Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 09:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lie 2004, 18:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Autorius r2d2



As niekada nesupratau, kodel skiriasi vyru ir moteru seksualiniai poreikiai. As niekada nesupratau tu Marso ir Veneros istoriju. Ir kodel mes,vyrai, visada galvojam galva, o moterys sirdimi- to irgi niekada nesuprasdavau...Viena nakti, praeita savaite, as ir mano zmona nuejome i lova. Tai va, vos tik pradejome laisviau jaustis ir atsipalaiduoti, kaip tik TUO momentu ji pasake: "Man atrodo, as neturiu dabar jokio noro, as tik labai noriu ,kad tu mane stipriai apkabintum." As pasakiau: "Ka???!!!" Ir tada ji pasake zodzius, kuriu bijo kiekvienas sios planetos vyras: "Tu negali suprasti mano, kaip moters emociniu poreikiu". As pradejau galvoti,kad esu netikes vyras. Galu gale supratau, kad sia nakti nieko nebeivyks ir uzmigau. Kita sestadieni mes nuejome kartu apsipirkti. Didziuliame prekybos centre mano zmona susirado tris sukneles, kurios jai patiko. Kol ji jas matavosi, as nuejau apsidairyti. Kai grizau, ji vis dar nebuvo nusprendusi, kuria noretu nusipirkti. Taigi...as pasiuliau jai pasiimti visas tris. Ji uzsimine, kad dabar prie viso to jai reiketu poros tinkamu batu. As jai pasakiau, kad tai butu visai gera ideja. Viskas baigesi tuo, kad mes dar nuejome i juvelyrine ir issirinkome kelis deimantinius auskarus. Ji buvo tokia laiminga ir susijaudinusi! Ji greiciausiai galvojo,kad as esu isprotejes, bet neatrode,kad tai ja gasdintu ar neramintu. Manau, kad ji norejo mane patikrinti, kai pasiule prie viso to slamsto dar ir teniso raketes nupirkti, nors ji teniso aplamai nezaide. Manau, as visiskai suklaidinau jos nuomone apie mane, kai tam kuo nuolankiausiai pritariau. Ji buvo beveik sexualiai susijaudinusi. Butumet mate jos veida, kai ji pasake: "Gal einame i kasa susimoketi?" Man nebuvo taip lengva susikaupti ir jai papriestarauti: "Ne, brangioji, as kazkaip praradau nora visa tai pirkti." Butumet jus mate jos veida! Ji isbalo kaip kreida. As dar priduriau: "As tik noreciau, kad tu mane stipriai apkabintum." Ta akimirka, kai ji i mane paziurejo lyg butu norejusi mane uzmusti, dar spejau pasiskusti: "Tu negali suprasti mano, kaip vyro, finansiniu poreikiu". Man atrodo, kad po 5 metu vel bus gero sekso, o gal... Ach dar! Koks vis delto saldus yra kersto jausmas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lie 2004, 20:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aš tai vis galvoju, kodel tema skamba taip: vyrO ir moter?  ? ? ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lie 2004, 21:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2004, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Tu ?ia,Vartotojas 2, nesijuok, o atsakyk. Ar tai atsitiktin? klaida, ar manai, kad moterys visos tokios, o taip išdr?stan?i? kerštauti vyr? tik vienas pasauly buvo, ir tam pa?iam blogai baig?si...  :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2004, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na.. ehem.. neužpulkit dabar, ta?iau kogero dauguma moter? :happy:

O d?l vyr?.. tai ech.. taip jau mes sutverti, kad tokiuose atvejuose kerštauja nebent vienetai :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2004, 22:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Nu ?ia nebuvo konkre?iai nurodyta kaip jam tas baig?si. beto tokiu atveju visada galima susirasti meilužia ir problema išspresta :happy: :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2004, 20:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
hmm... :confused: o aš ?ia ?ži?riu tik problem? pradži?... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2004, 20:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Moteris ir yra problema :happy: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2004, 10:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
hmm...jeigu esmi problema :confused:, , tai gal žinai kok? metod? ar b?d?, kaip...eee...mane b?t? galima...išspr?sti...  ?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2004, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vyrai sako, kad kompiuteris - moteris, nes:



1. Tik j? k?r?jai supranta j? vidin? logik?

2. Kalba, kuria kalbasi tarpusavyje, kitiems nesuprantama

3. Net mažiausia klaidel?, kuri? padarei, yra ilgai

saugoma atmintyje, kad v?liau b?t? galima apie j? priminti

4. Kai tik j? ?sigyji, supranti, jog pus? atlyginimo

skiri jo aksesuarams.



