Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene, Tamstos šventa valia - naudotis ar nesinaudoti žodžio laisve :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:


Delta- tai lietuviai, susikald? ? daug maž? savivaldži? teritorijy?i?. Sugeb?jimas užkariauti, ?gyjant vietini? gyventoj? palankum?, paliekant j? savivald?, tuo užsitikrinant j? param?. Labai svarbus tradiciškumas, tam, kas laiko patikrinta ir naujovi? vengimas. Kaip ir Betoj, poreikis tur?ti vien? religij? ir palaikyti bažnytin? sistem?, bet nuosaikesnis.





Na, o del kariavimo, sioje kvadroje nelabai sutinku. Stirliai  - zvalgybininkai, Gabenai - tinginiai, Heksliai su Dostikai visai i kariautojus nepanasus (na, nebent yra pazeidziamos, ju arba ju artimuju asmenines teises).

Manau Deltoje karine dvasia gali pasireiksti tik tada, kai yra kesinamasi i ju teritorija.

Kas link tradiciskumo ir naujoviu vengimo - nelabai sutinku. Manau priesingai Deltieciai, ypac intuityvieji, labai megsta naujoves, bet ne kiek jas kurti, kiek pritaikyti praktiskai, kad dar patogiau butu gyventi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Pelene raš?:
Galeciau ir apie kiekviena ju pasneketi, bet jau cia baisiai visi jautrus:wink:, zinodama ju kovine prigimti - patylesiu :happy:.
Mhm.. nesusiveda man ?ia kažkaip fraz? "kovin? prigimtis" ir "jautrumas". Na niekaip :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2005, 12:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2 raš?:
Pelene raš?:
Galeciau ir apie kiekviena ju pasneketi, bet jau cia baisiai visi jautrus:wink:, zinodama ju kovine prigimti - patylesiu :happy:.
Mhm.. nesusiveda man ?ia kažkaip fraz? "kovin? prigimtis" ir "jautrumas". Na niekaip :wink:





Matyt, Pelen? turi omeny, kad mes jautriai reaguojame ? savo kritik? ir puolam "kariauti" su tais, kurie taip elgiasi m?s? atžvilgiu.

Bet galvo?iau, kad visi žmon?s yra jautr?s nepalankiems išsireiškimams j? adresu. Išeina, kad tie, kurie nekariauja, "nuryja" tas nuoskaudas ir nepasitenkinimus. Bet šitaip nervai ken?ia labiau... :wink:



Nu dar galima galvoti ir kitaip- kad kiti tai jau nejautr?s - neima ? galv?, k? apie juos bešnek?t?. Ir automatiškai, nekariauja, bo kam kariaut, jei viskas dzin. ?ia gal kai kuriems Heksliams tikt?. :smile:



Ir visgi, nesuves?iau to jautrumo ir karingumo derinio vien ? antr? kvadr?. Galvoju, kad kiekvienoj kvadroj yra visoki? žmoni?. Aš, pvz., neretai pasitelkiu ignoravimo princip? ir man nepatinkan?ius žmones tiesiog "apeinu". Vargu ar tai pavadintum kovingumu. Hamletai kaip elgiasi, nežinau. Bet irgi nepanašu, kad baisiai atkakliai kariaut? už save. Tas pats su kitom kvadrom- vieni j? atstovai taikesni, kiti karingesni.



Ir visgi, Pelene, b?t? ?domu pasiklausyti detaliau. Man visada ?domios tavo mintys ir pažadu nepulti :happy:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2005, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Man atrodo, kad jautrumas, tai yra gan greitas emocinis reagavimas ? stipresn?(aštresn?) ?vyk?. Pavyzdžiui ?sižeidimas (emocinis), nuo kiek aštresn?s fraz?s. Tod?l šiektiek keista, nes iš Beta kvadros tiek Žukovas, tiek Gorkis pas kuriuos su emocijom yra šioks toks ledas, tai nelabai išvis emociškai reaguoja ? kažk?. Panašiai, kaip ir Gabenas (d?l Štirlico nežinau). Na, su Hamletu ir Tutonchamonu galb?t..

