Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Logikai ir etikai
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 17:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Gal aš ir konservatyvus, tačiau nei šiaušiuos, nei sakau, kad neįdomu. Neįdomioj temoj ir nedalyvaučiau :wink:

Kartais man šiektiek nesuprantamas etinių paviršutiniškumas ir lengvabūdiškumas santykiuose. Etiniai - į santykį (draugystę, artimo meilę, etc.) žiūri kaip į žaidimą, kažkokį žaisliuką, kurį galima junginėti ir vartalioti kaip patika. Arba kaip į eilinį, darbinį dalyką - "A, jo, tu gi mano artimasis. Tai šitą, aš tave myliu gi, jei ką". Kažkodėl etiniai neretai santykį, kaip po žmogiškąjį ryšį, gali junginėt it telefoninį kabelį senais laikais. Reikia sujungti A su B - bus, kabelį iš vieno lizdo į kitą te -  veikia, ir visai nesvarbu, kad tai ryšys tarp dviejų sielų. Lyg tai būtų eilinis kasdienis dalykas, it emocijos gaminamos konvejeriu su užrašu kitoje pusėje - "Made in China". Visai niekinga, kai dar ir veidmainiaujama. Eina etinis sensorikas ir dar iš tolo išmetęs plasmasinį čyzą klykia: "Tai labas! Tai kaip tau sekasi?!?" - ir žiūri išsišiepęs. "Puikiai!" - atšaunu žiūrėdamas į akis. Anas akimirkai sutrinka (tikėdamasis "ai, šiaip sau" ar kažko panašaus į "blogai"), mažumėlę pasimetęs, vėl nustaiso dievo avinėlio snukutį ir grąžydamas rankas bei sumykęs "Tai labai džiaugiuosi! Tai iki pasymatymo!!!", atbulomis, kaip prieš sultoną, nusliūkina tolyn. O iš trečių kanalų, tiksliai žinodamas, kaip šis gražuolis linkęs apkalbinėti tiek mane tiek kitus, pagalvoji - "Apgailėtinas mazgis". Tfu, aš ant tokios etikos ir "nuoširdumo"! 100x geriau garbingas priešas, nei veidmainis "draugas".

Žinoma, aš jokiais būdais nesakau, kad visi etiniai yra tokie ir net nesakau, kad didžioji dalis tokių. O pateiktas gyvenimiškas pavyzdis, tebuvo labai radikalus atvejis. Esu užtikrintas ir jau ne kartą teigiau, kad didžiąja dalimi tai priklauso nuo konkrečios asmenybės ir jokiais būdais ne nuo tipo (nėra nei blogų, nei gerų tipų!).

Galbūt man asmeniškai ar mano tipui yra kiek nepriimtinas :wethics: pasaulio suvokimas, nors tarkime žinau Dreizerių, kurie nors ir aukštų moralinių principų, tačiau tie principai tikrai gili?s ir jie su jais skaitosi. Na, galbūt dėl to, kad jie tai išreiškia :bsensoric: - darbais, o ne žodžiais.

Matomai, pernelyg išsiplėčiau šiuo postu. Stebėdamas tipus, tiesiog pastebėjau etinių polinkį (ir tikrai ne daugiau) į tokį vertinimą. Tuo tarpu loginiai, nepaisant to, kad dažnai yra aštresni ir lengviau konfliktuoja - santykį vertina giliau. Tai dalykas, kuris jiems turi šiokį tokį mistinį atspalvį, kas reiškia, kad tai vertintina, gerbtina ir tausotina. Santykis - tai ne kasdieninis/buitinis dalykas, tai tam tikra dvasinė vertybė, kuri be reikalo nečiupinama, o čiupinama tik švariomis rankomis. Ir loginis gali būti žiaurus, negailestingas ir visoks koks, bet dažnai turi polinkį būti garbingu.

Šiaip ar taip - tai riba tarp individualių asmenybės ir psichologinių tipo savybių. Tenorėjau akcentuoti ar atkreipti dėmesį į šiuos faktorius, gavosi truputį išplėstai... na tiektos, kaip jau minėjau - komentarų nereikia :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 18:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: prašyčiau nesiciklinti ant to "komentarų nereikia" :tongue: Čia jau leisk spręsti diskutantams, nori jie ar ne komentuoti ar tų komentarų sulaukti... :smile:

Gerai, einam prie tendencijų. Sutinku, daug tiesos tame, ką pasakei. Tačiau tada du klausimai:

1) kaip gi tu patikėtum Hamleto žodžiais apie jausmus? Jie gi išvis.... visas gyvenimas- teatras!

