Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 20:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2005, 12:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pvz.man raudona spalva labai tinka prie mano gymio, ji išryškina geriausias mano išvaizdos savybes. Ir jau?iuosi su ja puikiai. O ji atitinka mano stipri?j? f-j?. Bet renkuosi aš j? s?moningai, nes žinau, kad ji man labai tinka. O interjere, kaip jau sakiau, man labai gražu visokios dramblio kaulo, persikin?s. Va ?ia renkuosi tik tod?l, kad man taip gražu. Pas?moningai, sakykim.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2005, 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: tu teisi, net ir spalvoms visuomen? užkrov? štampus. Kokia nes?mon?, kad rožin? tinka tik iki 18 arba bordeliui... Aš visgi tau si?ly?iau ?sigyti kok? grakšt? rožin? foteliuk? su violetiniu šilkiniu pledu, išmargintu švelniom rož?m, pasistatyti j? kokioje ramioje kertel?je šalia žydin?i? violetini? petunij? ir baltam p?kuotam žv?reliui reguliariai pas?d?ti jame... ir paskui pasidalinti poj??iais, žinoma... :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 00:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, kas ?ia toks baltas p?kuotas:shocked:? Jeseninas??? tai aš, k? tada, raudonas skiauter?tas, taip išeina????:strange:

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra: raudonu skiauter?tu esu gird?jusi tik SEE-Cezar? vadinant. :wink::happy: O Jeseninas tai jau tikrai toks- baltas, p?kuotas(ne plunksnuotas!), akyt?s vos per p?kus matosi... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 00:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, OK, tada Cezariui t? garb? ir paliksim :happy: Mane gal prie koki? dryžuot? b?t? galima priskirti, bet ne kanopini?, o t?, kur su letenomis :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 00:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra: sunkiai tau su dryžuotais, languotais ar taškuotais, tokie kailiukai tinka slapukams, jau?iu labiausiai tau tikt?  ryškus vienspalvis su ?spaustu, iš sav?s, raštu padar?lis... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 01:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet raš?:
Cassandra: raudonu skiauter?tu esu gird?jusi tik SEE-Cezar? vadinant. :wink::happy: O Jeseninas tai jau tikrai toks- baltas, p?kuotas(ne plunksnuotas!), akyt?s vos per p?kus matosi... :happy:




gri?k negyvas, j?s? prisiskai?ius... 



jooou, kur gi, baltas p?kuotas... nu jau kad nupieš?te ?ia....   



aš bevely?iau b?ti 



o ?domu, džekas koks jau tada? iš balto p?kuoto pozicij? ži?rint- nugi tankas !!! meškinas šleivakojis iš miško su statinaite medaus !!! :happy: 

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 09:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, balta poliarin? laputait? :tongue::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 11:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: nu žinok, kaip ty?ia neseniai ma?iau tok? film? apie poliarines lapes, tai pasirodo, jos ne?tik?tinai pakei?ia spalv? šiltesniu sezonu :shocked: Jos tampa baisiai keist? spalv?. O kadangi aš save laikau gan?tinai stabilia, tai gal geriau aš b?siu ta rudoji laputait?, kuri ir žiem?, ir vasar? ruda :wink:



štai poliarin? lap? vasar? :shocked:







bet mes jau nukrypstame nuo tokios rimtos ir ?domios temos apie spalvas, susiimkim:), bo kaip ir interjero beigi r?beli? spalvos temoj tur?ta omeny :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 16:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, va tokia





Lap?s vienok net ir labai prie r?beli? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Cassandra aš tai jau iš raudonos ?vairi? atspavi? ir rašt? neišlendu.

Be juodos negyvenu.

Žalios, m?lynos ned?viu, nebent turkio ir samanos rudos atspalvius.

