Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 10 Lap 2004, 22:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
pirmasis- siųstuvas, antrasis- imtuvas:

Štirlicas- Don Kichotas,
Don Kichotas- Hamletas,
Hamletas- Napoleonas,
Napoleonas-Štirlicas,
Diuma- Gorkis,
Gorkis- Balzakas
Balzakas-Dostojevskis
Dostojevskis- Diuma,
Hekslis- Dž.Londonas
Dž.Londonas- Žukovas,
Žukovas- Hugo,
Hugo-  Hekslis,
Gabenas- Dreizeris
Dreizeris- Jeseninas,
Jeseninas- Robespjeras,
Robespjeras- Gabenas.
---------------------------

Socialinis užsakymas
Tai asimetriški santykiai, t.y. nelygiaverčiai. Pirmasis partneris vertina antrąjį visai ne taip, kaip pastarasis pirmąjį. Pirmasis partneris, kuris yra užsakymo perdavėjas arba tiesiog užsakovas, ar dar vadinamas siųstuvu, žvelgia į antrąjį, vadinamą imtuvą iš viršaus žemyn, kaip į stovintį laipteliu žemiau, jo normaliai neįvertindamas. Tuo tarpu imtuvas į siųstuvą žiūri kaip į reikšmingą, įdomų žmogų, pradžioje jį pervertindamas. Imtuvą gali žavėti, visų pirma, siųstuvo elgesys, povyza, mokėjimas lengvai padaryti tai, ko imtuvas siekia; antra, jo minčių dėstymo maniera, jo kūrybiškumas. Imtuvas, kai šalia siųstuvas, nevalingai pradeda jam pataikauti, bando įtikti, pats nesuvokdamas to priežasčių. Visa tai prasideda nuo smulkmenų, o vėliau daroma vis daugiau ir daugiau, kol imtuvas pats nepradeda savęs tramdyti. Tuo tarpu iš šono tai atrodo taip, lyg imtuvas kažkodėl visąlaik teisintųsi prieš siųstuvą.
Tuo pačiu ir imtuvui ne viskas patinka siųstuvo elgesyje, jis mato savybes, kurios jį erzina. Tos savybės, kurias siųstuvas pabrėžia, išryškina, stengdamasis, savo nuomone, gerai atrodyti visuomenėje, atkreipti į save dėmesį, patenka imtuvo pasąmonėn ir sukelia jam neaiškų miglotą norą suaktyvėti ir pašalinti tas sąlygas, kurios verčia siųstuvą kentėti arba elgtis šitaip nenatūraliai… Tačiau imtuvui niekaip nesuvokiama, ką gi konkrečiai reikėtų daryti. Išreiškiamas užsakymas pasireiškia ne kaip individualus, o kaip socialinis, t.y. po juo slepiasi tos žmonių grupės problemos, kuriai priklauso ši pora.
Iš šalies socialinio užsakymo santykiai atrodo lygiaverčiais, be konfliktų. Jų iniciatoriumi beveik visada būna siųstuvas. Imtuvas jaučia iš užsakovo pusės kažkokias tai dvasines simpatijas savo atžvilgiu. Siųstuvas stengiasi visaip padrąsinti imtuvą, juo pasirūpinti, palaikyti jį, kiek įmanoma. Tačiau atsako į tai susilaukia paprastai tik pačioje santykių pradžioje. Bandymai susitarti su siųstuvu kaip lygiam su lygiu neturi prošvaisčių, atgalinis ryšys niekaip nesiklosto. Siųstuvas negirdi imtuvo. To pasekoje imtuvas nuo siųstuvo traukiasi, bando laikytis nuošalėje, nors kartais bando ir kaip nors įžeisti, panaudodamas savo silpnąją funkciją, kuria užsakovas savyje rūpinasi tik kartkartėmis.
Tokiu būdu šie santykiai gali būti pavadinti globos santykiais be atgalinio ryšio. Bėgant laikui jie gali peraugti į tokius, kad imtuvas beveik absoliučiai ignoruos siųstuvą. Tokios padėties įsivyravimas rodo, kad užsakymas pilnai suvoktas kaip socialinis.

