Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2009, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
tokio uzsidariusio,salto,nerodinancio savo jausmu,visai manes negailincio ciniko ir egoisto as dar nebuvau sutikus.ar draizeris gali toks buti?
manau, kad negali

vadinasi maksimas,o as tiek metu klydau.miraziniai santykiai nieko nepadarysi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2009, 15:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miražiniai santykiai turbūt patys labiausiai nevykę iš visų: jokio konstruktyvumo, susikalbėti sunku, nėra normalaus kontakto. Pavyksta nebent tik lengvi pokalbiai neesminemis temomis. Mano santykiai su štirlicais labai nekonstruktyvūs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2009, 08:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
Miražiniai santykiai turbūt patys labiausiai nevykę iš visų: jokio konstruktyvumo, susikalbėti sunku, nėra normalaus kontakto. Pavyksta nebent tik lengvi pokalbiai neesminemis temomis. Mano santykiai su štirlicais labai nekonstruktyvūs.

pas mane visada buvo jausmas,kad tai dualiniai santykiai.dirbam mes labai gerai.ir bendraujam mes neblogai.vienintelis dalykas,kad jis mane isnaudoja psihologiskai.as visada ji raminu,nes jis nudnikas.visada skundziasi.as jam visada pakeliu nuotaika.bet toks jausmas,kad as zaidziu i vienus vartus,nes is jo puses as nieko negaunu.bet jis manes nepaleidzia ir jeigu as bandau nuo jo nutolti,jam labai blogai darosi ir jis megina mane grazinti.toks vampirizmas gaunasi,bet as ji myliu ir negaliu nuo to pabegti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2009, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Globas A rašė:
Miražiniai santykiai turbūt patys labiausiai nevykę iš visų: jokio konstruktyvumo, susikalbėti sunku, nėra normalaus kontakto. Pavyksta nebent tik lengvi pokalbiai neesminemis temomis. Mano santykiai su štirlicais labai nekonstruktyvūs.

Nu kad mano su robikais kaip tik sakyciau labai dalykiniai ir konkretus, verslo klausimais labai gerai sutariam, problema etiniuse dalykuose. Jei negali saves nusitipuot teisingai, neklaidink, kitu, ir nekeitinek niko, tik speju uzblokuot viena globa, islenda kitas su tom paciom nesamonem.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2009, 13:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
svyt rašė:
Nu kad mano su robikais kaip tik sakyciau labai dalykiniai ir konkretus, verslo klausimais labai gerai sutariam, problema etiniuse dalykuose. Jei negali saves nusitipuot teisingai, neklaidink, kitu, ir nekeitinek niko, tik speju uzblokuot viena globa, islenda kitas su tom paciom nesamonem.
Labai gerai, jei iš miražo išspaudi nors kiek naudos, garbė ir šlovė tau dėl to.
Grįžtant prie tokios nusibodusios temos kaip mano tipo nustatymas, tai ar tik ne pats nesugebi jo nustatyti: tai aiškinai, kad aš tipiškas gorkis, tai po to dreizeris, gal vėl kažką sugalvojai? Dreizeriams su štirlicais yra pusiau papildymas, apie pusiau papildymo santykius gali pasiskaityti, sužinosi, kad jie mūsų su tavim santykių neprimena nė iš tolo. Aš pats su savo pusiau papildine hamlete Betipo maloniai ir įdomiai pabendrauju čate.
Savo nicką Globą į Globą A pasikeičiau seniai, keista kaip štirlis taip vėlai tai pastebėjo. Taip kad užsiblokuok ir sėdėk ramybėje. Requiescat in pace.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 14:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt rašė:
Globas A rašė:
Miražiniai santykiai turbūt patys labiausiai nevykę iš visų: jokio konstruktyvumo, susikalbėti sunku, nėra normalaus kontakto. Pavyksta nebent tik lengvi pokalbiai neesminemis temomis. Mano santykiai su štirlicais labai nekonstruktyvūs.


