Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 19:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
ligetna raš?:
liutauras raš?:




:wsensoric: - šiluma, kurios tu lauki iš kit?, ir esi labai d?kingas, jei tau j? kas suteikia.











O jeigu labai megiamas :wsensoric: ?




nesupratau klausim?lio :smile: gal gal?tumei kitaip užklausti, jei tai išvis buvo pasiteiravimas skirtas man, ok?




galb?t klystu, bet man rodos, kad ligetna dar neišsiaiškinusi šit? simboli? reikšmi? (sprendžiu iš jos posto pas "romantikus"). Man rodos, kad :wsensoric: ji supranta ne kaip poj??i? sensorik?, o kaip geometrin? fig?r?, balt? graž? apskritim?, kuris gali asocijuotis su tam tikra gamtos forma, pvz. debesim.



Bet, žinoma, geriausia b?t?, jei tai pasakyt? ji pati :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 19:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
Skarlet raš?:


Hmmm...  Juk kiekviena funkcija turi savo kalba, ar negaletu buti, kad tarkim baltasensorikis labiausiai jaucia kuno kalba, juodasensorikis- jegos kalba, juodaetikis- intonaciju kalba, baltas intuityvas- simboliu kalba ir t.t.? Tuomet gautusi, kad atpazinimas labiausiai priklauso nuo situacijos, kad pvz baltasensorikis kalbedamas telefonu negaus jam reikalingos info, kaip juodaetikis kalbedamas rastu(be smailiku)? Nezinau, ar cia aiskiai issireiskiau... :strange:




?ia apie bazin? kalbi? Ne, man rodos visai tai kažkaip kitaip yra.... o gal aš perdaug prisirišu prie A modelio? :strange: Man rodos, kaip tik jau?iam tai, ko patys neturim, kas skiriasi nuo m?s?. Aš nejau?iu simboli? kalbos, nepataikau smailik? ir t.t. Lygiai taip pat s?kmingai, (galb?t d?l tre?ios :wsensoric:?) man nepakanka informacijos kalbant telefonu, tod?l kiek tik galiu, užuot skambinusi, važiuoju ir kalbuosi gyvai. Toks jausmas, kad tik ŠITAIP gal?siu pasiimti vis? man reikiam? informacij?. :confused: O bazinis baltasensorikis ar tikrai taip elgt?s kaip aš, tai dar klausimas man ?ia. Kaip ir abejo?iau, kad juodasensorikis geriausiai supranta j?gos kalb?. Kiek teko skaityti žukov? pasisakymus, dauguma labai akcentuoja logini? argument? svarb? ir sako, kad b?tent per tai su jais galima geriausiai susikalb?ti ir b?ti suprastiems, bet tik ne naudoti jokio j?gos spaudimo, gink dieve. Kadangi tokiu atveju jie ?siunta ir pašnekovas sulaukia stipraus :bsensoric: atoveiksmio, konfrontacijos....



:strange:




Pagalvojau, kad j?gos kalba man n?ra priimtina. Kur kas labiau priimtini loginiai argumentai. Tiesiog :bsensoric: jau?iu kaip tam tikr? tvirtum?, stiprum? žmoguje, ir tai kelia pagarb? (kad "neištež?s"), bet j?gos argumentai...tai tam tikra agresija aplinkin? atžvilgiu, savos valios primetimas, o tai n?ra gerai. Kur kas geriau loginis ?tikin?jimas. arba net loginis pakariavimas - juk visvien žmogus gali likti prie savo nuomon?s arba atsižvelgti ? priešininko argumentus. Beje, Žukovui, kaip ir Don Kichotui, labai svarbu laisvas apsisprendimas, laisva žmogaus valia. Tik jei laikas spaudžia, o žmogus neapsisprendžia, reikia veikti, o ne galvoti, va tada Žukovas ir nusprendžia. I za sebia i za togo parnia.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 19:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 20:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: tur?jau minty ne tik bazin?, bet ir k?rybin?, taigi jei su viena info tr?ksta, kita gali papildyt. Ir dabar jau tu mane suklibinai, kodel nejau?iu jokios savo dual? ir pusdualiu :wethics: :shocked:, o va Cezari? (aktyvatori?) k?rybin? :wethics: pastebiu iškart, kaip ir Heksli?, tik pastar?j? ne su tokiu dideliu malonumu... :happy:  Taigi jau?iu, kad nei aš, nei tu nepriart?jom prie tiesos, ji išlieka kažkur anapus... pas balatalogikius gal... :wink:



