Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ivairiu tipu santykiai su Hamletu
StandartinėParašytas: 25 Sau 2011, 20:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Čia nežinau apie kurią šnekate :wsensoric: ar :bsensoric: .
Hugo ir Dreizerio jos yra atitinkamai kūrybinė ir foninė - abi stiprios funkcijos. Kūrybinė - pati orientuojasi, o foninė išklausys, bet vistiek padarys savaip.
Hamleto ir Dostiko atitinkamai - skaudžioji ir aktyvacinė. Skaudžioji turbūt iš viso vengia, kad ją "liestų"... Aktyvacinė gal labiausiai reaguoja "su apetitu"

Hugo ............... Dreizeris ............ Hamletas ......... Dostojevskis
1 :bethics: 2 :wsensoric: .......... 1 :wethics: 2 :bsensoric: .......... 1 :bethics: 2 :wintuition: .......... 1 :wethics: 2 :bintuition:
3 :blogic: 4 :wintuition: .......... 3 :wlogic: 4 :bintuition: .......... 3 :blogic: 4 :wsensoric: .......... 3 :wlogic: 4 :bsensoric:
5 :wlogic: 6 :bintuition: .......... 5 :blogic: 6 :wintuition: .......... 5 :wlogic: 5 :bsensoric: .......... 5 :blogic: 6 :wsensoric:
7 :wethics: 8 :bsensoric: .......... 7 :bethics: 8 :wsensoric: .......... 7 :wethics: 8 :bintuition: .......... 7 :bethics: 8 :wintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Ivairiu tipu santykiai su Hamletu
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 07:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Sveiki,
na vistik dėl savo draugės tipo, tai vistik labai smarkiai linkstu į Hamleto pusę, nei Dreizerio. Kažkaip ji man labai ekstravertiška. Aišku aš gana mažai pažystu Dreizerių, bet bent jau mano draugas Dreizeris, tai gana santūrus su žmonėmis. O vat mano draugė tai "gyvas" žmogus. Kartais atrodo kad viskas per kraštus liejasi, nuo tos gyvybės. O gal aš Dreizerių gyvibingų nemačiau. O gal aš ne taip suprantu ekstraversiją ir intraversiją.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 109 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007