Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:
kaip konkreciu robu nekenciu (man itin keistas ju nuolatinis klausinejimas del ivariausiu dalyku ir dalykeliu, kaip ir taip viskas turetu buti seniai jau aisku! - cia tikriausiai lemia :bintuition: kaip pirmos ir kaip antros funkcijos susikirtimas
Cia lemia 4-ta robu funkcija :bsensoric:. Jei robas nepakankamai pasitiki savimi, jis bijo padaryti klaida ir nuolat tikslinasi, ar teisingai supranta. O kaip paaiškeja po tokiu klausinejimu, robas dažniausiai supranta teisingai (bent jau dalykinius klausimus). Kai robas savimi pasitiki, jis neklausineja, nes budamas pirmos f-jos logikos savininkas mano, kad ir taip viska žino. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Uzrikimas yra, manau nesuklysiu taip teigdamas, tik strategija, kad pavaldiniai padarytu tai, ko INTJ vadovas tikisi
Tai ne strategija, o tiesiog vienas iš bendravimo budu (kai supykstama). Tiesiog robo emocines išraiškos yra gana primityvios del to, kad :wethics: - trecia, o :bsensoric: - ketvirta.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Abejoniu man kyla del Jusu psichologinio tipo todel, kad:

1) INTJ bendraujant su INTJ tarptipinis santykis = tapatus. Taciau, deja, mano teiginiu kartais isvis nesuprantat... ;

2) Perdaug pas Jus sensorikos = praktikos;

3) Permazai intuicijos(beveik nera; viskas vertinama cia ir dabar, o ne: kaip galetu buti ir t.t.);

4) Kazi kodel as nematau Jusu postuose kvestimo stiliaus?;

5) tingiu galvot daugiau punktu, bet, savaime suprantama, jog  yra daugiau punktu nei mano pamineti, kurie paneigia Jus kaip INTJ...

1. Amžius, išsilavinimas, gyvenimiška patirtis gali supratima labai apsunkinti.

2. Gyvenu aktyvu gyvenima - robams tai nera draudžiama.

3. Intuicija - tai ne tik pokalbiai apie tai kas galetu buti, bet ir priemone atlikti ivairaus pobudžio analizei, tame tarpe ir teoriju patikrinimui praktikoje.

4. Primink, kas tie kvestimai.

5. Kol kas niekas nepaneigta. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Kvestimai: zmones, kurie kalba klausiamaisiais sakiniais pastoviai.

Bet ir nepatvirtinta :wink:
1. Cha-cha-cha! Butum tu skaites mano 11-tos klases rašinius, ten tiek klausimu buvo užduodama, kad tavo cia "filosofiniai" klausimai blanksta maniškiu fone. Matai, aš jau išaugau iš chrestomatinio robu remu.

2. O kas cia tvirtina tipus? Kokia institucija?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Nera svarbesniu klausimu nei egzistenciniai klausimai. O tu ju net nesvarstai.

Pats raset, kad Jusu kaip INTJ tipo versija yra nepaneigta, tai as ir parasiau, jog ir nepatvirtinta... Objektyviai vertinant kai kurie Jusu pasisakymai(neieskociu citatu) priestarauja INTJ tipo teoretiniam vaizdui.


1. Nebesvarstau. Nebeidomu.

2. Socionikoje neimanoma nei patvirtinti, nei paneigti jokios tipo versijos. Cia del to, kad socionikos teorija nera moksline.

3. Prieštarauja, be abejo. Daugelis dalyku, kurie robams svarbus, man jau neberupi. Aš tai praejau anksciau. Kaip robas aš save seniai realizaves: nuo 1-os klases domejausi geografija, nuo 3ios - istorija, nuo 5-os - astronomija. PVZ, mano megstamiausias žaidimas 3-oje klaseje: apskaiciuoti kokios nors valstybes gyventoju tanki. Garantuoju, dauguma suaugusiu žmoniu to padaryti nemoka. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
globas man labiau gorkiskas nei robiskas :wink:

jei jame ir yra robizmo, tai nebent tiek, kiek sutampa bazine funkcija. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Daugelis dalyku, kurie robams svarbus, man jau neberupi. Aš tai praejau anksciau. Kaip robas aš save seniai realizaves <...> 
:strange: Nežinojau, kad ir socionikoje galima taikyti REINKARNACIJOS idejas... Pragyveni kažkuri tarpsni kaip vienas tipas - išaugi - tada reinkarnuojiesi i kita - ir t.t. mokaisi, mokaisi, ir dar karta mokaisi... visa gyvenima... :tongue:



P.S. Globai, nepyk, - nesusilaikiau...  (o mes gi vis speliojam - i ka dabar Tu peraugai ar reinkarnavaisi... kad iš Robo išaugai, pastebima)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Vel akcentuoji praktika, nes skaiciavimas= praktika. Istorija = praktika. Geografija = praktika.
Ne, tai daugiau teoriniai dalykai:

1. Tokie duomenys, kaip valstybes gyventoju tankis, praktines vaikui reikšmes neturi. Tai grynai :wlogic:-inis ir :bintuition:-yvus smegenu lavinimas.

2. Istorijoje mano visada domino procesai, o ne tarkim n-tojo karaliaus dvaro intrigos. Procesu nagrinejimas - tai teorinis užsiemimas.

