenu mes apie naujoviu isisavinima pradejom... tai mano nuomone, kaip norit objektyvi subjektyvi - maksai rulina........ stabarumas zhodis negrazhus... :)



[18:03] Vartotojas 2  Tiesa, šiuo atveju sakydamas etikas, turiu omenyje baltaetik?, nes kalbame tik apie statinius aspektus, vedan?iojoje funkcijoje  Su juodaetikiais viskas gan?tinai kitaip.



[18:02] Vartotojas 2  Skarlet: Panašiai  Etiko pasaul?ži?ra kei?iasi tuomet, kuomet kei?iasi visuomen? arba aplinka. Arba labai stipriai pakinta jam artimi žmon?s ir tie poky?iai priver?ia pakeisti por? sraigteli? jo pasaul?ži?roje.



[18:01] Skarlet  aha, ishvis turbut diskutuoti reiktu kokioj temoj, gal ir kiti, kas dabar nepasijunge, prisidetu... butu idomi tema apie stabarus. :))

Kishki, sukurk tema...



[18:00] Vartotojas 2  Tip? stabarum?, pasaul?ži?ros klausimu.



[17:59] Skarlet  etikas ne tik emocijomis vadovaujasi, na jei pakankamai subrendes... dostikai daznai tokia nepalenkiama nuomone turi, kad regis tik luzimo budu gali palenkti... :) turbut tik skiriasi tai, kame ta ju nuomone susidaro..



[17:59] kishkis  pas mus kazhkoks neashkus diskusijos aspektas.

mes apie ka kalbam? 



[17:57] Vartotojas 2  kishkis: Paviršutiniškai vertini. Vedan?ioji funkcija - tai pasaul?ži?r?. Mes apie j? kalbam.

Pam?gink pakeisti baltaetikio pasaul?ži?r? 



[17:56] kishkis  "Stabariausi, mano nuomone, yra  + :wintuition - Dostojevskiai"

etikas - negali buti nepalenkiamas - jis emocijomis vadovaujasi - jam gi kartais gaila darosi. etikai visada gali kompromisa surasti.

logika intraversija i racionalumas - va chia tai siena. 



[17:56] Skarlet  Kishki, juk lygiai taip pat sunku sia prasme paveikti ir robika?



[17:55] Vartotojas 2  Skarlet: Stabarumas - ?ia atskira savyb? 



[17:55] Vartotojas 2  Prie ko ?ia planuotumas?  vertina teisingum?, pagr?stum? ir t.t. Plano nekeitimas - tik to pasekm? 



[17:54] Skarlet  nelabai as cia suprantu apie koki stabariskuma snekama, jei nelankstuma, tai jis nera tas pats kas stabariskumas. 



[17:53] Vartotojas 2  , nor?jau pasakyti 



[17:53] kishkis  kas liechia bendravima su gorkiu... kokius gal 22 metus nuolatos praktikuoju...

subjektyvu objektyvu - chia kiekvienas sau nusprendzhia...

del stabaro ish stabaru - kiek grubokai nuskambejo - gal but reikejo sakyti - kad labai jau sudetinga ji palenkti kazhkokia jo nesuplanuota linkme



[17:52] Vartotojas 2  Stabariausi, mano nuomone, yra  + :wintuition - Dostojevskiai:. Tai gr?s?iau skirtumais tarp logikos etikos, bei statiniais aspektais, apie kuriuos kalb?jo tiek Augustinavi?i?t?, tiek net gi Jungas.



[17:50] kishkis  gorkiai shiaip super. tik jie del savo nelankstumo kartais nukenchia...



[17:50] Vartotojas 2  >> gorkis - chia yra pats stabariausias ish stabaru.

Tai tavo subjektyvi nuomon? 



[17:49] Vartotojas 2  Skarlet: Na, su tam tikrom išlygom, gal ir galima tai vadinti tyrimu.

Ta?iau rimtus tyrimus ir duomenis, kuriais naudojantis galima b?t? teigti vieno ar kito paplitim?, laiky?iau statistika.

O statistikai, kiek žinau, reikia t?kstan?i? ištirt? žmogeliuk?, ?vairiuose socialiniuose sloksniuose ir t.t. bei pnš 



[17:49] Skarlet  ar tik ne napa gorkis revizuoja dabar galvoju... 



[17:48] kishkis  pasikeichiau...



[17:48] kishkis  gorkis - chia yra pats stabariausias ish stabaru.... neduok Dieve kas nors kish nosi i jo reikalus. jis net bardake - atranda desninguma ir sistema. aishku jie tai sunkokai pripazhista... 


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 18:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kaip suprasti tuos "stabariausius"?  Tipo - stabdžiai?

Tai tada galima "stabdžiais" (analogiškai - "plev?somis") laikyti papras?iausiai KITOKIUS...  ekstravertai/intravertai, iracionalai/racionalai, dinamikai/statikai.

Be to, iš stipriosios funkcijos pozicij? gal silpnosios veikimas pasirodys kaip "tryp?iojimas vietoje"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 18:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: ne, ?ia ne apie stabdžius buvo kalbama, o apie id?j?, pasaul?ži?ros stabarum?.



bet suprantama, šitokie dalykai - labai s?lyginis dalykas, užtai ir ?domu, kai skirtingi tipai savo nuomon?mis pasidalina :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 18:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa, kalba sukosi apie nelankstum?. Kiekvienas tipas yra nelankstus, t.y."sustabar?j?s" skirtinguose aspektuose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007