Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 25 Lap 2008, 19:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
:happy: pralinksminai, sielos :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 21:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lap 2008, 04:37
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius, Jeseninas
pasiėmęs mašiniuką iš po remonto, galvoju važiuosiu į univierą. Remontavausi Markučiuose, univieras prie stoties turgelio. Sėdau ir važiuoju..... važiuoju.... važiuoju..... o gyvenimas mintyse verda...... verda.... verda..... atsibundu važiuojant per tiltą iš Antakalnio link Žirmūnų..... mda..... žadėjau į univierą keliaut, o pasirodo keliauju link namų.....

Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra :happy:



P.S. ir taip ne pirmą, ir ne antrą kartą jau...... ir tikrai nepaskutinį kartą tai nutinka... :smile: kas nežino Vilniaus, tai trumpai tariant, reikėjo važiuot į vieną pusę, o nuvairavau visai į kitą....

P.P.S. paprasčiausia atsijungiu tokiu metu nuo išorinio pasaulio, ir įsijungia autopilotas.... o autopiloto dirbtinis intelektas nelabai išvystytas.... vairuoja ten, kur paprastai iš tos vietos važiuoju.... o iš tos vietos dažniausiai važiuodavau namo....

_________________
Geriau mastyti, kaip padaryti tai, ko nepadarei arba nepavyko padaryti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 22:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Įdomios to gyvenimo ypatybės... :happy:

Man taip psitaikydavo "pravažiuoti", bet sėdint troleibuse. Vairuoti gi nereikia... Nesudėtinga.
Paprastai "atsibusdavau", kad visiškai nemačiau aplinkos kažkokį laiko tarpą... Akys rodos ir buvo atmerktos, bet stebimi vaizdai tarsi nenueidavo iki smegenų, t.y. miekaip nebuvo fiksuojami. Smegenys tuo metu grožėjosi "vidiniais", įsivaizduojamais vaizdais (apie ką mąstydavau, tą vizualiai ir "matydavau"). Kažkoks visiškas atsijungimas nuo išorės...

Na bet VAIRUOTI! Sielos, esate asas! "Autopilotas" sugeba apdoroti tiek įvairių faktorių?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 23:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kažin, sensorikams irgi pasitaiko tokie nugrybavimai nuo maršruto? :strange: :smile: Nes intuitams tai man rodos, daug kam būdingi tie užsisvajojimai. :smile: Aš pati tai neretai apgalvoju išvažiuodama iš namų, kuriuo keliu šįkart važiuosiu į kokį tai punktą, kuris nėra iš tų, kasdien lankomų a la darbas ar parduotuvė. Bet jeigu veža kas kitas,tai dažnai užsižiopsoju, ir jeigu vežėjas irgi užsikalbėjęs ima važiuot kita kryptim, kartais labai negreit tą pastebiu :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Solanža rašė:
Kažin, sensorikams irgi pasitaiko tokie nugrybavimai nuo maršruto? :strange: :smile: Nes intuitams tai man rodos, daug kam būdingi tie užsisvajojimai. :smile: Aš pati tai neretai apgalvoju išvažiuodama iš namų, kuriuo keliu šįkart važiuosiu į kokį tai punktą, kuris nėra iš tų, kasdien lankomų a la darbas ar parduotuvė. Bet jeigu veža kas kitas,tai dažnai užsižiopsoju, ir jeigu vežėjas irgi užsikalbėjęs ima važiuot kita kryptim, kartais labai negreit tą pastebiu :smile:


Na, kiek aš bandau atkapstyti iš atminties tokį atvejį - nesiseka. Net jei judėdama iš taško A į tašką B kažką įtemptai mąstau, svarstau - gretutinis matymas ir mąstymas seka tai, kas dedasi aplinkui. T.y. tą galima turbūt palyginti su pastoviu greitu persijunginėjimu iš vieno kanalo į kitą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:
Kažin, sensorikams irgi pasitaiko tokie nugrybavimai nuo maršruto? :strange: :smile: Nes intuitams tai man rodos, daug kam būdingi tie užsisvajojimai. :smile: Aš pati tai neretai apgalvoju išvažiuodama iš namų, kuriuo keliu šįkart važiuosiu į kokį tai punktą, kuris nėra iš tų, kasdien lankomų a la darbas ar parduotuvė. Bet jeigu veža kas kitas,tai dažnai užsižiopsoju, ir jeigu vežėjas irgi užsikalbėjęs ima važiuot kita kryptim, kartais labai negreit tą pastebiu :smile:



mhm na dar nebuvo kolkas nutike nieko panasaus... :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 10:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Lap 2008, 04:37
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius, Jeseninas
Liepa, kas dėl važiavimo saugumo tokiais atvejais, tai važiuoju tikrai saugiai, kitiems pavojaus nekeliu. Ištikrųjų visi vairavimo pojūčiai dirba - stebiu kelią, ženklus, mašinas, rodau posūkius, prieš raudoną sustoju, praleidžiu pėsčiuosius ir t.t. Neveikia tik galutinio tikslo funkcija, kur važiuoti informacija siunčiama tikriausia iš pasąmonės.