3. Turiu omenyje politine geografija: valstybes, miestai, tautos ir t. t. Piešdavau savo žemelapius, miestu planus. Visa tai vyko pradinese klasese. Su praktika tai mažai susije.

Man susidaro ispudi, kad tu teorija supranti kaip kalbas apie kažkokius neegzistuojancius dalykus. Jei taip, tai blogai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Nežinojau, kad ir socionikoje galima taikyti REINKARNACIJOS idejas... Pragyveni kažkuri tarpsni kaip vienas tipas - išaugi - tada reinkarnuojiesi i kita - ir t.t.

P.S. Globai, nepyk, - nesusilaikiau...
Man ne naujiena jusu bandymai suprimityvinti mano mnitis. Manau, kad tai kyla iš nežinojimo. Pavyzdžiui, iš nežinojimo, kad žmogus savo funkcijas vysto visa gyvenima. Iš pradžiu daugiausia vysto stipriasias. Paskui labiau ima vystyti silpnasias. Bet šie procesai kiekvienam yra individualus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
globas man labiau gorkiskas nei robiskas :wink:

jei jame ir yra robizmo, tai nebent tiek, kiek sutampa bazine funkcija. :smile:


Solanža, tik nepradek svaigti apie galima aktyvacija.:tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:
Globas raš?:
Daugelis dalyku, kurie robams svarbus, man jau neberupi. Aš tai praejau anksciau. Kaip robas aš save seniai realizaves <...> 
:strange: Nežinojau, kad ir socionikoje galima taikyti REINKARNACIJOS idejas... Pragyveni kažkuri tarpsni kaip vienas tipas - išaugi - tada reinkarnuojiesi i kita - ir t.t. mokaisi, mokaisi, ir dar karta mokaisi... visa gyvenima... :tongue:





Dažniau buna, kad iki skausmo norisi išugdyti savo MPT, ypac jaunysteje, na tarkim iki 24 m. kokiu (aišku, amžiaus riba cia labai salygine). Ismokti kuo daugiau sablonu, kuo daugiau budu ja pridengti.

Robai sitoj vietoj turetu mokytis jausti sensorikos ribas. na, nevengt konfliktiniu situaciju, mokytis jose issisukti. galbut lankyti savigynos klubus ir pan. Taipogi treniruot savo kuna, jausti jo galimybiu ribas. Nebutinai visiems tas turi pasireikst, cia tik pavyzdziai....



O kokiu 17-21 m. laikotarpyje tai turbut vyksta savo bazines funkcijos tyrinejimai. Idomu viskas, kas su ja susije. Pamenu save, kiek as daug masciau apie laiko pojuti. Dabar jau zymiai maziau.



Sakyciau, po trisdesimties prasideda rolines funkcijos rimtesni ugdymai. Nors gal cia ir nera tendenciju,gal visiems skirtingai, arba priklausomai nuo aplinkybiu. Tiesiog pastebejau, kad apie 40-tuosius savo gyvenimo metus robai jau buna pakankamai praugde savo :wethics:. Atsiranda toks malonus minkstumas ju elgesyje, mandagumas, ivairus svelnaus demesio gestai. Cia tik elgesyje. O kai prasideda diskusijos apie etinius elgesio vertinimus, tai ten, zinoma, nera ko tiketis kazko daugiau nei dvieju triju pustoniu atspalviu robo poziuryje, nes niuansu tai daug visai nemato. Plius pasiremia savo negincijama logika, kuri jeigu jau karta rado aiskinima panasiai situacijai, tai tuo ir pasikliaunama.Nesiruosiama atsizvelgti i naujus faktus, arba uztrunka daug laiko, kol jie sutalpinami i esama pasauleziuros sistema...



Sitaip as matau robu raida. :).



Sorry jei kiek chaotiskai. siandien man taip jau galvojasi chaotiskai:).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas raš?:
Solanža raš?:
globas man labiau gorkiskas nei robiskas :wink:

jei jame ir yra robizmo, tai nebent tiek, kiek sutampa bazine funkcija. :smile:


Solanža, tik nepradek svaigti apie galima aktyvacija.:tongue:





as nesvaigstu. tu mane taip ir veiki- kaip aktyvatorius :wink:

ateinu, paskaitau, visai gera pasidaro. mintys lakoniskos, neperkrautos teoriniais svaiciojimais, kurie siaip jau vargina. poziuris praktiskas, konkretus. ko daugiau noret? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 16:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Praktiskai tu visko nepatikrinsi, nes tu nezinai, kodel yra taip, o ne kitaip.
Cia tu neteisus. Teorijos kuriamos tam, kad paaiškintu praktikoje stebimus faktus, t. y. palengvintu gyvenima. Man atrodo, kad tu painioji kalbas apie nieka su teorijomis. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 17:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža: Iš esmes pritarciau tavo aprašytajai robu raidai. Tik gal butu sudetinga nustatyti kiekvieno etapo amžiaus ribas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 17:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
ateinu, paskaitau, visai gera pasidaro. mintys lakoniskos, neperkrautos teoriniais svaiciojimais, kurie siaip jau vargina. poziuris praktiskas, konkretus. ko daugiau noret? :happy:
O štai Liepa kryžium gulasi, kad logika pas mane  - geriausiu atveju trecia:tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 89 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007