Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 16 Vas 2010, 17:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
smagumelis :happy:
dar pamaniau cia ,kad jei kas fotika pasiimtu ,butu gerai..as tai neturiu ,deja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 11:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Labas rytas.
Kaip jaučiatės po susitikimo? :wink:

Man smagu buvo vėl po ilgokos pertraukos pamatyti mielus veidus. Ir mūsų "naujokai" labai šaunūs. Dabar po myto turbūt nebe naujokais jausitės.
Gaila, kad ligos arba reikalai ne visiems ketinusiems leido sudalyvauti...

Patiko ir vyninė. Blynai firminiai! Nežinau, ar jums krito į akis padavėjai. Man atrodo, kad iš visų vietų, kuriose buvome padavėjai čia "patys patys". Malonus aptarnavimas ir jokių problemų su atsiskaitymu - kiekvienam atskirai paskaičiuota ir su šypsena.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 13:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Sveiki :happy:

man irgi patiko mytas, ačiū veee už suorganizavimą :smile:
Bandysiu reziumuot :wink:

beje, kieno emailų neturiu ir norit gaut foto, atsiųskit man žinutę, nurodydami emailą.

yra viena įdomi foto, vee- joje mūsų veido išraiškos, šypsenos, sėdėjimo povyzos, rankų sudėjimas jau taip panašu :happy: Galėsiu persiųst, jei norėsi. Gal ne veltui Kazys pastebėjo mūsų kaip intuityvių panašumą, nors man tuo metu atrodė, kad visiškai nesam panašios :happy:
Žodžiu, dėl tavo tipo kaip ir neturiu abejonių: tikrai etinė, tikrai intuityvi, tikrai intravertė :smile: Ir tokia... smagu, jaučiausi tarsi žiūrėčiau į save veidrodyje. Save prieš x metų. :smile:

Aristokratė akivaizdžiai pasigedo acteko :strange: :wink: užtai ir niurzgėt buvo pradėjusi.
Socionas kaip visada siūlė visokiausias įdomybes- kaip būtų galima pažaisti, kaip persėsti ir t.t.
Žaviuosi jo idėjomis :smile:

Naiptol kaip visada buvo labai malonu pamatyti. Žaviuosi gebėjimu iš kelių faktų kurti gražias teorijas :wink: Na ir šiaip, kai bendraujam,nuolat jaučiuosi kažką naujo ir įdomaus sužinanti. Vaidas buvo pavargęs, bet nelabai ir supratau, kol pats nepasakė :). Beje, yra ir jūsų su Naiptol foto, kur jūsų išraiškos praktiškai identiškos :))).

Liepa savo stiliuje, atėjo su knyga diskusijoms. :wink: Atrodo, labai trūko xcinto, kuris būtų galėjęs praplėsti diskusiją apie mbti.

Joldija klausė, ar realiai taip gestikuliuoja, kaip atrodo iš nuotraukų :happy:

Juos tipas sukėlė daugiausiai abejonių, ir turbūt daugumai dalyvių. Buvo versija Štirlicas. Sakyčiau, išliko ir Gabeno versija. :strange:

Su Kaziu kaip ir neteko pasišnekėt, tai nelabai žinau ką pasakyti. Bet pasirodė visai draugiškas ir linksmas žmogus. Jeigu ir daugiau tokių gorkių yra, tai jie man jau patinka :happy:

Na tai tiek trumpai. Ačiū visiems. Tikiuosi, pavasarį ar vasarą dar susibėgsim vėl

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 16:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Puikus susitikimas buvo, lauksim sekančio. Kas kokių pastebėjimų turi?.... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
dekot tai nereikia ,cia juk viskas is savanaudisku paskatu :happy:

O siaip as po sio susitikimo nutariau ,kad reikia ta socionika is galvos varyt ,nes ji ne tiek padeda kiek klaidina.bendros tendencijos yra ,bet jos uzima gal tik kokius 30 % ... visi zmones individualus.

Bet kaip ir tikejausi visi buvo malonus ir idomus zmones.Ir visi savaip patiko.
Gal truko susitikimui kokios apjungiancios veiklos, ne bet kaip buvo -taip. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 16:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
veee rašė:
Gal truko susitikimui kokios apjungiancios veiklos, ne bet kaip buvo -taip. :smile:
Šiek tiek buvome įsprausti į "sėdėjimo prie staliuko" rėmus. Kokia dar veikla galima užsiimti, kad pernelyg neiškristume iš aplinkos konkteksto?
Vee, o ką veikti siūlytumei sekančiame susitikime?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
gal ir taip..

del kito sustikimo tai nezinau ..jis dar toli;) ziuresim


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 19:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
sveiki :smile:

džiugu, kad gerai pasibuvote. o man belieka tik tenkintis, kad kai kas tenai manęs pasigedo :wink:

gal kitąkart geriau susiklostys, ir būsiu.

dėl susitikimų formato, tai čia jau sena problema. kad pernelyg daugiau ko nors sugalvoti neišeina, kaip tik susirinkti ir pašnekėti laisvomis temomis, užgriebiant taip pat ir socioniką. žinoma, tokie jau įvykę pasibuvimai kaip boulingas, pasivaikščiojimas prie vilnelės ar sociono sodybos aplankymas, rodo, kad kažką galima ir įdomesnio išmąstyti, bet susitikimo esmė vis tiek lieka ta pati - susimatyti ir paplepėti. kitokio profilio susibūrimams, pvz., konferencijai ar pradžiai - diskusijai kokiu nors klausimu, matyt, dar nesame reikiamai subrendę.

tai taip trumpai. ir dar - žinoma, nematęs ir nebendravęs stiprios nuomonės išreikšti negaliu, bet veee man visgi labiau palieka hekslės nei jeseninės įspūdį. bet čia tik šiaip :wink:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 22:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kaip taisosi sveikata, Actekai?
Veee dar buvo bandyta pritaikyti Dostojevskio versiją... Nors vis gi jos su Solanža gana panašios iš šono stebint elgseną, šypsenas, kalbėjimo manierą. Tikrai gaila, kad nebuvai - Tavo pajautimas, ar tai sava kvadra, ar priešinga būtų labai ekspertiškas šiuo atveju.

