Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 23:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Tirpi rašė:
As uzaugus su vienu Stirlicu, tai apibudinciau taip: Negatyvistas, viskas turi buti paremta logika, nelinkes rizikuoti, nepripazintas lyderis, taciau pripazinimo jam ir nereikia. Nemegsta klausytis kai kiti skundziasi, nelinkes dalintis tuo kas yra jo, turi nusibrezes savo teritorija i kuria geriau nesibrauti niekam, gali patapti labai arsus. Gana patiklus. Gyvena ateitimi, bet remiasi praeitimi. Kai mane (Napoleone) kas nors provokuoja gincui dazniausiai tyliu karts nuo karto numesdama koki juokeli, bet su Stirlicu man nei tylet, nei juokaut niekada nepavykdavo. Stirlicas gali gincytis keleta valandu ir taip neprieit jokiu isvadu, isskyrus tais atvejais kai partneris pripazista jo tiesa. :happy:

:-))) gerai pavarei, mano sesuo hamlete ko gero ta pati pasakytu. Cia ir esme, jei tipas netinkamas, ir su zmogum be jokiu ten etiniu emociju (meile, tevai ar vaikai) bendrauji ilgesni laika, jis pasidaro pakankamai neigiamas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 23 Lap 2008, 15:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
svyt rašė:
Tirpi rašė:
As uzaugus su vienu Stirlicu, tai apibudinciau taip: Negatyvistas, viskas turi buti paremta logika, nelinkes rizikuoti, nepripazintas lyderis, taciau pripazinimo jam ir nereikia. Nemegsta klausytis kai kiti skundziasi, nelinkes dalintis tuo kas yra jo, turi nusibrezes savo teritorija i kuria geriau nesibrauti niekam, gali patapti labai arsus. Gana patiklus. Gyvena ateitimi, bet remiasi praeitimi. Kai mane (Napoleone) kas nors provokuoja gincui dazniausiai tyliu karts nuo karto numesdama koki juokeli, bet su Stirlicu man nei tylet, nei juokaut niekada nepavykdavo. Stirlicas gali gincytis keleta valandu ir taip neprieit jokiu isvadu, isskyrus tais atvejais kai partneris pripazista jo tiesa. :happy:

:-))) gerai pavarei, mano sesuo hamlete ko gero ta pati pasakytu. Cia ir esme, jei tipas netinkamas, ir su zmogum be jokiu ten etiniu emociju (meile, tevai ar vaikai) bendrauji ilgesni laika, jis pasidaro pakankamai neigiamas.


Na, Stirlice - mano mama. Tai mano seimyninis gyvenimas su ja visada buvo parodija, net ir dabar kai esu toli nuo jos, sugebam viena kitai nervus pagadint. :neutral:
Taip pat ir vienas draugas Stirlicas (su juo bendraujam labiau is reikalo), pastoviai man prikisineja, kokia as materialiste, "pasikelus" ir tt.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 31 Sau 2010, 22:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
stirlicas ,kuri as pazistu humoro jausmo nestokoja.Yra sarkastiskas,kandus,taciau kartais net taktiskesnis uz mane(cia bendraujant su menkiau pazistamais zmonemis)..Arciau esantiems negaili pastabu ir apie isvaizda ir apie apranga ,net pats nepajausdamas ,kad gali izeisti.
Siaip pasitikintis savimi,tiesmukas,labai kritiskas,labai darbstus.Siaip
pasimistas kovotojas,jeigu jau nusistate uzduoti ,tai butinai padarys iki galo, nors negatyvos pasauleziuroje nemazai.
Nors yra labai racionalaus mastymo kurybingumo jam irgi netruksta.Domisi labai daug kuo ir menais ir politika ir aviacija irt.tir yra labai komunikabilus,zmones ji megsta, nors nera linkes sneketi daug.Man patiko si fraze, taikliai apibudinanti:'tusciai neplepa'.
O siaip apart karstakosiskumo man sis tipas labai patinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 01 Vas 2010, 09:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:wink: pas jį namuose - švaru kaip operacinėje :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 01 Vas 2010, 13:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
socion rašė:
:wink: pas jį namuose - švaru kaip operacinėje :smile:


aha...
ir tikriausiai del nevykusios, bet vertinamos :wethics: tiki, kad ir visu artimuju namai turi priminti jo "operacine".

