Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
migle, toks man susiklost? santykis su forumu...

Aš ?ia esu tik tam, kad praplatin?iau si?lom? žmogui versij? s?raš?.

Nes neretai b?na netgi taip, kad žmogui pasi?lo tik vien?/kit? versij? (tarkim mano nuomone klaiding?) ir man darosi baisu, kai pagalvoju, kad šita klaida gali sugadinti žmogui gyvenim?. Jis ne tik nesupras socionikos, neišmoks ja naudotis, bet gali susirasti sau netinkam? vyr?/žmon?. Tas galiu sugriauti ne tik j?, bet ir jo vaik? gyvenim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
migle, toks man susiklost? santykis su forumu...




Jei tau susiklost? toks santykis su visu forumu, o ne su atskiru asmeniu, tai, matyt, der?t? daryti išvadas apie savo nuosav? person?, vienok :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, jei man susiklostyt? toks santykis su žmon?mis asmeniškai, aš dary?iau išvadas. O ?ia yra grynas ideologinis konfliktas, tod?l joki? išvad? nedarau. Tiksliau darau, bet ne tokias, kokias turi omeny.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia raš?:
Cassandra, jei man susiklostyt? toks santykis su žmon?mis asmeniškai, aš dary?iau išvadas. O ?ia yra grynas ideologinis konfliktas, tod?l joki? išvad? nedarau. Tiksliau darau, bet ne tokias, kokias turi omeny.




juk atejusieji cia mato, kad tipu is viso yra 16, o ne tik keletas tipuojamu versiju. o jei nemato net to - tai socionika ju gyvenimui dideles itakos nepadarys. manau, per daug susireiksmini. nereikia cia manyti esant pasaulio bamba, be kurios ruoescio prapultu kiekvienas pasaulietis. manau, visi cia mes turim savo galva, ir su socionika ar be jos isgyvensim. taigi, gyvenk savo gyvenima, ir leisk kitiems gyventi savo. kiek is savo kuklios patirties galiu pasakyti, visokie "misionieriai" ir "gelbetojai" laimingesniais nepatapo.



paskaitinek savo pasisakymus is sono.  tas tapatuku, palaikytoju ieskojimas byloja apie pacios nepasitikejima savimi ar kazka panasaus, zo, neman spresti. as tik itariu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Aš ?ia esu tik tam, kad praplatin?iau si?lom? žmogui versij? s?raš?.

Nes neretai b?na netgi taip, kad žmogui pasi?lo tik vien?/kit? versij? (tarkim mano nuomone klaiding?) ir man darosi baisu, kai pagalvoju, kad šita klaida gali sugadinti žmogui gyvenim?. Jis ne tik nesupras socionikos, neišmoks ja naudotis, bet gali susirasti sau netinkam? vyr?/žmon?. Tas galiu sugriauti ne tik j?, bet ir jo vaik? gyvenim?.


Man susidaro lygiai toks pat ?sp?dis nuo Nadios (ir Tipologo nutipuot? žmoni?) si?lom? versij?... Taip pat gali sugadinti žmon?ms gyvenim?.



O kod?l Nadia visokiais b?dais stengiasi prastumti Tipologo metodik? ?IA - atvirai sakant man visiškai neaišku. Jei žmon?s ateina pas tipolog? - jie ir atsako už savo pasirinkim?.  Bet jie at?jo ne pas tipolog?, o ?ia, ir galb?t nenori fiziognomika akis sau dumti... O kai toks "šašas" atsiranda SOCIONIKOS forume - tikrai klaidina žmones, nes gi nepasisako, kad jo visai kita tipavimo metodika ir jis neturi bendro su socionika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
tas tapatuku, palaikytoju ieskojimas byloja apie pacios nepasitikejima savimi ar kazka panasaus, zo, neman spresti.
migle, tu kaip visada visiškai teisi. Taip, aš visada buvau viena ar beveik viena. O mano bendramin?iai labai labai toli. Tod?l man visada j? truko ir aš j? ieškojau.

Aš t? ir taip žinau. Visai neb?tina man to priminti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:


Nes neretai b?na netgi taip, kad žmogui pasi?lo tik vien?/kit? versij? (tarkim mano nuomone klaiding?) ir man darosi baisu, kai pagalvoju, kad šita klaida gali sugadinti žmogui gyvenim?. Jis ne tik nesupras socionikos, neišmoks ja naudotis, bet gali susirasti sau netinkam? vyr?/žmon?. Tas galiu sugriauti ne tik j?, bet ir jo vaik? gyvenim?.