2) pastebėjau, kad sugeba manipuliuoti ir loginiai. Konkrečiai- mano dualas Žukovas, abiejų lyčių. Be abejonės, gink dieve, ne visi žukovai. Bet kai kurie yra linkę naudotis tokiu metodu: vos ne bendravimo pradžioje imti ir prisipažinti kad myli. Mėtytis šiais žodžiais. Man atrodo, kad tai tiesiog strategijos dalis. Tai kaip tada vertinti tokį elgesį? Ne kaip paviršutiniškumą? Ar patogiai pateisinti skaudama etika ir tuo, kad jie persistengia reikšdami savo palankumą? Labai įdomus klausimas. :smile:

(Tai visa laimė, kad etinis tipas jaučia ne tik, kiek paties jausmai yra tikri, kiek ir... kiek tikri jie yra kito žmogaus. Na, ką aš čia apibendrinu apie visus - sakysiu, kad jeseninai tą jaučia....)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 19:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
1) Labai geras klausimas. Tačiau nereikia suabsoliutinti - "teatras" ir nėra Hamletas toks pasmerktas artistas (net ir Šekspyro kūrinyje - jis gilus ir šviesaus proto mąstytojas). Kaip ir Žukovas, gali būti švelnus, o ne vien taršyt, kovot, kapot ir trypt - taip ir Hamletas, dualui turi padovanoti savo gražiausių jausmų žiedą. Hamleto etika yra juodoji - ši etika sugeba įsigilinti į dualo vidinę būseną, suprasti ko reikia dualui ir kaip atšildyti jo atšalusią išorę. Gorkiui falšyvų jausmų nereikia ir galiu pasakyti, kad nors jo etika silpna ir galbūt jis nežino jausmo prigimties, tačiau jis labai gerai jaučia falšyvumą ir santykių šilumą. Kaip dualas, Hamletas - manau tą puikiai supranta. Todėl, galbūt jam visas pasaulis teatras, tačiau jis turės įrodyti, kad jo vienintelis dualas yra aukščiau.

Beje, Hugo - taip pat labai gerai supranta Gorkį, tik negali nieko padaryti su savo žemiška sensorika. Ta sensorika paprasčiausiai neveikia...

2) Visų pirma, norėčiau išreikšti abejonę, kad ten Žukovai. Beje pastarasis ne strategas, o taktikas. Žukovas nesimėto ir nesisvaido šiais dalykais. Tokios didžios ir persistengiančios jausmų išraiškos, sakyčiau, būdingos etiniams sensoriniams. Galbūt maišai su Napoleonu (nepamiršk, kad slavų tautos aktyviau reiškia jausmus t.y. kas ko gero reiškia, kad yra polinkis į etiką)?

Žukovas - yra garbingas. Per moralinius principus jis gali pervažiuoti, tačiau bus linkęs nedaryti negarbingų veiksmų. Galų gale, šio tipo skaudžioji etika, todėl suprasti jausmo prigimtį, o tuo labiau manipuliuoti jausmais ir santykiais, jam yra ganėtinai problematiška. Žinoma, Žukovas gali fliurtuoti, gali tiesiai, konkrečiai ir į akis išsakyti savo jausmus. Tačiau kažin ar daugiau. Jis arba myli (ir myli nuo širdies) arba ne.

kad etinis tipas jaučia ne tik, kiek paties jausmai yra tikri, kiek ir... kiek tikri jie yra kito žmogaus Na, kai jo nemėgsta tai matomai jaučia, tačiau neretai kažko pritrūksta, kad jam "dašiltų", kad veidmainiauti neverta. Kad apie tai vistiek anksčiau ar vėliau sužinoma ir kad falšyvas padlaižiavimas jam nepadės. O loginio akimis - netenka pagarbos, pasitikėjimo ir vertinimo.