Ir Solanža išties teisi. Žinant savo tokius nugrybavimus, dažnai prieš pradedant važiuoti kur nors, ypač jei ne vienas važiuosiu, apgalvoju "o kur gi aš čia važiuosiu ir kokiais keliais man ten reik nusigaut", ir tada jau "atsijungiu". bet tikslą pasiekiu, nes jį specialiai apgalvojau. tai gaunas, kad atseit aš jį, tikslą ir kelią, įsisamoninau?

O jei šalia sėdi mano sensorikė, tai nugrybavimas pastebimas iškart, vos pasukus kažkur ne ten.

Joldijos pastebėjimas dėl pastovaus persijunginėjimu iš kanalo į kitą (kompiuteriuose tai vadinama multitasking'u). Aš manyčiau man gal taip yra, kad pats vairavimas (stebėjimas aplinkos ir sprendimų priėmimas) jau yra nusileidę labai labai giliai link refleksų lygio, ir susimastydamas prie vairo, vistiek vairuoju [beveik] taip pat, kaip vairuočiau ir nesusimastęs. tik "kur" vairuoju, kiekvienu atveju yra vis nauja, tai šitas dalykas yra išstumiamas iš manęs susimastymo metu. Gaunasi, kad multitasking'as pas mane neveikia arba veikia labai blogai. Tai nenuostabu, ir kasdienybėje galvoti ir daryti keletą veiksmų tuo pačiu metu ar dažnai tarp jų persijunginėti, labai labai sunkiai sekasi ir labai išsunkia tai.

_________________
Geriau mastyti, kaip padaryti tai, ko nepadarei arba nepavyko padaryti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 18:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
sveiki, perkeliu is kitos temos savo zinute :)

Keysey teste gavau Zukovo atsakyma. manau man susimaise viskas galvoj del aplinkos itakos. manau mama galetu but INFj, tevas ESTj, viena sese lyrike, kita vyresnioji vel kazkoks neteigiamas tipas, ir dar dede piktasis elfas, mociute ir is vis, nesamone kazkokia. atrodo kad daug zmoniu su kuriais bendrauju yra ne man tinkantys tipai, nes durni santykiai gaunas su jais. merginos tai vis nuskriaustos jaucias, tai issisemia bendravimas, tai vel kas. tai vienai as tarsi pavadovaudavau, nors pats nejutau, o ji sake labai nejaukiai jautes, karta pasake kad bijo buti savimi...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008, 15:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Liepa rašė:
Įdomios to gyvenimo ypatybės... :happy:

Man taip psitaikydavo "pravažiuoti", bet sėdint troleibuse. Vairuoti gi nereikia... Nesudėtinga.
Paprastai "atsibusdavau", kad visiškai nemačiau aplinkos kažkokį laiko tarpą... Akys rodos ir buvo atmerktos, bet stebimi vaizdai tarsi nenueidavo iki smegenų, t.y. miekaip nebuvo fiksuojami. Smegenys tuo metu grožėjosi "vidiniais", įsivaizduojamais vaizdais (apie ką mąstydavau, tą vizualiai ir "matydavau"). Kažkoks visiškas atsijungimas nuo išorės...


as irgi atsijunges stengiuos but, taciau niekad nepraziopsau stoteles :happy: galvoju stebiu vaziuodamas, fiksuoju vaizdus, detales, stengiuos neuzkliut kam troleibuse, taciau tarsi kartu ir panires i kazkokia nuotaika


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008, 17:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Įdomu, kai paklausai įvairių tipų pasisakymų... :happy: :strange: :smile:
Man kilo mintis - paieškoti kažkokių ryšių tarp kitų dalykų - o gal jie susiję?
Atsiribojimas nuo pašalinių dirgiklių. Pvz. patalpoje, kurioje dirbate (ne fizinį darbą), kažkas piktokai (emocingai ir pakeltu balsu) aiškinasi santykius. Jūsų nejudina. Bet ar galite toliau susikaupę dirbti kaip dirbę - ar visgi nemalonūs (pašaliniai!) barniai erzina, blaško? Dar gali būti pavyzdys: jūs dirbate, o kažkas tame kambaryje nervingai juda - išeina, ateina, kažko knaisiojasi ieško, blaškosi (jūsų nejudindami). Ar tai blaško? Tai vienas niuansas...

Kitas niuansas
Tikslingas dėmesio koncentravimas į kelis objektus iškart. Na, kadangi čia internetinė bendruomenė, tai toks pavyzdys - ar teko bendrauti keliuose (Skype, chato) languose su atskirais žmonėmis vienu metu? Ar nesusipainiojate vienu metu vesdami du atskirus pokalbius?
Arba dar gali būti pavyzdys - ką nors rašote (laišką, straipsnį) ir tuo pat metu kalbatės skype, vienu žodžiu trumpomis žinutėmis šokinėjate "iš čia" "į ten"...