Juos, manau, irgi neužsigavo, kad Aristokratė iškėlė savo tapatuko versiją ir iš Beta kvadros "bandė pervilioti". Žinoma, žmogui spręsti pačiam - reikia duoti laiko apmąstymui.
Beta kvadra, rodos, buvo gausiausiai atstovaujama. Kazys 100% laidavo esąs Gorkis.

Alfa gausumu vos vos nusileido arba "prisivijo" (čia priklauso nuo Juos apsisprendimo).
Aš Veee pasirodžiau balzakiška (dėl amžiaus tikrai nesiginčiju) :tongue: bet pagal vertybes Alfoje vistiek jaučiuosi labiau "savo lėkštėje".
Beje, gama kvadros susitikime niekas neatstovavo...

Solanža vistiek patriotiškiausia - dėl kompanijos nepabūgo žiemos kelių ir vienintelė prisiminė "koks geras daiktas yra .....
fotoapara-a-a-tas!" :happy: Kazys rodos irgi iš Kauno (jei neklystu).
Smagus susitikimas. Jei tektų apibūdinti tematiką, sakyčiau, kad daugiausia kalbėjome, kuo kokie tipai panašūs ir kuo skiriasi. Labai įdomių pastebėjimų, palyginimų išsakė visi. O Joldijos "kaip jaučiatės?" tikrai nepamiršiu - labai šiltas klausimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 18 Vas 2010, 23:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
bet mes su solanza tikrai abi nefotogeniskos....realybej , mano nuomone,geriau atrodome :smile:

sunku tuos tipus nustatyti kitiems ir sau ne ka lengviau, bet manau is sono kartais geriau matosi.
Tai Liepos atveju don kichotes joje maciau nedaug ,lyginant su pazistamais,sio tipo.Dar perziurejau nuotraukas , mintimis palyginau su geriausia drauge ,kuri fotgrafijose visalaik issiviepus iki ausu.Tai Liepa kur kas santuresne, man jos sypsena intravertiska. Na bet cia tik mano nuomone..Gink dieve nenoreciau niekam jos ipirst, o ir ziniu socionikos tema turejau tubut maziausiai su visais palyginus..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 19 Vas 2010, 00:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Visi fotogeniški. Bent jau vakarykštėse Solanžos nuotraukose.

Kol kas mano tipo geriau nenustatinėkite - esu "užsigęsinusi". Pagal socionikos teoriją viskas atitinka - kai tipas suintravertėja, jis atrodo tarsi perėjęs į gesinimo santykį.
Buvo proga (kurios neišnaudojom) pažiūrėti, į ką pereina tipas "laipsniukų" poveikyje :tongue: Viena teorija sako, kad į giminišką. T.y. skaudžioji su kūrybine susikeičia vietomis - "atsisako" skaudžiosios funkcijos stabdžiai... ir "kiškis drąsuolis" nebejaučia baimės ją demonstruoti a lia kūrybiškai. Gal kada surengti praktinį seminarą, a? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 19 Vas 2010, 11:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Sveiki,

išties buvo labai smagu pasimatyti bei susipažinti su naujais nariais, ir tikra tiesa, kad labai trūko acteko ;)

Dėl Juos tipo - sutinku su Liepos nuomone, jog žmogus myte gavo daug naujos info apmąstymui ir reikia, kad ji dabar susigulėtų.

Toks pojūtis, kad veee po myto kažko išsigando ;) Ar klystu ?

Aš, kaip sensorikė, negaliu nepastebėti, kad labai žaviai atrodė aristokratė: jai nepaprastai tinka tokia šukuosena ir raudona spalva.

Taip pat labai puikiai atrodė Solanža - visa atsigavusi, atjaunėjusi, išgražėjusi: tam tikri pokyčiai gyvenime tikrai į naudą.

Man patiko Liepos šukuosena - tokia mielai moteriška, netgi Liepos logiškumą sušvelnina ;)

Veee - apskritai jauna švelni būtybė, kas jau savaime yra miela :)

Na, o jei apie džentelmenus - kai kurie įdėmiai klausėsi, kai kurie aktyviai kalbėjo, pirštais nebadysiu ir nevardinsiu, aprangos detalių irgi šukuosenų juo labiau neaptarinėsiu :happy: Tiesiog buvo labai smagu apsikeisti nuomonėmis, išgirsti įvairių pastebėjimų tiesos paieškose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 21 Vas 2010, 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
na išsigąsti tai man nebuvo ko, aš tik pradėjau šita tipologija ir apskritai žmonių tipavimu abejoti :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 21 Vas 2010, 21:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O kas kelia abejonių?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: darom meeta
StandartinėParašytas: 21 Vas 2010, 22:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
veee rašė:
na išsigąsti tai man nebuvo ko, aš tik pradėjau šita tipologija ir apskritai žmonių tipavimu abejoti :wink:

Be reikalo, veikia socionika, patikrinta praktiskai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 60 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007