Moterys sako, kad kompiuteris - vyras, nes:



1. Norint kažk? su jais padaryti, pirma juos reikia "užvesti"

2. Jie turi daugyb? informacijos, bet vis tiek negali mastyti savarankiškai

3. Jie tur?t? pad?ti spr?sti problemas, bet didži?j? dal? laiko jie patys yra problemos

4. Kai tik j? ?sigyji, supranti, jog šiek tiek palaukus buvo galima gauti geresn? model?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2004, 13:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
LAISKAS



Labas, mielasis.

Šiandien nupirkau dvi dešimtis kiaušini?. Deja, beskub?dama gr?žti, keturis sudaužiau. Liko šešiolika. Iš dvylikos iškepiau Tau kiaušinien? su kumpiu, smulkiai papjaus?iau svog?n?lio, kaip Tu m?gsti, ir laukiau... Paklojau lov?, patalyn? iškv?pinau jazmin? aromato aliejumi ir laukiau...

Kas pusvaland? šildžiau orkait?je kiaušinien?, tepiau lov? jazmin? aromato aliejumi, ryškinau l?pas ir laukiau...

Tu neat?jai, brangusis. Li?desio ašaros galop pers?d? skoningai paruošt? kiaušinien? ir teko j? išmesti per virtuv?s lang?, prie kurio vis? vakar? Tav?s pralaukiau, ir ten j? akimirksniu sušveit? išbad?jusios kat?s. Lova taip ir liko nepaliesta, užmigau virtuv?je, savo šviesi? galvel? pasid?jusi ant palang?s, o ne ant Tavo ritmingai besikilnojan?ios kr?tin?s.

Kit? kart? pasistenk ateiti. Išvirsiu kold?n? su gryb? padažu, kaip Tu m?gsti. Tik labai nesiv?link, nes žinai, kad kelis kartus šildomas valgis praranda daug vitamin?.

Tavo mylinti Marta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lie 2004, 21:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2
Cia ta laiska galima surist su ta teorija paie kompiterius :) Tik stebekit koks patikimumas ir stabilumas :) Neismete eroro :D o ir toliau dirba..gamina maista :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2004, 17:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 41
Kalbasi vyras ir žmona:

Žmona: Klausyk, mielasis, susitarkim. Kai aš išeinu iš vonios užsirišusi ant galvos rankšluost?, reiškia aš su tavim nenoriu myl?tis, o jei be rankšluos?io tada noriu.

Vyras: Tikrai? Tai dabar paklausyk nam?s. Jei, po to, aš iš vonios išeisiu apsireng?s, reiškia aš nesimyl?siu, o jei išeisiu nuogas tai man po*** kas pas tave ant galvos!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2004, 09:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Jeigu vyras atidaro masinos duris savo zmonai, tai reiskia: arba masina nauja, arba zmona.



Vede vyrai gyvena ilgiau negu viengungiai. Bet yra daugiau vedusiu vyru, kurie noretu numirti.



  Kodel vede vyrai storeja?

-Vienishas vyras paziuri i shaldytuva, pamato, kas ten jo laukia, ir atsiduses eina i lova.

-Vedes vyras paziuri i lova, pamato, kas ten jo laukia, ir eina prie shaldytuvo.



>  Kaip vyrai supranta namu tvarkyma?

> -Pakelti kojas, kad moteris galetu su dulkiu siurbliu praeiti.

>

> Dauguma mergaiciu ishteka uz vyru, kurie primena ju tevus.

> Del to motinos per vestuves visada verkia.

>

> Kodel moteriai sunku susirasti vyra kuris yra jautrus ir gerai atrodo?

> -Todel kad tokie vyrai dazniausiai jau turi drauga.

>

> Ka daro moteris kai po jos soda vyrishkis zigzagais laksto?

> -Toliau shaudo.

>

> Ka turi seksuali moteris padaryti kad isitemptu vyra i lova?

> -Ishjungti televizoriu.

>

> Kai zmogus tampa protingesnis ir vyresnis, jis zyla.

> Taciau vyru plike atsiranda turbut del kitu priezasciu.

>

> Kokie zodziai mylintis labiausiai nervina?

> -Ash jau gryzau, brangioji.

>

> Vyras - tai zhmogus, kuriam lengviau del mylimos moters numirti, nei gyventi kartu.

>

> Vyras begioja paskui moteri, kol ji jo nepagauna...

>

> Jeigu moteris nukrito - kvailys praeis pro shali, dzhentelmenas pades atsikelti, o tikras vyras - atsiguls shalia.

>

> Niekas taip nepuoshia moters, kaip laikinas vyro nebuvimas namuose.

>

> Moterishkos problemos yra niekas palyginti su vyrishkomis, del kuriu kilo moterishkos.

>

> Kai kita moteris nuvilioja tavo vyra, tai geriausias atkersijimas jai ji palikti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 09:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kai kita moteris nuvilioja tavo vyra, tai geriausias atkersijimas jai ji palikti.



:happy: :happy: va ?ia tai geras  :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 356 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007