Mano pastebėjimais, miražiniai santykiai yra pakankamai konstruktyvus, galima labai įdomiai ir turiningai bendrauti, gauti daug vertingos informacijos. Ir tai logiška, juk kūrybinės funkcijos tos pačios, kaip pas dualą. Todėl neįsivaizduoju,kaip gali būti sunku susikalbėti.
Ypač geras bendravimas per atstumą. Realiam bendravime dažniausia problema ta, kad nesutampa visiškai laisvalaikio preferencijos. Vienam norisi to, kitam ano. Todėl tenka bendrauti kiekvienam atskirai su savais draugais, dažniausiai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Mano pastebėjimais, miražiniai santykiai yra pakankamai konstruktyvus, galima labai įdomiai ir turiningai bendrauti, gauti daug vertingos informacijos. Ir tai logiška, juk kūrybinės funkcijos tos pačios, kaip pas dualą. Todėl neįsivaizduoju,kaip gali būti sunku susikalbėti.
Ypač geras bendravimas per atstumą. Realiam bendravime dažniausia problema ta, kad nesutampa visiškai laisvalaikio preferencijos. Vienam norisi to, kitam ano. Todėl tenka bendrauti kiekvienam atskirai su savais draugais, dažniausiai.
Tipams lengva susikalbėti, kai sutampa pirma f-ja, nes pasaulis suvokiamas vienodai. Miražo atveju pasaulio suvokimas yra priešingas. Tipams lengva veikti kartu, kai sutampa jų antra f-ja. Čia vėlgi to nėra.
Ne visai supratau tavo antrą sakinį: kodėl tu remiesi tik tuo, kad 2-a f-ja miražo atveju yra kaip dualo, bet nieko nerašai apie neigiamą pirmų f-jų gesinimą? Taip išeitų, kad pirmų f-jų gesinimas nekelia jokių problemų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 17:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
Mano pastebėjimais, miražiniai santykiai yra pakankamai konstruktyvus, galima labai įdomiai ir turiningai bendrauti, gauti daug vertingos informacijos. Ir tai logiška, juk kūrybinės funkcijos tos pačios, kaip pas dualą. Todėl neįsivaizduoju,kaip gali būti sunku susikalbėti.
Ypač geras bendravimas per atstumą. Realiam bendravime dažniausia problema ta, kad nesutampa visiškai laisvalaikio preferencijos. Vienam norisi to, kitam ano. Todėl tenka bendrauti kiekvienam atskirai su savais draugais, dažniausiai.
Tipams lengva susikalbėti, kai sutampa pirma f-ja, nes pasaulis suvokiamas vienodai. Miražo atveju pasaulio suvokimas yra priešingas. Tipams lengva veikti kartu, kai sutampa jų antra f-ja. Čia vėlgi to nėra.
Ne visai supratau tavo antrą sakinį: kodėl tu remiesi tik tuo, kad 2-a f-ja miražo atveju yra kaip dualo, bet nieko nerašai apie neigiamą pirmų f-jų gesinimą? Taip išeitų, kad pirmų f-jų gesinimas nekelia jokių problemų.


kodėl gi, kelia problemų. bet nesutinku, kad tai apsunkina antros funkcijos veiklą ir staiga tampa neįmanoma susikalbėti. bent aš puikiai susikalbu ir gerai suprantu tiek hekslius, tiek donus, su jų pirmąja :bintuition: :strange: O donams patinka šiluma, kurią gauna iš mano :bethics: na, su heksliais kiti dalykai, nesigilinkim prie miražo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2009, 09:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
kodėl gi, kelia problemų. bet nesutinku, kad tai apsunkina antros funkcijos veiklą ir staiga tampa neįmanoma susikalbėti. bent aš puikiai susikalbu ir gerai suprantu tiek hekslius, tiek donus, su jų pirmąja :bintuition: :strange: O donams patinka šiluma, kurią gauna iš mano :bethics: na, su heksliais kiti dalykai, nesigilinkim prie miražo.
Ne 2-os f-jos veiklą apsunkina, bet kito asmens veiksmų supratimą apsunkina.
Nepamiršk, kad tavo 1-oji f-ja yra :wintuition:, t. y. tau lengviau negu kitiems suvokti asmens veiksmų eiliškumą ir tuo pačiu jų prasmę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2009, 22:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Ne 2-os f-jos veiklą apsunkina, bet kito asmens veiksmų supratimą apsunkina.
Nepamiršk, kad tavo 1-oji f-ja yra :wintuition:, t. y. tau lengviau negu kitiems suvokti asmens veiksmų eiliškumą ir tuo pačiu jų prasmę.


