Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 20 Lie 2009, 07:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
11:11 rašė:
Cituoti:
vaikai suauge,pas juos savo gyvenimas.vyras,kaip draugas.jeigu as galeciau pakeisti savo gyvenima,buciau laiminga.kada viskas gerai ir nieko nevyksta,as krentu i depresija.mes gyvenam 20 metu kartu.as negaliu pasakyti,kad as laiminga,nors pas mane viskas yra del laimes.galvoji,man nenusibodo taip gyventi.noreciau nusiraminti,nors vyras sako,kad as ir budama septynesdesimt metu nenusiraminsiu.pas mane dar padidinta seksualine energija,kuria as daznai sublimuoju i darbo,galiu dirbti 24 valandas.zinoma,butu lengviau,jei as buciau vyras.visdelto dzekas,tai vyriskas tipas.


Ziurek tik, kad nesibaigtu taip:

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... d=23166295

nieko nebijau.ramus gyvevimas mane ivaro i depresija.sedeti depresijoj ir visiskai nesidometi gyvenimu,tai iseitis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
nors man ne puse tiek nera metu, bet tawe suprantu, ir galwoju kad pati nk nenurimsiu, nes taip nera idomu gywenti. jei nori kz emocinio sumisimo, pabenrauk su heksliu wyru. as jau 3 metai bendrauju, mes nesame pora. bes nenustoju apie ji galwoti. ir kai pagaliau jis teikiasi su manim susitikti buna nuostabu, bet iki tol kol kartu. kita diena nerandu sau wietos, bet tai kzk nauji wejai. mes retai susitinkam , bet susitikus atrodo ne nebuwom issiskyre. ir drauge heksli turiu. :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 16:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
nors man ne puse tiek nera metu, bet tawe suprantu, ir galwoju kad pati nk nenurimsiu, nes taip nera idomu gywenti. jei nori kz emocinio sumisimo, pabenrauk su heksliu wyru. as jau 3 metai bendrauju, mes nesame pora. bes nenustoju apie ji galwoti. ir kai pagaliau jis teikiasi su manim susitikti buna nuostabu, bet iki tol kol kartu. kita diena nerandu sau wietos, bet tai kzk nauji wejai. mes retai susitinkam , bet susitikus atrodo ne nebuwom issiskyre. ir drauge heksli turiu. :strange:

as turiu drauga draizeri ir viskas taip nuostabu,tik vienas punktas-mes abu vede.seniai jau susiduolizave,tik va bijau,kad sazines jausmas mano draizerio nenugaletu musu meile.as del duoliniu santykiu galiu galva padeti.nieko nebijau ir jei pakviestu,eiciau paskui ji nors i zemes krasta.ti va su draizeriu vargu ar galimas toks siuzetas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Gru 2009, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
kai waikai didele. nereikia del ju gywenti, as jus suprantu, jums norisi wisko daBAR ARBA NIEKO. GAL PABANDYKIT SU JUO BENDRAUTI NEIPAREIGOJANCIAU, O JEI PER SUNKU, ATSIRIBOTI NUO JO IR PAZWELGTI I WISA TAI SI SONO, PASWARSTYTI KO JUS NORISI, REIKIA. O JEI MESIT SAWO WYRA, SUEISIT SU DARIZERIU, O POTO JIS JUS MES? AR PAGALWOJOT KA TADA DARYTUMET? GAL JUS TIESIOG BIJOT PALIKTI WYRA, NES JIS YRA ATSARGINIS WARIANTAS, JEIGU TAIP NUTIKTU


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Gru 2009, 15:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
kai waikai didele. nereikia del ju gywenti, as jus suprantu, jums norisi wisko daBAR ARBA NIEKO. GAL PABANDYKIT SU JUO BENDRAUTI NEIPAREIGOJANCIAU, O JEI PER SUNKU, ATSIRIBOTI NUO JO IR PAZWELGTI I WISA TAI SI SONO, PASWARSTYTI KO JUS NORISI, REIKIA. O JEI MESIT SAWO WYRA, SUEISIT SU DARIZERIU, O POTO JIS JUS MES? AR PAGALWOJOT KA TADA DARYTUMET? GAL JUS TIESIOG BIJOT PALIKTI WYRA, NES JIS YRA ATSARGINIS WARIANTAS, JEIGU TAIP NUTIKTU

