Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 11:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 14:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Burundi, manau viskas daug papras?iau: ta nag? maitintoja tiesiog ne ten savo straipsniuk? per t? užimtum? ?d?jo, jis aišku buvo planuotas kokiam diskusij? forumui apie grožio puosel?jim?... na, apsiriko... k? padarysi..  :wink:



O Pelen? manau Tu ne taip supratai, ji akcentavo tai, kad TIK viena tem? išpaž?stantys vyrai ar moterys yra riboto m?stymo. Ir aš su tuo sutinku. O Tavo pamin?ta vyr? r?šis, kuri moka/gali/m?gsta kalb?ti ir apie sport?, ir apie mašinas, ir apie darb?, ir dar apie mergas- tai patys pla?iaži?riausi vyrai, kurie laukiami net ir moteriškoj kompanijoj...  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Burundi, apie t? ribot? mastym? ?ia jau Skarlet tiksliai paaiskino.

Bet keista matyti taip isitikinus? žmog?, kad išvyst? vos ne steb?kl?, kad moteris moter? kompanijoje nekalb?t? apie "kosmetika ir batus", patik?k tikrai yra daug idomesni? užsi?mim? ir tem? pašnekiasiams. Nei aš, nei mano draug?s tikrai negvildename toki? nuobodži? tem?.

Moterims grožis, kaip ir vyrams ivazdis, labai svarbus, ne kiek pasipuikuoti prieš kit? lyt? (nors ir to negalima atmesti), kiek pa?iam, ar pa?iai igauti didesn? pasitik?jima. Bet ?ia toks naturalus procesas, kaip nusiprausti. O jei kas užsiciklina d?l nul?žusio nago, arba paniškos baim?s, kad kas nepritrupint? ant mašinos s?dyn?s, manau su tuo žmogum kažkas netvarkoje.

Skaitydama straipsn? aš ?žvelgiau visai k? kitk?. Ta "rašytoja" pasakojo ne kiek apie savo nag? r?pest?, kiek apie darbuotoj?, kuri nemoka dirbti savo darbo.

Adekva?iai b?t? galima isivaizduoti, kaip kažkas kažkur blogai suremotavo mašin?.

O d? pletk? - vyrai labiau jais domisi. Tik to nepripažista.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 16:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Na m?s? pletkai dažniausei buna ankdotai, o ne kas kur kaip atrodo, kas k? kur išdulkino ar ?simil?jo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 17:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Oi Pelene, Pelene ...



Aš gi ir nesakiau, kad esu ?sitikin?s, jog kosmetika, batai ir t.t. yra pastovi moter? pokalbio tema. Aš tik netikiu, jog "niekada" apie tai nekalb?jot. Ir vis dar netikiu.



Tik gal to nepripaž?sti? :wink:



O sulyginti blog? nag? lakavimo darb? ir blogai suremontuot? mašin? šiek tiek neteisinga, manau. Juk negraž?s nagai nesutrukdys nuvykti iš taško A ? tašk? B.



Ir tas teiginys "O d? pletk? - vyrai labiau jais domisi. Tik to nepriažista."...

Nežinau, teiginys yra teiginys, jis nieko nevertas be stipraus ?rodymo  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 17:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Jau?iuosi, kaip iš dangaus nukritus. Ir iš kur j?s toki? keistuoli? moter? ištraukiat, apie kokias ?ia vis pasakojat. Na, neneigiu, kad toki? n?ra, jei jau žmon?s sako, reikia tik?ti. :confused:

O aš, kaip moteris, galiu pasakyti, tikrai nesir?pinu, kas kur k? isimyl?jo, kas, kur, kaip atrodo ir kas su kuo, kokia poza dulkinosi. Ir ar jam pasiseke, ar visd?lto ne......................


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 17:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Ai dar vienas dalykas, gerbiamieji pašnekovai ir gerbiamosios pašnekov?s. Pagrindin? susirinkimo tema yra išsiaiškinti, kiek toki? moter? apytiksliai yra m?s? forume, kurios taip sureikšmina kosmetines proced?ras ir savo išvaizd?, kad net parašyt? straipsn? apie nevykus? vizit? pas koki? tai maniki?rs?ik?. Šis klausimas n?ra teiginys, jog aš manau, kad visos moterys yra "riboto m?stymo", kaip sako Pelen?.



Mano nuomone, j? mažuma.



O iki šiol, tyrimo eiga rodo, jog forume iš vis toki? n?ra arba anos ?ia neužeina :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na, jei aš jau ?ia prad?jau apie save......

Na, aš ir neneigiu, kad nuipirkus naujus batus, gyzus namo nepasigirsiu ir nepasidemonstruosiu, bet tai bus ir viskas. Tikrai aš d?lto neskalabinsiu su visais ir su visom lyg tai ?ia but? met? naujiena.  :happy:net juokas ima apie tai gilintis :happy:

Ech tie vyrai, be irodym?, niekaip :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 17:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Pelene,



O k? manai apie autor?s neryžtingum?? Juk ji net nepasak?, jog yra nepatenkinta paslaug? kokybe...



Kaip tu elgtumeis?:



A) Nutyl?tum ir paprašytum draug?s/vyro/draug?s vyro perdaryti maniki?r?, o po to parašytum straipsn? (1  tšk.)



B) Išr?žtum vis? ties? miniki?rš?ikei ? akis ir pareikalautum kompensacijos (3 tšk.)



C) ?tikintum save, jog maniki?ras tau patinka ir šypsodamasi eitum gatve, aukštai iškelta galva (2 tšk.)



D) Nežinai, bo nevaikštai ? grožio salonus. (0 tšk.)



?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 18:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
O kur išvados pagal teste surinktus taskus?



Visgi diagnoze parasyti reikia  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
A kas tas muni k?ras yr?????


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 19:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Jadzyte, ?ia- toks ind?n? kilm?s kankinimo b?das, kai lupa nagus, o paskui plunksnel?m apkaišo, kad niekas nieko ne?tart?...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 19:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
O tu locnas pone die...Ale ot Dievo užlaidžia, aaa!!!!! I sumislyk tu man šitep - nagus lupt i da plunksnom apkamšyt!!!!! Svieto pabaiga i ne kitap!



I da koki? ty ten ind?n?...ale gi sakiau, kad iš tos Europos s?jungas nieka gera! Landzbergys d?l to muni k?ro kaltas! I kumunistai kad juos kur peklon!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 19:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Burundi,

pagal tavo sudaryt? test? aš surinkau 0 tšk?. :wink:

Bet pernelyg puosel?ti man savo nag? nereikia, kad pasijuš?iau kažko verta :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 20:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Apie autor?s neryžtingum? galiu pasakyti taip,

nevisi žmon?s moka spresti problemas ryžtingai, taip, kaip ir nevisi moka kaikuriuose gyvenimo klausimuose elgtis subtiliai, išvengiant konflikt?, kito žmogaus ižeidin?jimo.

Na ir kod?l vartotojas, šiuo atveju straipsnio autor?, turi kovoti už teis? b?ti maloliai aptarnauta ir gauti kokybiška paslaug?? Ji tiesiog privalo b?ti tinkama.

O gal ji dar ir turintis jumoro jausm? žmogus, kuris užsiman? pralinksminti draug? ir vyr? savo "gražiaisiais nagais".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2004, 20:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Burundi, na ir testas... man nei vienas atsakymas netinka, nes žinau, kaip daromas pranc?ziškas manik?ras ir jis b?t? daromas iš naujo tuoj pat, tol, kol b?t? tobulas... hmmm....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 351 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007