P.S. Šia etinių falšyvumo tema kažkada diskutavau su Cassandra. Nuomonė daugmaž vieninga. Žinoma būtų geriau, kad ji pati išdėstytų ką mano šia tema (tikiuosi tą ir padarys, kai užsuks į diskusijas).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: aš gi niekur nerašiau, kad kalbu ne apie lietuviškus žukovus (kaip ir nerašiau, kad eina kalba apie Casandrą, nes joje tokio elgesio nepastebėjau). Yra mano aplinkoj tų žukovų pastaruoju metu ir taip pakankamai :smile: Sutinku, kad Napoleonai galėtų taip elgtis irgi. Bet eina kalba apie Žukovus, dėl kurių tipų abejonių nėr :smile:

Na gerai, aš nesakau, kad Žukovas manipuliuoja jausmais - aš sakau apie man žinomus elgesio faktus. T.y., kad jis/ji tiesiog tikslingai sako kad myli. Kad tai vienas iš poveikio metodų, siekiant sukelt adekvačią reakciją.

Arba.........hm, na irgi idėja.... kad galbūt kartais Žukovas taip elgias todėl, kad pats nelabai orientuojasi savo jausmuose, ir būtent dėl skaudžios etikos, kai tėra tik myliu ir nemyliu, juoda - balta. Ir myliu atstoja "patinki, simpatizuoju, mėgstu tave". m? Ir tuo metu gal net pats yra nuoširdus, taip teigdamas? Viena Žukovė sakė: "aš pradžioje savo jeseninui prisipažinau meilėj. bet tai buvo netiesa. tada buvau tik įsimylėjusi. Tačiau vėliau, laikui bėgant supratau, kad iš tikrųjų jį myliu. tada jam pasakiau kitaip - "negaliu be tavęs gyventi".

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:
Vobana......kokia griežta nuomonę tamsta apie etinius, o ypač etinius-sensorinius susidaręs.....Man prie geriausių norų, veidmainiškai maloniai šypsotis nepavyktų, gautųsi geriausiu atveju kreiva grimasa. Kadangi žinau, kad tai man nesekas, tai ir nebandau :) Ir tikrai ne aukštų moralinių principų vedama. Tiesiog kam save prievartauti elgiantis taip, kaip nesijauti? ir Solanža taikliai pastebėjo apie etinių sugebėjimą pajusti, ar jie tikrai yra mylimi. Būna taip, kad rodos, žmogus stengiasi, elgiasi taip, kaip reikia...bet ne ir viskas. Jauti, kad gal jis tiesiog norėtų mylėti, bet negaunasi jam :) Dar...man atrodo, kad etikams patiems labai aišku, myli jie ar nemyli. O loginiams kartais reikia padėti tai suprasti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 20:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Na, fliurto atveju, kokiam internete, pažinčių linijose ir panašiam briede... visokių marazmų būna. Tik ar jie rimti ir verti dėmesio? Mano subjektyvia nuomone - ne, neverta gilintis, tam yra psichiatrija :wink:

Švelniau tariant - yra tam tikras skaičius ieškančių greitų pažinčių ir t.t. bei panašiai. Ir nemanau, kad Žukovo tipo žmonės pretenduoja į viršnorminę to skaičiaus dalį. Sakykime taip :wink:

Cituoti:
Vobana......kokia griežtą nuomonę tamsta apie etinius, o ypač etinius-sensorinius susidaręs.
Gaila, bet matomai neįsiskaitei į tekstą...

Dar...man atrodo, kad etikams patiems labai aišku, myli jie ar nemyli. Gal greičiau sensorikams? Nes pasižiūrėjus į kai kuriuos etinius intuityvus, blaškomus vėjo, keičiančius meiles kaip kojines, toks įvaizdis nesusidaro. Ir šiaip, meksikoniška visuomenė (kuri tiesiog švyti etiniu tipažų kiekiu) ir jos paveikslas - melodramos a.k.a. muilo operos, labai kontrastingai vaizduoja tokių tipažų "problemas" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 22:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: kodėl tau sunku pripažinti faktą, kad esi kategoriškas ir šališkas? :tongue: :smile:

Aišku, kad emdukė įsiskaitė į tekstą, ir pajuto kad ant etinių sensorinių tipų varai. Nors po jos pastabos ėmei varyt ant visų etinių dabar jau :shocked: :happy:

Ir dar: na iš kur tu vis kažkokias prielaidas trauki?: "Na, flirto atveju, kokiam internete, pažinčių linijose ir panašiam briede..."  Ar čia Gorkių toks mąstymo būdas - įrėminti etinių tipų (o gal tik mano? :smile: ) pasakojimus į konkrečias situacijas, kurios labai daug turėtų lemt? :strange:

O apskritai tai ši tema turėjo lyg ir būti apie intymius santykius tarp įvairių tipų. o ne pereit į amžiną "karą" tarp loginių ir etinių.... :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 22:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2 rašė:
Dar...man atrodo, kad etikams patiems labai aišku, myli jie ar nemyli. O loginiams kartais reikia padėti tai suprasti :)

Loginiams irgi, manau, aišku. Tik jiems dar reikia IŠ ANKSTO žinoti - ar tai priimtina "objektui".  Jau tiek daug kartų buvo eita per tą :wethics: minų lauką, kad reikia kažkaip išgauti patikinimą, jog šį kartą "nesprogs", t.y. bus priimta

Juk kai sprogsta - skauda.....  Labai. Ir čia kaip žaidime - nežinai ar dar prisikelsi, ar bus suteikta nauja "gyvybė" ir kiek jų liko.  Galbūt to minų lauko taip ir nepereisi....

Loginiams reikia padėti ne suprasti, o IŠDRĮSTI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 23:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Vartotojas 2 rašė:
kodėl tau sunku pripažinti faktą, kad esi kategoriškas ir šališkas? :tongue: :smile:
Hmz, o kodėl tau sunku pripažinti, kad pritrūkai argumentų? :wink:
Taip, šališkas ir kategoriškas. Ar galiu objektyviai dėstyti savo idėjas ir mintis? Vargu. Ir to negali niekas. O jei kažkam ir pavyksta - tai tas kažkas dėsto ne savo mintis.

Cituoti:
Ir dar: na iš kur tu vis kažkokias prielaidas trauki?
Prielaida? Tiesiog įvardinau terpę, kurioje tokie virsmai vyksta laisvai ir nevaržomai, todėl nagrinėjant šį variantą ją būtų logiška atmesti, kaip turinčią atskirus dėsnius. Paprasčiausiai labai abejoju ar dažnas reiškinys, Žukovai besimėtantys tyros meilės frazėmis ir etc.

Cituoti:
aš gi niekur nerašiau, kad kalbu ne apie lietuviškus žukovus
Beje, ar leidi suprasti, kad pastaba dėl slavų (ne, tai irgi nebuvo prielaida) taikli? Kaip čia taip gaunas, ką? :wink:

Cituoti:
Ar čia Gorkių toks mąstymo būdas
Čia prie mieto ar prie tvoros? :wink: Akivaizdu, kad sugrojo tavo emocijos. Kandi? Kąsk, malonu. :happy:

Cituoti:
O apskritai tai ši tema turėjo lyg ir būti apie intymius santykius tarp įvairių tipų
Na, juk Skarlet gali pasielgti racionaliai, ir nukelti šiuos postus į atskirą temą.

Cituoti:
o ne pereit į amžiną "karą" tarp loginių ir etinių
Interpretuoji. Atkreipk dėmesį į šiuos sakinius:
<..> tiesiog pastebėjau etinių polinkį (ir tikrai ne daugiau) į tokį vertinimą. <..> Šiaip ar taip - tai riba tarp individualių asmenybės ir psichologinių tipo savybių. Tenorėjau akcentuoti ar atkreipti dėmesį į šiuos faktorius, <..>Ir t.t. m2 blogai "pajuto", kad "varau", ant etinių sensorikų. Juk net pateikiau pavyzdį, kad kiek teko susidurt su Dreizeriais, tai jie ganėtinai gilių jausmų ir labai gražiai juos išreiškia savo darbais. O dėl etinių itnuityvų - tai irgi TIK pavyzdys, pasirinktas todėl, kad statistiškai jų žinau daugiausia, kurie savo gyvenime blaškos.

Žodžiu, nesinervuok Solanža - tau kenkia :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 23:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2: ... :))) gaila lietuvių kalboj nėra tokio išsireiškimo, kuris apibudintų kaip jaučiuosi :) Rusiškai tai skambėtų: "umiliajus" :) Čia apie tą: "ganėtinai stiprių jausmų...."

