Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Aktyvacija kasdienybėje
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 11:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Labas rytas :wink:

nor??iau visus pakalbinti aktyvacijos tema kasdienyb?je - pvz. yra žinoma, kad mus gali aktyvuoti žmon?s..  manau toks aktyvavimas mus susitiprina, padeda vystytis silpnosioms pusems..

ir.t.t. ir pan..  :tongue: galb?t socionikos ekspertai ir pla?iau gali pasisakyti šioje plotm?je..:smile:



bet yra dar toki? moment?, kada mums reikia patiems save aktyvuoti..pvz. ankstyvi rytai.. ziema.

manau skirtingi tipai su skirtingais nusistatymais, nuotaikomis,energija bunda ir keliasi.. :strange:

pasidalinkit gyvenimiska patirtim :strange:

pokalbio eigoje manau dar atrasime ivairiu momentu ir budu kurie padeda mums aktyvuotis :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 12:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Uoga, gal ir gerai, kad tem? užvedei nesocioniniame bloke:). Many?iau, kad aktyvumas didele dalimi priklauso nuo m?s? pa?i? charakteri?, bioritm?, esam vyturiai ar pel?džiukai:).  Vieni aktyv?s rytais, kiti (kaip aš) vakarais. Kai kurie paž?stami žmon?s praktiniais bandymais sau ir man ?rod?, kad dienos ritm? galima pakoreguoti, ?pratinti save anksti labai keltis, arba atvirkš?iai, iš vyturi? tapt pel?domis.

Kas mums padeda aktyvuotis? Galb?t ?ia egzistuoja visiems universal?s dalykai: kava, dušas...:smile:



Jei ži?r?ti socioniškai, yra skirtumas tarp racional? ir iracional?. Racionalai paprastai geriau paskirsto savo veikl?, vienodžiau kiekvienai dienai, tod?l ir energijos kiekis, tonusas išlieka daugmaž pastovus pas juos. Iracionalai dirba bangomis, aktyvumo bang? kei?ia relakso banga. Energija staiga iššvaistoma o po to atstatin?jama kur? laik?. Esam apie tai kažkur diskutav? jau, pamenu kad Vartotojas 2 ir m2 dalyvavo su manim toj diskusijoj, gal prie diskusijos apie darb?, o gal - apie rac/iracionalum?. Nepamenu.



Nežinau, ar pataikiau atsakyt ? tem?, ar išgirdai nors kažk?, k? tik?jaisi...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Mane asmeniškai labai aktyvuoja šviesa - jei atsik?lus iš ryto švie?ia saul? - tai ir nuotaika kuo puikiausia (išskyrus tuos atvejus kai temperat?ra aukštesn? nei 25 C). Šita žiema man baigia depresij? ?varyti:sad: - atsikeli - tamsu, dien? neprašvinta, eini miegoti - tamsu:sad:. Jei b?t? sniego - tai ir šviesos daugiau b?t?. Guodžiuosi tik minti, kad galb?t po tokios žiemos pavasaris grei?iau ateis:strange:.

Galvojau, galvojau ir sugalvojau, kad man ko gero pa?iai aktyvuotis neišeina:sad:. Galiu nebent s?moningai save nukreipti ten, kur didel? tikimyb?, kad mane aktyvuos:smile:, pvz. susitikti su seniai matyta gera drauge, išvažiuoti ? gamt?, paži?r?ti kok? nors labai linksm? film? - žodžiu bandau gauti kaip nors teigiam? emocij?.

Šiaip tai rytas jau savaime mane aktyvuoja - prasideda nauja diena, visk? galima prad?ti iš naujo, o vakare belieka tik gražtis/džiaugtis d?l napavykusios/pavykusios dienos. Bet jei neišsimiegojau ..... ir jei saul? nešvie?ia, ir niekas man nieko malonaus nepasako - tai tada šak?s man....