Šie santykiai iš abiejų pusių yra ekstravertiški. Jie tinkami stabilioje darbinėje veikloje. Užsakymo diados ir triados yra labai produktyvios, jos dažnai įgyvendina ekspansyvią politiką savo veiklos srityje. Šeimai tokie santykiai tinkami tik tuo atveju, kai abu sutuoktiniai aukoja save bendram naudingam darbui, kuriame taipogi egzistuoja nemažai dalykinių kontaktų.

Siųstuvo – imtuvo santykis.
Nesant nuolatinio verbalinio kontakto ir veiklos planavimo, siųstuvas ir imtuvas išsimuša iš vėžių, jų darbo kokybė krenta. Jų veiklos greitas tempas negali būti chaotišku. Planų žlugimą ši pora išgyvena labai skausmingai.

Buvimas Siųstuvu
Pasireiškia siųstuvo kompetencija imtuvo akyse: mokėjimas tiksliai, logiškai, įtikinamai išdėstyti reikalo esmę ir siūlomų veiksmų būtinumą. Tačiau užsakymas, kuris nepasitvirtina faktais, kuris kyla vien iš ambicijų ar emocijų, tokių santykių į progresą neveda.

Buvimas Imtuvu
Tai labai dramatiškas santykis, priverčiantis žmogų išgyventi labai prieštaringus jausmus. Patekęs į tokį santykį, žmogus pajunta neabejotiną emocinį pakilimą. Šie santykiai žadina žmogaus kūrybiškumą, tačiau kartu ir pastūmėja jį į klaidas, atsirandančias dėl savo pasiekimų neobjektyvaus vertinimo.

Buvimas siųstuvu žmoguje sustiprina konkrečią jo mąstymo dedamąją, pagerina jo organizacines savybes, kurios yra susijusios su mokėjimu blaiviai vertinti susiklosčiusią padėtį ir pateikti tikslius nurodymus. Imtuvo negalima valdyti per įkvėpimą, pažadus ir rožines perspektyvas. Užsakomasis valdymas kuriamas konkrečios situacijos žinojimo pagrindu bei remiantis panašių užduočių sprendimų patirtimi.

Buvimas imtuvu - tai vargas ir neigiamos nuojautos santykiuose, tačiau tuo pačiu metu, buvimas imtuvu pagerina žmogaus fantaziją, pažadina tikėjimą savomis jėgomis. Imtuvas neretai imasi neįprastų sprendimų, išeinančių už dabartinės situacijos ribų.
Siųstuvas nuolatos išreiškia darbinį aktyvumą. Jis privalo nuolat judėti, sukurti darbinį ritmą, visur suspėti. Užsakymo imtuvas jaučia labai stiprią emocijų dinamiką. Jo būklė dramatizuojasi: lūkesčiai virsta nusivylimais, kartėlis susimaišo su maloniais jausmais.
Imtuvas stengiasi perimti siųstuvo metodus, kuriuos šis naudoja problemų sprendimui, o pats siųstuvas irgi nėra prieš pamokyti imtuvą savo paslapčių. Tokiu būdu, bėgant laikui jie vis labiau suartėja. Tuo pačiu krenta darbinė įtampa šioje diadoje- ji išsikvepia, darbo efektyvumas krinta. Siųstuvas ir imtuvas tampa vienas kitą pakeičiančiais: vienodai išreiškia diadą išoriniame pasaulyje.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2004, 22:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
galvojau šiandien apie šiuos santykius, ir buvo liūdna. Mano imtuvėlis Robespjeras. Pažįstu tik vieną tokį, bet tai toks nuostabus žmogus. Liūdna galvojant, kad negi ims izoliuotis nuo manęs kaip nors, nes aš jo negirdžiu (na taip rašoma...)?  :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 12:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nepergyvenk, Solanža, dėl savo imtuvėlio, kad jis ims nuo tevęs izoliuotis. Kaip supratau, tu žaviesi juo, o jei tu dar tai ir parodai, tai jį tai tik stimuliuoja.

Kad išlaikyti balansą, harmoniją šiame santykyje - protas, išmintis, žinojimas ir t.t. labai svarbūs. Emocijos, ambicijos - čia viską griauna.

