Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 22:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, pakeisk tip? ir viskas bus tvarkoj:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 17:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Nors v?lgi, juokinga: parašiau sms: "važiuoju ten ir ten. gr?žus tau parašysiu". T?kart kažkur užtrukau, jau gaunu sms "ar tau viskas gerai?". Na, galvoju,nat?ralu: r?pinasi. Atsakau: "žinoma, kas man gali b?t negerai?". Atsako: "Laukiau, kol parašysi...Nesulaukiau-pats parašiau, nors pasakei, kad laukti, kol parašysi. Neramu buvo".

Priima kažkaip tiessmukai t? pasakym?, tarsi nurodym? tyl?ti. O juk visai ne taip aš sakiau. :smile:

Bet na, irgi galima išmokti man, kaip pasakyti taip, kad b??iau teisingiau suprasta.





nu aš tai kažkaip manau, kad ?ia viskas ok, ir nieko tiesmukai jis nesuprato. tiesiog dar labiau pagrind?, kod?l neramu ir kod?l paraš? sms. aš tai tik pasižav??iau sau, "kad kaip gražu, kaip r?pinas" :smile:, ir saky?iau - "a?i? už miel? r?pest?, viskas man gerai, o kaip tu laikais? kada susimatom?". nu kažkaip taip :smile:



Aišku, nieko smagaus, kai prisiskaitai, koks siaubingas tas santykis- superego . Bet gi vistiek norisi galvoti, kad bus kažkaip kitaip, nei tiems kitiems. 




svarbiausia b?ti savimi, ir viskas bus gerai :wink: tikrai ne tipas visk? lemia. socionika moko, kad yra 16 meili? r?ši?, ir visos jos savaip malonios ir gražios :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
aš tai tik pasižav??iau sau, "kad kaip gražu, kaip r?pinas" :smile:


Ir Stirliai sitaip megsta "rupintis", bet man, kaip Liutaurui, tai patinka. O va Zukovai linke pasiklysti laike, taigi ir Jeseninams toks rupescio supratimas, kaip ir "neuzkoduotas". Jie, kaip taisykle, visada visur uztrunka:happy:



svarbiausia b?ti savimi, ir viskas bus gerai :wink:


Sitaip tiesmukai nedrisciau pasakyti. Dar i savoka "buti savimi" labai smarkiai pasigilinti galima. Ir kada tas saves isieskojimo procesas jau uzsibaiges...

Viena, kai sie santykiai trumpalaikiai, kita, kai nuolatiniai ir pasovus. I santykio harmoninguma reikia eiti is abieju pusiu, labai jau cia daug tolerancijos ir pagarbos reikia, bet ka ten zinai, gal isbalansuosit :wink:



P.s. Va tokie zodziai labai tinkami Gabenui :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras raš?:
<...> socionika moko, kad yra 16 meili? r?ši? <...>
Neduok Dieve, kad ji kadanors to mokyt?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 20:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Solanža, pakeisk tip? ir viskas bus tvarkoj:).




isverskit kas nors, kas cia noreta pasakyt? :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 20:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:
Solanža raš?:
Nors v?lgi, juokinga: parašiau sms: "važiuoju ten ir ten. gr?žus tau parašysiu". T?kart kažkur užtrukau, jau gaunu sms "ar tau viskas gerai?". Na, galvoju,nat?ralu: r?pinasi. Atsakau: "žinoma, kas man gali b?t negerai?". Atsako: "Laukiau, kol parašysi...Nesulaukiau-pats parašiau, nors pasakei, kad laukti, kol parašysi. Neramu buvo".

Priima kažkaip tiessmukai t? pasakym?, tarsi nurodym? tyl?ti. O juk visai ne taip aš sakiau. :smile:

Bet na, irgi galima išmokti man, kaip pasakyti taip, kad b??iau teisingiau suprasta.





nu aš tai kažkaip manau, kad ?ia viskas ok, ir nieko tiesmukai jis nesuprato. tiesiog dar labiau pagrind?, kod?l neramu ir kod?l paraš? sms. aš tai tik pasižav??iau sau, "kad kaip gražu, kaip r?pinas" :smile:, ir saky?iau - "a?i? už miel? r?pest?, viskas man gerai, o kaip tu laikais? kada susimatom?". nu kažkaip taip :smile:





Tai aš ir nesakau, kad ne OK. :smile: Man irgi patinka r?pestingumas, net labai. Ta?iau visgi suprast- nelabai supranta mano pasakym? apie laik?, nes panašios situacijos vis pasitaiko. Na, bet tai tikrai jokia problema. :smile:

O toki? frazi?, kaip "a?i? už miel? r?pest?..." tai man kaip ab?c?l?s reik?t? mokytis - ne?prastos jos man :smile: Pas mane pilna visoki? "kaip džiugu, kaip smagu, kaip gera", bet tik ne minkšt? toki? pad?kojim? ir kitoki? baltaetini? apglostym? :smile:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 20:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Solanža, pakeisk tip? ir viskas bus tvarkoj:).
Solanža raš?:
isverskit kas nors, kas cia noreta pasakyt? :strange:


Galb?t tur?ta omeny "tapk dualu". Bet tipas gi nesikei?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 23:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Vartotojas 2 raš?:
liutauras raš?:
<...> socionika moko, kad yra 16 meili? r?ši? <...>
Neduok Dieve, kad ji kadanors to mokyt?...




et. nereikia visko pažodžiui suprasti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 23:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras: Na, kad ir ne pažodžiui vertinant, atsižvelgiant ? kontekst?, šis išvestinis teiginukas labai ir labai netik?s :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 01:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: leisk tau priminti šios temos tikslus :smile:



Pelene raš?:
Manau šiame forume pernelyg karaliauja logika, nors yra ir nemažai etik?, bet kažkod?l jie nelabai reiškiasi, kaip etikai. Yra nemažai tem?, kur galime mintis d?styti "protingai", negalima padaryti nei vienos login?s spragos...