Solanža raš?:
Matyt, Pelen? turi omeny, kad mes jautriai reaguojame ? savo kritik? ir puolam "kariauti" su tais, kurie taip elgiasi m?s? atžvilgiu.
Kažkoks labai keistas tuomet to "jautrumo" suvokimas. Man ?ia panašiau ? paprast? dalyk?: kiši nos? ten kur nereikia - gausi ? snap?. Tai arba nekišk nosies arba tur?k omenyje, kad gali gauti ? snap? :happy: Prie ko ?ia jautrumas arba emocijos?



Na nežinau, tai tik pam?stymai, ?domu b?t? pa?ios fraz?s autor?s detalesnio paaiškinimo :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 22:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Radau toki? min?i? internete, kad kiekviena kvadra turi frazes, devizus, lozungus, kurie j? apib?dina, patiko.



ALFA: "KAS TEISUS?"

BETA: "KAS KALTAS?"

GAMA: "KAS UŽ VISA TAI MOKA?"

DELTA: "K? SU VISU ŠITUO DARYTI?"



Kita versija:



ALFA: "?IA NE MES!"

BETA: "TAIP, MES. K? NORS TURIT PRIEŠ?"

GAMA: "MES UŽ VISUS SUMOK?SIM. IR GERIAU NAT?RA"

DELTA: "O K? KONKRE?IAI J?S NOR?TUM?T IŠGIRSTI?"



Dar vienas deviz? rinkinys:



ALFA: "NE ?IA IR NE DABAR".

BETA: "NE ?IA, BET DABAR".

GAMA: "?IA IR DABAR".

DELTA: "?IA, BET NE DABAR".



ir dar...



ALFA: "?ia VIS? sm?lio d?ž?!"

BETA: "?ia M?S? sm?lio d?ž?".

GAMA: Tik už 20 lit? j?s galite pasinaudoti MANO sm?lio d?že".

DELTA: "Šitas žmogus - ne iš M?S? sm?lio d?ž?s..."



Kvadr? devizus lengva ?siminti pagal kalkuliatoriaus klavišus:



1-ma: padauginti

2-a: atimti

3-?ia: padalinti

4-ta: sud?ti

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 23:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:happy: Geras:happy:Ypa? tas : "Taip, ?ia mes. K? nors turit prieš?"



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: na bet yra tiesos, ania?:) man dar patiko apie sm?lio d?ž?. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Patiko :happy:

Taip, MES. K? nors turit prieš? - itin teisinga fraz?!

Neretai turb?t ir pavartojam toki? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 23:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vartotojas 2, mano akcentai b?t? kitokie:



Taip, mes. Turit k? nors PRIEŠ???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2005, 13:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
yra ir dar vienas tekstukas, tik skamba jis geriau rusiškai, ir gal gi nieks nepalaikys nepadoriu:)



ALFA: "A poidiomtie vsie v žopu?! Tam tak interesno!"

BETA: "V period vsie v žopu! Nas ždut velikije dela!"

GAMA: "Nu xorošo. Vot my i v žope. Što my možem s etovo poimet'?"

DELTA: "My tak liubim našu miluju dobruju žopu! I ona platit nam tem že"



:happy::happy::happy:



paimta iš ?ia: http://socionics.org/cs/forums/848246/ShowPost.aspx

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2005, 21:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
chi chi :happy: O man labiausiai patiko musishkis "Chia ir dabar" :happy: Sunku kartais buna su tuo kovoti. Ir apie uzhupakali tiesos daug....:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 00:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Lie 2005, 16:31
Pranešimai: 1
Vartotojas 2 raš?:
Man atrodo, kad jautrumas, tai yra gan greitas emocinis reagavimas ? stipresn?(aštresn?) ?vyk?. Pavyzdžiui ?sižeidimas (emocinis), nuo kiek aštresn?s fraz?s. Tod?l šiektiek keista, nes iš Beta kvadros tiek Žukovas, tiek Gorkis pas kuriuos su emocijom yra šioks toks ledas, tai nelabai išvis emociškai reaguoja ? kažk?. Panašiai, kaip ir Gabenas (d?l Štirlico nežinau). Na, su Hamletu ir Tutonchamonu galb?t..