Vat įdomu, kokie santykiai jus sieja - dalykiniai, draugiški, asmeniniai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 13:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
gal tai įvardinčiau dalykiniais. kreipiuosi kai reikia patarimų vienais ar kitais klausimais, bet tas buna gana retai. Tiesiog paskaičius tokius aprašymus, jau paskui baisu ir kreiptis :) .

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Tikrai, nemanau, kad būtų dėl ko pergyventi. Taigi turi kūrybinę etiką  :wink:
Tinkamai naudojama etika išvis padeda tiek su logikais, tiek su vyrais spręsti visus reikalus, o jei dar šie du komponentai vienoje vietoje................ :wink: :wink: :wink:
O jei rimtai, kad truputi ir pasinaudosi imtuvo gabumais tikrai nemanau, kad jį nualinsi. Svarbiausia, kad jis matytų, kad tau jis pagelbėjo ir tu tai vertini. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 23:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Jeigu pastebėjote, ten viršuje - susidaro tarsi uždaros grupės, iš tų tipų, kurie vienas su kitu "siųstuvo-imtuvo" santykiuose:
(įsivaizduokit kaip sujungtus žiedu)

pirmasis žiedas -Štirlicas-DonKichotas-Hamletas-Napoleonas-
antrasis žiedas -Diuma-Gorkis-Balzakas-Dostojevskis-
trečiasis žiedas -Hekslis-Džekas-Žukovas-Hugo-
ketvirtasis žiedas -Gabenas-Dreizeris-Jeseninas-Robespjeras-

Šios grupės iš 4 žmonių sudaro "socialinio užsakymo žiedus". Kartais jos dar vadinamos "socialinio progreso žiedais" - nes savo viduje grupės pasižymi akyvumu spręsdamos kūrybinius uždavinius, narpliodamos įvairias probelmas atranda nestandartinius sprendimus.
Beje žieduose visi ekstravertai (pirmajame ir trečiajame) arba visi intravertai (antrajame ir ketvirtajame).

Ypač kūrybiška grupė susidaro iš 8 žmonių, t.y. iš dviejų paralelinių (ekstravertiškojo ir intravertiškojo) žiedų (pvz. trečiasis ir ketvirtasis žiedai). Tokioje grupėje ypač pasireiškia protinis (kūrybinis) aktyvumas ir beveik nejuntama "varginimo".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 23:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Radau vieną tokių santykių pavyzdį, kur bendrabučio kambariokas (imtuvas) pasakoja, kaip jaučiasi su savo siųstuvu:

"Ginčytis su juo apie ką nors - beprasmiška, tai virš mano jėgų.  Mano argumentų jis paprasčiausiai negirdi. Kalba toliau, tarsi nebūtų jokio skirtumo - pasakiau aš tą frazę, ar ne. Jis vis tiek laikysis savo...
Aš nuolat jaučiu tarsi kažkokį vidinį spaudimą. Kada man sunku ant dūšios, o jam linksma nuotaika - jis stengiasi išjudinti ir mane, o mane tai tik erzina. O kada jis suirzęs - ieško kokio nors daikto (dažniausiai raktų), klausia manęs to-o-o-okiu tonu, tarsi būtent aš juos būčiau tyčia paslėpęs.
Mano nuoskaudų ar skundų jis rimtai nepriima, lyg visiškai nesuprastų, už ką ant jo pykstu. Po minutės, apsisukęs gali ramiai arba juokaudamas, paklausti ką nors tokio - na tarsi nieko nebūtų buvę"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa, aš tavo teorinį pavyzdį galiu panagrinėti iš savo praktikos. :happy:

Mano imtuvas (Diuma), taip pat sako, kad su manimi ginčytis - berasmiška. Nors man (Dostojevskiui) niekada nėra tikslas kažka nuginčyti ir man pačiai atrodo, kad aš girdžiu, ką sako mano imtuvas, o jis pasirodo nesijaučia girdimas.
Bet mano imtuvas nejaučia jokio vidinio spaudimo. Čia rašau, ne dėl to, kad man taip atrodo. Čia patvirtintas, mano imtuvo, faktas  :wink:
Kai mano imtuvui "sunku ant dūšios", niekada neprievartauju pralinksmėti - palieku erdvę. Tuo išvengiu jo erzinimo.
O dėl siustuviško suirzimo ir "tono" - mano imtuvėlis irgi jaučiasi, kaip tam pavyzdėlyje.
O paskutiniai pora sakinukų, mano imtuvo tvirtinimu - neatitinka tiesos.