A, dar tav?s nor?jau paklaust apie t? :blogic: sm?gin? klausim?. Ar jis skamba ne panašiai taip: "Kokiais faktais remiantis tu tai teigi?". Tie funkciniai sm?giai labai ?dom?s dalykas, gal jiems irgi kokia tem? subrandinsim... :wink:



Cassandra, brandžios :bsensoric: j?ga- tai ne agresijos kalba. Tai- stipryb?, vidinis susikaupimas, nuomon?s tvirtumas ir kritikos atlaikymas. O agresyviai gali kalb?ti bet kuri funkcija, kaip ten sakoma: žodis gali sužeisti labiau už akmen?... Ar tokios j?gos kalba tau irgi nepriimtina? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet raš?:
Cassandra, brandžios :bsensoric: j?ga- tai ne agresijos kalba. Tai- stipryb?, vidinis susikaupimas, nuomon?s tvirtumas ir kritikos atlaikymas. O agresyviai gali kalb?ti bet kuri funkcija, kaip ten sakoma: žodis gali sužeisti labiau už akmen?... Ar tokios j?gos kalba tau irgi nepriimtina? :wink:




A, jei tokia interpretacija, tada sutinku :smile: Tiesiog t? pat? ?vardiname skirtingais žodžiais :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 20:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Skarlet raš?:
Hmmm...  Juk kiekviena funkcija turi savo kalba, ar negaletu buti, kad tarkim baltasensorikis labiausiai jaucia kuno kalba, juodasensorikis- jegos kalba, juodaetikis- intonaciju kalba, baltas intuityvas- simboliu kalba ir t.t.? Tuomet gautusi, kad atpazinimas labiausiai priklauso nuo situacijos, kad pvz baltasensorikis kalbedamas telefonu negaus jam reikalingos info, kaip juodaetikis kalbedamas rastu(be smailiku)? Nezinau, ar cia aiskiai issireiskiau... :strange:
Na, suformuluota gal netiksliai, bet mintis aiški. Teisyb?s yra. Tai b?tent lingvistiniai bruožai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 20:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra raš?:
t? pat? ?vardiname skirtingais žodžiais :wink:


Efektyviausias nutipavimo metodas tod?l ir yra diskusijos, nes lengviausia pamatyti suvokim? skirtingum?...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 20:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet raš?:


A, dar tav?s nor?jau paklaust apie t? :blogic: sm?gin? klausim?. Ar jis skamba ne panašiai taip: "Kokiais faktais remiantis tu tai teigi?". Tie funkciniai sm?giai labai ?dom?s dalykas, gal jiems irgi kokia tem? subrandinsim... :wink:




Tai net ne klausimai, saky?iau, o teiginiai. Labiausiai, aišku, pasteb?jau juos džekuose. Balzak? juoda logika nežeidžia, bet gal b?tent d?l formulavimo skirtum?. jie ne teigia taip kategoriškai, o kaip sykis priešingai: daugiau klausin?ja ir išvedžioja :smile:.



Labai sunku parinkti pavyzd?. Esm? ta, kad džekas k? nors pasako, ir aš pasijuntu nu jau tokia kvaila :smile:. Elementariai, nieko nesuprantu! :smile: Pateikiamas teiginys apie k? nors skamba kaip išvada, kaip fakt? konstatavimas, ta?iau aš niekaip nesurišu su anks?iau vykusiu pokalbiu, KAIP buvo padaryta šita išvada, kokiu pagrindu? :shocked: Bet jeigu prašau paaiškinti, ir man bando aiškinti, aš pasijuntu dar kvailesn?, kadangi tie aiškinimai ne k? tepraple?ia nesupratimo zon?.:confused:



Na tiesiog džekas jei iš bazin?s kalba, tai aš vien? sakini? su kitais negaliu susieti. Nes b?tent, kalbama apie jau priimtus sprendimus, faktus, išvadas. Toks jausmas, kad nepakenkt? šalia tur?ti vert?j?, turint? :wlogic:, ar kad ir :blogic:, bet k?rybin?j funkcijoj, kas jis gal?t? tinkamai nuosekliai paaiškinti....:wink:



Bet jeigu džekas kalba iš kitos, jau :wintuition: k?rybin?s funkcijos, jau iš karto visai kita, pozityvi reakcija mano.