Solanža raš?:
Matyt, Pelen? turi omeny, kad mes jautriai reaguojame ? savo kritik? ir puolam "kariauti" su tais, kurie taip elgiasi m?s? atžvilgiu.
Kažkoks labai keistas tuomet to "jautrumo" suvokimas. Man ?ia panašiau ? paprast? dalyk?: kiši nos? ten kur nereikia - gausi ? snap?. Tai arba nekišk nosies arba tur?k omenyje, kad gali gauti ? snap? :happy: Prie ko ?ia jautrumas arba emocijos?



Na nežinau, tai tik pam?stymai, ?domu b?t? pa?ios fraz?s autor?s detalesnio paaiškinimo :wink:




  Kiek teko stebeti, jeigu diskusijos tikslas yra surasti tiesa, zmones tada tramdo savo emocijas.

Jeigu diskusijos tikslas - siekimas irodyti savo pranasuma, tai tada "i snapa" iprastas dalykas kazkam, kas daugiau ismano reikalus, nes likusiems nera kito budo ji nutildyti ir palaimingai girdeti tik save ir savo isminti.

Cia as jau gal per daug emociskai, nes teoretiskai tai atspindeti man sunkiau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 02:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ramune: jeigu kalb?tume apie tok? dalyk? kaip netolerancija ir kitas panašias negatyvias savybes, kurias priskiriame žmogaus charakteriui, o ne jo sociotipui, tada Tavo pastaba gal?t? b?ti teisinga.

Bet jeigu remtis socionika, žmon?s yra skirtingi, priklauso skirtingiems tipams, tarp tam tikr? tip? neišvengiamai susiklosto konfliktiniai, kontrol?s ir kitokie nepalank?s santykiai (arba palank?s, bet mes dabar ne apie juos), yra nesusikalb?jimas tarp atskir? tip?. Tokiais atvejais vienam gali atrodyti, kad labai normaliai visk? pasak?, o kitam- kad jam "užvažiavo". Neretai žmon?s nesupranta vienas kito jumoro. Vienas juokauja, kitas galvoja kad ty?iojasi. Arba kad m?tosi vulgarumais. Antram tai norma. Etc. etc. Taip, kad tie "b?dai kitus nutildyti" gal kit? kart? visai n?ra tuo, kuo atrodo. Gal žmogus tiesiog bando išaiškint savo pozicij?. O kitam atrodo, kad j? užkišin?ja ir bando "uždubasint".



nžn ar aš ?ia aiškiai, bet m?ginau bent... :)



o kaip pas mus užklydai, gal ?sijungsi ? diskusijas rim?iau? atrodo, pagal aprašym? esi diuma. ar esi tuo tikra?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: ?domi? min?i? radai. Man su sm?lio d?že labiausiai patiko. Alfos devizas, kad d?ž? vis? labai atitinka j? atvirum? pasauliui, Betos m?s? irgi labai tinka "kolektyviai užimti", tik Gamos devizas ne visai teisingas, nat?raliai jos sm?lio d?ž? b?t? ?rengta pagal paskutin? technologij? žod?, originaliausiai ir nepakartojamiausiai(primenu, kad tema "Kvadros mano akimis" :happy:), bet ? j? b?t? mielai laukiami visi, t? 20 lt b?t? pareikalauta tik iš beždžioniautoj?, kurie nor?t? patys toki? ger? d?ži?. :wink: Deltos devizas irgi labai tinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007