Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 18:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
va prisiminiau tikslu atveji..atejau prie stalo, ten girtas Hamletas sedi ir sako: as tau kedute pristumsiu,aisku taip ir padare.. paskui dar kitas: gal tau lekstute nunesti?cia ryskai matoma  :blogic:, turbut ir issprendem..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
:bintuition: išlieka kaip "autopiloto", kaip vairavimo funkcija. B?tent taip ir pavadin?iau - AUTOPILOTU, nes d?l jos nereikia galvoti ir svarstyti. Veikimas b?tent toks. Tai kažkas giliai giliai nes?moningai esantis viduje.

Vartotojas 2, kadangi tipo nustatymuose DonKichoto ir Robiko man gaunasi beveik lygiai (truput? persveria Donas) - tai analizavau abi galimybes. Su Robiko variantu visiškai nesid?lioja tarptipini? santyki? "puzl?". O su Dono variantu viskas atsistoja ? savo vietas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
mane tai visada glumina lyrikes toks užtikrintas kit? žmoni? tipinimas ir žinojimas, kaip k? paaiškinti. Kažkod?l kyla abejoni?, ar tikrai b?tent tie tipai ten, ir ar b?tent taip reikia aiškinti. Kad ir paskutinis pavyzdys, man jis visai nesisieja su  :blogic:  :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
lyrike raš?:
"as tau kedute pristumsiu", "gal tau lekstute nunesti?"


Juk tai r?pinimasis žmogaus savijauta! Kokia logika??? 

:wsensoric:

Hamletas virto giminišku tipu - Hugo!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Solanža:blogic:yra darbine logika, su veiksmais susijusi , o tas buvo Hamletas 100 procentu as ji testavau ir ilgai stebejau, be to ar kuris nors tipas butu i ekshibicionizma linkes, i toki saves parodyma, amzina sokiravima kaip tas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Liepa: ne savijauta o pagalba kai zmogus pats negali padaryti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: vat b?tent kad ir man atrodo  :wsensoric:



O d?l don? tapsmo žukovais... Na, mano draug? don? tai irgi kažkaip netipiška patampa, tokia rami, saky?iau, etin?. Va, kaip ir Tu, Liepa, rašai. Kažkas ?ia nesuveikia don? atveju, k??  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: D?l pirmos funkcijos autopiloto, sutinku. Beje teisingas terminalas :wink:

D?l 4'osios funkcijos - nelabai. Neneigiu, kad ji suaktyv?ja, bet pagrindinio vaidmens perimti negali. Papras?iausiai suaktyv?ja visas SUPER-EGO blokas, bet 3'ioji pradeda rodyti savo sugeb?jimus.



Tai, kad man Dono atveju su tavim santykis neatitinka(bent jau kolkas) :P Tai kaip ?ia taip gaunas? A?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš manau, kad supanaš?ju su Heksliu. Bendrauju panašiai kaip Hekslis. Santykiuose entuziazmo daugiau rodau... Ta?iau j?gos spaudimo - tikrai jokio!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Visi rodom.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 13:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2 raš?:
Tai, kad man Dono atveju su tavim santykis neatitinka(bent jau kolkas) :P Tai kaip ?ia taip gaunas? A?


Mes paž?stami tik virtualiai... Skaityk, kad suvokimas tiktai dalinis (nefiksuojama daug kit? poj??i?).

Iš mano praktikos: netolygius santykius (turiu omenyje socialin?s kontrol?s ir socialinio užsakymo) - iš pradži? labai sunku atpažinti. Jie kartais atrodo gana malon?s, ?domu, traukia. Prakštiškai, kol nepaž?sti to žmogaus kaip tipo - t.y. tipiško pasireiškimo - neatsp?ji iš santyki?. Gali b?ti panašu ? aktyvacijos santykius... (man taip buvo užsakymo santykyje)...

Tiktai kai jau paž?sti kelet? žmoni? - gali atpažinti ir santykius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
O kur ta tipu funkciju lentele ir kur rasoma konkreciai apie funkcijas kaip tokias, o ne kaip jos pasireiskia konkretiems tipams?



Siaip tai kai blaiva tai gal ir parekauju kartais (o gal ir ne kartais) bet kazkodel esu tvirtai isitikinus kad ir ta parekavima reikia is savo elgesio isgyvendint nes zaviuosi kai zmones moka problemas spresti ramiai bet valingai, o kalbeti minkstais tonais... O kai isgeriu tai ir isvis pradedu save kontroliuoti ziauriai, neleidziu sau atsipalaiduoti - taigi niekad nesu pridariusi jokiu kvalysciu, pradedu mintyse analizuoti viska - kitus, save, situacija... kazi koks galas cia man pasireiskia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 14:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: nežinau, apie k? klausi, bet gal apie šit?? http://socionikos.linija.org/open/releations.html



apie tai kalb?jom?s štai ?ia, kažkur ? puslapio apa?i?: http://www.linija.org/?block=forum&t=252&page=1


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 14:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: nors... Tu klausi apie konkre?ias funkcijas, na tai gal tiesiog reikia kiekvieno tipo aprašymus ži?r?ti?....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 15:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ugne raš?:
O kai isgeriu tai ir isvis pradedu save kontroliuoti ziauriai, neleidziu sau atsipalaiduoti - taigi niekad nesu pridariusi jokiu kvalysciu, pradedu mintyse analizuoti viska - kitus, save, situacija... kazi koks galas cia man pasireiskia?




Ugne, man atrodo - tampi panaši ? Don Kichot?. Neduoda atsipalaiduoti :wlogic: - imi analizuoti kaip elgtis b?t? teisinga...  Šita funkcija reikalauja pastang? "padaryti ger? ?vaizd? - nepulti veidu ? s?manas", kai supranti kad sav?s truput? nebekontroliuoji d?l apSolanžamo



O Don Kichotas tokioje situacijoje stengiasi b?ti visiems malonus, sudaryti jauki? atmosfer?, tampa žymiai šnekesnis (tarsi etiškesnis, nust?m?s logik? giliau). Vat ir juokeliais gali pasilaidyti, daugiau sau leisti flirtuodamas.... 

Rib? peržengti neleis "autopilotas".





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 259 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007