Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 25 Kov 2010, 00:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Taip, labai "veža" kartu svajoti, fantazuoti. Gali atsiskleisti, duoti sau valią, pilną laisvę, nes garantuotai niekada neišgirsi replikos "ką čia nusišneki" :wink:
Kaip gali tokie dalykai varginti?! Siela dalyvauja tarsi kokioje šventėje - praskaidrėja kasdienybė. Sakyčiau, kad netgi pasikrauni energijos. Netgi jeigu kasdienybėje labai sunku ar kas nesiseka - tai tokie pafantazavimai paprastai prasidėdavo nuo "juodojo jumoro". Suveikia kaip juoko iškrova, atsikratai balasto.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 26 Kov 2010, 22:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
as isidarbinau i gamykla ir dabar pries mane kyla uzdavinys -isskaiciuoti,kas yra kas.ir viena is versiju,kad mano virsininke don kichotas.as nesu tikra.pirmiausiai ji labai protinga ir gali pastoveti uz reikala.is kitos puses ji man atrodo ne per daug stipri,gal but as klystu.panasi i logika,bet daugiau abstraktu.issiblaskius,nedaveda reikalo iki galo ir laiminga,kada as tai padarau.nekontroliuoja musu.o gal but nekontroliuoja tu,kuriais pasitiki.didziausias punktas jos isvaizda.eisena ,kaip pas vyra,rengiasi bet kaip.be kosmetikos.dirba nuo 7 ryto iki 10 vakaro,nes megsta dirbti.juokauja kazkaip nevykusiai,nes as is vis nesuprantu jos jumoro.gire mane,kad gerai dirbu ir tai malonu,nes nedaug virsininku,kurie giria savo pavaldinius.padekit man.atrodo tai butent santykiai kvazitapatybes.dzeko ir dono.bet ar donas gali tiek dirbti?viena diena isvaziavo su seima ledu valgyti ant valandos ir vel sugryzo.nebutu keista,bet tai 7 valanda vakaro,o poto dar i darba grizo.man atrodo,kaip is kitos planetos.iracionalumas matosi,sensorika nesijaucia.daug sypsosi,juokauja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 28 Kov 2010, 15:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Donas iš tiesų gali dirbti daug. Jaučiasi atsakingas, turi nuolat būti "procese". Tas grįžimas vėl į darbą po vaišinimosi ledais su šeima - visiškai normalus dalykas. Pati taip darau tada, kai "darbo procesą" netikėtai pertraukia žmonės, kuriems taip pat būtina neatidėliotinai skirti laiko. Tuomet po to vėl grįžtu prie darbų ir tęsiu tai, ką buvau numačiusi. O kartais toks atitraukimas labai išmuša iš vėžių - ir nebegaliu toliau tęsti. Tai biesina.
Jeigu artimieji labai dažnai (netgi po darbo) stengtųsi mane "ištraukti" - jausčiau kaip įkyrų trukdymą. "Po darbo" man yra, kai padarau kas numatyta, o ne darbo valandos. Beje, dirbu banguotai - būna dienų, kai tikrai geriau išeiti prasiblaškyti nuo pusdienio, negu "atsėdėti" valandas tuščiai... O kai pagauna azartas - galiu iki išnaktų padaryti dviejų dienų darbą.
Priimtiniausias būtų laisvas darbo grafikas (žinant atlikimo terminus). Esu linkusi įsiklausyti į savo entuziazmą, nemėgstu kai mano darbingumas bandomas įsprausti į darbo laiko rėmus.

