Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 81 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Etinis sensorinis intravertas - Dreizeris
StandartinėParašytas: 06 Spa 2011, 23:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Aš dėstau savo mintis, tiesiog taip manau, susidariau tokią nuomonę, ir pastebėjau, kad tai ir Tau būdinga. Neskelbiu to kaip fakto. ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinis sensorinis intravertas - Dreizeris
StandartinėParašytas: 07 Spa 2011, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Man dreizeriai labai imponuoja sugebejimu motyvuoti save bet kokia veiklai, moka gana taktiskai, nepiktai ir kitus paraginti kai nori. Tai pat is geruju savybiu labai krinta i akis mokejimas rasti aukso viduriuka bendravime, tarkim jei kazkokios dvi zmoniu grupes pykstasi dreizeriai sugeba laisvai bendrauti su abejom grupem neprarasdami geru santykiu su niekuo..Na ir dar tokia idomi ,bent man,kiek keista savybe toks grubus tiesmukiskumas, pavyzdziui jei dreizeris mano kad jis slykstus ir storas tai jis taip ir sako- esu slykstus ir storas...tokioj akibroksto busenoj pasijuntu, sumurmu ka nors ne i tema :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinis sensorinis intravertas - Dreizeris
StandartinėParašytas: 07 Spa 2011, 17:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
sigurdas rašė:
Tai pat is geruju savybiu labai krinta i akis mokejimas rasti aukso viduriuka bendravime, tarkim jei kazkokios dvi zmoniu grupes pykstasi dreizeriai sugeba laisvai bendrauti su abejom grupem neprarasdami geru santykiu su niekuo..
Manau, kad tai daugiau būdinga Diuma. O Dreizeris tokiu atveju labai aiškiai pasirenka, kurią pusę palaikyti, t.y. "savus". Ir tai gali būti netgi labai šališka - palaiko netgi neteisųjį, jeigu jisai "savas" (savas yra savas, nesvarbu ar jis teisus ar neteisus).
Tai nėra nei blogai, nei gerai - tiesiog visai III kvadrai būdingas toks skirstymas į "savus" ir "svetimus".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinis sensorinis intravertas - Dreizeris
StandartinėParašytas: 08 Spa 2011, 17:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kalbant apie diumas tai man ju toks stereotipinis ivaizdis kaip minkstu, svelniu zmoniu nelabai derinasi su asmenine patirtimi.Man jie tokie gan gruboki atrodo, matyt tarptipinis santykis tai itakoja..
Diumos puikiai sutaria su visais nes yra linksmi, charizmatiski,megiami kompanijose, man atrodo kad palaiko santykius naturaliai, be jokiu specialiu pastangu, netgi apie juos nelabai galvoja. Na o dreizeriai taktikuoja santykiuose, viskas daroma samoningai ir labai neblogai jiems gaunasi, jeigu yra "savu" tuomet aisku dreizeris bus lojalus jiems, bet jei reikia gali puikiai sutarti su priesingomis stovyklomis sakykim taip...

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinis sensorinis intravertas - Dreizeris
StandartinėParašytas: 06 Spa 2014, 12:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Martynas0708 rašė:
Aš dėstau savo mintis, tiesiog taip manau, susidariau tokią nuomonę, ir pastebėjau, kad tai ir Tau būdinga. Neskelbiu to kaip fakto. ;)
Loginiai būna kategoriškesni už etinius, ypač jei tai racionalus loginis ir dar :wlogic: -inis. Formali logika mažiausiai iš visų funkcijų mėgsta plaukiojimus. Bet turbūt rašau nuobodybę iš socionikos pradžiamokslio, kurį ir taip visi žino ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Etinis sensorinis intravertas - Dreizeris
StandartinėParašytas: 06 Spa 2014, 12:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
sigurdas rašė:
Tai pat is geruju savybiu labai krinta i akis mokejimas rasti aukso viduriuka bendravime, tarkim jei kazkokios dvi zmoniu grupes pykstasi dreizeriai sugeba laisvai bendrauti su abejom grupem neprarasdami geru santykiu su niekuo..
Labai tikslus pastebėjimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 81 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 66 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007