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 21:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Saviaktyvacija?  Kaip "besukiojau" klausim? - mano atveju tai vistiek priklauso nuo KIT? (žmoni? arba ?vyki?). Gal taip yra ekstravertams?  Garantuotai gera nuotaika ir galiu kalnus nuversti - jei kiti mano atžvilgiu gerai nusiteik? (nedirginama skaudžioji :wethics: ir "dopingo" doz? per aktyvacin? :bethics:). Taip pat - jeigu sekasi darbai (gali b?ti ir sunku, bet jeigu ?veikiu, sumanau kažk? naujo ir pavyksta).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 21:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Liepa:



o kaip tave galima aktyvuoti per juoda etika.. :bethics: :strange::strange:



ir beje koks tavo tipazas.. :tongue::strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 21:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Solanža:

na taip universalus dalykai - kava, dusas, pusryciai :strange:

mane aktyvuoja nusiteikimas.. bei gera nuotaika aplinkiniu ryte.. as pati keliuosi kazkaip inertiskai.. nebent kokiomis exstra salygomis "pasitempiu" inertiskumas isjudinamas.. o namuose kiekviena ryta nusiteikiu keltis anksciau, bet miego akimirkas stengiuosi isnaudoti max.. kaip ir prausimasi rytais duse.. jei tik matau kad kelios minutes laisvos, butinai prisileisiu vandens, kad visas kunas vandenyje susiltu :tongue:

cia gal pirmauja gabeniskas arba logiku poreikis lepinti savo kuna..

zanka, o saule mane irgi nerealiai gerai veikia, ypac jei kambarys kuriame reikia keltis yra orentuotas i rytus :happy::happy::happy::strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 22:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
uogaa raš?:
ir beje koks tavo tipazas.. :tongue::strange:


Mano tipažas? - "Kovotoja su v?jo mal?nais" :happy:  Donja Kichot? (arba Alisa iš "stebukl? šalies" - moteriškas tipažo pavadinimas).

:bethics: veikia panašiai kaip drugel? šviesa - traukia. Pvz. Jei komandoje (tarp bendradarbi?) gera nuotaika - gerai ir darbas sekasi.  Jei barniai, arba "presingas" su ?tampa ir keiksmažodžiais - turb?t nešiu kudaši? iš tos komandos. Arba pasistengsiu visiškai atsiriboti ir dirbti individualiai, kad tik nereikt? kontaktuoti su neigiamom emocijom.

Gera nuotaika tai labai galingas stimulas. Traukia ir linksmi, optimistiški žmon?s, su jumoro gyslele, mokantys nepiktai pasišaipyti ir iš savo nes?kmi?, nenukabinti nosies, visur ?ži?r?ti šviesi?j? pus?. Negaliu pak?sti, jei pvz. nuolat apkalba, skundžiasi kokie visi aplink blogi, kaip nesiseka ir t.t.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Sau 2007, 13:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914


Kaip ir anksciau minejau mano darbingumui neveikia jokie gamtos reiskiniai. Pats greiciausias budas isitraukti i darba - kitu darbas. Jei darbas kolektyve, emocijos veikia tik tuo atveju, jei jos nukreiptos i mane (zinoma neigiamos veikia neigiamai, teigiamos teigiamai). Bet man individualus darbas smagesnis.

Teigiamos emocijos taip pat aktyvina, bet ne link darbo, o teigiamas emocijas, tiksliau emocionalu issikraunanti poilsi.

Labai svarbu kokiam darbui reikia susiaktyvinti, ten kur galvoje sukasi kazkokia ideja ir nori ja kuo greiciau igivendinti jau savaime esi aktyvus, ten, kur matai, kad darbas beprasmiskas, ar monotoniskas, bet tisiog reikia, sunkiausia prisiversti padaryti pradzia. Tai ir lieka du varijantai saves prievartavimas ir nepastebimas isitraukimas i darba, kai uzveda kiti tiesiog dirbdami.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007