Ne, jumoro jausmas pas tave tikrai geras :wink: Kokiu reikia b?ti durniumi berazumiu, kad žmon?/vyr? rinktis tik pagal socionik?, o ne "pagal vis? komplekt?". Jei susitinki "savo žmog?", tai socionika jausm? nei prid?s nei atims, tik geriausiu atveju pad?s lengviau apsigl?dinti "aštrius kampus". O apie vaik? aukl?jim? "pagal socionik?", aš gal išvis patyl?siu :smile:



Ir visgi...KAIP galima b?ti TOKIO riboto m?stymo ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man susidaro lygiai toks pat ?sp?dis nuo Nadios (ir Tipologo nutipuot? žmoni?) si?lom? versij?... Taip pat gali sugadinti žmon?ms gyvenim?.



O kod?l Nadia visokiais b?dais stengiasi prastumti Tipologo metodik? ?IA - atvirai sakant man visiškai neaišku.


Gerai, tegu kiekvienas asmeniškai atsako už savo darb?...

Kod?l nor?jau prastumti metodik? - tod?l kad manau, kad ji yra naudinga ir tik?jausi prieiti prie kompromiso.

Viskas. Dabar statau tašk?.

Ir nuo šio momento m?s? persipin? keliai eis ? skirtingas puses.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia:  nu va, tu pripazisti, kad bendraminciu ieskai, todel su visais tapatinies.. taip ir sugadinsi kam nors gyvenima, saves beieskodama ir apie save, o ne kitus galvodama. nesuprantu, kodel tada kalbi apie morale, pagalba, gelbejima nuo gyvenimo klaidu kiekviena cia uzklydusi?  leisk jiems gyventi asvo nuoziura.



beje, tavo pasukimas kitu keliu jau net ir man (as forume gal kokiu 3 menesius) nebe naujiena. turbut dar iki vakaro keliai vel netiketai susipins :happy:



cia diskusiju forumas, ne misiju beigi "svarbiu darbu" stabas. kartuojuosi - nesusireiksmink.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jei susitinki "savo žmog?", tai socionika jausm? nei prid?s nei atims, tik geriausiu atveju pad?s lengviau apsigl?dinti "aštrius kampus".
Ne visi "savo žmog?" sutinka. Ir ?simyli žmon?s dažniausiai ne t?, kas yra tinkamiausias partneris šeimai sukurti. Pvz. aš parašiau pirm? laišk? savo gyvenime vaikinui, pirm? kart? susitikau, pirm? kart? .... Viskas man buvo pirm? kart?. Ir ištek?jau, ir turiu vaik?. Ir gyvenu nepalankiam santykyje. Jei bu?iau sužinojus apie socionik? anks?iau, taip ne?vykt?.

Ir kaip gerai vienas žmogus pasak? - socionika prasideda tada, kai pasibaigia meil?. Taip ir buvo. Pirmus metus man atrod?, kad mes ideali pora; antrus metus atrod?, kad normali, o po dviej? met? ir vaiko gimimo pasidar? tradicin? nevykusi šeima, kuri? pilna.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
cia diskusiju forumas, ne misiju beigi "svarbiu darbu" stabas. kartuojuosi - nesusireiksmink.
Leisk man pa?iai apsispr?st, kaip ži?r?ti ? socionik? ir forumus. Aš augau labai nelaimingoj šeimoj, mano mama augo nelaimingoj šeimoj. Mano vaikas irgi. Mano brolis pragyveno berods 5 metus su mergina ir jos vaikiuku ir išsiskyr?. Aš girdžiu, kaip gyvena kaimynai. Paž?stami.

Man tas viskas yra labai svarbu. Ir nemanau kad susireikšminu. Nežinau, kas gali b?ti reikšmingesnio už laiming? šeim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 13:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: uz tavo laiminga/nelaiminga seima ne kiek ne menkiau svarbi bet kurio kito forumiecio seima, brangioji. ir, kokia nelaiminga bebutum, tu ne viena tokia, visi mes del kazko dziaugiames, del kazko pergyvenam. bet del savo bedu nesiskundziam ir neverkslemam socionikos forume. inete yra apstu forumu, kur gali, "sirdi islit". susimilk, turek supratimelio, gerai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aš nesiskundžiu, o paaiškinu, kod?l laikau tipo nustatym? reikšmingu dalyku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: tieiosg verksleni... fe.. (ziauriai, bet teisingai)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, net jei ištek?si už dualo, nereiškia, kad gimusi? vaik? tipai bus "tinkami". O ir to paties dualo gali labai skirtis poži?ris ? gyvenim?, vertyb?s, religija, temperamentas, skoniai, išsilavinimas ir t.t. vien d?l to, kad jis augo visiškai kitokioje šeimoje nei tu. Tod?l negalima tik?tis, kad socionika yra panac?ja visiems gyvenimo atvejams. Mano ir mano pirmojo vyro santykiai socionine prasme tur?jo b?ti vidutiniai, ne blogiausi. Bet "kult?rin? baz?" buvo visiškai skirtinga, kad b?t? galima kalb?ti apie gyvenim? kartu. O socionik?, prieš susipažindama su juo, beje, žinojau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 118 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007