Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Manau si tema turetu buti apie Stirli, kaip su juo susipazinti, susidrauguti, pradeti gyventi, isgyventi, gal net issiskirti. Apie ji ir kaip isbuti su juo. Kur su juo gerai, kur jis visai nebutinas. Kur jis siutina, o kur su juo net i pasaulio krasta. Manu si tema turetu buti labai praktiska.



Ir visgi, kam sis "padaras" tinkamas? Man, kaip jo dualui labai smalsu.:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 15:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Shtirliai turetu buti nepamainomi represinese strukturose :) ir shiaip, visur, kur reikia daug, itemptai dirbti. Nerealus darboholikai, ir to paties reikalauja ish aplinkiniu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 17:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
Shtirliai turetu buti nepamainomi represinese strukturose :)


:confused: Tai jiems kaip ir nera ka veikti normalioje, demokratineje aplinkoje, kaip ir nevisavertes asmenybes :wink::happy:...



ir shiaip, visur, kur reikia daug, itemptai dirbti. Nerealus darboholikai, ir to paties reikalauja ish aplinkiniu.


Man susidare vaizdas, ne kiek jie darbocholikai, kiek jie amziais baiminasi neturejimo ka veikti, nuobodumo, prie viso to visad bijo, kad kazko nespes. O jei ka daro is to turi guti naudos. Visa tai ir suplaukia i darbine veikla arb fantzija apie tai.

Na, darbe bendradarbis, virsininkas, bosas Stirlis gerai, bent jau man taip atrodo. Bet jei kalbant apie buiti, apie draugiskus, seimyninius santykius. Jie visda visur viska taupo, o kartais perdetas taupumas gali sugadinti santykius, jau nekalbu apie ju kurstyma. Gal visgi Stirliai svo artimam zmogui ne tokie skriagai?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 19:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Na, mano Shtirlis kartais pabamba, kad mano perdaug plati shirdis :) , bet jam ir dosnumo priepuoliai uzheina. Per beveik 15 metu ishmokiau vertinti daiktu kokybe, nesirinkti pigesnio varianto, jei ji nukenchia. Manau,kad daugeliui vyru, o Shtirliams ypach, butina labai aishkiai pasakyti, ko norisi. Ish 3-4 karto isimena :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 19:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
Na, mano Shtirlis kartais pabamba, kad mano perdaug plati shirdis :)


Ka jis vadina "placia sirdim"? Speju laika, kuri skiri kitiems gali taip vadinti. Ar ir dar knors?



, bet jam ir dosnumo priepuoliai uzheina:)


Va, va, cia idomiusia. Kas kiek laiko ir kokio mastabo? Ar kazkas konkretaus tai itkoja?



Per beveik 15 metu ishmokiau vertinti daiktu kokybe, nesirinkti pigesnio varianto, jei ji nukenchia.:)


Cia turbut nuo pacio zmogaus, nuo jo auklejimo (kas mano manymu siems tipams labai itakoja) priklauso, bet kiek man teko Stirliu artimiau pazinti visi, kaip susitare pigiausio varijanto visur iesko.



Manau,kad daugeliui vyru, o Shtirliams ypach, butina labai aishkiai pasakyti, ko norisi. Ish 3-4 karto isimena :)


Ko as noriu visada zinau, tik nevisada zinau ko man reikia. :happy:

Pastebeju, kad jie labai reaguoja i norus, tik kazkodel viska iskritikuoja, ispeikia, numenkina, o paskui staiga tarsi patys butu sugalvoje...



Jei imtume tokia labai vyriska ir moteriska situacija. Moteris neturi savo pinigu, nori nusipirkti kosmetikos, bet ne pacios pigiausios. Ka daro Stirlis? Siaip pats grozi labai vertina, bet pinigi tai is jo kisenes.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 20:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Hm....na, uzh visus negaliu pasakyti, bet manishkis supranta, kad geri dalykai ir kainuoja gerai :) Ir, kad i imidzha reikia kazhkiek pinigelio ideti. Ash jam kazhkada palyginima apie gerus ir prastus gerimus pateikiau,labai gerai suprato :) Aj,kadangi ash irgi pakankamai praktishka,tai gera kosmetika megstu pirktis duty free :)

O plati shirdis, tai, kad megstu dovanoti, dalinti, rupintis...

Dosnumo priepuoliai, sakychiau, labiau susije su noru pasirodyti, pasipuikuoti (kas mane laaabai erzina...:( )


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
Hm....na, uzh visus negaliu pasakyti, bet manishkis supranta, kad geri dalykai ir kainuoja gerai :)


Isaukletas vadinasi. :wink::happy:



O plati shirdis, tai, kad megstu dovanoti, dalinti, rupintis...


O vat cia neisaukletas, jei del to pabamba.:happy:



Dosnumo priepuoliai, sakychiau, labiau susije su noru pasirodyti, pasipuikuoti (kas mane laaabai erzina...:( )


Pries ka pasidemonstruoti? Pries kitus? Siaip as esu pastebejus, kad Stirliai ale demesi, ar ten skaitosi pagal juos meile megsta taip "gabalais" pademonstruoti. Ju anruju pusiu vietoje jausciausi nekaip. As taip pat nebegstu demonstraciju, nes ziauriai jauciu kas tikra, kas tik demonstruojama.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 10:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Sveiki,  :happy: :wink: Stirliai kaip ir Džekai meiles savokos nesupranta, meil?s savoka supranta kaip r?pinimosi kitais (artimais), tai jie vadina meile :happy:  (štai ir dosnumas)

