Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2007, 22:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Liepa: gal gali pasakyt kodel jam aplamai budinga aukleti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2007, 23:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
rikis: esu irgi panašiomis s?lygomis tur?j?s revizijos santyk?. tiesa, tai buvo suolo draugas (robespjeras). labiausiai erzindavo mane jo kalbos, kiek jis daug žino, koks jis protingas, o va aš toj ir toj vietoj nelabai nusimanau. pik?iausia (skaudžiausia), kai jis nurodydavo tas vietas, kurias aš laikiau savo stipriosiomis. mušdavo žem? iš po koj?, kitaip tariant. iš kitos pus?s, tai tylus labai žmogus buvo, ir bent jau bendravime jo man šiek tiek net ir gaila b?davo, kad toks truput?l? uždaras, tod?l stengiausi draugiškai elgtis, ir iš esm?s niekada nesipykdavome. kita vertus, santykius gal kiek palengvino ir tai, kad jis iš tikr?j? buvo genijus tikr?ja šio žodžio prasme, tod?l jis man buvo tam tikra prasme autoritetas, ir iš jo daug mokiausi, ?miau pavyzd?. gal tod?l ir tapau šiek tiek "robespjerizuotas" hekslis :smile:



tavo atvej? (žmoni? nepaž?stant) vertinti sunku. numanau, kad tokius dalykus pak?sti tau sunku, ypa? jei dar n?ra aiški? geb?jim? skirtum? (t.y. vieno pranašumo vienur, kito - kitur), iš ko gal?tum gauti naudos, jei dalintumeisi.



šiaip ar taip, socionika bent vienu gali pad?ti - ji teikia racional? (t.y. mokslišk?, logišk?) paaiškinim?, kod?l susiklosto vieni ar kiti santykiai. Tam tikra prasme, tai yra "santyki? nujautrinimo" ?rankis, leidžiantis savo santykius ?vertinti ne širdimi, o protu. Tas visai nenuostabu, nes pati socionikos k?r?ja - A. Augustinavi?i?t? buvo logik? ir b?tent iš logikos taško band? paaiškinti santykius (beje, tai atliepia pa?ios Augustinavi?i?t?s "skaudan?i?" funkcij? - santyki? etik? (:wethics:)).



šis "santyki? nujautrinimo" ?rankis kaip tik ir gali b?ti naudingas tuo, kad paaiškina, kod?l vieno ar kito žmogaus elgesys atrodo tau "nemalonus". tiesiog supranti, kad yra taip, ir ne kitaip, ir tada kiek atlaidžiau ži?ri ? jo žodžius ar veiksmus. tiesiog leidžia užgniaužti pykt? savyje ir nusiraminti.



kas kita su "santyki? paskatinimu". nors socionika kalba ir apie tai (ypa? apie harmoningus papildymo santykius), man atrodo, kad ji ?ia mažiau kažk? galinti padaryti. ji gali duoti tam tikr? nuorod?, su kuriais bendrauti "teoriškai" tur?t? b?ti lengviau, bet kaip su visomis teorin?mis žiniomis, išsakyti jas yra viena, ?gyvendinti praktikoje - kita. galima apskritai kelti klausim?, ar papildym? (dualizacij?) galima laikyti harmoningu ar tobulu santykiu praktikoje, jei tu tariesi žin?s šios tobulyb?s ar harmonijos login? priežast?. Man atrodo, kad visgi šiuose dalykuose (kaip ir apskritai santykiuose) turi likti tam tikros paslapties ir nepaaiškinamumo. Tokio tik?jimo socionika negali suteikti, tod?l ir jos pažadai/tiesos šiek tiek praktine prasme apgaulingos. bet ?ia jau bišk? nukrypau ? šal? :smile: b?dinga :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 00:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
liutauras: pavydetinas issamumas:smile: supratau esme,jei kreipciau demesi i sferas kuriose jis yra pransesnis ir is jo pasimokyciau,butu lengviau iskest jo nora kontroliuot...gal kazkur giliai,kazka tokio ir buvau suprates, bet  labai nesinorejo tos minties sugromuliuot ir iskelt i pavirsiu:smile:                                                                                                                                                                                                                                                                                      del praktines socionikos naudos tai drysciau priestaraut, izvelgiu joje labai daug naudos:happy: tik gal nereikia konkreciu atveju,nes zmones skirtingi visi...as cia sykart kaip pas bureja nuejes tiesaus atsakymo buvau uzsimanes,suprantu kodel klydau....siaip ar taip aciu uz paaiskinimus ir pasidalinima patirtim:smile:       