reikalas tame ,kad vargu ar draizeris kada pakvies.juk jis toks bailys.zinoma as zvelgiu i tai is sono,ir man norisi iseiti neatsisveikinus,tik taip sunku,kad nesinori gyventi.ir darbo as beveik neturiu,o dzekas be uzsiemino-neteisingas dzekas.zinoma as rasiu jegu is tos situacijos islysti.bet taip skaudu,kada pagaliau as suradau draizeri,as negaliu su juo buti.ir nezinau dabar ko man siekti ir ka ieskoti.nera tikslo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Gru 2009, 19:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
bet jus raset kad jis sugryzo, ka jis jums gali pasiulyti geriau nei jusu wyras?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Gru 2009, 09:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
bet jus raset kad jis sugryzo, ka jis jums gali pasiulyti geriau nei jusu wyras?

duolas visdelto.o vyras stirlicas,vis manim nepatenkintas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Gru 2009, 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
kad dualas tai nereiskia, kad bus gerai, taip kaip rasoma. buna wisokiu isimciu. o gal geriau jei norit tai ir skirkites su wyru, kam taip gywent jei kankinates.???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Gru 2009, 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kadangi viskas dėstoma viešai, tai skaitom visi... Bet ar ne geriau grynai asmeninius intymius klausimus aptarinėti asmeninėse žinutėse?
Aš kažkaip nepatogiai jaučiuosi, kai kas nors "išsirenginėja iki apatinių" tiesiog gatvėje...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Gru 2009, 16:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa, o manęs visai neerzina tokios temos. juk nenorint galima tiesiog praleisti tas žinutes, ir neskaityti. ir iki apatinių išsirengimo dar čia toli, man rodos :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Gru 2009, 17:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
aš irgi pritarčiau, kad galima būtų įvairiais klausimais diskutuoti.

juk nebūtinai visi turi tik "sausas" teorines problemas nagrinėti. kitiems tiesiog praktinės realijos (kad ir kokios jos atrodytų privačios) gali labiau rūpėti :smile: tačiau diskutuojant apie privačius dalykus, tam tikro atviravimo niekada neišvengsi, tad su tuo geriau tiesiog susitaikyti.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Gru 2009, 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
:confused: Atsiprašau. Ko gero, būsiu sureagavusi į "priešingos kvadros" vertybes...
Nemoku vaikščioti basomis po žarijas (pojūtis panašus)... :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 08:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
aciu visiems.juk mes kaip tik diskutuojam apie meile ir tipus ir man idomu ,kaip dzekai myli.ir kaip dzekai issiskiria.as nebijau buti atvira,nes niekas manes nepazysta.vot ir paaiskinkit,kaip tam vargsui dzekui iseiti is duoliniu santykiu be dideliu praradimu.galima net paaiskinti,ko tas dzekas gyvenime iesko ir nusiramins jis kada nors.kokios funkcijos dirba ir kokios nedirba jei paciai visiskai nesinori keistis.o ir valios nera.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 11:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
jei as noriu skirtis tai ilgai apie tai galwoju, delioju uz ir pries. bet nkm nesakau, nebent artimai draugei, po pokalbio wel pasweriu. ir buwo toks atwejis, su draugu gywenau, bet jauciau kad kzk netaip. pasnekejau su heksliu gryzau namo, ir pasakiau, kad susikrautu daiktus ir nesdintusi, be jokiu ceremoniju. zmogui, buwu kaip lietus is giedro dangaus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
man irgi reikia nuspresti,ka daryti toliau ir viskas.ir as beveik zinau,kaip toliau gyventi.mes dzekai mokam numirti ir vel is pelenu atsikelti.vien tik musu optimizmas ka reiskia.as labai vertinu,kada zmogus geranoriskai nusiteikias kito zmogaus atzvilgiu.juk gali buti zmogui bloga.as visada pasiruosus padeti.paprasciausiai as sunkiai skiriuosi su zmonemis ir ar tai budinga dzekui.pirmoj eilej nesinori izeisti,o pasakyti i akis negaliu,silpna etika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 117 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007