Vis dėlto žinojimas padeda labai daug.......
:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 12:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ten pateikiau surastą pavyzdį, kai siųstuvas-imtuvas gyvena vienam bendrabučio kambary. Turbūt viskas tada pasireiškia aštriau...

Pačiai (siųstuvo vaidmenyje, ir kiek rečiau imtuvo) tenka bendrauti tik "iš toli". Nežinau, kaip ten gautųsi artimoje erdvėje.
Taigi galiu pasakyti tik apie ginčus. Ne visada ginčijamasi - kartais ir siųstuvas, ir imtuvas moka padėti. Ta pagalba gaunasi, kai reikia išnagrinėti, "išmėsinėti" problemą. Ji nebus tokia pagalba, kaip iš dualo - raminanti. Greičiau tik dar aštresniu kampu pasukama - parodomi visi problemos "viduriai". Tada ryškiau matai, bet spręti tenka pačam. Beprasmiški ginčai prasideda tada, kai paliečiamos pagrindinės nuostatos. Jos nesutampa. Turbūt todėl ir nepriimami oponento argumentai - jie tarsi žirniai į sieną. Jautiesi ir nesuprastas, ir iš vidaus "išdraskytas". Kompromisai dažniausiai neįmanomi.
Tokiuose santykiuose nėra atsipalaidavimo - labai būdingas bruožas. Atrodo viską darai, kad prisitaikytum, bet problemos atsiranda tarsi perkūnas iš giedro dangaus, rodos visai lygioj vietoj, kai to nesitiki.
Apie bendravimo erdvės pasidalijimą neturiu praktikos - tokiame santykyje bendrauju tikrai iš labai toli.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 16:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vakar sugalvojau vizualizaciją santykiui su man žinomu mano imtuvu. Gal ir pievos, o gal nelabai? :)

Galvoju, kad matau jo mintis, idėjas - tarsi išdėliotas įvairių spalvų ir formų figūras ant stalo. Tos figūros yra gražios, įdomios, jos juda įvariomis kryptimis, įžvelgiu, kad tas judesys harmoningas. Tačiau visiškai "nepagaunu kampo", koks mechanizmas jas taip judina ir kodėl taip, o ne kitaip. Stebiu jas ir svarstau, ar po tuo stalu yra magnetai, ar svirtys, ar kiti prietaisai... Tai yra, kas per dėsniai, kas per motyvai, kas per varomosios jėgos jame. Matau tik rezultatą.
Gal tai labai paviršutiniškas įspūdis, gal sąlygotas to, kad beveik nepažįstu to žmogaus. Bet manau, ir jums teko kada susidurt su tokia situacija, kai žaviesi, o perprasti negali, nes tarsi nepermatoma siena tarp jūsų  :smile:

ech, gal labai nenusikalbėjau

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 16:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na, mano santykiai su imtuvu, tai labai artimi ir ilgalaikiai.
Bet aš nenorėjau pasakyti, kad pavyzdukas negeras. Tiesiog norėjau pastebėti, kad ir šiame santykyje galima balansuoti. Jei leisi įvykiams tekėti sava vaga, elgtis, kaip tik šauna į galvą, neatsižvelgiant į  kitą žmogų, tikrai tada santykiai gali nusirutulioti nežinia kur........

Liepa, norėjau tavęs paklausti, ką tu turėjai mintyje sakydama, kad beprasmiški ginčai prasideda tada, kai paliečiamos pagrindinės nuostatos ir kad jos nesutampa.
Jei jauti ir matai, kad ginčas beprasmiškas, tai kuriem galam dar ginčytis? Ir kodėl manai, kad būtinai nesutampa? Jos su vienu žmogum (šiuo atveju imtuvu) gali nesutapti, bet gali ir sutapti.
Vat ir kodėl nepriimami oponento argumentai? Venas dalykas, kai imtuvas jaučiasi neišgirstas. Bet tai dar nereiškia, kad tikrai tie imtuvai nepasako nieko vertingo.........
Kompromisai įmanomi. Tik ne visada ir ne tarp visų. To turi norėti abi pusės. Bet tai reikalauja jėgų.
Taip, šis santykis visai nepanašus į dualų. Čia kiekvienas privalo turėti savo erdvę......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 17:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Svaigi, tu čia labai įdomią vizualiją sugalvojai, bet man, viskas daug lengviau ir paprasčiau matosi ir jaučiasi realiuose žmonių santykiuose. Išdėstyk tu viską "ūkišikai", visą situaciją ir kas tau neaišku.
Kokia tau varomoji jėga ten rūpi  :wink: ?

