Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 15:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Ziuriu, visai neblogai pazisti napus. :happy: Ypac su ta depresija gerai pataikei.
Siaip del interesu napai tikrai nera tokie kvaili ir jeigu mato kad didziosios daugumos zmoniu interesas krypsta visai i kita puse nei jam reikia, tuomet napas is vis su ta grupe stengsis nieko bendro neturet.
Tiesiog aprašinėju vieno napo elgesį iš nesenos išvykos į NO.
Man atrodo, jog mano pasakojimo herojus galų gale bent iš dalies atsiribojo nuo grupės, nors nėra lengva atskirti, ar tai tikras atsiribojamas ar imitacinis. Bent jau depresinės būsenos neatsikratė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2009, 23:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Skaiciau Napo eiles ir nusprendziau siek tiek paversti...manau, neblogai atspindi vidini Napu "as", o ne ta kuri visi matome.

Ispazintis

Diena po dienos- tik kai as atsiradau,
As bijojau buti savimi,
Bandydamas visiems parodyti, kad as geresnis
Uz ta kuris slypi po mano oda

As prakeiktas, as pavarges.
Kaip kvaila gyventi butent taip-
As skaudinu, kai as turiu ruostis
Dar vienai dienai melo nuoduos
Noriu buti savimi, prasau, mylekit mane tuomet

Mano trukumai mirsta del baimes,
Mano poelgiai gimsta is bado.
Atgailavimas ju nesuzlugdys.
Nes viskas yra atleidziama,
Anksciau nei padaroma tikroji skriauda

As noriu gyventi teisingai, bet ne pagal taisykles.
As noriu zinoti, pamatyti tiesa ir viska kas slypi joje,
O ne gyventi aistros pinklese.
Nepradingti pasaulio seselyje.
As noriu parodyti, kad galiu
Palikti pedsaka kuriuo sektu kitas.

Bijau mirti senas
Tusciam ir dusliam kambary...
Si mano ispazintis per kvaila, per salta
pasirode dvasininkui - sekejui dievo,
Bet man nepatinka elgtis taip kaip reikia.
As noriu gyvenime laisves, kaip ir siela kuri gime ikalinta many....

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 20 Lie 2010, 19:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Mano geriausia drauge yra Napoleone. Su ja bendraujam 6 metus. Intensyviai isgyvena emocijas, labai giliai, iki skausmo atvira tiem, kuriais pasitiki. Labai principinga ir BRANGINA savo DRAUGUS, SEIMA ir VAIKINA. Niekada ne tik nedraugautu, bet ir NEBENDRAUTU su bet kuo. Uz "savus" bet kam perkastu gerkle. Kritiska ir savikritiska. Gali garsiai aptarinet savo trukumus nuosirdziai tikedamasi pagalbos. ;) labai jau daug neigiamos nuomones apie sita tipa. Ypac is GLOBO :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 15 Lap 2010, 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Gal turit ideju, kaip ikvepti Napoleona, kaip suteikt dziaugsmo, kaip nustebint, istraukt is depresyvumo? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 15 Lap 2010, 13:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
surask jai balzaką?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 17:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Martynas0708 rašė:
Gal turit ideju, kaip ikvepti Napoleona, kaip suteikt dziaugsmo, kaip nustebint, istraukt is depresyvumo? ;)


:happy: O tu jam, prie situacijos, pasakyk "Blin, visur lakstai viską darai atrodo, kad suspėti padaryti neįmanoma, o tu visur suspėji ir padarai" arba kitas :smile: tu vis gražėji ir gražėji (jaunėji)
P.S. jam negalima sakyti užbaigtai. pvz. tu esi gražus. čia viskas :happy: pabaiga, o jis tur judėt į priekį :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 17:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Ne jam. Jai. 17-metei :D niekas netinka. Man reikia ne tik kaip zodziais pralinksmint, bet ir darbais ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 17:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
tai tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus :happy: dar galima pagirti jo išskytas fantazijas, kad jos logiškos :smile: ....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
bet juk tai ir izedimas Napoleonei (viena sako, man nepatinka, kada sako, kad as grazeju arba esu GRAZESNE, mane izeidzia, taip parodo, kad anksciau nebuvau grazi)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Martynas0708 rašė:
bet juk tai ir izedimas Napoleonei (viena sako, man nepatinka, kada sako, kad as grazeju arba esu GRAZESNE, mane izeidzia, taip parodo, kad anksciau nebuvau grazi)