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
rikis: na tiesiau sakant, dar reikia pridurti, kad pirmiausia reikia ? visus jo "bajerius" ži?r?ti atlaidžiau (tau gali pad?ti tai, kad tu žinai, d?l ko taip yra). ir antra, taip, pasistenk mokytis iš jo (jei yra ko), o kitas dalykas - pajusk savo vert?, kuo tu pranašesnis, ir kuo tu jam gali pad?ti (šiuo atveju - tai gal?t? b?ti emocij? etika (:bethics:), kuri yra tavo stiprioji, t.y. k?rybin? (II-oji funkcija), o jo - silpnoji, t.y. rolin? (III).



bet ?ia tas galioja, jei aiškiai matyti ir justi. jei ne, nesivargink ir pernelyg daug apie tai negalvok. bala nemat? t? blog? santyki? :smile: yra kaip yra, gali ? tai ži?r?ti kaip ? ?dom? išbandym? (ar kitaip save ?teigti) ir tiek.



s?km?s :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 01:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
rikis raš?:
Liepa: gal gali pasakyt kodel jam aplamai budinga aukleti?


Na, aš priežas?i? ir motyvacij? detaliai nesiaiškinau....  Bet gird?jau Džeko prisipažinim?, kad jam b?dinga neužmiršti skaudinan?i?, užgavusi? situacij? - ir kai nat?raliai susiklosto panaši situacija (tik kitas žmogus atsiduria jo analogiškoje pad?tyje) - tada jis primena su pavyzdžiu - kad "va tada Tu pasielgei neteisingai ir man skaud?jo" (k?rybin? :wintuition: moka išlaukti tinkamo momento)... Turb?t Džekas mano, kad tik taip GALIMA žmog? ?tikinti, jei jis paprast? žodži? nesupranta.

Teoriškai aiškinant (moralizuojant) Džeko gird?ti neteko, nes jis "iki panagi?" praktiškas tipas. Tai gal ?ia ir metodai tokie - "praktiški"...



?ia mano pam?stymai - prie progos gal paklausiu paties Džeko paaiškinti motyvacij?...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
rikis raš?:
tai nepakenciama...negaliu pakest jo pomegio rodyti mano klaidas,netinkamus pasiegimus,tai jis megsta daryt keliu zmoniu draugijoj vartodamas trecia asmeni ir ispustus pavyzdzius (mazdaug is serijos susiprotek). atrodo jaucia malonuma tai darydamas,as arba ignoruoju arba bandau progai esant atsilyginti pateikdamas svelnesnius pavyzdzius(mazdaug nebuk protingas,as irgi moku).jei ignoruoju jis atrodo tai vertina kaip nepastebejima,kartoja....man visiskai nesuprantamas jo pomegis  (ironiskas poziuris+noras mane analizuot?)  stebeti mane,tai erzina..manau esam panasaus intelekto,yra bendru interesu...fizinio pranasumo irgi nera,tai kodel jis galvoja esntis pranasesnis uz mane ir dar aukleja?...ir dar tas jo pastabumas,viska zino,niekas neprabega pro akis...isvados du protingi suauge zmones nepajegia vienas kito ignoruot ir sugyvent..ar imanoma kokiu nors budu prisiderint,surast bendra kalba jeseninui ir dzekui kai abu vyrai? kaip? tarptipiniai santykiai puikiai paiskina kas vyksta,bet nepaaiskina kodel...dabar gaunas kaip ciukcia su kubieciu...pyktis nenorim, bet rast kaip sugyvent skirtingos kalbos neleidzia...


