Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 18:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Na, pas mane namie kazhkodel niekam nekyla noro knaisiotis. Vaikams, jei bando taip elgtis, greit parodoma, kas galima, o kas ne. Neprieshtarauja kazhkaip :) O del daiktu energetikos, gali buti. Tik man gal kitokie dalykai svarbesni. Savininke ash :) Kas mano, tas mano. Jei kazhkam kazhko ish mano daiktu labai reikia, galiu atiduoti. Laikinai duoti -nea. Studentaujant ant manes pykdavo, kad rubais dalintis nenoriu...:) Ishimtis galioja tik knygoms, ir tai, nemegstu, kai knyga grizhta aplamdyta, patepliotais puslapiais ar panashiai. Nesuprantu, kaip kai kurie zhmones skolina kitiems svetimas (pasiskolintas) knygas be savininko zhinios.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Liepa: išeina, kad juodasensorikui ne?domu, kod?l tariamas skriaus?jas taip elgiasi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2 Iš esm?s m?stom panašiai. Tik aš negaliu griežtai iš anksto apibr?žti - kas galima mano namuose, ko ne. Man atrodo, kad žmogus PATS tur?t? jausti, kad yra ne savo teritorijoje.

Susid?riau su atvejais, kai žmon?s nieko blogo nemato ?iupti svetim? telefon? kai jis skamba; jei prireik? pvz. žirkli? - ne pakalusti kur jos, o raustis ir ieškoti...

M?s? šeimoje mums buvo ? krauj? ?aug? net neatidaryti sesers stal?iaus, nes tai jos "asmenin?" vieta, o ne bendra. Ir to laikydavom?s nesvarbu, ar sesuo šalia ar jo n?ra (ir ji net nesužinos). tai buvo daugiau MANO savigarbos reikalas....





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
zanka raš?:
Liepa: išeina, kad juodasensorikui ne?domu, kod?l tariamas skriaus?jas taip elgiasi?


Nežinau.... Galb?t "?domiau" - ar turi teis? taip elgtis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Ai, susipainiojau:sad:, visai nebesuprantu kuo baltasensorikas nuo juodasensoriko skiriasi...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
zanka:



Juodasensorikui pirmoje eileje reikia nubausti niekadejeli uzh netinkama elgesi, o to netinkamo elgesio priezhastys nuo bausmes neatleidzhia :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:


Na jau, kazkaip ne taip.

Intuitas gali tiesiog nesigilinti kas kokius paveiksliukus kabina, tegu kabinasi jeigu kazkam labai jie svarbus. Arba tureti "savo" skoni, "savo" stiliu. Gali ir kurti grozi, nes visgi pilni ideju, tik gal reikia poziurio, ivertinimo is salies, kad uztikrintu, tarsi pamatytu tikra vaizda.







B?tent tas "nesigilinimas" intuityv? namuose ir krenta sensorikui ? akis :wink: toks ?sp?dis, kad viskas sum?tyta bele kaip su kažkokiomis vidin?mis pasl?ptomis prasm?mis irgi prieraišumais ir neatsižvelgiant kaip tarpusavyje dera ir jungiasi daikt? spalvos, formos ir pan.



m2 raš?:
Liepa:



Na, pas mane namie kazhkodel niekam nekyla noro knaisiotis. Vaikams, jei bando taip elgtis, greit parodoma, kas galima, o kas ne. Neprieshtarauja kazhkaip :) O del daiktu energetikos, gali buti. Tik man gal kitokie dalykai svarbesni. Savininke ash :) Kas mano, tas mano. Jei kazhkam kazhko ish mano daiktu labai reikia, galiu atiduoti. Laikinai duoti -nea. Studentaujant ant manes pykdavo, kad rubais dalintis nenoriu...:) Ishimtis galioja tik knygoms, ir tai, nemegstu, kai knyga grizhta aplamdyta, patepliotais puslapiais ar panashiai. Nesuprantu, kaip kai kurie zhmones skolina kitiems svetimas (pasiskolintas) knygas be savininko zhinios.






Labai pritariu min?iai, kad juodasensorikiai yra SAVININKAI. ir ŠEIMININKAI. Ir sve?iui duos t? pajusti.



zanka raš?:
Liepa: išeina, kad juodasensorikui ne?domu, kod?l tariamas skriaus?jas taip elgiasi?




?domu. Tam, kad suvokus priežastis, ateityje b?t? galima užkirsti keli? tokios situacijos pasikartojimui.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
palaukit palaukit, taigi išeina, kad ir tam ir tam ?domu kod?l tariamas skriaud?jas taip elgiasi. Tai kuo gi jie skiriasi?:confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
zanka raš?:
O k? reiškia intuitas tiesiog nesigilina kas kokius paveisklus kabina? Ar tai reiškia, kad jis tiesiog nepastebi t? paveiskl? ar jie jam nei graž?s nei negraž?s ir tod?l jis nieko nesako ir nieko apie juos negalvoja?.


Labai galimas toks varijantas. Tisiog jei kazkas pakabino, jam grazu tegu sau buna, netrukdo gyventi, nes yra kurkas idomesniu uzsieminu, nei gilintis kas kabo ant sienu.



Jei intuitas nesigilina, tai sensorikas tur?t? gilintis. .


Sensorikai jautresni isoriniam vaizdui, jam tarsi tampa nuobodu, ar kazkas panasaus, jei nera kaitos. Intuitui visada vyksta vidine kaita, taigi isorines detales nelabai ir reiksmingos.