Mano atsakymai būtų tokie: pirmi abu pavyzdžiai blaško, nes aš reaguoju dėmesiu.
Antruoju atveju "šokinėti" galiu lengvai. Nesipainioju. Tiesa, lengviau tada, kai pati "vadovauju grafikui" - t.y. pati sprendžiu kada "peršokti". Nors... jeigu ką nors dirbat manęs paklausia "iš kitos operos" - susiorientuoju irgi lengvai. Erzintų tiktai nuolatinis "pešiojimas", kada ne pati persijunginėju, o mane kiti tampo į visas puses...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008, 17:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
sunku isivaizduoti save tokiose situacijos. kokiu funkciju (kuriose vietose) tai itaka mano suvokimui?

siaip tureciau reaguoti, man viskas idomu, jei rekauja reakcija turetu buti linksmas keikimasis ir saipymasis, bandant pakelt nuotaika :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 20:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa rašė:
Įdomu, kai paklausai įvairių tipų pasisakymų... :happy: :strange: :smile:
Man kilo mintis - paieškoti kažkokių ryšių tarp kitų dalykų - o gal jie susiję?
Atsiribojimas nuo pašalinių dirgiklių. Pvz. patalpoje, kurioje dirbate (ne fizinį darbą), kažkas piktokai (emocingai ir pakeltu balsu) aiškinasi santykius. Jūsų nejudina. Bet ar galite toliau susikaupę dirbti kaip dirbę - ar visgi nemalonūs (pašaliniai!) barniai erzina, blaško? Dar gali būti pavyzdys: jūs dirbate, o kažkas tame kambaryje nervingai juda - išeina, ateina, kažko knaisiojasi ieško, blaškosi (jūsų nejudindami). Ar tai blaško? Tai vienas niuansas...

Kitas niuansas
Tikslingas dėmesio koncentravimas į kelis objektus iškart. Na, kadangi čia internetinė bendruomenė, tai toks pavyzdys - ar teko bendrauti keliuose (Skype, chato) languose su atskirais žmonėmis vienu metu? Ar nesusipainiojate vienu metu vesdami du atskirus pokalbius?
Arba dar gali būti pavyzdys - ką nors rašote (laišką, straipsnį) ir tuo pat metu kalbatės skype, vienu žodžiu trumpomis žinutėmis šokinėjate "iš čia" "į ten"...

Mano atsakymai būtų tokie: pirmi abu pavyzdžiai blaško, nes aš reaguoju dėmesiu.
Antruoju atveju "šokinėti" galiu lengvai. Nesipainioju. Tiesa, lengviau tada, kai pati "vadovauju grafikui" - t.y. pati sprendžiu kada "peršokti". Nors... jeigu ką nors dirbat manęs paklausia "iš kitos operos" - susiorientuoju irgi lengvai. Erzintų tiktai nuolatinis "pešiojimas", kada ne pati persijunginėju, o mane kiti tampo į visas puses...


Man yra panašiai kaip tau. pirmu atveju erzina ir trukdo susikaupti, juk tai elementariai decibelai. na nebent jau laaaaabai būčiau į kažką įsigilinus, o tie kiti žmonės pakankamai santūriai bendrautų, tai tada būtų kaip fonas ir tiek. O antru atveju tai dažnai taip darau: pradedu, metu kokį darbą, einu arbatos pasidaryt,lygiagrečiai galiu atsimint kokias dulkes pavalyt jei namie, pareinu vėl dirbt prie kompo, rašau laišką, o šalia atidarytas forumas ir pan... na šimtu proc. sinchroninės veiklos nėra, bet visumoje tai galima daug ką daryt vienu ypu. o čatuose tai daug kartų esu taip bendravusi, su keliais žmonėmis vienu metu, niekad nesusimaišydavau. nors dabar tai apskritai nemėgstu icq, skype ir pan. Bet tai jau kita tema...

kažkur esam kalbėję apie visa tai. man rodos, kalbant apie rac.-iracionalumą. racionalams sunku persijunginėt, iracionalams lengviau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
As kai i ka nors isigilinus esu, tai aplink mane nors ir karas gali vykt - negirdesiu,isskyrus tais atvejais kai bandau isigilint per prievarta, tada vyciau visus lauk.
Antras atvejis man netgi labai priimtinas, kadangi negaliu prie vieno darbo nusistovet ilgai.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
kaip einas? :smile:

Aš jau vėl čia, Lietuvoj. Darbai darbeliai...

Reiktų kada susibėgt. :wink:

Kaip ten Kaunui šiuo klausimu? :smile:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 14:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
actekas rašė:
kaip einas? :smile:

Aš jau vėl čia, Lietuvoj. Darbai darbeliai...

Reiktų kada susibėgt. :wink:

Kaip ten Kaunui šiuo klausimu? :smile:


sveikas sugrįžęs :wink:
jei vilniečiai atvažiuos į kauną, kodėl gi ne :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 117 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007