Ir kokį matai net rezultatą  :wink:  ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 17:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pasakojimo tikslas nebuvo ieškoti kažkokių sprendimų, o tik mėginimas nupiešti situaciją, kaip ji man atrodė tuo metu :smile:

Norėjau pasakyti, kad sunku permatyti, kas būtent norima pasakyti. Sunku būti tikrai, kad būtent taip supratai. Nesinori įžeisti. Bet problemos teorinės daugiau, o realiai nebuvo jokių konfliktų ar pan.

Pelene, aš galvoju paprastai: tiesiog yra toks santykis, ir reikia išmokti jame laviruoti bei sugyventi. kaip sakau - tik piešiau, o ne išeities ieškojau  :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 02:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene rašė:
ką tu turėjai mintyje sakydama, kad beprasmiški ginčai prasideda tada, kai paliečiamos pagrindinės nuostatos ir kad jos nesutampa.
Galima kalbėtis apie savijautą, dalintis įspūdžiais, pastebėjimais. Veikla geriau atskirai. Smulkmenose tikrai galima sutarti, rasti kompromisų. Jokiais konfliktais nekvepia. Tačiau vos tik paliečiamos pagrindinės nuostatos, kurios pvz. man yra pačios pačios svarbiausios (nes kitos - išvestinės iš jų) - pamatai, kad jos yra kone priešingos. 

Pvz. (labai abstrahuoju) sutampa nuostatos, kad sodinti augalą atvirame grunte reikia šaknimis žemyn, lapais į viršų, kad reikia laistyti, reikia tręšti, reikia ravėti - bet kai išaiškėja, kad jo nuostata, jog visa tai reikia daryti žiemą... ... ...  - kiekvienas lieka prie savo tiesos ir negali priimti kito argumentų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Gru 2004, 00:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 60
Siųstuvas yra žmogus iš didžiosios raidės, kurį aplinkiniai per mažai vertina ir kurį reikia gelbėti. Imtuvas yra kažkoks hiperaktyvus tipas, kuris lenda ir gelbsti, kai jo niekas neprašo. Čia tais momentais, kai vyksta užsakymas-priėmimas. Mat siųstuvo pirma funkcija yra ta pati, kaip dualo skausminė, o kai dualas reiškiasi iš savo skausminės tai yra tikras pavojaus signalas ir mes einame jo gelbėti.

Bet mes esame socionikai ir žinome, kaip yra iš tikrųjų ;)

Per socialinio užsakymo ir kontrolės žiedus girdėjau aiškinimą, kodėl neplinta socionika. Don Kichotai sukūrė socionikos struktūrą ir per tą žiedą ją priėmė Hamletai, kurie pačią struktūrą suprato ne taip gerai, bet užtai išdėstė reikalo didingumą. Toliau socioniką perėmė Napoleonai, kurie tą struktūrą, kiek jos liko iš Hamletų, perėmė dar prasčiau ir sukūrė pažinčių firmas socionikos pagrindais. Tai kas liko perėmė Štirlicai ir pabandė socioniką pritaikyti gamybai, bet nelabai pavyko ir jie grąžino Don Kichotams - pataisymui :) Tokiu būdu socionika judėjo iš alfa į beta - gama - delta ir vėl į alfa (kvadras). Dabar visa viltis yra Gulenko. Gulenko yra Robespjeras - jis yra kitame socialinio užsakymo ir kontrolės cikle. Tas ciklas juda priešinga linkme - toliau turėtų perimti gabenai → dreizeriai → jeseninai → robespjerai. Alfa-delta-gama-beta. Gal šiam ciklui gausis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 125 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007