Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas


Kaip kas dirba? Kokios pareigos geriausiai tinka vienam ar kitam tipui, kokios profesijos jums atrodo mieliausios? klausiu abstrak?iai,apie tip?, nes nemanau, kad labai nor?site susiasmenint ir prad?t atviraut apie darbines veiklas. Betgi esame visi sukaup? tam tikr? patirt? ir žinome, kas m?s? tipui per darbai tinka, o ko vengt kaip velniui kryžiaus. padiskutuojam? :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Lie 2005, 14:25
Pranešimai: 23
Robikai mielai dirba mokslin? darb?. Na, mokytojaut - d?stytojaut jiems sekasi, tuomet, kai yra demokratiška aplinka ir nereikia "lipti per save" t.y. vaidinti griežt?.

Pasitaiko ir dirban?i? IT srityje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Manau, kad Dreizeriams tiktu dirbti visose srityse, kur reikalinga pagalba zhmonems, pareigingumas. Sunkiau turetu sektis pvz., buhalterio darbas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: kod?l taip manai? Kažkur skai?iau, kad j?s? tipui kaip tik, netgi tinkamas toks darbas...finansai, buhalterija... Man rodos, dreizeriams kaip intravertams ir dar racionalams b?dinga ?sigilinti ir kruopš?iai dirbti. Tai finansai visai tam tinkama sfera? :strange: Na, lygiai kaip ir kompai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ell raš?:
Robikai mielai dirba mokslin? darb?. Na, mokytojaut - d?stytojaut jiems sekasi, tuomet, kai yra demokratiška aplinka ir nereikia "lipti per save" t.y. vaidinti griežt?.

Pasitaiko ir dirban?i? IT srityje.




Ell, saky?iau, ir nemažai t? "dirban?i? IT srityje" tarp robik?....:wink:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Jeseninai kaip iracionalai ir :wintuition:, link? dirbti impulsyviai, bangomis. Ir darbinio "priepuolio" santykis su ils?jimusi yra maždaug 1 prie 3. Tai yra, mes galim tris savaites "bimbin?ti", svajodami ir m?stydami apie gyvenimo prasm?, o po to per savait? padaryti visus darbus. Ir padaryti juos ne bet kaip, o labai k?rybiškai ir kokybiškai, rasdami neretai originalius sprendimus. Ir finale gaunasi tas pats rezultatas, kiek pasiekt? koks kitas tipas, dirbdamas t? pat? m?nes? laiko diena iš dienos. Stimulas, kuris mus varo dirbti, yra smalsumas. Kol ?domu ir nauja, tol dirbam. Kiek teko gird?t iš kit? jesenin?, o ir mano patirtis tai patvirtina, -sunku išdirbti t? pat? darb? ilgiau nei tris metus. Paprastai per metus ?sisavinama viskas, ir b?tinai turi b?ti sudarytos s?lygos imtis ko nors nauja. Padejuojam, kad sunku:smile:, bet iš tikro, naujov?s yra j?ga. :smile: Jos yra tas varikliukas m?s? žingeidžiam, nuolat alkanam protui. O tuo laiku,kai nedirbam (t.y. dirbame tik formaliai, tik pa?ius b?tiniausius dalykus, ir "nusiplaunam" kai tik ?manoma), mes ne tik m?stom, bet ir daug bendraujam, paž?stam žmones, jiems padedam patarimais (:bethics: ) arba skaitom knygas, lankom kursus, einam ? kin?.



Iš viso to apibendrinant, jeseninas- k?rybinga asmenyb?, kuriai reikalingas lankstus darbo grafikas . pageidautina ir aiškiai žinoti, kokie konkre?iai rezultatai iš m?s? laukiami ir kokia forma jie turi b?ti pateikti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Na, kruopshtumo Dreizeriui tikrai uzhtektu. Bet malonumo neteiktu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 16:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanza, man atrodo visiems intuityvams svarbesne pazintine darbo puse, kad pastoviai butu idejinio sviezumo, tas bendras siekimas isvengti rutinos ir sustabarejusiu poziuriu...

Apskritai daug robiku zinau dirbanciu IT srityje ir puikiai joje besijaucianciu, bet esminis jiems dalykas: tureti veiksmu laisve, ne triuksminga, pilna zmoniu, aplinka ir jokiu pastoviu kontroliavimu.

