Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 12:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 22:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ką gi, galbūt ir mums laikas prisistatyti, kas esame  :wink:.

Beta kvadrą, kaip jau minėta, sudaro Hamletas, Gorkis, Žukovas ir Jeseninas. Juos valdanti stichija - ugnis. Kvadros atstovai pasižymi veiklumu, aistringumu, tikslo turėjimu ir jėga. Jie tiesiog verda aistra, ieško ir randa savo veiklos sritį, kurioje galėtų pritaikyti savo energiją ir pajusti taip jiems būtiną kovos dvasią.

Pagrindinės kvadros vertybės.

Pirmiausia - juos jungia siekis kuo labiau padidinti teigiamų emocijų kiekį + E ( :bethics:). Jie moka džiaugtis ir mažais dalykais. Audringų dramatiškų emocijų fone, kurios visada šią kvadrą lydi, net ir maža, teigiamos reakcijos nusipelniusi detalė jau yra pagrindas džiugesiui bei nuotaikai pakilti.

Be to, "ugnies" sociotipai svarbiausia vertybe pripažįsta silpnumo sumažinimą -F, ( :bsensoric:), t.y. ramybę, kovojant su netektimis bei savo priešininkais. Tai kvadra, kurioje valios galia yra būtina sąlyga efektyviai veiklai. Kantrybė, ryžtingumas, atsparumas ir nesugniužimas visada jiems bus aukščiausias autoritetas.

Antrą kvadrą taip pat jungia aistringas troškimas išvengti pavojė -T ( :wintuition:). Jie linkę vengti klaidų, kurios jau kartą buvo padarytos. Jų aplinkoje labai vertinamas patyrimas, išbandymai. Jie gerai jaučiasi ekstremaliose situacijose.

Ketvirta jų vertybė - organizacinė logika +L ( :wlogic:), besiremianti išvystytu pareigos jausmu, pilietiškumu, atsidavimu pasirinktai veiklai. Todėl ši kvadra yra labiausiai disciplinuota ir organizuota, mokanti greitai sukaupti visas jėgas į kumštį, kai tik gresia pavojus ar kilus ekstremaliai situacijai.

Šios kvadros socialinis vaidmuo kyla iš jos vertybių - naujos tvarkos ir organizacinių struktūrų įdiegimas besipriešinančios aplinkos sąlygomis. Šios kvadros sociotipai istorijos tėkmėje pasireikšdavo kaip valstybių ir imperijų kūrėjai, aktyvūs politiniai veikėjai, atkakliai kovoję dėl valdžios. Užtenka prisiminti Aleksandrą Makedonietį arba Petrą I-ąjį. Jų į? tikslą nukreiptai energijai sunku pasipriešinti. Kliūčių nugalėjimas valios metodais - tai jų misija. Be to jie teikia prioritetą ne gynybai, o puolimui. Taip pat jie su įkvėpimu apdainuoja aukas ir praradimus, neišvengiamus kovoje.

Psichologinis "ugnies" sociotipų amžius - jaunystė. Žmogus būtent jaunystėje yra pats stipriausias, tada kai jis yra drąsus, aktyvus, nekantrus... Jis trokšta veiklos ir įsitvirtinti. Jam norisi imtis didelių darbų, kuriuose būtų galima realizuoti savo energiją. Širdyje puoselėjamos tuščiagarbės svajonės apie stulbinančią karjerą, didelius užkariavimus, garbę ir šlovę. Tai pilnai atitinka antros kvadros pasaulėjautą. Jos atstovai ir atrodo išoriškai jauni ir stiprūs, žvalūs ir gražūs, gerai valdantys savo kūną.

Metų fiziniam cikle juos atitiktų labiausiai saulėtas, prisotintas energijos metas - vasara. Metas, kai ateina laikas visa ko įgyvendinimui. Svajonės ir iliuziniai pavasario planai - praeitis. Atėjo metas imtis konkrečių veiksmų.
:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 09:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveikos, merginos :happy:

Santa, geras pokalbis  :wink:

Solanža, įdomus kvadros aprašymas, tokio dar nebuvau skaičiusi :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 17:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: man tai įdomus čia vienas (gal atsitiktinis) sutapimas:). Kadaise buvau užsisakius iš vieno astrologų tinklapio informaciją apie mano praeitus gyvenimus, nustatytą remiantis gimimo data, laiku ir vieta. Nežinau aš, kiek tai briedas, o kiek reinkarnacijos išties realios, bet aš kaip ir Tu, tokia pusiau budistė  :wink: tai gal biškį ir tikiu.. 