Ar tai, kad jis gilinasi reiškia, kad jis at?j?s ? sve?ius ir past?j?s  gulbes ant sien? ims jomis atvirai bais?tis ar tiesiog pamanys, kad tos gulb?s yra klaikios ir jis pats negal?t? gyventi su tokiomis ant sien?, bet nieko garsiai nepasakys? Ar pirmu atveju tai bus tiesiog nemandagus sensorikas, o antru - mandagus?.


Manau cia mandagumo klausimas. Ir intuitui visikai tos gulbes gali nepatikti, jei jis jas pastebes. :wink:



O k? reiškia intuitas gali tur?ti "savo" stili? ?Sensorikai mažiau link? tur?ti išskirtin? stili? d?l to, kad jiems svarbu k? apie j? mano aplinkiniai ir jis stengiasi rengtis gražiai, bet neišsišokti su savo stiliumi?.


Cia , mano manymu, atskiros temos reiketu, kad issamiai viska issiaiskinti, nes kiekvienam tipui skirtingai. Jei kalbeciau apie save asmeniskai, del apsirengimo, man svarbu, kad as gerai jausciausi  kazkaip apsirengus, maziausiai galvoju ka apie mane mano kiti. Mano mama, Heksle, labai megsta puostis, taip pogi savaip, nes jai taip norisi, jai taip grazu.



Gal gal?tum?te, kok? nors trumpa pavyzduk? pateikti kaip juodasensorikas "ne?sileidžia" ar "gina" sav? teritorij??
  Na, cia gal Casandra parasys, o gal jau parase nes dar neskaiciau tolesniu postu. :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 15:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Kaip ir Liepa, ir m2 mano namai sventa mano teritorija, nemegstu nei skolintis, nei skolinti daiktu. Apie rubus net neisivaizduoju, kad taip isvis galima, o kaip paskui juos man paciai reiks rengtis?:shocked: Bet , kaip Liepai tarsi turi kitam zmoguii savaime buti viskas aiku aisku. Jis tarsi turi zinoti ir nekisti nosies i ten, kur mano be mano leidimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Sensorikai jautresni isoriniam vaizdui, jam tarsi tampa nuobodu, ar kazkas panasaus, jei nera kaitos. Intuitui visada vyksta vidine kaita, taigi isorines detales nelabai ir reiksmingos.


.. skaitau.. ir man tarsi svarbu ir isorine kaita.. ir kaita viduje..

man grazu detales.. bet jos velgi tarsi savaime suprantamos... tai cia kokia sensorika :wsensoric:?:bsensoric:?

vidine kaita vyksta.. kai  griuna  isitikinimai... tada viska viduje atidziai pervertinu.. bandau paziureti is visu pusiu.. netgi ieskodama interjerui sprendimo pasikliaunu savo pojuciais, intuicija.. vidinis jausmas padiktuoja sprendimus.. braizant lape tik papildomas vaizdinys.. :wintuition:?:bintuition:?

skolinimas.. nebijau paskolinti.. tarsi darau nenoromis.. bet pagalvoju, jei zmogui tai palengvins.. pades.. tebunie..:wethics:?:bethics:? o skolintis.. tai daugiau paaugliska busena..  pvz.. siandien bendradarbe kabinete issitepe nerealiai kvepianciu kremu rankas.. atrodo man to visai nereikia, bet tas kvapas tiesiog uzbure :) todel neatsispyriau pagundai pasitepti - labiau pasimegauti patikusiu kvapu.. :tongue::strange:...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
uogaa:



Na, kremas, tai ne skolinimasis :) Tai ragavimas, megavimasis, vel pliusiukas sensorikai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
vidine kaita vyksta.. kai  griuna  isitikinimai... tada viska viduje atidziai pervertinu.. bandau paziureti is visu pusiu.. netgi ieskodama interjerui sprendimo pasikliaunu savo pojuciais, intuicija.. vidinis jausmas padiktuoja sprendimus.. braizant lape tik papildomas vaizdinys.. :wintuition:?:bintuition:?.


Idomus momentas "griuna isitikinimai", dar tokio pojucio niekada nejutau, nes jie pastovios mutacijos, keitimosi procese, tarsi visada pastovus poziurio is visu galimu pusiu vyksmas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 17:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450




"vidine kaita vyksta.. kai  griuna  isitikinimai... tada viska viduje atidziai pervertinu.. bandau paziureti is visu pusiu.. netgi ieskodama interjerui sprendimo pasikliaunu savo pojuciais, intuicija.. vidinis jausmas padiktuoja sprendimus.. braizant lape tik papildomas vaizdinys.. ??."





...ar nebus tai susije su racionalumu kaip nors?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 17:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
Idomus momentas "griuna isitikinimai", dar tokio pojucio niekada nejutau, nes jie pastovios mutacijos, keitimosi procese, tarsi visada pastovus poziurio is visu galimu pusiu vyksmas.

  Taip, vystymasis, kitimas vyksta nuolat. Tai tarsi PAPILDYMAS, KAUPIMAS (In prado pasireiškimas). Ta?iau aš savyje pastebiu ir tokius "lemiamus pos?kius", kai iš tikr?j? kažkam tenka "gri?ti", kad ?sitvirtint? naujas poži?ris, kuris k? nors paneigia, prieštarauja sen?jam. ?ia jau ŠUOLIS (Jan prado pasireiškimas).  Galiu atsekti, t.y. s?moningai suvokiu ir ?vykius, kurie l?m? šiuos šuolius. O tolygaus kitimo priežas?i? kaip ir nepastebiu...  tiesiog trumpame laikotarpyje tai nereikšmingi pakitimai, nebent augim? ži?r?tume per didel? laiko tarp?...



P.S. Liaudyje yra posakis "Niekada nesakyk "niekada". 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 254 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007