Daugumai intravertu turbut sunkiausia dirbti neturint savo atskiro darbo kampelio, kaip ekstravertas neiskentes dirbdamas uzdarytas vienas tarp keturiu sienu, kad ir koks tas darbas idomus butu, ir didziule kancia ishsedeti ilguose susirinkimuose, kur nera kur nei zodzio iterpti...

Tai cia apibendrintai, bet galiu pailiustruoti ir asmeniskais potyriais: kaip ir priklauso dzekui, esu dirbusi galybe darbu, kol radau savaji, kuri dirbciau net tada, jei uz ji nemoketu, o tik islaikytu... Man atrodo apskritai daugumai logiku budinga ziureti i darba kaip i butina savo gyvenimo atributa, kai etikai lengviau leidzia sau sedeti tevams, sutuoktiniams ar tautai :wink: ant sprando... (jei ka, cia ne akmuo i etiku darza, nes daznam logikui man regis malonumas tureti sedinciu jo kiseneje zmoniu...)

Po univero teko metus dirbti nemazoje privacioje bendroveje administratore. Sefas- gabenas, jo desinioji ranka- donas. Mano kolege- heksliuke. Puiki galimybe patirti betarpiskai ant savo kailio visus iracionalu ir racionalu skirtumus... Donas, zinoma, visu ideju ikvepejas, entuziastingai prisuokia ju sefui i ausi ir mes su heksliuke gauname uzduotis jas igyvendint popieriniu pavidalu. As issiaiskinu kas prie ko ir puolu daryti, nes kankinuosi, kai guli nepadarytas darbas. Heksliukes metodai visai kiti- ji apsidelioja stala dokumentais, segtuvais ir sefui isvaziavus geria kava, plepa telefonu arba tiesiog svajoja apie gyvenimo prasme ar laukia ikvepimo... Labai nuosirdziai ir draugiskai moke mane: dirbti reikia tik tada, kai mato sefas, svarbiausia ne greitai ir kokybiskai atlikti uzduotis, o pastoviai demonstruoti(kai yra kam) uoluma ir darbstuma. Rezultate, sefui grizus, as jau baigus darbus, rami ir visa patenkinta groziuosiu savo grafikais ir analizem, heksliuke- pavargusia kankinio veido israiska apsivertusi popieriais dirba, net puksedama is stropumo... Kaip manote, kuri sefo gabeniskoms akims atrode ta darbsciausioji, uoliausioji? :wink:  As visada buvau ta, kuriai keistu sutapimu deka vis atitekdavo trigubai lengvesnes uzduotys, ir apskritai na tiesiog pasisekdavo... Beje, ji daznai is to atideliojimo ir islosdavo, daznai sefai grizdavo jau su naujom idejom, todel mano jau igyvendintos senosios idejos buvo ismetamos "krokodilui", o heksliuke dziugaudavo: "As tau sakiau, kad niekada neskubek dirbti, na va ir nereikejo..." Is kitos puses, heksliuke neatlaikydavo kritikos, nebesugebedavo sveiku protu mastyti, jei gaudavo priekaistu del darbo, bet visada zinojo, kuria bendradarbiu voratinkliuko gija kada reikia patampyti, kad sulauktu efektyvios pagalbos... :smile:

Na, jau cia ir isivaziavau, apie darbus kalbedama nejauciu saiko... :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 19:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet, labai idomi tavo patirtis, gali ir daugiau prirasyti :wink:

Vat ir Zukovai visada apkraus darbu, jei tik esi laisvesnis :wink:.

Dreizeriai gali buti buhalteriai ir gan geri, tik gal tiek pasitenkinimo netures, kiek dirbdami su zmonemis.

O va Dostikai psichologai, psichoanalitikai, psichoterapiautai turetu buti geri. O kiti darbai turbut butu budingi, kaip ir visiems intuityviems etiniams intravertams :wink:

Jei imtume fotografijos sriti, jie turetu buti nepriklausomi, neetatiniai, bet laivieji ju akimis ziurint gyvenimo grozio, ar paradokso fiksuotojai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 22:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene: šnekos apie darb? mane veikia alergiškai. vis? savait? s?džiu jame nuo devyni? ryto iki vienuolikos vakaro (ir dabar dar darbe s?džiu), ir taip mažiausiai pusmet? :sad: kai pabaigsiu mokslus - j?, tiesa, 2 m?nesius d?l ?temptos veiklos nebuvau liet?s. nu ir neskaitant, kad dar reikia parašyt magistrin?, kažkod?l dar sutikau d?styt bei vesti seminarus universitete, ?skaitant ir šeštadienius su sekmadieniais.