tik, ne Napoleonem


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, mano atveju tai tikra Napoleone.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Vaikų patologijos
Etiniams sensorikams (Diuma, Hugo, Napoleonas, Dreizeris) kambarys turėtų būti įrengtas komforto principu - kaip fizinio, taip ir dvasinio. Todėl baldų reikia minkštų ir patogių, o spalvinė gama - iš šiltų tonų, kaip smėlinių, rausvų, žalsvų. Kambaryje būtini gyvosios gamtos - floros ir faunos- atstovai. Šiems vaikams būtini įvairūs augalai bei naminiai gyvūnėliai, reikalaujantys pastovaus rūpesčio ir dėmesio. Šie vaikai - nuo gimimo gurmanai, todėl juos būtina aprūpinti atitinkamais instrumentais - vaikiškos virtuvės komplektais, lengvais receptais, skatinti mokytis kulinarinio meno bei vystyti įgimtą polinkį teikti kitiems sensorinius džiaugsmus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Gal galit parasyt apie kitus tipus? Labai idomu, ir svarbu tokius dalykus zinot. Patogu ir praktiska...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Iš rusiško forumo Ovčiarovo pastebėjimai

apie tai koks turėtų būti interjeras tam tikrų tipų grupių vaikams.

Loginiams sensorikams vaikams (Žukovas, Gorkis, Gabenas, Štirlicas) kambarys turėtų būti įrengtas remiantis konstruktyvumo, technologiškumo ir praktinio daiktų panaudojimo principais. Šie vaikai - labai savininkiški ir materialistai, todėl būtina juos aprūpinti atskirom spintutėm, stalčiukais, dėžutėm asmeniniams daiktams. Svarbu, kad kambaryje būtų tie žaislai ir instrumentai, kurie tenkintų vaikų darbinės veiklos kūrybinius poreikius - kaip daiktų gaminimas, remontas ir patogus jų naudojimas, todėl būtinas darbinis kampelis rankdarbiams - drožinėjimui, siuvinėjimui ar kt. Pageidautinas dalykinis kambario interjero stilius, labai tinka visi rudos spalvos atspalviai.

Etiniams sensorikams (Diuma, Hugo, Napoleonas, Dreizeris) kambarys turėtų būti įrengtas komforto principu - kaip fizinio, taip ir dvasinio. Todėl baldų reikia minkštų ir patogių, o spalvinė gama - iš šiltų tonų, kaip smėlinių, rausvų, žalsvų. Kambaryje būtini gyvosios gamtos - floros ir faunos- atstovai. Šiems vaikams būtini įvairūs augalai bei naminiai gyvūnėliai, reikalaujantys pastovaus rūpesčio ir dėmesio. Šie vaikai - nuo gimimo gurmanai, todėl juos būtina aprūpinti atitinkamais instrumentais - vaikiškos virtuvės komplektais, lengvais receptais, skatinti mokytis kulinarinio meno bei vystyti įgimtą polinkį teikti kitiems sensorinius džiaugsmus.

Loginiams intuityviems (Don Kichotas, Robespjeras, Balzakas, Džekas) kambarys turi būti pilnas daiktų, tenkinančių jų įgimtą pažinimo polinkį. Baldai pageidautini ne standartiniai, o kombinuoti, kad kiekvienas atliktų po bent kelias funkcijas, geriausia, jei būtų pagaminti orginaliai, su fantazija, "ne tokie kaip visų". Žaislai - įvairūs konstruktoriai, vaizduotę ir loginį mąstymą lavinantys žaidimai, kryžiažodžių, rebusų, galvosūkių knygutės, įvairūs žinynai, žodynai, enciklopedijos ir kiti informacijos šaltiniai. Labai tiktų ir komputeris. Interjero spalvos pageidautinos įvairių mėlynų, violetinių atspalvių.

Etiniams intuityviems (Jeseninas, Hamletas, Hekslis, Dostojevskis) kambario interjeras turi iš vienos pusės padėti vystytis jų estetizmui ir emocijų palaikymui, o iš kitos- turi būti erdvės filosofiniam nusiteikimui, apmąstymams. Kambario apipavidalinimas turi atspindėti vaiko individualų stilių - nuo tradicinio klasikinio iki supermodernaus ar net eklektiško, svarbiausia, kad pats vaikas dalyvautų jo kūrime. Kambary turi būti įvairių žanrų meno kūrinių, pageidautina ir muzikinių instrumentų. Spalvinė gama gali varijuoti nuo derančių spalvų iki visiškai kontrastuojančių, baltos/juodos kompozicijos, svarbu vengti pilkų ir kitų neutralių atspalvių.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis ekstravertas - Napoleonas
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 18:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Aciu, gal turit panasiu straipsniu? ;) Beje, kokio cia autoriaus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 90 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007