kažkokias naujas teorijas tu čia dėstai. turbūt pats sugalvojai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2009, 09:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Globas A rašė:
Ne 2-os f-jos veiklą apsunkina, bet kito asmens veiksmų supratimą apsunkina.
Nepamiršk, kad tavo 1-oji f-ja yra :wintuition:, t. y. tau lengviau negu kitiems suvokti asmens veiksmų eiliškumą ir tuo pačiu jų prasmę.
kažkokias naujas teorijas tu čia dėstai. turbūt pats sugalvojai.
Nežinau, kas tau užkliuvo.
Jei dėl antro sakinio, tai gerai pažįstu kelis balzakus ir jų :wintuition: veikimą esu išsiaiškinęs. Manau, kad jeseninams irgi turėtų būti panašiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2009, 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
Globas A rašė:
Ne 2-os f-jos veiklą apsunkina, bet kito asmens veiksmų supratimą apsunkina.
Nepamiršk, kad tavo 1-oji f-ja yra :wintuition:, t. y. tau lengviau negu kitiems suvokti asmens veiksmų eiliškumą ir tuo pačiu jų prasmę.
kažkokias naujas teorijas tu čia dėstai. turbūt pats sugalvojai.
Nežinau, kas tau užkliuvo.
Jei dėl antro sakinio, tai gerai pažįstu kelis balzakus ir jų :wintuition: veikimą esu išsiaiškinęs. Manau, kad jeseninams irgi turėtų būti panašiai.


gerai. kas tas veiksmų eiliškumas? galima su pavyzdžiais?
mano galva, veiksmų sekos aiškesnės logikams, jie geriau tai praskaičiuoja. o etikai tai tik nuojauta vadovautis gali, bet ir tai, tos žinios nukrinta tarsi iš dangaus, ir tada įsijungia protas ir galvoji, kas čia per velnias? prie ko čia tos mintys? nustumi į šalį. o vėliau paaiškėja, kad be reikalo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2009, 09:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
gerai. kas tas veiksmų eiliškumas? galima su pavyzdžiais?
mano galva, veiksmų sekos aiškesnės logikams, jie geriau tai praskaičiuoja. o etikai tai tik nuojauta vadovautis gali, bet ir tai, tos žinios nukrinta tarsi iš dangaus, ir tada įsijungia protas ir galvoji, kas čia per velnias? prie ko čia tos mintys? nustumi į šalį. o vėliau paaiškėja, kad be reikalo.
Veiksmų eiliškumo numatymas - tai pojūtis, kad bus taip ir taip. Mano draugai balzakai (2 žm.) sakydavo, kad jie žino, kas ką pasakys ar padarys, kas seks toliau. Nors tik 1 iš jų rimtai domėjosi socionika, bet kalbėdavo labai panašiai. O kaip tavo :wintuition: veikia?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2009, 10:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Veiksmų eiliškumo numatymas - tai pojūtis, kad bus taip ir taip. Mano draugai balzakai (2 žm.) sakydavo, kad jie žino, kas ką pasakys ar padarys, kas seks toliau. Nors tik 1 iš jų rimtai domėjosi socionika, bet kalbėdavo labai panašiai. O kaip tavo :wintuition: veikia?


Gal mes apie tuos pačius dalykus kalbam, tik kitais žodžiais.
Tu pasakei "numatymas". Man šis žodis siejasi su prognozavimu, su logine proto veikla, pastangomis, darbu ir pan.
Tuo tarpu realiai :wintuition: paduoda mintis, žinojimus, nuojautas netikėtai, tarsi iš dangaus, iš niekur jos atsiranda pačios, be jokių tavo pastangų ar tavo valios.
Balzakams su jų :blogic: , nenuostabu, kad patinka analizuot ir bandyt paaiškint visa tai, o gal ir ateity labiau įsiklausyt ir pasinaudot tomis netikėtai gautomis žiniomis.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2009, 10:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Gal mes apie tuos pačius dalykus kalbam, tik kitais žodžiais.
Tu pasakei "numatymas". Man šis žodis siejasi su prognozavimu, su logine proto veikla, pastangomis, darbu ir pan.
Tuo tarpu realiai :wintuition: paduoda mintis, žinojimus, nuojautas netikėtai, tarsi iš dangaus, iš niekur jos atsiranda pačios, be jokių tavo pastangų ar tavo valios.
Balzakams su jų :blogic: , nenuostabu, kad patinka analizuot ir bandyt paaiškint visa tai, o gal ir ateity labiau įsiklausyt ir pasinaudot tomis netikėtai gautomis žiniomis.
Taip, kalbam lygiai apie tą patį tik skirtingais žodžiais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 121 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007