Žodžiu, ten buvo rašoma, kad kažkuriam gyvenime aš buvau seselė, ar slaugytoja prie Aleksandro Makedoniečio kariuomenės, sekiau paskui jį į pasaulio kraštą  :happy:, buvo paminėtas lyg tyčia dar Henrikas Rudasis, irgi panašiom funkcijom tenai tarnavau...  :wink: :happy: Žodžiu, kur lenkiu - kai skaitau tą kvadros aprašymą, man rodos, Jeseninai labai tiko Žukovams į palydą kaip padedantys pasiilsėti po didelių mūšių, išaukštinti tuos žygdarbius dainomis ir poezija, pasirūpinantys didžiavyrių komfortais ir t.t...  :wink:

Kaip Tau atrodo?  :smile: Tik nežinau, ką šioje kvadroje darė Gorkiai ir Hamletai. Ką jie galėjo veikti Aleksandro Makedoniečio laikais, tarkim?  :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 20:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža: Su Gorkiu viskas aišku: kruopų maišus skaičiavo, kad kariuomenei nieko netruktų, kardus prižiūrėdavo, kiek sveikų, sulaužytų, sudilusių ir pan. Vienžo, suvesdavo buhalterinius duomenis + prižiūrėdavo bendrąją tvarką stovykloje ir apskritai buvo labai tinkamas į padalinio vadus. O Hamletas vakarais, kai kariai grįždavo mirtinai nusibaigę po mūšio, lipdavo ant vežimo ir skeldavo ugningas prakalbas apie šviesias ateities vizijas. Pats Makedonietis savo oratorinius sugebėjimus (o jų turėjo) demonstruodavo tik prieš ypatingus mūšius (sužibėdavo kaip aukso grynuolis, retai, bet užtikrintai, tsakant).O Jeseninas...taip...osoba blizko približonnaja...
:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 20:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nu jo, d?l Gorkio tai ?ia taikliai, taikliai Tu  :smile:



Cassandra raš?:
.O Jeseninas...taip...osoba blizko približonnaja...

:happy:




tai yra, Makedonie?io meiluž?? 



vaj?...  :confused: :wink:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:




tai yra, Makedonie?io meiluž?? 



vaj?...  :confused: :wink:





Hm...Kam taip grubiai?...relaksacija po m?ši?, k?no ir sielos masažai...ir kiti dvasingi dalykai... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: na ne, ne grubiai,- tik tikslinuosi.  :wink: Nežinau Makedonie?io gyvenimo istorijos fakt?, k? jis ten pašal?j tur?jo, ko ne...  :wink: Gal Tau žodis "meiluž?" turi labai jau negatyvi? prasm??  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 23:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža:happy: :happy: Viskas OK, juokauju :wink: O šiaip tai tais laikais tikra meil? tarpo tik tarp vyr?...Moterišk?s tebuvo tik padarai vaikams gimdyti...Bent jau tokia išvada man piršosi pasiži?r?jus "Aleksandr? Makedoniet?". Apskritai, homoseksualizmas ir biseksualizmas antikos laikasi buvo kone norma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 03:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ah rimtai gi ! taip neseniai rod? t? film?... kai kažkada skai?iau filmo komentarus, b?tent homoseksualizmas labai krito dom?n filmo ži?rovams- gal režisierius zagnul] bišk??

Nors jo, žinau, Antikoj tas buvo gan normalu. (Man ?domu, kaip su Seneka ir jo laiškais Lucilijui, ar j? meil? irgi buvo su homoseksualumo elementais?...)



Na geros dienos, o gal ir savaitgalio: tylin?iam Gorkiui :P :wink:, Casandrai ir santai  :smile: Santa, prašau, jauskis dr?siau, ?sitrauk ir Tu ? diskusijas... ne?k?siu  :wink: :smile: O tai matai, kai j?s tylit, tai aš ?ia baigiu vis? kambario erdv? užimt su savo plepalais.  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 11:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, plepam  plepam, niekur ir anys nedings, paklausys ir patys užsigeis prisijungti  :wink: :happy:



O su tuo filmu, man tas homoseksualizmo aspektas irgi pasirod? duokl? dabar vyraujan?iai madai, to biš tolerancijai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Solanža:

Labai smagu skaityti tuos j?s? plepalus :smile:

O ? diskusijas ?sitraukti kartais beprotiškai tr?ksta laiko, kartais nuotaikos :wink:  O juk norisi dalintis tik smagia pavasarine nuotaik?le :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 17:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra:

aišku niekur jie nedings:))

Aš mielai prisijungiu, kai galiu :happy:



Nu bet kur tas Hamletas...? aš suprantu, kad jis niekaip neapsisprendžia: b?ti jam ar neb?ti:)))

Nu bet gal Gorkis pad?s???



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Vas 2005, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
santa:



Oficialiai pripažinto Hamleto pas mus kaip ir nebuvo. Bet...gal dar išl?s koks užsislaptin?s... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bal 2005, 00:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: kaip tau, gerai tokia sistema kaip dabar yra? tipai su tarptipiniais vienoj kr?voj?  :smile:



einu ir ieškau, kur ?ia dar pabamb?jus  :happy: :happy: :happy:



ech, iš tikro tai fain? vakar? aptur?jau. ilg? ilg? pokalb?.....



gero vidursavai?io ryt užeisiantiems ?ia ;)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2005, 10:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža:



Ne, baisi betvark?, kol aš ?ia atieškojau, kur toji paskutin? Tavo žinut?...Tipai ir tarptipiniai santykiai tur?t? b?ti atskirai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 43 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007