Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 29 Kov 2009, 23:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
atrodo, kai kurie dalyviai forumą traktuoja kaip išvietę. jungiasi tik tam, kad išsidergtų.

jei jie nebus išmesti, forumo laukia liūdnas likimas.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 09:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
aš ištryniau Fritzlio postus. Nemačiau jokios konstruktyvios diskusijos, nei kietesniu, nei minkštesniu stilium, tik beprasmį spaminimą.
Nei matei, nei norėjai pamatyti. Kai ištrinta, tai jau beviltiška aiškintis.
Na, o LAJ'us ištikimas sau: ir toliau dergia ant kitų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 09:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
aš ištryniau Fritzlio postus. Nemačiau jokios konstruktyvios diskusijos, nei kietesniu, nei minkštesniu stilium, tik beprasmį spaminimą. Ir nieko tai neturi bendro su baimėmis- tik su tvarkos palaikymu. Jei jums patinka bardakas,susikurkit savo forumą ir jame nusišnekėkit iki kol patiems nuo savęs bloga pasidarys.


Aisku.
Cituoti:
Iš tikrųjų - reikia apsivalyti nuo ne(da)užaugų. O tai prilįs visokių "pacukų" spamintojų su savo SMS-iniu žargonu...
Solanža, gerai padarei.


Jeigu tokiu butu, tuomet apsivalyt tikrai reiketu, deja nera. Beje, kam tie rusizmai? Ar jau pamirsot, kad pati propagavot tik taisyklinga lietuviu kalba, t.y. nosines raides, jokiu barbarizmu ir t.t.?
Cituoti:
atrodo, kai kurie dalyviai forumą traktuoja kaip išvietę. jungiasi tik tam, kad išsidergtų.

jei jie nebus išmesti, forumo laukia liūdnas likimas.


Vat cia tai prajuokinai :smile: , forumo liudnas likimas laukia visai ne todel, kad Globas bando kazka rasinet, kas Jums nepatinka, o todel, kad Jus nieko nesistengiat daryt, kad kokie nors rimti zmones susidometu siuo forumu. Paradoksalu, taciau net sio forumo "galva" (viena is daugelio :happy: ; tiesa sakant, berasant apie galvas iskilo asociacijos apie lietuviskas pasakas :tongue: , t.y. slibinus su keliom galvom :happy: ), kuri yra labai "pakanti" :happy: kitoms panasioms i socionika teorijoms, nieko CIA siuo metu nerasineja, o rasineja MBTI forume. Taigi, darykit isvadas. Arba ne, geriau as Jums pagelbesiu (nes dar gal per sunku TEISINGAS isvadas Jums bus padaryt): Nera naujos informacijos = nera suinteresuotumo.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 09:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
11:11 rašė:
Paradoksalu, taciau net sio forumo "galva" (viena is daugelio :happy: ; tiesa sakant, berasant apie galvas iskilo asociacijos apie lietuviskas pasakas :tongue: , t.y. slibinus su keliom galvom :happy: ), kuri yra labai "pakanti" :happy: kitoms panasioms i socionika teorijoms, nieko CIA siuo metu nerasineja, o rasineja MBTI forume. Taigi, darykit isvadas.
Rimtai? :shocked: :shocked:
Bet jai bus atleista, nes ji bando MBTI šalininkus atvesti į tiesos kelią, ar kaip? :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 11:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Rimtai? :shocked: :shocked:


Siaip butu geriausia, jei pati kaltininke butu prisipazinus, bet kadangi ji nemato mano postu, nes savo galva i smeli kaip strutis ikiso, tad as jai pagalbesiu :tongue: :happy:

Va, ikalciai: http://charakteris.info/forum/viewtopic.php?f=30&t=55

Cituoti:
Bet jai bus atleista, nes ji bando MBTI šalininkus atvesti į tiesos kelią, ar kaip? :smile:


Kazkaip sunku isivaizduot, kad to pacio slibino viena galva butu "aptalzyta" kitu galvu :happy:

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 11:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
11:11 rašė:
Cituoti:
Rimtai? :shocked: :shocked:


Siaip butu geriausia, jei pati kaltininke butu prisipazinus, bet kadangi ji nemato mano postu, nes savo galva i smeli kaip strutis ikiso, tad as jai pagalbesiu :tongue: :happy:

Va, ikalciai: http://charakteris.info/forum/viewtopic.php?f=30&t=55

Cituoti:
Bet jai bus atleista, nes ji bando MBTI šalininkus atvesti į tiesos kelią, ar kaip? :smile:


Kazkaip sunku isivaizduot, kad to pacio slibino viena galva butu "aptalzyta" kitu galvu :happy:


Ar "apskundus" Liepą pagerėjo pačiam "ant dūšios" Vienuolika dvitaškis vienuolika ? :) Prašviesėjo diena? Pasijutai nuveikęs didelį darbą vardan forumo ? :)

Žavu ... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
11:11 rašė:
Siaip butu geriausia, jei pati kaltininke butu prisipazinus, bet kadangi ji nemato mano postu, nes savo galva i smeli kaip strutis ikiso, tad as jai pagalbesiu :tongue: :happy:
Ką gi, komentarai nebereikalingi. Mane įkyriai pora metų kalė prie kryžiaus, kad buvau savaitei užėjęs į fiziognomistų forumą, kitiems lipdė MBTI-istų etiketes, o pati... :wink:
Yra daug liaudies patarlių apie tai :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 12:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Ar "apskundus" Liepą pagerėjo pačiam "ant dūšios" Vienuolika dvitaškis vienuolika ? :) Prašviesėjo diena? Pasijutai nuveikęs didelį darbą vardan forumo ? :)
Tai ne skundimas, o gana svarbios informacijos paviešinimas. Nereikia etinių išvedžiojimų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 12:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Ar "apskundus" Liepą pagerėjo pačiam "ant dūšios" Vienuolika dvitaškis vienuolika ? :) Prašviesėjo diena? Pasijutai nuveikęs didelį darbą vardan forumo ? :)


Aha :happy: , pagerejo diena. O jei rimtai, tai as tik konstatavau fakta ir nieko daugiau. Prasveses man dienos tuomet, kuomet cia bus ka skaityt apie socionika, vietoj tokiu skaitymu: "Liepa metė 1d6 kauliuką. rezultatas 3". As kazkada dar stengiausi kazka daryt del sio forumo likimo, bet dabar tik stebiu viska, tad tikrai nemanau, kad as kazka nuveikiau ir/arba nuveiksiu "didelio" vardan sio forumo.

Vis gi, man labai knieti suzinot, kaip viskas butu, jei kas nors kitas, pavyzdziui, Globas ar as, o ne Liepa butu rasineje MBTI forume. Itariu, kad butu viskas kitaip :happy: Taigi, apibendrinant reiketu pasakyt, kad as visada mielai pakritikuosiu tuos zmones, kurie viena sako, o kita daro, ypac, jei dar ir kitus moko kaip reikia TEISINGAI gyvent, ir/arba elgiasi kvailai (pavyzdziui, strucio elgesys, t.y. galvos kisimas i smeli, zmoniu atveju).

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
11:11 rašė:
Vis gi, man labai knieti suzinot, kaip viskas butu, jei kas nors kitas, pavyzdziui, Globas ar as, o ne Liepa butu rasineje MBTI forume. Itariu, kad butu viskas kitaip :happy: Taigi, apibendrinant reiketu pasakyt, kad as visada mielai pakritikuosiu tuos zmones, kurie viena sako, o kita daro, ypac, jei dar ir kitus moko kaip reikia TEISINGAI gyvent, ir/arba elgiasi kvailai (pavyzdziui, strucio elgesys, t.y. galvos kisimas i smeli, zmoniu atveju).


nieko nebūtų buvę. atvirkščiai, būtų tik pasidžiaugta ir tiek. esame raginę, kad jei tamstai ar kam kitam būtinai norisi socionikos forume naudoti mbti terminologiją, tai geriau jau tai taikyti kitame forume, o ne čia.

o kalbant apskritai, absurdiška manyti, kad jei esi prisiregistravęs viename forume, tai tau yra draudžiama dalyvauti kitame. nebent esi avelės mentaliteto - tada tai suprantama.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Joldija rašė:
11:11 rašė:
Cituoti:
Rimtai? :shocked: :shocked:

Siaip butu geriausia, jei pati kaltininke butu prisipazinus, bet kadangi ji nemato mano postu, nes savo galva i smeli kaip strutis ikiso, tad as jai pagalbesiu :tongue: :happy:
Va, ikalciai: http://charakteris.info/forum/viewtopic.php?f=30&t=55
Cituoti:
Bet jai bus atleista, nes ji bando MBTI šalininkus atvesti į tiesos kelią, ar kaip? :smile:

Kazkaip sunku isivaizduot, kad to pacio slibino viena galva butu "aptalzyta" kitu galvu :happy:

Ar "apskundus" Liepą pagerėjo pačiam "ant dūšios" Vienuolika dvitaškis vienuolika ? :) Prašviesėjo diena? Pasijutai nuveikęs didelį darbą vardan forumo ? :)
Žavu ... :happy:

Na, kam gi reikėjo PAPILDOMOS reklamos, kam tiek vargo... :happy: :happy: :happy: Ta proga DAR KARTĄ mielai kviečiu VISUS prisijungti.
Primenu, testų temoje pasidalinau savo mintimis, kad reikėtų su MBTI šalininkais pasigilinti į socionikos ir MBTI skirtumus. Pasikalbėjau su ano forumo adminu - jis mielai sutiko skirti tam atskirą bloką. Tik mums (ir jiems, ir man) sunku su terminija ir žymėjimais - šiuo metu galvoju, kaip ten įkelti socionikos grafinius žymėjimus... (būtų universalu - tada nesipainiotų raidės)
Jau atsiranda minčių ir nagrinėjant skirtumus. Tiesa, ten forume irgi beveik visi naujokai, tik pradėję domėtis, bet atrodo, keli dalyviai rimti (suvokia, kuria tipolgoja domisi ir nevelia visko į vieną jovalą). Matau, kad su jais galima diskutuoti. Pasirodo, MBTI irgi yra funkcijos (tiesa, jos kitokios). Nuorodas davė Adminas ir Gytaz - jie man pasirodė "kieti" vyrukai.

P.S. Galėsiu apibendrintomis išvadomis pasidalinti ir čia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 14:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
Aš labai norėčiau patikrinti to klausimyno statistinį patikimumą, vis dėlto patirties turiu su apklausom.. tiek žmonių pildo tą testą ir tie rezultatatai būtų labai naudongi testo tobulinimui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 14:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
11:11 rašė:
Cituoti:
Ar "apskundus" Liepą pagerėjo pačiam "ant dūšios" Vienuolika dvitaškis vienuolika ? :) Prašviesėjo diena? Pasijutai nuveikęs didelį darbą vardan forumo ? :)


Aha :happy: , pagerejo diena. O jei rimtai, tai as tik konstatavau fakta ir nieko daugiau. Prasveses man dienos tuomet, kuomet cia bus ka skaityt apie socionika, vietoj tokiu skaitymu: "Liepa metė 1d6 kauliuką. rezultatas 3". As kazkada dar stengiausi kazka daryt del sio forumo likimo, bet dabar tik stebiu viska, tad tikrai nemanau, kad as kazka nuveikiau ir/arba nuveiksiu "didelio" vardan sio forumo.

Vis gi, man labai knieti suzinot, kaip viskas butu, jei kas nors kitas, pavyzdziui, Globas ar as, o ne Liepa butu rasineje MBTI forume. Itariu, kad butu viskas kitaip :happy: Taigi, apibendrinant reiketu pasakyt, kad as visada mielai pakritikuosiu tuos zmones, kurie viena sako, o kita daro, ypac, jei dar ir kitus moko kaip reikia TEISINGAI gyvent, ir/arba elgiasi kvailai (pavyzdziui, strucio elgesys, t.y. galvos kisimas i smeli, zmoniu atveju).


Tai smagu, kad tiek nedaug tereikia :happy: Jei knieti sužinoti, "kaip viskas būtų" - pabandyk parašinėti tame minimame MBTI forume ir sužinosi. Pats tikriausias kelias sužinojimo link :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 14:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
betipo rašė:
Aš labai norėčiau patikrinti to klausimyno statistinį patikimumą, vis dėlto patirties turiu su apklausom.. tiek žmonių pildo tą testą ir tie rezultatatai būtų labai naudongi testo tobulinimui.

Turite omenyje MBTI testą? Pačiam atlikus testą juk niekas netikslina tipo nustatymo teisingumo...
Daugelis žmonių jį pildo kaip kokį žaidimą. O paskui gi baisiai įdomu skaityti gauto tipo aprašymą ir aikčioti kaip "viskas atitinka" tarsi horoskope.
Patikimumą galima būtų tikrinti tiktai tvirtai žinant tiriamųjų MBTI (arba IMTipus). O dabar tokios informacijos nėra.

Įdomus dalykas išaiškėjo gilinantis - dominuojanti funkcija.
Pvz. INTJ tipui MBTI tipologijoje http://www.typelogic.ru/mbti/portraits/INTJ.html teigiama, kad dominuojanti (Dominant) yra intravertinė intuicija, o pagalbinė (Auxiliary) - ekstravertinė logika. Tačiau socionikoje tokia tipo struktūra "labiau būdinga" Balzakui... :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
MbTi turejau omeny. Patikimuma galima tikrinti nebutinai lyginant su kitu testu, svarbus ir pats atskirų klausimų grupių vidinis suderinamumas, ką galima paskaičiuoti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007