Apranga ir kosmetika priklauso nuo aplinkybių. Kai "to būtinai reikia" - bus. Beje, "geras atrodymas" suteikia emocinio pasitenkinimo, gerina savijautą, didina energingumą. Vertinu patarimus ir artimųjų pagalbą šiuo klausimu. Svetimų žmonių komplimentai galbūt nepasiekia savo tikslo - žiūriu įtariai.
Man dėl eisenos tikrai niekas niekada nereiškė pastabų... Nuo vaikystės mėgau šokti, gal tai turi įtakos judesių koordinacijai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 28 Kov 2010, 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
Donas iš tiesų gali dirbti daug. Jaučiasi atsakingas, turi nuolat būti "procese". Tas grįžimas vėl į darbą po vaišinimosi ledais su šeima - visiškai normalus dalykas. Pati taip darau tada, kai "darbo procesą" netikėtai pertraukia žmonės, kuriems taip pat būtina neatidėliotinai skirti laiko. Tuomet po to vėl grįžtu prie darbų ir tęsiu tai, ką buvau numačiusi. O kartais toks atitraukimas labai išmuša iš vėžių - ir nebegaliu toliau tęsti. Tai biesina.
Jeigu artimieji labai dažnai (netgi po darbo) stengtųsi mane "ištraukti" - jausčiau kaip įkyrų trukdymą. "Po darbo" man yra, kai padarau kas numatyta, o ne darbo valandos. Beje, dirbu banguotai - būna dienų, kai tikrai geriau išeiti prasiblaškyti nuo pusdienio, negu "atsėdėti" valandas tuščiai... O kai pagauna azartas - galiu iki išnaktų padaryti dviejų dienų darbą.
Priimtiniausias būtų laisvas darbo grafikas (žinant atlikimo terminus). Esu linkusi įsiklausyti į savo entuziazmą, nemėgstu kai mano darbingumas bandomas įsprausti į darbo laiko rėmus.

Apranga ir kosmetika priklauso nuo aplinkybių. Kai "to būtinai reikia" - bus. Beje, "geras atrodymas" suteikia emocinio pasitenkinimo, gerina savijautą, didina energingumą. Vertinu patarimus ir artimųjų pagalbą šiuo klausimu. Svetimų žmonių komplimentai galbūt nepasiekia savo tikslo - žiūriu įtariai.
Man dėl eisenos tikrai niekas niekada nereiškė pastabų... Nuo vaikystės mėgau šokti, gal tai turi įtakos judesių koordinacijai.
tai tu sakai,gali mano virsininke buti donu,o gal ji dzekas.vaiksto pasisokinedama,kaip dzekas.pagal kokius dar pozymius as galiu spresti.ir ko man tiketis is virsininko dono.esu palikta savo valiai,kas gan patinka man.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 28 Kov 2010, 20:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš tikrai nieko nesakau, koks viršininkės tipas...
Sakau tiktai, kad darboholiškumas Donams būdingas. Ir Donai nėra namisėdos (jei pareigos, ar kiti įsipareigojimai jų ten neprirakina)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 31 Kov 2010, 20:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
Aš tikrai nieko nesakau, koks viršininkės tipas...
Sakau tiktai, kad darboholiškumas Donams būdingas. Ir Donai nėra namisėdos (jei pareigos, ar kiti įsipareigojimai jų ten neprirakina)

yra vyras,sunus 13 metu.ar tai ne isipareigojimai?as galvojau,kad eisena pasisokejant budinga tik dzekui.kokie pagrindiniai skirtumai dzeko ir dono.kaip juos nesupainioti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 31 Kov 2010, 22:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vyras ir sūnus, tikriausiai, nėra neįgalūs... Apie "tradicines moters pareigas namie" Donės-moters geriau neerzinti... Tačiau jei ji iš tikrųjų bus reikalinga savo šeimai - parodys didelę ištvermę ir pasiaukojimą.

Džekas racionalas ir labai praktiškas, ūkiškas (tikras verslininkas-gamybininkas), moka panaudoti įv. naudingumo svertus. Donas iracionalas ir daugiau teoretikas. Situacijas vertina apibendrintai (išvadomis), vadovaujasi idėjomis, principais.
Džekas dirba stabiliau, gali nejausti nuovargio. Donas dirba daugiau "banguotai" (jam keičiasi darboholizmo ir vilkinimo periodai, bet puikiai jaučia, kada reikia susigriebti). Be to Donas gali "tarp darbų" užsiiminėti pašaliniais reikalais, kurie jį sudomina, o Džekas tuo atžvilgiu beveik nesiblaško.

Laisvalaikio metu Džekui vis tiek labai sunku nieko neveikti (pvz. kelias dienas vartytis pliaže), gyvybės tonuso palaikymui jam būtinas adrenalinas. Donas gali ir tinginiauti (tuo metu jis svajoja) :strange:

Donas savo pavaldiniais pasitiki, leidžia jiems veikti savarankiškai. Žinoma, pats turi neabejoti darbuotojų kompetencija (o kas ką sugeba - turi nuojautą). Moka vadovauti bendraminčių komandai ir yra gana demokratiškas. Jeigu komandoje vyktų intrigos - turbūt "užtrumpintų" autokratiškai (biesina logiškai nenusakomos manipuliacijos) ir jis silpnas "žmonių santykių architektas". :tongue:
Nežinau, kaip Džekas šiuo atžvilgiu...