panašus režimas jau treji metai (dar prisideda aktyvus dalyvavimas keliose visuomenin?se organizacijose). suprantama, kad tada ir santykiai su žmon?m, draugais - palyginus trumpalaikiai, be didesni? ?sipareigojim?. nors iš kitos pus?s daug paž?stam?. bet tas gal ir nieko, vis tiek  bus dar laiko rim?iau apie gyvenim? galvot.



kita vertus, dar laikausi :wink: tiesa, praeitais metais buvo plau?i? uždegimas, ir dar dabar nesu pilnai išgij?s - galiu sukos?t kaip li?tas :smile:, bet kita vertus jau pus? met? ir net per didžiausius šal?ius netur?jau n? mažiausios slogos - vadinasi, viskas klostosi gerai. Sau maloniai atradau, kad tiesiog reikia gerti šiek tiek daugiau skys?i? ir vandens, tada ir d?l sveikatos gali b?ti praktiškai ramus. Ir svarbiausia - visada b?ti geros nuotaikos - tas pozityviai nuteikia vis? organizm?.



Nu o šiaip mano planuose po koki? poros met? laim?ti kok? nors ger? grant?, išvažiuoti užusienin, ten gerai kokius penket? met? pails?ti, gal truput? padirb?t, apsiginti daktarin? ir gr?žti ?ia su visam, kur imtis siekti kažko svaigaus.



tai va tokios mano mintys apie darb? :smile: beje, darbas gali tonizuoti, ir stipriai - tada pajauti nirvan?. Nieko daugiau nebereikia. Apskritai darbas - puiki alkoholio pamaina; tad alaus nesu g?r?s nuo pastarojo socionikos myto :happy:, vadinasi, kuo to darbo daugyn, tuo viskas tik sveikyn ir geryn.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 00:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: iš to, kiek prirašei, sunku patik?t, kad šnekos apie darb? tave veikia alergiškai :happy:. Saky?iau, atrodai visai patenkintas dabartiniu savo gyvenimu, tiksliau- moki pasiži?r?ti ? tai iš optimistini? pozicij?. Ir aišku, kad pasieksi tu, ko nori. Viskas bus ?iki :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 00:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: išties, klausy?iaus ir klausy?iaus tavo pasakojim?, labai ?domu :smile:

Man rodos, džekai tikrai dirba labiau iš id?jos, ta?iau kita vertus, jeigu džekas dirba versle, jis labai gerai nujau?ia visas tas sroves, ir man toks ?sp?dis, kad kitus kolegas jis lenkia per žingsn?. Gal tikrai, didelio darbštumo d?ka jums taip gaunasi? :smile:

Dar man atrodo, kad džekams kai kuriuos darbus sunku užbaigti. Ypa? kai eina kalba apie darbines ataskaitas, visokius popierizmus... O gal tik vyrams taip? :strange:



Pelene, o kokius dar gali pamin?ti darbus, kurie tinka dostikams? ir dar apie Štirlicus b?t? ?domu, jei papasakotum. Na ir apie kitus, k? žinai, paž?sti. Aišku, ir vis? kit? forumie?i? prašau ir toliau dalintis info apie tip? darbus- gi pasiutiškai ?domi tema. :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 00:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Dar apie hekslius. Jiems kaip ir kitiems ekstravertams, labai tinka veikla, kur daug bendravimo. Ta?iau jie, kaip ir jeseninai, sunkiai išs?di darbo valandas, jeigu jos yra visada tiksliai tos pa?ios, tarkim 9:18, su piet? pertrauka 12:13. Hekslis GALI, bet jam taip ne?domu.



Nežinau, Liutaurai, gal tu šiuo atveju esi išimtis? Bet man kažkod?l atrodo, kad jei ir dirbi tu daug valand? ofise, tai bent jau toj veikloj esi gan?tinai autonomiškas ir nekontroliuojamas, nespaudžiamas d?l konkre?i? rezultat? kasdien. :strange:



Dar Heksliai taipogi nem?gsta visoki? popierizm?. Ir prasti verslininkai- nemoka der?tis. :confused: Na gal ne verslininkai prasti,o konkre?iai prekybininkai. Jau net jeseninas geriau paprekiaus už heksl?, man rodos. O gal tik toks ?sp?dis man? :strange:

Dar, man rodos, neblogi d?stytojai jie (štai ir tu, liutaurai, ? juos "?sirašei":smile:), ir ko gero, ne tik d?stytojaut, bet ir kitoms veikloms juos prikalbint galima, davus pajusti, kad jis "reikalingas". Man atrodo, heksliams tas glosto šird?.