Štirlio ar Džeko paklausus kaip jam atrodo tas ar anas, jiems b?tu neramu, minusas. Tod?l jie negali iškart apsispresti, nes nežino :happy:

:happy: Paklausus ar gražu taippat minusas (nebent jau su tokia situacija buvo susid?res ir jam kažkas pasak? ?vertinim?) :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
socion:



Faktas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 11:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy:

beto, jei jie ko nežino ir nesp?ja surinkt informacijos, apie tai, jiems kyla agresija


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
Sveiki,  :happy: :wink: Stirliai kaip ir Džekai meiles savokos nesupranta, meil?s savoka supranta kaip r?pinimosi kitais (artimais), tai jie vadina meile :happy:  (štai ir dosnumas):


Pastebejau, kad Dzekas ir Stirlis panasiai suvokia, gal "meiles", gal rupescio savoka, tik Dzekas kazkoks dar sausesnis, o Stirlis egoistiskesnis.

Taip idomiai gaunasi, kiek teko man matyti vyrus Stirlius savo antrasias puses toli grazu nelepina dosnumu, skirtingai nei moteris Stirle. Tai is to isplaukia, kad jie, kaip ir "nemyli", ar is ju kazkaiptai tos meiles reikia issireikalauti ar jau jie kaip ir nemoka "myleti" net ir savaip. :confused:



Štirlio ar Džeko paklausus kaip jam atrodo tas ar anas, jiems b?tu neramu, minusas. Tod?l jie negali iškart apsispresti, nes nežino :happy::


Teko susidurti su tokiomis tylos (mastymo) minutemis. Stirliai labai megsta kalbeti teiginiais, tarsi nenugincijamomis tiesomis. Vat tada as ir pradedu: "o kaip tau atrodo", "kaip tu galvoji".:tongue:



:happy: Paklausus ar gražu taippat minusas (nebent jau su tokia situacija buvo susid?res ir jam kažkas pasak? ?vertinim?) :happy:


Man susidare toks vaizdas, kad jie patys sau visada grazus. :happy::happy::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 12:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
:happy:

beto, jei jie ko nežino ir nesp?ja surinkt informacijos, apie tai, jiems kyla agresija


Tai cia ju skaudi vieta, jiems visada baisu, kad kazko nespes. Idomu, tik jie nespeja, del neracionalaus laiko naudojimo, ar nerealiai uzsikrauto kruvio?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene raš?:
Tai cia ju skaudi vieta, jiems visada baisu, kad kazko nespes. Idomu, tik jie nespeja, del neracionalaus laiko naudojimo, ar nerealiai uzsikrauto kruvio?





Skaudi vieta d?l nežinojimo, kad nesp?s tai jiems nesvarbu, jie nerialiai daug užsikrauna darb? kr?v? ir jei pagal j? logiškai suplanuot? grafik? iškyla nelogiški nukrypimai, tada irgi egresija


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 13:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
socion raš?:
:happy: beto, jei jie ko nežino ir nesp?ja surinkt informacijos, apie tai, jiems kyla agresija
  Šit? situacij? traktuo?iau (motyvuo?iau) kitaip... Saky?iau jiems kyla vidinis nerim?stingumas - ir stengdamiesi j? nuslopinti (išvengti, grei?iau atsikratyti jo) jie pereina ? gynyb?. Ypa? - jeigu aktyviai ar su spaudimu reikalaujama atsakymo...  O kiti tai gali suprasti ne kaip gynyb?, o kaip agresyvum? iš jo pus?s.



P.S. ?ia gal daugiau tinka Džekui... jo :bsensoric: yra aktyvacin?.  Kaip Donas vengia ir kratosi neigiam? emocij? (aktyvacin? - :bethics:), taip Džekas sureaguoja ? spaudim? (arba priekaištus)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
Tai is to isplaukia, kad jie, kaip ir "nemyli", ar is ju kazkaiptai tos meiles reikia issireikalauti ar jau jie kaip ir nemoka "myleti" net ir savaip. :confused:


Jie abu - logikai (vadinasi etika "nesugaudo" ir "netransliuoja" ? išor? vis? niuans?). Tai viena.

Antra, j? rolin? :bethics:.  Jiems sunku rasti "aukso viduriuk?", sunku adekva?iai atsiliepti ? situacij?. B?na arba "persistengimas" arba "nepasteb?jimas".

Iš ties? - kaip išreikšti emocijas? Sakykim, koks nors daiktas normaliai, vidutiniškai patinka (arba žmogus simpatiškas). Jei labai žav?sis - bus netiesa parodyta... Jei nekreips d?mesio - žmogus gali ?sižeisti. Tai kol neprispiria, neužkabina, nepareikalauja atsakymo - jie tiesiog tyli...  O kai yra tikrai ribin?s situacijos (žav?jimasis arba niekinimas) - tada parodo, kuo yra tikrai garantuotai užtikrinti.  Nor?jau pasakyti, kad mano manymu, šie tipai išspinduliuoja ? išor? tiktai ribines situacijas (kai yra jomis garantuoti). O d?l "viduriuko" - jau?ia abejones.



Myl?ti jie tikrai moka! Manau, kad tiesiog sunku išsireikšti, rasti tinkam? išraišk?...  Ir tie išraiškos b?dai yra pernelyg sant?r?s (etikams, žinoma, nor?t?si aiškesni?) :tongue:  Etikai gal laukia daugiau žodin?s išraiškos ir emocij? pademonstravimo...  O meil? yra vidin? b?sena (nuostata to žmogaus atžvilgiu) ir išreiškiama nuolatiniu r?pes?iu (o ne efektingais poelgiais).



P.S. v?l advokatauju... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 93 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007