Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 17:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Na, lotynishki shokiai tikrai shiuo metu madoje. Ka rodo jau vien nesvietishkai prisiveise latino shokiu klubai (priesh 2-3 metus to nebuvo). O del emociju, temparamento ishliejimo, palaikau 100% Man shokiams irgi ner geresnes muzikos nei latino. Nuo niolikos metu duodavausi grojant Gipsy Kings ir panashiai muzikelei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 18:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Is mano pazystamu nutipintu-



- diumos irgi retai laiko, bet irgi prioritetas šunims. (gal logiška? gi dualai) Abumano diumos laiko sunis

- robikai - Isvis nekencia gyvunu, ie nesterilus, tersia ir pan. Nu nebent akvariumines zuvytes.



- hamletai- kates... ko gero taip, net nezinau ka sesuo megsta labiau, nieko neaugina, jos vaikams zuvytes uzveisiau.



- džekai maniskis labiau katinus.

- napoleonai gal sunis



- štirlicai kates visgi, nors jei ne namie ir sunims neabejingi. Apskritai jie gyvunus megsta.

-dostikai vos nepraleidau, jau rasiau rusu pazinciu saite kas antra nuotraukoj su kate, su sunim nemaciau ne vienos, tiesa pelene ir atrase, sunim reikia isakineti. O man nors isakineti lyg ir megstu, bet patinka kaciu neikyrus meilumas, isdidumas. O isakineti ir aukleti galima ir kates tik subtiliau.

- gabenai- maniskiai nieko nelaiko.



Reikia surinkti statistika is kiekvieno patirties, ir speti pagal kuria funkcija. Beto suo suniui nelygu, Pvz nemegstu mazu sunu, o mano diumos kaip tik linke maziukus tureti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 19:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Jeigu b?t? s?lygos - laiky?iau katin?.

Ta?iau yra kaip yra... darboholikams naminiai gyv?nai - kontraindikacija! (atsižvelgiant ? gyv?n? teises, žinoma):happy:



Pagalvojau, kad gyv?n? laikymo ir j? šeiminink? tipo d?sningum? galima b?t? ieškoti tik tada - jei jie gyvena bute vieni.  Antraip... na vistiek gaunasi kolektyvinis šeimininkas.  Ir apsisprendimas d?l gyv?n? laikymo labai kei?iasi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 22:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Man patinka daugelis namuose auginamu gyvunu: vabalai, vorai, roplai, gyvates, keturkojai ( tik ne kanopiniai ), varnos, kuosos, sarkos, krankliai, peledos ir didziosios papugos, taip pat akvariuminiai gyvunai. Gaila, kad musu daugebuciuose nera tinkamu salygu jiem auginti. Siaip auginu dvi ziurkes.

Baisiai nevirskinu agresyviu ir durnu sunu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Zalty, ta?iau va t? išvardint? gyv?n? ir žuvy?i? "intelektas" vis d?lto kitoks nei ka?i? ar šun?.  Tur?damas roplius ar žuvytes lieki daugiau j? steb?toju. Nes n?ra asmeninio santykio, tam tikro bendravimo....  na tik j? poreikius tenkini.



Pel?s - graužikai.  Su jomis jau galima bendrauti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa raš?:
Pel?s - graužikai.  Su jomis jau galima bendrauti
:happy: ?domus ?vertinimas ir išsireiškimas, ?domus... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Lie 2005, 14:25
Pranešimai: 23
svyt:

Taip, Robikai nem?gsta gyv?n? kambaryje, bet lauke tegu b?na....

Nors šiuo metu ir aš bandau prirasti prie kambaryje laikomo šuns (taikausi prie Don?s, nes ji labai myli šunis ir jai gaila j? (gal?t? visus pasimetusius priglaust?)). Mano paž?stami Diuma irgi prioritet? teikia šunims.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2 raš?:
?domus ?vertinimas ir išsireiškimas, ?domus... :happy:


Na d?l to, kad pel?s - graužikai tai juk neprad?si gin?ytis.... 

Aišku, ?ia subjektyvus mano vertinimas d?l intelekto.  Ta?iau man atrodo, kad su voveryt?mis, žiurk?nais, j?r? kiaulyt?mis galima šiek tiek ir pažaisti. Jie patys žaidžia su žmogum - reikalauja jo d?mesio. Išeit? - lyg ir daugiau "protauja" negu vorai ar gyvat?s...

Kat?s ir šunys - dar daugiau "bendrauja" su šeimininku.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Mokslineja literaturoje yra rasoma kad ziurkes yra vieni is protingiausiu grauziku kurie gyvena socialinem kolonijom. Jie yra labai meilus ir zaismingi rankinukai, beto paleisti palakstyti po kambari prikrecia daug smagiu eibiu. Jei nesugriauzia ko nors vertingo, tokia ju jau prigimtis, be to ju prieziura yra labai nereikli ir lengva. Na pridursiu kad sunys ir kates tai pat megsta daug ka pagrauzti. Neperseniausiai. vienos pazystamos Paneles kate sugrauze  kompo laidus. Visa laime 220V laido nesugrauze matyt IQ auksto lygio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2006, 22:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Na cia mes visi tik apie gyvunelius plepam, bet musu pomegiai vien tik tuo neapsiriboja. Kokia veikla mus teikia pasitenkinima ir atsipalaidavima nuo kasdienes rutinos ir darbo? Kaip tai siejasi socioniskai?

Man labiausiai patinka saunamieji, saltieji ginklai, megstu pasaudyti, pametyti.

Kas liecia ginklus tai viskas yra legalu  :wink:

Megstu pasiskaitineti teismo medicina, traumotologija ir saip apie medicina ir isgyvenima ekstremaliomis salygomis.

Taipat megstu pazvejoti, is sporto megstu kulturizma, pabegioti, nesu abejingas avijacijai turiu suoli parasiutu. Noreciau isbandyti pramonini alpinizma, pramokti plaukioti burlente na gal dar susigundiciau panardyti, o dar visai slidinejima pamirsau. Megstu apie visa tai paskaityti.

Nemegstu ziureti televizoriaus, o ypatingai sporto laidu taip pat pastebejau, kad nepatinka kompiutriniai zaidimai.

Gaila, kad viska labai riboja laikas, o dar labiau finanasai, nes labai jau brangus tie malonumai. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 17:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Zaltys raš?:
Nemegstu ziureti televizoriaus, o ypatingai sporto laidu, taip pat pastebejau, kad nepatinka kompiuteriniai zaidimai.


Esu pastebejus, kad dauguma baltasensoriku mieliau patys uzsiima sportine ar pan. veikla nei stebi tai daroma kitu, o baltaintuitai mieliau "serga", atlieka gerbejiska darba ir daro reportazus... :wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie tipus ir pomegius
StandartinėParašytas: 23 Gru 2011, 21:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Perskaičiau temą ir negalėjau nenusijuokti.

Labiau mėgstu šunis, ne kates. (Hamletas). Ypač Haskius.

http://www.allegrohuskies.com/allegro_23_huskypups.jpg

Gal dėl to, kad jie labai energingi žvėrys. Kažkuo primena Žukovą. :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie tipus ir pomegius
StandartinėParašytas: 26 Gru 2011, 12:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
as irgi megstu katinus?o laikau suni.o apie sokius/tai skaitau latino geriausiai tinka mano tamperamentui?nors as ir lietuve


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 99 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007