Sakykit, o kuo dirba hamletai? :smile:



Cassandra, ar sutinki d?l to, k? sako Pelen? apie žukov? polink? apkraut kitus darbais?:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 01:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Dar apie hekslius. Jiems kaip ir kitiems ekstravertams, labai tinka veikla, kur daug bendravimo. Ta?iau jie, kaip ir jeseninai, sunkiai išs?di darbo valandas, jeigu jos yra visada tiksliai tos pa?ios, tarkim 9:18, su piet? pertrauka 12:13. Hekslis GALI, bet jam taip ne?domu.



Nežinau, [b]Liutaurai[/ ], gal tu šiuo atveju esi išimtis? Bet man kažkod?l atrodo, kad jei ir dirbi tu daug valand? ofise, tai bent jau toj veikloj esi gan?tinai autonomiškas ir nekontroliuojamas, nespaudžiamas d?l konkre?i? rezultat? kasdien. :strange:



Dar Heksliai taipogi nem?gsta visoki? popierizm?. Ir prasti verslininkai- nemoka der?tis. :confused: Na gal ne verslininkai prasti,o konkre?iai prekybininkai. Jau net jeseninas geriau paprekiaus už heksl?, man rodos. O gal tik toks ?sp?dis man? :strange:

Dar, man rodos, neblogi d?stytojai jie (štai ir tu, liutaurai, ? juos "?sirašei":smile:), ir ko gero, ne tik d?stytojaut, bet ir kitoms veikloms juos prikalbint galima, davus pajusti, kad jis "reikalingas". Man atrodo, heksliams tas glosto šird?.



Sakykit, o kuo dirba hamletai? :smile:



Cassandra, ar sutinki d?l to, k? sako Pelen? apie žukov? polink? apkraut kitus darbais?:)




Solanža, iš kur tiek daug žinai apie hekslius? :happy: K?? :smile: Visk? pasakei taip kaip yra - na bent man viskas tinka. Iš tikr?j? negerai, kai duoda labai griež? termin?, kada padaryti. Tada pradedu nervintis ir pasimetu. Nugi norisi ir ? socionikos forum? užeit :smile:, laikraštuk? paskaityti, pasvajot dar labai m?gstu, o ?ia - ne, daryk ir viskas, tuoj pat! Kažkokia nes?mon?, gyvent taip gi ne?manoma.



Ir verslininkas iš man?s b?t? prastas, o derybininkas tuo labiau. Na diplomatiškai pašnek?t galiu, ?tikinti k? nors, palaikyt gerus kontaktus, sueit ? draugyst? ir pan., bet kai reikia kažkoki? pozicij? "atstov?ti", arba kažko pareikalauti, va tada iškyla rimtos problemos. Ir neigiam? atsakym? man sunku duoti, nuvilti žmog?. Tod?l "suder?t" kažk? tikrai keblu. Galiu tik kompromis? siekti. nu bet aš daugiau nieko nepasakosiu, bo solanža ir taip visk? geriau žino :smile:



Labanakt :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 01:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:


Solanža, iš kur tiek daug žinai apie hekslius? :happy: K?? :smile: Visk? pasakei taip kaip yra - na bent man viskas tinka. Iš tikr?j? negerai, kai duoda labai griež? termin?, kada padaryti. Tada pradedu nervintis ir pasimetu. Nugi norisi ir ? socionikos forum? užeit :smile:, laikraštuk? paskaityti, pasvajot dar labai m?gstu, o ?ia - ne, daryk ir viskas, tuoj pat! Kažkokia nes?mon?, gyvent taip gi ne?manoma.