Ką kiti manote apie skirtumus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2010, 21:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
Vyras ir sūnus, tikriausiai, nėra neįgalūs... Apie "tradicines moters pareigas namie" Donės-moters geriau neerzinti... Tačiau jei ji iš tikrųjų bus reikalinga savo šeimai - parodys didelę ištvermę ir pasiaukojimą.

Džekas racionalas ir labai praktiškas, ūkiškas (tikras verslininkas-gamybininkas), moka panaudoti įv. naudingumo svertus. Donas iracionalas ir daugiau teoretikas. Situacijas vertina apibendrintai (išvadomis), vadovaujasi idėjomis, principais.
Džekas dirba stabiliau, gali nejausti nuovargio. Donas dirba daugiau "banguotai" (jam keičiasi darboholizmo ir vilkinimo periodai, bet puikiai jaučia, kada reikia susigriebti). Be to Donas gali "tarp darbų" užsiiminėti pašaliniais reikalais, kurie jį sudomina, o Džekas tuo atžvilgiu beveik nesiblaško.

Laisvalaikio metu Džekui vis tiek labai sunku nieko neveikti (pvz. kelias dienas vartytis pliaže), gyvybės tonuso palaikymui jam būtinas adrenalinas. Donas gali ir tinginiauti (tuo metu jis svajoja) :strange:

Donas savo pavaldiniais pasitiki, leidžia jiems veikti savarankiškai. Žinoma, pats turi neabejoti darbuotojų kompetencija (o kas ką sugeba - turi nuojautą). Moka vadovauti bendraminčių komandai ir yra gana demokratiškas. Jeigu komandoje vyktų intrigos - turbūt "užtrumpintų" autokratiškai (biesina logiškai nenusakomos manipuliacijos) ir jis silpnas "žmonių santykių architektas". :tongue:
Nežinau, kaip Džekas šiuo atžvilgiu...

Ką kiti manote apie skirtumus?

o kokie gali buti povandeniniai akmenys tarp virsininko dono ir pavaldinio dzeko.kol kas man labai patinka mano laisve,bet as matau daug trukumu.pvz.neateina darbuotojas i darba,o virsininke net nezino ir turi dirbti uz du.kaip nesusigadinti santykius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2010, 23:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
o kokie gali buti povandeniniai akmenys tarp virsininko dono ir pavaldinio dzeko.kol kas man labai patinka mano laisve,bet as matau daug trukumu.pvz.neateina darbuotojas i darba,o virsininke net nezino ir turi dirbti uz du.kaip nesusigadinti santykius.
Praktiškai neteko susidurti su viršininko/pavaldinio santykiais. O šeimoje tai tikrai gerai, kai kiekvienas turi savo užsiėmimus ir mažiau kišasi, ką ir kaip kitas daro. Apskritai imant kvazitapatybės santykių esmė tokia ir yra, kad kiekvienas tuos pačius dalykus mato tarsi iš kitos pusės, juos spręsti bando savais metodais.
Siūlyčiau ir toliau gerbti viens kito laisvę ir savarankiškumą :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 02 Bal 2010, 01:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Liepa rašė:
Vyras ir sūnus, tikriausiai, nėra neįgalūs... Apie "tradicines moters pareigas namie" Donės-moters geriau neerzinti... Tačiau jei ji iš tikrųjų bus reikalinga savo šeimai - parodys didelę ištvermę ir pasiaukojimą.

Džekas racionalas ir labai praktiškas, ūkiškas (tikras verslininkas-gamybininkas), moka panaudoti įv. naudingumo svertus. Donas iracionalas ir daugiau teoretikas. Situacijas vertina apibendrintai (išvadomis), vadovaujasi idėjomis, principais.
Džekas dirba stabiliau, gali nejausti nuovargio. Donas dirba daugiau "banguotai" (jam keičiasi darboholizmo ir vilkinimo periodai, bet puikiai jaučia, kada reikia susigriebti). Be to Donas gali "tarp darbų" užsiiminėti pašaliniais reikalais, kurie jį sudomina, o Džekas tuo atžvilgiu beveik nesiblaško.