mano mama, kai tik uzleke pas mane i buta si savaitgali, tai pirmu suviu ne sededosi prie stalo, o pradejo ieskoti kur dulkes nenuvalytos ir skaiciuoti kiek indu nesuplautu. as jai tada sakau: "tai jei tau trukdo -suplauk. as uzsiemusi tvarka didesnese teritorijose ir tas vienas neisplautas puodukas man nemaiso"
o ji atsove "dar ko. tavo namai tu turi juos ir tvarkyti!"
bet kad mano namai - mano ir tvarka ir ja reikia gerbti, tai jai nesuprantama niekaip. :D

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 01 Vas 2010, 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: čia :blogic: ir kuryba :wsensoric: .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 25 Lie 2010, 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
Visgi kokie skirtingi gali būti to paties tipo atstovai. Štai nesenai sutikau viena štirlicą,Labai aiškiai išreikštas tipas, teko praleisti dieną kartu darbo reikalais, tai jau po poros minučių pradėjo augti įtampa.Labai sunkiai vystėsi bndravimas, ne todėl ,kad nebūtų apie ką kalbėti ,bet atrodo ,kad kiekvienam sakinyje mūsų požiūriai susikerta.
Jis iš tų žmonių kurie turi tokią griežtą dienotvarkę ir isikibę laikosi to ,ką susiplanavo.
Kadangi aš dabar UK ,galiu pasakyti ,kad didžioji dalis tikrųjų anglų yra labai racionalūs.Kitokia situacija Londone, kur pačių britų nėra daug.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Turiu viena drauge, nutipavau Stirlice.
Paskaicius aprasyma, sake, labai viskas tinka.
Pastebejau, kad tolimesniam (bent SUPEREGO santyky) atrodo Stirlicai pernelyg stiprus, kieti, ATZAGARUS, atrodo, viska darytu IS PRINCIPO priesingai, nei noretusi. ;)
Pradedant bendraut su jais kyla jausmas, kad leidziama sau daugiau nei paprastai. Svarbu islaikyti savo ivaizdi. Negrauzia sazine, kai padarai ka nors netaktisko, ar izeidi. Paciam tai atrodo 'nereiksminga'. Kai tampi izeistas, kyla tas pats Stirlicei.
Taciau suartejus toks santykis tampa lengvesnis. (mano patirtim), manau draugais sitame santykyje buti yra kur kas lengviau, nei poroje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
manau draugais sitame santykyje buti yra kur kas lengviau, nei poroje.


pritariu :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Kokia Solanzos patirtis? ;) Su Gabenu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Kokia Solanzos patirtis? ;) Su Gabenu?


aha, su.
oj buvo net tema apie tai. tipavau vieną draugą, rodos tarp diumos ir gabeno svarsčiau. ir šiaip, visiems pasakojaus :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Supratau... :happy: Nors ir sunkus tokie santykiai, kazkuo veza, jei susidaro revizijos ziedas, duoda labai gera 'ekspertu grupeles' jausma :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Supratau... :happy: Nors ir sunkus tokie santykiai, kazkuo veza, jei susidaro revizijos ziedas, duoda labai gera 'ekspertu grupeles' jausma :D


apskritai, gana neblogai sekasi dirbti drauge. bent jau su gabenu. matyt, išties kyla ekspertų grupės jausmas

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Kazkokia 'isvirkscia aktyvacija', jei tokie santykiai darbe ar tarp draugu, bet poroj tai mane uzmustu. :D baisiausia SUPEREGO santykiu patirtis kokia man teko matyt - tai tarp Dono ir Napoleono. Tiesiog nesibaigiancios kancios...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis sensorinis ekstravertas - Štirlicas
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Kazkokia 'isvirkscia aktyvacija', jei tokie santykiai darbe ar tarp draugu, bet poroj tai mane uzmustu. :D baisiausia SUPEREGO santykiu patirtis kokia man teko matyt - tai tarp Dono ir Napoleono. Tiesiog nesibaigiancios kancios...


na taip, vienas ir tas pats santykis gali tarp skirtingų tipų porų būti geresnis ar blogesnis. jeseninai su gabenais visgi minkštesni tokie, o donai su napais....uuuu, net nenorėčiau įsivaizduot.

apskritai, kas bjauriausia superego santykyje, nuolatinis susidūrimas su faktu, kad turite absoliučiai skirtingas vertybes. tai tiesiog žudo. ir diskusijoje tu NIEKO negali įrodyti. norisi nužudyt plikom rankom turbūt kartais.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 87 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007