Manau tas Dzekas (pagal aprasyma butu panasu i logini ekstraverta, bet nebutinai i Dzeka) bando tau "padeti", kai jis issako savo mintis tavo atzvilgiu jis visikai nesijaucia tave kritikuojantis. Tokie zmones daznai i situacija ziuri labai tiesmukai, nesigilindami i kampucius, kuriuos etikai stengiasi kuo aptakiau praeiti. Kad viska tiksliai zinoti reiktu labai daug informacijos apie judu. Bet, kritiniais momentais, kai jau negalesi tverti nuo loginiu isvedziojimu, kurie skamba, kaip absoliuti nenugincijama gyvenimo tiesa pradek vairuoti viska tik is etines puses, tu cia turetum buti daug pranasesnis. "Is etines puses", tai dar nereiskia, kad reikia groti jausmais, ar asaromis, bet, kad pazinti zmogu turbut jis turi menkus sugebejimus, kartais tenka tik taikytis, nes zmogus ne masina, nesivairuoja ir nsitransformuoja. Ir dar, jei jis akis i aki nemoka issiaiskinti, ar pasakyti pastabu, jam reikalinga palaikymo komanda, tai kuo graziausias irodymas, kad jis bejegis, nes saukiasi pagalbos. Na ir dar dazniausiai pas kita zmogu pastebimos savo paties silpnybes, ar tik nebus taip, kad jis labiausiai tave "aukleje" ar kazka ten kita daro ten, kur pats begalo silpnas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
man atrodo, kad mano dede, su salyga kad as diuma, yra hamletas, ir musu santykiai ziaurus! as jo taip nekenciu, tiesiog trokstu mirties!
mes panasiai juokaujam, taciau jam mano humoras atrodo visiskai durnas, ir vis "pastebi", kaip as taip galiu. dar aiskina daugybe dalyku jis man ir is tikruju pastaruoju metu vengiu jo, nenoriu visai i gimines susitikima koki lekt ar pas ji ar pas jo sunu, pusbroli.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 09 Rgs 2010, 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Sveikas, Diumake, esu Hamletas. Papasakok apie savo dedes elgesi. Kas taip erzina ir trukdo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
oj, žinok, nebemanau, kad jis Hamletas, o aš Diuma ;)
jis greičiausiai yra Napoleonas, o aš - Jeseninas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 16:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Mano geriausia drauge napoleone. Kas erzina? :D jusu juk ne kontroles, o pusiau papildomieji santykiai turetu buti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 14:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Naa, tiesiog Napoleonai labai šlykštūs gali būti. Šiandien su vienu Jesėninu karštai aptarėm IEI-SEE temutę :) Išvados tos pačios: labai seksualūs žmonės, tačiau labai užknisantys. Gali būti iš ties labai protingi, tačiau vis tiek gali užknisti. Net ir jų intelektualumas seksualus ir karštas.
Dar ir :bethics: ir :wethics: konfliktas. Mums viskas juokinga, jiem mat patiems būnant nemenkiems šiukšlėms, noris morališkai paisterikuoti. O dieve, už tą moralizavimą, tai galima ir akis iškabint, koks didelis kvailumas :D patys elgiasi kaip kekšės, tuo tarpu kitų elgesį gali rasti daug nešventeiškumo :) dieve...
Taip lyg tai šitas santykis ir vadinasi - "meilužių" :p


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 17:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Ne visos Napoleones kekses. Pazistu ir principingu. Gal reiktu skirstyt i potipius, daugiau etines linkusios i laisva elgesi, su stipresne valios sensorika - principingos. ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 18:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Ooj, na kodėl... :happy: Kam taip nuvertinti :wethics: ? :strange:

Principingos jos ir jie, bet... :strange: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, etiniai Napoleonu pasireiskimai buna arba neitiketinai nuosirdus, arba neitiketinai provokuojantys. O kai valios jega ka nors daro, tai negalima vadint laisvu elgesiu. Tai greiciau 'uzkariavimas'.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Revizijos (kontrolės) santykiai
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 21:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Aš nežinau man sunku žmogų "iš arti" vertinti ir lengvai pasmerkti. Bendrai žiūrint tai padlyčkos neblogi jie, bet kai imi šeip juos, tai atrodo, nu ką žinau kaip ir nieko, žmognės ir tiek... Na tiksliau įsijungia kažkoks gerumas nematantis blogumo, kurį akivaizdžiai matai kitais kartais... Nežinau, blaškai mane tu čia :strange: :happy: Tiesą sakant, gali būti tas toks skirtumas tarp subtipų, kaip ir gali... Mano realūs gana gerai pažįstami pavyzdžiai greičiausiai yra sensoriniai ekstravertiniai subtipai ir jie pateisina mano blogiausius lūkesčius, kuriuos kelia Napoleonai :happy:

Nežinau, atrodo plačiai žvelgiant negražu negražiai kalbėti, bet... Gilinaus šiandien į kvadrų vertybes ir pan. Nu jėzau maryja! Koks šūdas ta gama! :happy: Atrodo viskas dėl ko keikiuosi visą laiką, dėl viso to kalta gama kvadra ir jų vertybės.. :strange: Materializmas, vartotojiškumas, parsidavinėjimas, godumas, šlykštumas ir pan. Kažkaip net negražu atrodo rašyti taip..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 76 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007