Laisvalaikio metu Džekui vis tiek labai sunku nieko neveikti (pvz. kelias dienas vartytis pliaže), gyvybės tonuso palaikymui jam būtinas adrenalinas. Donas gali ir tinginiauti (tuo metu jis svajoja) :strange:

Donas savo pavaldiniais pasitiki, leidžia jiems veikti savarankiškai. Žinoma, pats turi neabejoti darbuotojų kompetencija (o kas ką sugeba - turi nuojautą). Moka vadovauti bendraminčių komandai ir yra gana demokratiškas. Jeigu komandoje vyktų intrigos - turbūt "užtrumpintų" autokratiškai (biesina logiškai nenusakomos manipuliacijos) ir jis silpnas "žmonių santykių architektas". :tongue:
Nežinau, kaip Džekas šiuo atžvilgiu...

Ką kiti manote apie skirtumus?


manau, labai taikliai apibūdinai. pats, tarkim, apie hekslio ir hamleto skirtumus taip išdėstyti palyginimui negalėčiau :strange:

galiu pasakyti, kad didžioji dalis, ką pasakei apie doną, tiktų ir heksliui. gal tik skirtumas būtų, kad hekslis kaip vadovas kur kas daugiau dėmesio skirtų žmogiškiesiems ištekliams ir gerai bendravimo atmosferai palaikyti. tačiau generalinė linija iš esmės lieka tokia pati - sujungti bendraminčius bendram tikslui pasiekti, taip pat svajoti, kurti planus ir pan.

dėl hamletų, jie taip pat mėgsta ir moka (dažnai laiko savo pašaukimu) burti kolektyvą tam tikriems tikslams pasiekti, tik turbūt jų metodai turbūt skiriasi. jei heksliai yra didesni individualistai, ir tam tikras grupes buria įvairių socialinių tinklų pagalba, kai žmonės gali būti labai skirtingi, tačiau tam tikru aspektu pritariantys vienai ar kitai idėjai, tai hamletai siekia įkvėpti kolektyvo dvasią, kur visi jaustųsi kaip viena, ir pakiltų į kovą konkretiems žygiams. heksliai turėtų pabrėžti integraciją ir bendradarbiavimą tarp įvairių grupių ir įvairių individų, o hamletai - tvirtas ir aiškiai atskirtas bendruomenes ir visaakeriopą jų vidinę integraciją (tapatybę).

kalbant apie santykius, tai man jie paprastai gaunasi gana prastoki :strange: (bet čia gal ir nuo tipo priklauso - kvazitapatukas kvazitapatukui nelygu). kažkaip nepavyksta susiklijuoti - čia "lygiagretumo" apibūdinimas išties tinka. tarsi eini šalia, bet bendradarbiauti nelabai pavyksta. asmeniškai, paprastai šiek tiek atstumia :bethics: vartojimas. kai jis tampa (mano akimis bežiūrint) "besaikis" arba pernelyg intensyvus, kažkaip natūraliai norisi atsitraukti. ir, pavyzdžiui, juoku neatsakyti į garsų juoką ar kokį kitą emocijų pasireiškimą. suveikia kažkokia savisauga, kuri nejučia patį bendravimą ir atitolina. ir taip išlieka tas judėjimas lygiagrečiai, nesusikertant.

gal - svarstau - džeko ir dono bendravimas turėtų būti dalykiškesnis, juk paremtas jis labiau logika nei etika. matyt, tik veikla projektuota kitomis kryptimis, o pats bendravimas gali susiklostyti pakankamai normalus.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 02 Bal 2010, 13:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Actekai, gal dar potipis lemia šitų santykių komfortabilumą. pvz. jei daryt prielaidą kad Smilga- hamletė, tai manau, tau tokiam santykyje būtų visai komfortiška.
kaip ir mano atveju, kiek skaičiau teorijoje, vienas dostų potipis labai akcentuoja moralines nuostatas, moralizuoja, linkęs į asketizmą ir t.t. Jaučiu, kad visai man su šio potipio atstovais nepakeliui būtų. o kitas kur kas malonesnis :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 02 Bal 2010, 13:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa rašė:
Donas savo pavaldiniais pasitiki, leidžia jiems veikti savarankiškai. Žinoma, pats turi neabejoti darbuotojų kompetencija (o kas ką sugeba - turi nuojautą). Moka vadovauti bendraminčių komandai ir yra gana demokratiškas. Jeigu komandoje vyktų intrigos - turbūt "užtrumpintų" autokratiškai (biesina logiškai nenusakomos manipuliacijos) ir jis silpnas "žmonių santykių architektas". :tongue:
Nežinau, kaip Džekas šiuo atžvilgiu...