M?gstu daug spalv? labai, ta?iau ne ant sav?s. K? tai reiškia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 17:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
spalvota, manau, kad sensorikai spalvas drabužiams renkasi s?moningai. T.y. jie žino, kas ir kada jiems tinka. Atitinkamai ir rengiasi. Vaikyst?je buvau ištisai rengiama žydromis varsomis. Po to buvo laikotarpis, kai ? dangišk? ar m?lyn? nebegal?jau ži?r?ti, matyt, "persisotinau". O dabar neseniai v?l gr?žauprie šitos spalvos ir - nieko, gerai :happy: Nežinau, kaip Tau, bet man tai b?na tam tikr? spalv? "periodai". Achromatiškumas man neb?dingas. Žinau, kad juoda man tinka, bet...kartais d?viu, kai noriu atrodyti iškilmingai ir paslaptingai. Bet ji mano vidaus neatitinka. Manyje daug daug spalv? :happy:



Tai, kad Tu m?gsti daug spalv?, bet ne ant sav?s...Galb?t tau reikia jas 'sugerti' ? save, t.y. Tu iš spalv? pasikrauni energija. Jei spalv? bus daug ant Tav?s - atrodysi dinamiškai ir veržliai. Atitinkamai ? Tave eis aplinkiniai. Galb?t šiuo momentu Tau pas?moningai reikia kažko kito :smile: Raudona- juoda...joki? raminan?i? emociškai žaliai-m?lyn?...hm...gal orientuojiesi ne tiek ? veržlum?, kiek ? dramatizm??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 17:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Cassandra: ojei ? dramatizm?, neblogai ?ia... Gal nevisai jau taip, mat pastaruoju metu vaikštau kaip klomba, visa g?l?ta miksuotom g?lyt?m, aišku oranžinai raudonom visokiom...

O melsva laabai gražu, o dar jei ir bateliai melsvu?iai man gražu  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 19:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
spalvota raš?:
Cassandra: ojei ? dramatizm?, neblogai ?ia... Gal nevisai jau taip, mat pastaruoju metu vaikštau kaip klomba, visa g?l?ta miksuotom g?lyt?m, aišku oranžinai raudonom visokiom...

O melsva laabai gražu, o dar jei ir bateliai melsvu?iai man gražu  :happy:




Tada gal tiesiog taip gyvenimo džiaugsmas Tavyje prasimuša taip :mink:



Su bateliais reikiam? spalv? - napriažonk?. Apskritai, su bateliais visais bateliais napriažonk?. Š? pavasar? prasinešus pro bat? parduotuves buvo at?jusi mintis plastin? operacij? darytis. Silikono transplantus panaudoti. Ne, ne ten, kur visos deda, o ? p?d?...

:strange:

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 22:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Sau 2005, 21:55
Pranešimai: 22
na kaip, as ir tada pasisakysiu sia tema.



mekstu renktis tu spalvu drabuziais, kurie ant kedes padeti ir/arba spintoje arciau kruvos virsaus ...

mekstu koldunus pusryciams, nes legviau usimiegojusiom akim spoksoti i juos puode, nei desra ant duonos deti

mekstu Industrial sitliaus muzika, kaip kad Front Line Assembly ar Nine Inch Nails , tiesa paskutiniu metu visai i pievas - Massive Attack. Stai dabar jei gyvenciau 18am amziuse galeciau susukti, bet kadangi yra 21, tai sureksiu: O kaip stipriai jaunu zmoniu brendimo etapus gali nusakyti ju klausoma muzika! (nedebilu tik, ok? :\ ) Matote industrial etalonas - fla yra salta, pilna 'kosminiu' garsu muzika, be jokio 'siltumo', nin - savotiska neuroze ir, o stai massive attack - tai netgi labai agresyviai kitokia :|

priedo nesioju batus, kurie derinasi pagal spalva prie dzynsu, bet ne prie maikes, kuri yra juoda. pabaigai pridursiu, kad jau beveik nejauciu agresijos zodziuose, siulanciuose per lietu su lietsargiu vaikscioti :\


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 175 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007