Nor??iau, kad šioje temoje vyraut? etika, o tai reiškia, kad ?ia b?t? galima panagrin?ti žmones, kaip tipus, kod?l jie elgiasi vienaip, o ne kitaip. Pasigilinti ? santykius. Ir kas svarbiausia, neb?t? galima kritikuoti logikos, nes kartais realus gyvenimas labai prasilenkia su visokiausios r?šies logika




Tai aš supras?iau, kad b?t? visai gerai, jeigu logikai pasistengt? bent jau šioje temoje ži?r?ti pro pirštus, atlaidžiai ? visk?, k? šneka etikai. :smile:, nekreipti d?mesio ? išsireiškim? netikslumus, o ver?iau analizuoti tarpusavio santykius - su logikais, su etikais... :smile:

Taip aš suprantu šit? tem?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 01:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene: turb?t pirm?kart šiandien taip stipriai pajutau betos ir deltos tarpkvadrinius skirtumus. Susim?s?iau apie juos.

*Pas mus vyrauja emocijos, jos yra toleruojamos, j? perdaug nelabai gali b?ti:). Gali b?ti verkiama, gali b?ti garsiai juokiamasi, gali b?ti labai aktyviai, karštai, aistringai diskutuojama. Nelabai r?pinamasi- KAIP pasakyti. Esm?- K? siekiama perduoti, informacijos esm?, o ne forma. Ir geri ketinimai:).

*Kas lie?ia asmenin? erdv?, žukovas visada žino, kam kur vieta, ir t? viet? parodo, tam tarpe ir jeseninui, kuris tuo metu stov?jo ant kelio. Pasakys- s?sk ten. Ir visiems labai gerai. Nes pa?iam sau viet? erdv?je rasti sunku, s?dies kažkur ant kraštelio, regis pavirstum besvoriu debes?liu:))).

* Vyrauja karai. Kas ne su mumis, tas - prieš mus. Šita dalis man svetimesn?, man norisi ramint kariaujan?ius, nors...kam nepatinka pergal?s;).



Deltoje vyrauja daugiau gal siekis atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, išsikalb?ti tiek, kiek pats nori...joki? invazij? ? vienas kito teritorij?, pagarba asmeninei erdvei. N?ra savininkiškumo, žmon?s tarsi patys sau. Net nesuprantu, kas juos laiko kartu? Grei?iausiai, dostik? ir heksli? sugeb?jimai b?ti gerais psichologais.



B?t? ?domu palyginti šias dvi kvadras. Gal delta daugiau k? pasakytum?t, man sunku analizuoti tai.



Perkopijavau tai ? kit? tem?, apie kvadras. Galim ir ten padiskutuot, kad ?ia nenukreipt temos šalin. O galim ?ia.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 08:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Vartotojas 2 raš?:
liutauras raš?:
<...> socionika moko, kad yra 16 meili? r?ši? <...>
Neduok Dieve, kad ji kadanors to mokyt?...




:happy::happy::happy:

O kodelgi nepasnekejus apie kiekviena meiles "rusi" atskirai :wink:, jei jau zmones susibega visuose santykiuose, tai ir ta "meile" tubut yra, tik klausimas kiek ji trunka ir kokia forma pasireiskia.

Jei skaidytume socionika i disciplinas, tai cia tarsi butu fizinio ir muzikos pamoka :wink::happy:, ju rimtumas priklauso nuo ziurejimo kampo.:happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 09:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Vartotojas 2: a) nemanau, kad jis visai netik?s.



b) galima b?t? d?l to ir padiskutuoti; - atmetus lyrin? išsireiškim? "socionika moko", išties gana paprasta suvokti, kad kaip yra 16 šiaip santyki?, bus ir 16 meili? r?ši? :smile:



c) bet ne vieta ir ne laikas ?ia :wink: tema išties ne tam ?ia skirta :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 09:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
isverskit kas nors, kas cia noreta pasakyt?


Solanža, aš noriu pasakyti, kad tu visiškai berasmiškai save programuoji blogiems santykiams. B?t? dar suprantama, jeigu j?s? tipai b?t? užtikrinti ir štampas pastatytas, o ?ia...

Gali b?ti, kad j?s? tipai net ne tokie, kaip tau atrodo, o tu jau užsiprogramavus...

Gyvenime labai daug priklauso nuo to, k? ir kaip mes m?stom. Galvosi, kad j?s? santykiai puik?s, ži?r?k, taip ir bus:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 09:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža, Nadia nor?jo pasakyti, kad visai neatmestina galimyb?, kad j?s su tuo "gabenu" - dualai :smile:



o kod?l gi ne, gal visai gera psichologinio programavimo priemon? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 244 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007