Ką kiti manote apie skirtumus?


labai taikliai apibūdinai. tik dėl paskutinės dalies irgi nežinau. žinau džekų vadovų, bet neteko būti pavaldine. tik žinau, kad mėgsta kad būtų laikomasi nustatytos tvarkos, ir jeigu kažkas nepaklūsta, remia savo :blogic: prie sienos, gali taikyti ekonomines sankcijas ir pan, visa tai labai ramiai dalykiškai pagrįsdamas,kodėl žmogus to nusipelnė.
Dar, teoriškai svarstant, džekas turėtų nebūt toks kategoriškas, kad ir dėl tų pačių intrigų. man atrodo, kad džekams net galėtų būti įdomios tos intrigos. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 03 Bal 2010, 21:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
Liepa rašė:
Donas savo pavaldiniais pasitiki, leidžia jiems veikti savarankiškai. Žinoma, pats turi neabejoti darbuotojų kompetencija (o kas ką sugeba - turi nuojautą). Moka vadovauti bendraminčių komandai ir yra gana demokratiškas. Jeigu komandoje vyktų intrigos - turbūt "užtrumpintų" autokratiškai (biesina logiškai nenusakomos manipuliacijos) ir jis silpnas "žmonių santykių architektas". :tongue:
Nežinau, kaip Džekas šiuo atžvilgiu...

Ką kiti manote apie skirtumus?


labai taikliai apibūdinai. tik dėl paskutinės dalies irgi nežinau. žinau džekų vadovų, bet neteko būti pavaldine. tik žinau, kad mėgsta kad būtų laikomasi nustatytos tvarkos, ir jeigu kažkas nepaklūsta, remia savo :blogic: prie sienos, gali taikyti ekonomines sankcijas ir pan, visa tai labai ramiai dalykiškai pagrįsdamas,kodėl žmogus to nusipelnė.
Dar, teoriškai svarstant, džekas turėtų nebūt toks kategoriškas, kad ir dėl tų pačių intrigų. man atrodo, kad džekams net galėtų būti įdomios tos intrigos. :strange:

dar kaip idomios,tik kada manes neliecia.is vis neidomu,jei nieko nevyksta.ir is vis dzekas geras vadovas-demokratiskas,bet tvarka turi buti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 05 Bir 2011, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Santykis su Jeseninu paremtas beveik vien ateitimi, spėjimais, idealizmu. Visada atsipalaidavęs, paslankus ir sunkiai nuspėjamas. Prisiima atsakomybę, nors ne visada jos laikosi. Mane kaip racionalą, smarkiai išbalansoja ir tuo pačiu padeda viską pamatyti kitaip. Padeda apeiti problemas, skatina drąsioms avantiūroms. Didelių kvadrų vertybių nesutarimų nepastebiu.
Labai palankus santykis norint patirti kažką naujo, pažvelgti kitu kampu. Gyvenimo bendražygis, kuris ras išeitį ir padės grūdintis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2011, 18:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Galbūt nelogiškas klausimas, bet man įdomu. Ar galima demonstratyvinę :wintuition: priversti veikti labiau lyriškai, abstrakčiai - kaip Jeseninas, o ne praktiškai ir nepastebimai? Ar tikrai Jeseninams Dostai atrodo tokie konservatyvūs? Dažnai sulaukiu priekaištų iš Jeseninės, kad nemoku negalvoti apie smulkmenas, pasiduoti neapgalvotam veiksmui ir panašiai. Įtampa kyla nebent dėl sunkiai nuspėjamų ir pačiam nebūdingų sprendimų. Šitam santykyje galima neblogai apšlifuoti be didesnių trukdžių, tik reikia nujausti motyvą ir keisti nusistovėjusį požiūrį, kas gali būti nelengva.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007