Skarlet, vat iš tav?s nejau?iu t? sm?gi?, gal tod?l, kad tu socionikoj pasikaus?ius ir turi kantryb?s labiau išpl?toti, paaiškinti savo mint?? :strange:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
Cassandra:

As tikrai nesuprantu.Zinau kad kiekvienam tipui priskiriami sie simboliai,tik butent ka jie reiskia ir kokiu budu jie priskiriami vienam ,ar kitam tipui dar nelabai ikirtau,nes ka tik perzvelgiau info rusu kalba.Todel lekiu toliau nagrineti informacija :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 21:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
:wethics:pirmiausia jauciu nepakartojama energija kuri mane ir zavi kituose tai:bethics:o :wintuition: kazkaip manes per daug nezavi atrodo lyg viskas suprantama ir zinoma. o :wethics: man neaptinka, kazkaip erzina.., nuobodu netgi: kam rupi ar tau patinka ar nepatinka: viena gorke yra pasakius; kulturingas zmogus neparodo kas jam patinka ar nepatinka.:bsensoric: jauciu kai jos raiskos truksta, zmones tokie atrodo silpni,neprisitaike prie gyvenimo bent man taip atrodo koks neturetu buti kad man patiktu.:blogic:pastebejau dzekuose kaip jei teisingai suprantu reiksme, tai tokia tvarka, taisykles kurios grieztos ir pastovios.tai suteikia saugumo, jausma kad vel padarysi  ar nepadarysi ka nors ne taip nes nezinojai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 21:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lyrike, pasidar? ?domu, kod?l savo post? iš 1-o puslapio perk?lei ? š? :wink: ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 22:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Spa 2005, 03:01
Pranešimai: 97
liutauras:



Siaip :wsensoric: tai mano megiamiausia figura ir mastau,kad tas simbolis susijes su manuoju tipu,gal todel jis toks megiamas? Nors pasidomejau ir nusprendziau kad sis simbolis nelabai atitinka charakterio.Bet kodel vienas ar kitas simbolis buna toks megiamas? To ir klausiau :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 22:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ligetna: specialiai tau:wink: suk?riau tem? apie ženkliukus. tiksliau, apie tai, k? jie iš tikro reiškia.

http://forum.linija.org/?t=318



Manau, tam tikr? simboli? m?gimas ar nem?gimas tiek susij?s su sociotipu, kiek atstumas nuo žem?s iki m?nulio susij?s su naujagimio aki? spalva. :shocked::wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 22:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
ligetna raš?:
liutauras:



Siaip :wsensoric: tai mano megiamiausia figura ir mastau,kad tas simbolis susijes su manuoju tipu,gal todel jis toks megiamas? Nors pasidomejau ir nusprendziau kad sis simbolis nelabai atitinka charakterio.Bet kodel vienas ar kitas simbolis buna toks megiamas? To ir klausiau :smile:




viskas aišku dabar :happy: Na, man - nors :wsensoric: yra tobulumo ženklas - labiausiai prie širdies kažkod?l :wintuition:; o pats "nuobodžiausias" - :wlogic:; tuo tarpu keis?iausias - :wethics:. Žinoma, ?ia spalvos didelio vaidmens neturi - juk svarbu forma, bet ne turinys :smile:



o šiaip man toks ?sp?dis susidaro, kad ligetna yra intuityvus intravertas. ir tikriausiai iracionalus. o jei taip, lieka balzakas arba jeseninas, ir as linkes atiduoti pirmenybe jeseniuškei. juk ligetna taip lyriškai reikal? "kabina"; joks štirlicas jos nesuprast? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2006, 23:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras raš?:
kad ligetna yra intuityvus intravertas. ir tikriausiai iracionalus
Panašu ? tai. Kogero sutik?iau su Tutonchamon?s versija, kažkaip logikos jos mintyse nerasta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 102 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007