Ir apie varymą ant etinių mes pajutom gerai. Akivaizdu, kad lenda kokia tai neigiama patirtis su atskirais etiniais tipais, kurią Tu sėkmingai perkeli visiems (na gerai, daugumai...:wink:) etinių.

Dar....gyvenime blaškosi lygiai taip pat sėkmingai ir logikai, gal tik pas etikus tas blaškymasis labiau paviršiuje matosi. Ir jie ne taip lengvai problemos sprendimui ryžtasi kaip loginiai. Bet čia neabsoliutinu, tai tik mano pastebėjimai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 23:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa Noras žinoti, kad mina nesprogs, manau nėra vien logikų bruožas... Čia gal daugiau žmonių su patirtimi savybė. Nes, kol dar nežinai, kad gali skaudėti, to ir nebijai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 23:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2, suprantama - kol pirmo guzo neįsistatai, tol... esi vaikiškai naivus
Bet kad per IV funkciją tų guzų tiek pat beveik kiek žingsnių :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 23:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: na bet ne pas visus logikus 4 funkcija - etika. Tai gal aniesiems paprasčiau kiek tais? Be to, tu turi kitą instrumentą labai gerą - intuiciją. Kuris ir padeda (galbūt) mažiau guzų gaut. ir apskritai, išsišifruoti kas kaip yra. Nežinau, čia prielaida.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2005, 23:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa: Tada jo.... Reik statybininko šalmą nešioti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2005, 00:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa rašė:
Loginiams reikia padėti ne suprasti, o IŠDRĮSTI
Taip pat, norėjau šioje vietoje paprieštarauti m2. Tačiau, visgi nepakankamai aiškus reikalas čia. Labai gerai pastebėta - išdrįsti.

Mėginu suskirstyti: Tiek Gorkis, tiek Žukovas puikiai žino savo jausmus. Tačiau Gorkiui sunkiau išdrįsti, bet lengviau suprasti kito jausmus, tuo tarpu Žukovui atvirkščiai - išdrįsti be problemų, su supratimu sunkiau. Balzakui - išvis tai sudėtingas uždavinys, tiek suprasti, tiek išdrįsti. Gabenui ko gero panašiai, tik jis galbūt, kaip sensorikas, ryžtingesnis (?). Don Kichotas ir Robikas - manau, vis dėlto panaši analogija su Žukovu ir Gorkiu (be abejo, Liepos frazė dėl išdrįsimo - dar vienas pliusis dėl Robikės :P). Džekas su Štirlicu - ko gero abu šiuo klausimu, gan dinamiški (visgi abu ekstravertai ir su ugdoma emocijų etika).

m2: Ale jumys žiūrau skaityt neina. Gi rašiau:
Cituoti:
Žinoma, aš jokiais būdais nesakau, kad visi etiniai yra tokie ir net nesakau, kad didžioji dalis tokių. O pateiktas gyvenimiškas pavyzdys, tebuvo labai radikalus atvejis. Akivaizdu, kad lenda kokia tai neigiama patirtis su atskirais etiniais
Labai jau kreivai intepretuota...

Kas per įsitikinimas, kad jei akcentuoji kažkokias neigiamas pastabas, ar kritikuoji - vadinasi jau "varai" ar šiaip lieji pyktį, dėl kažkada apkartusio gyvenimo. Žinau labai įdomių ir malonių etinių. Tiek Dreizerių, tiek Diumų, tiek Tutonchamonų, o ką jau kalbėt apie Hugo ir Hamletą, o ir tas Napoleonas visai mielas. Be abejo, Dostojevskiai ar Heksliai nėra itin mėgiami. Ir vis dėlto, apie baltą etiką galėčiau pasakyti daugiau neigiamų dalykų, o apie juodą - teigiamų. Tačiau prie ko čia kažkokie nusistatymai? Nors nenuostabu, tamstelės etikai nelabai žiūrit iš loginės pusės, o pagrinde iš etinės - šneka apie neigiamus dalykus, vadinasi "varo" ir reikia pykti :wink: Nors vat, pavyzdžiui ir stereotipinis, tačiau ko gero nepaneigiamas dalykas, kad "pletkai" kyla iš etinių - tai jau nesvarbu. Yra, kaip yra :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 104 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007