Ir verslininkas iš man?s b?t? prastas, o derybininkas tuo labiau. Na diplomatiškai pašnek?t galiu, ?tikinti k? nors, palaikyt gerus kontaktus, sueit ? draugyst? ir pan., bet kai reikia kažkoki? pozicij? "atstov?ti", arba kažko pareikalauti, va tada iškyla rimtos problemos. Ir neigiam? atsakym? man sunku duoti, nuvilti žmog?. Tod?l "suder?t" kažk? tikrai keblu. Galiu tik kompromis? siekti. nu bet aš daugiau nieko nepasakosiu, bo solanža ir taip visk? geriau žino :smile:





:happy: Na smagu, kad teisingai, pasirodo, jumis aprašiau:). Liutaurai, na ir tu sakei, kad jesenin? paž?sti, gal?tum ir atsid?kodamas:wink: jeseninus aprašyt :happy:



Tokiose pozicijose, kai reikia "atstov?t", tai jeigu bus du draugai hekslis ir jeseninas, tai hekslis prašys jesenino :happy:. Bent jau pasakyti "ne", atsakyt kažk? pagelb?t žmogui, kuris jau, pasirodo, bepraded?s ant galvos užlipt heksliui. Aišku, jei tai tokia situacija, kur jeseninas turi teis? ?sikišti. Nes mes nem?g?jai, kai ant m?s? krauna daugiau nei ?sivaizduojam, kad mums "priklauso". Tai ir artimu heksliu galim pasir?pint, tok? nes?žiningum? pajut?. Jeigu yra galimyb? ?sikišti. Nors aišku, viskas priklauso nuo jesenino-hekslio tarpusavio santyki?, artumo. Kita vertus, analogiškai ?sikišti gali ir hekslis, pamat?s kad jesenin? kažkas baigia uždubasint per :blogic:- tarkim, aiškindami, kad jis ŠIANDIEN turi sumok?t už baldus, kuriuos atveš po m?nesio. Hekslis greit išaiškins, KAIP tur?t? viskas b?t :wink: Bet ?ia detal?s ir specifin?s situacijos.



Jei apskritai lygint šiuos du tipus, tai :

1) jesenino ir hekslio visiškai skirtinga darbin? aplinka. bet apie intra/ekstra aspekt? man rodos, Skarlet gražiai paaiškino, tas tinka ir ?ia.

2) jei reikia paskambint, išsiaiškint bendravimo b?du, si?skit heksl?, jeigu iškapstyt info iš interneto ir kitur, kur mažiau bendravimo reikia- puikiai susitvarkys jeseninas.

3) Rutiniškai duomenis suvedin?ti patik?kit jeseninui. gal bišk? kankinsis, bet padarys. Ras k? veikt, kol suvedin?ja: kažk? svajos ir pan. Bet šiaip aišku, tai abiems šiems veik?jams netinkami darbai, nes juk tame jokio progreso, jokio naujovi? išmokimo:).

4)vienodai gerai tinka abiems tipams veikla, kai reikia važin?tis nemažai: hekslis taip tiesiog išsiblaško nuo rutinos, o jeseninas turi galimyb? pab?ti vienas su savo mintimis. Gal heksliai tuo metu irgi svajoja, nežinau:).

5) skirtingos intuicijos, skirtingos logikos duoda savo ?tak?. hekslis greit pagauna pateikiam? argument? esm? ir ima nekantrauti. Neken?ia ilg? šnek?. Greit pajunta id?jos perspektyvum? ar kada tiksliai reikia veikti. Jeseninas gi kantriai klausosi ir kantriai pats aiškina, nuo A iki Z, jam svarbu pats logini? argument? išd?stymo procesas. (Jis ir kai eina kur nors, bevelyt? vadovautis tiksliomis rekomendacijomis nuo taško a iki taško b). Tod?l heksliui ir jeseninui dirbti kartu gali b?ti didel? kan?ia, va per šit? punkt? ir pasireiškia visas gesinimo santyki? "žavesys". Gaunasi kažkas panašaus ? "st?mk-trauk". Jeseninui l??iau "daeina", ta?iau jis tiesiog negali nestabdyti hekslio, kadangi laiko j? karštakošiu ir perdaug lekian?iu, neišsiaiškinus vis? detali? iki galo. Iš tikro, neretai taip ir b?na, kad jeseninas per delsim? praranda progas, o hekslis per skubotum? pridaro klaid?. Bet viens ant kito nepyksta-abu netobuli, abu etikai,ech :wink:

Na viskas, apie hekslius ir jeseninus užteks. :happy:



?domu b?t? apie kitus tipus pasiklausyti. KAIP J?S DIRBATE, a? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007